Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Konkrétan a Steelers elleni hisztijére gondoltam, ahogy gabtsi is írta.Soldados
kb ezzel kapcsolatban nyilatkozta most:

"We know what's going to happen," Ochocinco said. "Dick (defensive coordinator LeBeau) dictates where the ball goes, and that's the way it works. I just need to be patient. My time will come."

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
egyedül a Steelers meccsen hisztizett, ott egy kicsit elszakadt a cérna (rá nem jellemző módon) ezért pihent egy-néhány playt.

btw, azt álmodtam az éjjel h Dunlap 4.5 sacket mutat be holnap.gabtsi
wow én meg egy bomba Hampton sack-re gondoltam, csak egyre - az elég lesz egész meccsre :cool:


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Konkrétan a Steelers elleni hisztijére gondoltam, ahogy gabtsi is írta.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
egyedül a Steelers meccsen hisztizett, ott egy kicsit elszakadt a cérna (rá nem jellemző módon) ezért pihent egy-néhány playt.

btw, azt álmodtam az éjjel h Dunlap 4.5 sacket mutat be holnap.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Jó lett, mint mindig, de egy kérdésem lenne. Chad idén hisztizett valamikor, és csak kimaradt nekem, vagy nem az idei évre gondoltál vele kapcsolatban?Mikey
Volt néhány meccs, ahol morcos volt, de lehet azt nem tudtam eldönteni, hogy az eredménytelenség miatt, vagy mert nem kapott labdát. Nyilatkozatai közül egyre emlékszem, ahol annyit mondott, hogy ő nem tud mást csinálni, mint tisztára játszani magát. Ezt meg is teszi. Ez mondjuk még messze van a hiszti kategóriától. Teljesen jól viseli a háttérbe szorulását és az eredménytelenséget is. Respekt.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
miért sérült valamely wr, h aktív lesz ?gabtsi
Csak levezettem, hogy két hosszú ideje kívánt dolog megtörtént már a héten, és egy harmadik, talán a legesélytelenebb megtörténése az maga lenne az álom. 😊
AFC North figyelő - 13. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1803Soldados
Jó lett, mint mindig, de egy kérdésem lenne. Chad idén hisztizett valamikor, és csak kimaradt nekem, vagy nem az idei évre gondoltál vele kapcsolatban?
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AFC North figyelő - 13. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1803


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
miért sérült valamely wr, h aktív lesz ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
A legutóbbi meccsen láthattuk Mathist játszani.
Ma rosterre került végre egy FB.

Ha vasárnap lesz elkapása Simpsonnak, nem is tudom micsinálok.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nah végre van fullback 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Úgy látszik, minden héten sorsot húznak a cornerek, és aki veszít, az IR-re kerül. Most éppen Murray.

De legalább Pressley rosterre került végre valahára.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Erre csak ennyit reagálnék: Tom Nelson >>> Reggie Nelson


Egyébként, Collins kezd RT-ben kedvenc Rolink helyett a Vasas ellen. Juhú.Mikey
Igen, többek között ezért érthetetlen. Remélhetőleg ez is előbb utóbb helyére kerül, mint a Living-Mathis téma.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Matchday Injury Report

Doubtful: Murray (ankle)
Questionable: Joseph (ankle)
Probable: Cook (shoulder), Dunlap (hip), Livings (ankle), Maualuga (shoulder), Owens (knee), Sims (knee)

NAGYON jó lenne, ha JoJo szombaton hirtelenjében rendbe jönne.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Erre csak ennyit reagálnék: Tom Nelson >>> Reggie Nelson


Egyébként, Collins kezd RT-ben kedvenc Rolink helyett a Vasas ellen. Juhú.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
hát ott el is temethetjük magunkat, főleg ha reggie nelson fog majd neki besegíteni.gabtsi
R Nelsont ti is katasztrofálisnak látjátok? Érthetetlen miért erőltetjük. Vékonyak vagyunk most DBben, de szinte bárki jobb lenne helyette.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
...ilyenkor értékeli az ember igazán, hogy egyébként van egy Chris Crocker nevezetű játékos kedvenc csapatában. :rolleyes:
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát ott el is temethetjük magunkat, főleg ha reggie nelson fog majd neki besegíteni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Tényleg RIP, de engem jobban zavar Greshamnél Joseph nem edzése.
Qrva bokasérülés.

Bele sem merek gondolni, hogy Wade fogja Wallace-t.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Gresham nagyanyja meghalt ezért nem edzett sem tegnap sem tegnapelőtt, rip meg minden, de kurvára remélem h ma már visszatér.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Kis bulvár: Dhani Jones among Forbes’ best-dressed athletes

A két celebünk milyen irigy lehet most, hú. 😛
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
azért a sisakért a végén kapna Goodelltől 😊

de azt hiszem, ez az egy van neki összesen, 8 év alatt.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Polamalu vs Palmer: http://www.youtube.com/watch?v=HB-BVrBTWA8 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
jaja majd egy fejjel magasabb Carson. szobatársak, nagy barátok voltak a USC-n. szerintem két hasonló karakter is. és talán 1 INT-je volt Troynak ellene.gabtsi
Érdekes, hogy azt gondolnám mindig a védőnek előnyösebb, ha nagyon jól ismeri a támadót. Náluk ezek szerint nem így működik, vagy szimplán rosszul gondolom 😊
Ezért örültem, amikor Quinn a Barnákhoz szerződött. Gondoltam innentől kezdve Nedunak van stabilan évi 2-3pickje. Másképp alakult 😕

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jaja majd egy fejjel magasabb Carson. szobatársak, nagy barátok voltak a USC-n. szerintem két hasonló karakter is. és talán 1 INT-je volt Troynak ellene.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Hall inkább a rövid route-okon jó, ragad a védőre, levakarhatatlan, kiváló technikával játszik, és elnyomni sem könnyű, azonban a deep routoknál gyakran megverik sebességből, míg JJo ennek inkább a fordítottja, jó fizikum, megfelelő gyorsaság, és végsebesség. de rövid passzoknál könnyebb megverni. lásd Colston TD.

óriasái kép:
gabtsi
Köszi a választ. A kép tényleg hatalmas. Ennyivel nagyobb lett volna Palmer? Simán lezúzza 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."