Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Ki sérült meg? Csak az eredményt láttam, számítottam erre. Milyen balhé? Milyen volt a meccs?Amadeus91
Tömören: Ndukwe. Kis tömegjelenet a végén, de semmi komoly. Szar. A 2 O nevetséges volt. A miénk inkább.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
After the Bengals offense went eight plays for 69 yards and a game opening touchdown, they went: punt, punt, pick-six, punt, punt, pick-six, punt and interception.

nincs miről beszélni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Ki sérült meg? Csak az eredményt láttam, számítottam erre. Milyen balhé? Milyen volt a meccs?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szerintem Luck lesz belőle, és a Panthers behúzza Greent.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Kis szerencsével (a Panthers bízik Clausenben), és normális front office-szal (...) akár még Luck is lehetne belőle.

Juj, bilibe lóg a kezem már most.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Nyert a Lions! 1/2! :cool:Mikey
Egy gyak. azt jelenti, hogy azt viszünk, akit akarunk. Luck kimegy 1/1re, utána szabad a vásár.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Nyert a Lions! 1/2! :cool:
több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
elejét szép volt nézni... vége pedig 1 rakás szar...
palmer 14 pontot hozott... csak nem nekünk. ezen el is ment a meccs
drasztikus változás kell ide.. de hát ezt eddig is tudtuk.

hihetetlen mekkora csalódás ez a csapat idén...


több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
köszönöm istenem h nem vagyok steelers szurkoló.gabtsi
😊 ugyan ezt beírtam kicsit másképp az eredménykövetőbe.
Divatcsapatnak nem szabad szurkolni, ez alap.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Dunlap jó volt. MJ és Dhani is. 85 akart, a többiről inkább egy szót sem.
Nem hittem, hogy CP lehet ilyen szar a Vasas ellen. Ezt a meccset tuti nem nézem vissza. Esetleg a végét, hogy lássam ki indította a balhét.

Na jóccakát!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
köszönöm istenem h nem vagyok steelers szurkoló.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
A defense 9 ponton tartotta a Vasas offense-t. Három FG. Ez nagyon szép.
Főleg, hogy Mendenhall is 4-es átlag alatt zárt.
Igaz, secondary híján a pinavadász hozott kb. 300 yardot, de ez kit érdekel, ha 9 pont lett a vége.

Ja, hogy az offense elérte, hogy ennek ellenére sima L legyen a vége?
Hát azt már megszoktuk.

Most jöhetnének az olyan közhelyek, hogy Bratkowski takaroggy, meg Palmer cut, és egyebek, de úgyse lesz itt semmi változás, szóval hagyom is.

Jövő héten meglehet a franchise rekord L11 streak beállítása. Előre érte!!

Szerk.: és akkor most 3 napig nem nézek be ide...
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
elállt az eső, szél sincs. pedig ezek mind segíthetnének wade-nek megállítani wallacet.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Hát eddig bíztam abban, hogy meglephetnek a srácok minket egy W-vel. 😐

Legalább Gresham játszik. Mondjuk vagy ótvar szar lesz, vagy eddigi legjobb meccsét fogja hozni.

Ja és Pressley is aktív. Remélem nem csak ST-ben kap majd szerepet. Azért meg kéne próbálni futni is, hátha...
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
joseph inaktív. oda a nyugalmam 😕

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egyébként már az ESPNAn 2 napja is a Steelers-Bengals meccset reklámozták 7től. Bár lehet, hogy csak most lett végleges.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
@Bengals
Cincinnati Bengals
Gresham at stadium. Not known if he ll play

gyerünk kicsi!! aztán soha ne halljam többet favre storyját.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
@espnamerica
Due to the time change for NYG-MIN, viewers in continental Europe will see CIN-PIT at 19:00 CET this evening
😊gabtsi
:cool:


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
@espnamerica
Due to the time change for NYG-MIN, viewers in continental Europe will see CIN-PIT at 19:00 CET this evening
😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502
Nem jó hír
http://index.hu/tudomany/2010/12/12/egyre_kisebbek_a_bengali_tigrisek/ 😐
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Mojokong hihetetlenül eltalálta:
With the season mercifully wrapping up, and the impending labor doom darkening the horizon for next year, this game is Marvin's Last Stand, the Battle of Little Big Ben, the fight for Middle Earth! When a person knows their effort will not result in their desired goal—when they have undoubtedly failed—the fighter-types give it one last furious push to prove their nobility as opponents—the gunslinger who takes out a few more bad guys as he bleeds from his gut. That's what I wanna see from the Bengals this weekend. They have lost the season, presumably their head coach and any and all enthusiasm from their city. There is nothing left to lose. Do it for Marvin, do it for us, or do it because your professional football players and coaches. Make this your Super Bowl. Everybody hates the Steelers—they're like parking tickets or having gum on your shoes; do it in the name of good fighting evil!gabtsi
De rossz az ucsó mondat😊 Egyébként tényleg jó kis szösszenet.
Amúgy szerintem a motivációval sosincs baj, ha rangadóról van szó, de önmagában az nem mindig elég.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Minden meccsen láttam eddig bent 4-5 alkalommal Coffmant, persze labda még véletlenül sem ment felé.
De remélem ma fog, és lesz elkapása is.
Vagy Shipley lesz nagyon sokat foglalkoztatva, amit végül is nem bánnék.

Örülnék, ha az O-line ma is olyan jó lenne pass protection terén, mint az utóbbi 2-3 meccsen volt. Nagy dolog lenne a Vasas védelme ellen.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Gresham jó eséllyel nem játszik holnap, mert még mindig Oklahomában tartózkodik a nagymamája halála miatt.

Hát nem örülnék, ha tényleg nem játszana, de ugye a család mindenekelőtt.Mikey
Nagyon fog hiányozni. Sok ideje nem lesz Palmernek nézelődni, úgyhogy az egyik legsűrűbben használt célpont lett volna. Coffman vajh mennyi snappet kap?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Gresham jó eséllyel nem játszik holnap, mert még mindig Oklahomában tartózkodik a nagymamája halála miatt.

Hát nem örülnék, ha tényleg nem játszana, de ugye a család mindenekelőtt.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Mojokong hihetetlenül eltalálta:
With the season mercifully wrapping up, and the impending labor doom darkening the horizon for next year, this game is Marvin's Last Stand, the Battle of Little Big Ben, the fight for Middle Earth! When a person knows their effort will not result in their desired goal—when they have undoubtedly failed—the fighter-types give it one last furious push to prove their nobility as opponents—the gunslinger who takes out a few more bad guys as he bleeds from his gut. That's what I wanna see from the Bengals this weekend. They have lost the season, presumably their head coach and any and all enthusiasm from their city. There is nothing left to lose. Do it for Marvin, do it for us, or do it because your professional football players and coaches. Make this your Super Bowl. Everybody hates the Steelers—they're like parking tickets or having gum on your shoes; do it in the name of good fighting evil!

ami nem hajlik, az törik!