Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Én nem vagyok otthon egyetemi fociban épp ezért a draft prospecteket is csak youtubeon nézem szóval ezekhez nem nagyon tudok hozzászólni.
Viszont ami valahol jó is meg rossz is az az, hogy játékoskeretileg elég tehetséges a csapat és nincs olyan hatalmas need sehol hogy az 1/1 feltétlen szükséges lenne. Illetve ha van is, mint például a QB ahol jól jönne egy kis frissítés nekünk is meg Palmernek is, Mike Brown nem biztos hogy képes meglépni amit kell. Azért nem vagyunk olyan helyzetben mint a Rams tavaly hogy teljesen nyilvánvalóan kell egy új QB, az 1/1 vagy 1/2 pedig túl magas ahhoz hogy valami közepesen jót hozzunk rohadt nagy pénzért. DT-ben például nem vagyunk túl jók, de túl rosszak sem, nincs kiemelkedő medvedisznóemberünk ott elől de az összes aki van azért hoz egy erős közepes átlagot. Szóval kíváncsi vagyok hogy oldjuk majd meg, kicsit tartok attól hogy Brown nem lesz eléggé férfi ahhoz meglépjen bizonyos dolgokat. Szerintem például Palmer marad jövőre, a többiről nem merek nyilatkozni de nagyon csalódott leszek ha jövőre is Marvin pókerarcát kell néznem mikor Bratkowski szar playhívása miatt elrontunk egy crucial 3rd downt playt és a félidő negyedik 3and outját produkáljuk 10 perc után.

Egyébként ha tegyük fel jön is QB igen korán, nem lehet hogy bejátszák azt vele mint Palmerrel? Tudom hogy Kitna jóval kevesebbet keresett mint Palmer és hogy Brown általában nem szeret költeni, de azt is tudjuk hogy ha költ akkor balfasz módon teszi és ez épp eléggé neki való dolog lenne. Amúgy anno Palmer miért tanult évekig? Rá is rámondták hogy nem NFL ready?

WR-t meg azért nem húzunk majd első körben mert inkább FA-t igazolunk idén is 😀

(remélem mindenki nagyon boldog hogy végre "Bengals fan" lettem)
(szoktatok azon gondolkozni hogy milyen jó lett volna ha nem ilyen rohadt okos a mi vezetőségünk és inkább Desean Jacksont hozza ide Simpson helyett? Én néha igen és olyankor rámtör a sírás - meg lenne oldva a WR kérdés, nem lett volna pénz elbaszva WRekre mint Coles és Bryant, és ezért költhettünk volna más posztokra és most 9-4-el állnánk)


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Szerintem pedig (talán) csak kezd észhez térni és kezdi belátni, hogy lehet Twitter-hős és írathatja a nevét úgy, hogy 八五年, de ezzel SB-t nem nyer...vassadi27
ha nyilvánvalóan fogalmad sincs az emberről, akkor ezektől megkímélhetnél minket.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Hogy ne teljen el edzésnap anélkül, hogy nem edzett DB, ma Wade pihent a térde miatt.
Mellette még Owens nem gyakorolt szintén a térde miatt.

Limitált volt Joseph és Chad a bokájuk miatt, valamint Rivers (láb) és Sims (térd).
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
figyelembe véve, hogy egy kérdésre válaszolva Palmer is elképzelhetőnek tartotta, hogy nem nálunk kezdi a következő szezont, lehet hogy még nagyobb változások lesznek itt mint gondolnánk.gabtsi
Nekem ezzel az lenne (lesz?) a gondom, hogy nem azok fognak távozni, akiknek valójában kellene. 😕Mikey
Azok nem nagyon kellenek máshol sem. Palmer nagy kérdőjel. Benne lehet, hogy lesz franchise, aki bízik. Sőt ez simán be is jöhet, mert Palmer jó, csak hiányzik neki valami új impulzus.nasheem
Az engem nem zavar, hogy máshol sem kellenének. ITT nem kellenének, de vannak, ez zavar.

Persze hallottam én már más sportban is GM-től, hogy előbb cserél el 8 játékost, minthogy kirúgja a HC-t. :mad:
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Szerintem pedig (talán) csak kezd észhez térni és kezdi belátni, hogy lehet Twitter-hős és írathatja a nevét úgy, hogy 八五年, de ezzel SB-t nem nyer...vassadi27
Köszönjük.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
a Super Bowl-hoz csapat kell, nem elég a TOCHO Show. Hatalmas csalódás természetesen ez az év mindenkinek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
figyelembe véve, hogy egy kérdésre válaszolva Palmer is elképzelhetőnek tartotta, hogy nem nálunk kezdi a következő szezont, lehet hogy még nagyobb változások lesznek itt mint gondolnánk.gabtsi
Nekem ezzel az lenne (lesz?) a gondom, hogy nem azok fognak távozni, akiknek valójában kellene. 😕Mikey
Azok nem nagyon kellenek máshol sem. Palmer nagy kérdőjel. Benne lehet, hogy lesz franchise, aki bízik. Sőt ez simán be is jöhet, mert Palmer jó, csak hiányzik neki valami új impulzus.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Szerintem pedig (talán) csak kezd észhez térni és kezdi belátni, hogy lehet Twitter-hős és írathatja a nevét úgy, hogy 八五年, de ezzel SB-t nem nyer...
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
figyelembe véve, hogy egy kérdésre válaszolva Palmer is elképzelhetőnek tartotta, hogy nem nálunk kezdi a következő szezont, lehet hogy még nagyobb változások lesznek itt mint gondolnánk.gabtsi
Nekem ezzel az lenne (lesz?) a gondom, hogy nem azok fognak távozni, akiknek valójában kellene. 😕
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Greent sajna nem láttam játszani, de lehet, hogy a Szilveszteri buli felvezetéseként megnézem az UCF ellen 😊

85 meg remélem legalább jövőre marad. Rohadt nagy pofára esés mindenkinek ez az év. Remélem, hogy a csalódottság beszél belőle.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Gyah... Ez nagyon durva.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Ryan Clark egy rádiónak nyilatkozott, mit mondott neki Chad a meccs előtt:
"Honestly, dude was almost in tears. He was like, 'Ryan, man, I just want to win. I want to know what it feels like to come into camp and know that I have a chance to win the Super Bowl. I want to know what it feels like to come out every week and feel like we're the team that’s supposed to score more points.' … That spoke volumes to me about the person and the public persona as opposed to what they really want to do. His words were, 'I would be a number three option if I could get to the playoffs and I have a chance to win the Super Bowl.'"

azért ez vulkánforró.

figyelembe véve, hogy egy kérdésre válaszolva Palmer is elképzelhetőnek tartotta, hogy nem nálunk kezdi a következő szezont, lehet hogy még nagyobb változások lesznek itt mint gondolnánk.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
volt ez t-ma korábban.

Joseph kérdéskör is bejátszik ebbe. de átgondolva, óriási butaság lenne ha nem adnánk neki rendes pénzt. húzhatunk helyette, új cornert is, de ő sem üveggyöngyökért írna alá, bár kétségtelen, hogy egy nagypénzt spórolna rajta Mike Brown.

AJ Greenről legendákat olvasok, és a két öreg mögött abszte senki (Ship persze, de nem kint), szóval WR is simán beleférhet.

ha lenne egy Suh típusú DT akkor azt is szívesen, de olyannak akivel csak sűrűbben vagyunk nem látom értelmét.

Safety és guard a két legnagyobb need, de ilyen magasan egyiket se hiszem h kellen. esetleg LB.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
most úgy okoskodok, (csak a Te kedvedért 😊, hogy egyiket se láttam úgyh h komoly véleményt alkothassak.

de az olvasottak alapján Luck tűnik annak, akit az első héten oda lehet állítani a fal mögé.

szóval Luck és a többiek brigádból aki a második kör elején elérhető még mint mondjuk Ponder v esetleg Locker. kis pénzért ülhet Palmer mögött aztán lássuk mit tud.

szóval első körben nekem csak Luck tűnik elfogadható választásnak.

szerk: vagy nem QB-ra gondoltál ?gabtsi
Köszi. 😊
Egyébként nem csak QBre gondoltam, hanem úgy általában hova húznál. Nem is annyira a név érdekel, hanem a poszt.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
most úgy okoskodok, (csak a Te kedvedért 😊, hogy egyiket se láttam úgyh h komoly véleményt alkothassak.

de az olvasottak alapján Luck tűnik annak, akit az első héten oda lehet állítani a fal mögé.

szóval Luck és a többiek brigádból aki a második kör elején elérhető még mint mondjuk Ponder v esetleg Locker. kis pénzért ülhet Palmer mögött aztán lássuk mit tud.

szóval első körben nekem csak Luck tűnik elfogadható választásnak.

szerk: vagy nem QB-ra gondoltál ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
sajnos nem sok fogalmam van róla, de ha Luck tényleg Peyton Manning 2.0 akkor nem biztos hogy nem akar majd feljönni érte vki.

ha ő elérhető hajlok rá, hogy vigyük, ha nem akkor sztem nem a QB kérdés a legfontosabb.

ha megy Joseph akkor Peterson, ha nem akkor AJ Green ?

DE-t én se vinnék magasan. szerintem az Atkins, Peko, Sims belső rotáció nem olyan rossz, hogy kelljen magasan DT.gabtsi
Ha nem Luck-ot húzzuk, akkor ki lenne a második célpontod? (feltéve, ha nincs letréd esély)

Egyébként rohadt jó lenne, ha el tudnánk cserélni lefelé az első picket. Guard lesz az első kör közepén is nagyon jó, akár Mikey csapatából a "kis" Hudson, akár a kis Pouncey. A dupla második körben meg jöhetne RB, S, DT vagy akár mi.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Egy kis utalás Chad részéről is a Twitterén:
Beautiful 19 degrees outside, who needs an indoor facility when you can practice in skin healing weather like this, what y'all doing?
Hehehe.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Nem azért mert T.O. fan vagyok, de az vesse rá az utolsó követ, aki szerint nincs igaza. Az biztos, hogy T.O. van akkora botrányhős, hogy rá oda fog figyelni mindenki, még a tulajdonosunk is. Kiugrok az ablakon, ha ennek semmilyen hatása nem lesz...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Ja, egyébként Ndukwe helyére minden bizonnyal Keiwan Ratliff érkezik.Mikey
Érkezett is.

"Ratliff originally was a Bengals second-round draft pick out of Florida in 2004. He played in 51 games with eight starts for the Bengals from 2004 through September of the ’07 season, and he later had stints with Tampa Bay, Indianapolis and Pittsburgh. The Bengals re-signed him for the team’s Wild Card playoff in January, then released him on June 18."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
...Whitworth, Palmer.

csak Justin Smith elengedését tudnám feledni 😕

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Persze, csak okoskodom én is.

Igazából nekem amiatt kérdéses ő, hogy '08-ban csak 8 meccset bírt, és idén is csak 9-et. Három szezon alatt kihagyott 15 meccset sérülések miatt.
+ idén nem is volt jó, persze én megértem, mert szinte végig sérült bokával játszott, ha játszott.

De az is igaz, hogy az alapemberek esetében mindig kinyílt a pénztárca. Peko, Tank Johnson, Crocker...
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
még nem tudni semmit. csak kombinálunk.

tárgyaltak többször is, nem nyilatkozott senki feloldhatatlan ellentétekről. de miután (amennyiben egészséges) top10 cornerről beszélünk. az pedig nem olcsó, mi pedig nem nagyon szeretünk nagy pénzt adni.

de reméljük a FO is tudja, hogy a D egyik alapkövéről van szó, ezért ahogy néhány meghatározó játékosnál korábban, most is kinyutják a bukszát.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Top3-ból szerintem esélytelen a letréd.

Írok egy kívánságlistát az eshetőségekre:
1/1: Luck, no question
1/2: Luck (ha a CAR nem viszi, és szvsz nem fogja, de ha mégis, akkor Mallett) v. Peterson (attól függően, hogy Palmer és/vagy Joseph marad-e, utóbbival kapcsolatban mindenesetre kezdek meglehetősen szkeptikus lenni)
1/3 vagy lentebb: a fentiek közül ami marad, vagy a legjobb DT (DE nem kell szvsz, Dunlap és Mike Johnson rendben lesz) vagy Green, csakazértis

Palmernek szerintem mennie KELL. Az ő mérhetetlen inkonzisztenciájára nem lehet építeni, Luck (és Mallett) pedig szvsz egyből bedobható a mélyvízbe.Mikey
Joseph miért is nem marad?
Ő nem akar maradni? Túl sok zsét kér?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
ha megy Joseph akkor Peterson, ha nem akkor AJ Green ?gabtsi
Aham.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
sajnos nem sok fogalmam van róla, de ha Luck tényleg Peyton Manning 2.0 akkor nem biztos hogy nem akar majd feljönni érte vki.

ha ő elérhető hajlok rá, hogy vigyük, ha nem akkor sztem nem a QB kérdés a legfontosabb.

ha megy Joseph akkor Peterson, ha nem akkor AJ Green ?

DE-t én se vinnék magasan. szerintem az Atkins, Peko, Sims belső rotáció nem olyan rossz, hogy kelljen magasan DT.

ami nem hajlik, az törik!