Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ha caldwell annyira jó lenne, sztem nem hoztuk volna Shipleyt lévén, hogy elméletileg hasonló szerepkörre lettek szánva.

illetve tavaly a szezon második felében totál észrevehetetlen volt, ahogy idén is, egészen eddig. tudom, tudom TO, de ha jobb lett volna Bubba, akkor nem hinném h Marv nem játszatta volna.

szóval van Ocho mögötte Simpson, illetve Shipley és Caldwell, de mélységi célpontunk továbbra sincs. szóval nemcsak, hogy létszámra nem vagyunk meg, szerepre sem. csendben jegyzem meg, hogy ez Henry sérülése/halála óta van így.

ez sztem még run first csapatra sem elég, úgy meg h nem is vagyunk azok, nagyon kevés.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Én direkt. Mert vele a slot WR szerepkör megoldott.

A két szélen lesz kérdés. Ha Chad marad, akkor az egyik oldal megvan oldva legalább 1 évre, a másik lehet kérdés Owens esetleges/valószínűsíthető nemmaradásával. De szerintem Caldwell megoldaná.

(Vagy ha Simpson úgy produkálna a hátralévő két meccsen, akkor ő és Caldwell felváltva megoldhatná a másik oldalt.)

Természetesen ez egy run first csapatot nézve lenne igaz. Szerintem.
És itt utalnék vissza arra a korábbi eszmecserére, amikor Soldi és talán somos is ugyanígy gondolta.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Shipleyről szándékosan nem írtok mikor a WR témáról írtok? Ha Owens megy mindenképp kell draftolni egy jó WR-t, már csak azért is mert Chad nem lesz már fiatalabb. RB kéne, ha Benson megy. Én hoznék középre egy LB-t mert nagyon gyenge a futás elleni védekezésünk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Simst nekem nehezemre esik elképzelnem DE-ként egy ilyen felállásban.

Egyébként tetszetős.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
mit gondolsz egy:
sims-peko-atkins
dunlap-mau-rivers-mj

front7ről ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Crockerrel szerintem semmi baj nincs még. Ndukwe pedig egyrészt tavaly jó volt, másrészt a SS-nek elsősorban a futás ellen kell jónak lennie, az ellen pedig jó is Nedu.
Szóval a safety poszt nálam rendben van.

Dhani lassul, ez kétségtelen, de jobb alternatíva nem jut eszembe jobb nála. Mellesleg én annyi misstackle-t sem láttam tőle. Volt, persze, de ezt magyarázzuk azzal, hogy idén mindenki formán kívül játszik a védelemben. Még Hall is.
Mau kérdése érdekes, mert tényleg nem a született SLB prototípusa, de mit tudsz vele csinálni? Középen elég elveszettnek látszik, lemondani róla pedig ilyen hamar nem fognak. (Meg nem is kell.)

Tank tavaly szintén jó volt, idén meg inkább sérült volt, mint nem, úgy pedig nem megy. Lásd Joseph.

WR kérdést korábban már párszor kitárgyaltuk, így azt nem részletezném. Ha jön WR, az úgy jöjjön, mint Chad utódja, egyébként Caldwell nekem tavaly bizonyított már.

(Ha Luck nem, akkor én még Mallettben gondolkodom, de lehet, hogy nálam sem lenne kezdő QB csere. De akkor viszont egy projekt QB-ra rárepülnék. Hogy kire, azt úgyis kitaláljátok. Max 2 év, és pápá Carson.)
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
csak az a baj Mikey, hogy ezen emberek már erősen leszálló ágban vannak és sajnos-nemsajnos gondoskodni kell a pótlásukról.

szóval crockerre, trrw-re, dhanira, tankra már nem tudunk úgy tekinteni mint aki komoly erőt képvisel jövőre vagy aztuán.

Ndukwe-t én is csípem, de coverben még csak felülről sem kapizsgálja amit kellene, onnantól meg zero emberünk van lefelé, aki valamire is használható lenne.

Dhani már idén is mutatta, hogy túl van a zeniten, rengeteg miss tackle, és hibák sora. bár még így is vezére a D-nek, Mau abszte pozíción kívül játszik, semmi köze a 4-3 slb-hez ez jól látható. nemtudom van e létjogosultsága az ő középre vitelének, de vszleg próbálhatták volna komolyabban, ha lenne. Muckelroy pedig egyelőre a meglátjuk kategória.
btw, a két OLB-nk szerintem elit 3-4es ILB lenne, itt meg még a középszert is alig érik el.

Atkins és Sims ok, sokkal jobb teljesítményt nyújt mindkettő mind Tank Johnson nyújtott pl, de azért ebbe a rotációba is elférne egy minőségi csere.

4 Wr-rel meg nem lehet nekimenni egy szezonnak és továbbra sem látom a jövő 1. WR-ét. simpsonnak kettő elkapása volt a szezonban, caldwell elkapásai felét tegnap szerezte, jó hogy ez a Browns ellen elég volt, de láttuk, hogy mire elég ez valójában.

Joseph kérdést egyszerűen muszáj pozitívan megoldani.

(btw, qb nálam nem kérdés, ha Luck nem elérhető)

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Mivel fentebb is arról volt szó, hogy én hogy szeretném, így írom, hogy szerintem marad Ndukwe és Dhani is.
Ahogy a lejárók többsége, mínusz Benson és Owens.
Azaz az SS és MLB pipa, utóbbival együtt az SLB is (Mau).
FS? Crocker...
Csere DT-nek Sims és Atkins megteszi, korábban arról volt szó.
DE depthnek meg marad Fanene és Rucker.

A CB az marad kérdés. Joseph marad-e vagy nem.

WR nekem nem kéne a Chad, Caldwell, Shipley, Simpson négyes mellé, egy jó futójáték mellé bőven elég.
C-ben pedig nekem egy jó Cook megteszi.

Azaz marad a QB, RB, OG és CB.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nincs safety (se fs se ss), slb, mlb, cb2, csere DT és DE depth.

offense: qb, wr, rb, og, c

a többi megvan.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Nem is gondolkozom újjáépítésben.
Csak kettő ember lecserélésében (Palmer, Livings) és kettő vissza-nem-hozásában (Owens, Benson).
Ergo három posztra kellene új ember, az pedig free agency és draft keretein belül bőven megoldható.
A védelem nekem úgy tetszik, ahogy alap esetben van. Ha Joseph nem marad, még mindig csak négy ember kell.
+HC és OC.

Ez nem rebuild, és egy nyár alatt kivitelezhető.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
arra azért érdemes figyelni, hogy a gyenge mérleg ellenére most nem egy re-buildingre van szükség. néhány helyre kell pár használható ember.

minél többet dobunk ki az ablakon, annál többre lesz szükség, és nem hiszem h egy offseason elég lenne.

rengeteg free agentünk lesz így is, és akkor még ott van a Palmer kérdés is. HA számára elfogadható, egy kevés garantált összeggel de sok incentive-vel ellátott szerződést nem elleneznék, de nem vagyok a feltétlen marasztalása mellett.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Most ha gonosz akarnék lenni, írnám, hogy ilyen szinten én is tudnék futni.
De mivel nem akarok, így azt írom, hogy persze, ez a felvetés is jogos, de ugyanakkor felmerül az a kérdés is, hogy egy ilyen év után vajon újra visszatalál-e a 4+ yardos átlag világába.

Az már csak személyes véleményem, hogy szerintem vele nem lenne jobb ez a csapat jövőre. És ez most nem az ő személye ellen szól, mert én pl. Palmerrel is így vagyok, és Owensszel is, és még néhány játékossal és edzővel is.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jogos csak kérdés ha elengedjük képesek leszünk-e minimum ilyen szinten pótolni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Ez így szép és megható, de ha ránézek a statjaira, ettől még ugyanúgy zavarja a lelki nyugalmamat a 3,6-os átlaga.
Természetesen ez nem csak az ő kritikája, de hát mégiscsak ő fut...
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
azért meg hall hagyni Benson is óriásit játszott tegnap, nagy lukak voltak tény és való, de látszott rajta, hogy iszonyatosan darál azért a néhány extra yardért.

egymás után két 1 000 yardos szezon, és ahogy sírt az öltözőben... ha nem lesznek irreális elvárásai hajlok rá hogy tartsuk meg.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jövőre perfect season és egy idény alatt két superbowlt is nyerünk meglássátok!!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Vigyorgok én is mint aki beszívott. 2 apró pici elkapás, mindössze 30 yardért, de komolyan annyira örülök neki, mint korábban még nem sok dolognak.

Egyébként, ez a tegnapi offense annyira tetszett, hogy elmondani nem tudom. Volt brutális futójáték, ahol Scott is komoly szerepet kapott. Ez megalapozta a passzjátékot, ahol aki arra járt, labdát kapott.

Most hosszú sorokon tudnék értetlenkedni azon, hogy miért kellett Owenst annyira erőltetni korábban, ill. hogy miért nem volt használva mindenki (Scott, Caldwell, SIMPSON), de inkább leszarom, és örülök annak, amit tegnap láttam.

Mert ha nem csak 3-4 embert használsz, hanem 7-8-at, akkor sokkal nehezebb arra készülnie az ellenfélnek is.

A hátralévő két meccsen - és a hosszabb távú jövőben is!!! - a tegnapihoz hasonló offense-t, playhívást akarok látni, és azt, hogy Simpson, Caldwell és Shipley kapkodja el a labdákat. Ha mellettük még Coffman is kapna labdát, azt szerintem megkönnyezném.

A védelem meg király volt. Hillist megfogták gyönyörűen, és ez a secondary is jó volt önmagához képest. Persze nem Andre Johnsonokat kellett fogni, meg Robiskie TD-jénél Ratliff úgy elszállt, hogy talán Föld körüli pályára is állt, de az benne van.

És már a győzelem miatt is vigyorgok rendesen, de megjegyzem azért, ehhez hozzájárul erőteljesen az, hogy mindenki más is nyert a "környékbeli" csapatok között, a denverieket kivéve. Jó még az 1/3 is.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Megaraj az avatarod Mikey!!

Jerome Simpson made my day! bejöttem a melóba azóta ezt a storyt mesélem mindenkinek.

Dunlap meg DRoY minimum!!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Csessze meg, kikapott a Broncos...

Más. Legjobb újonc sackelők:

1. Suuuh 8 sack 14 meccs
2. Dunlap 7 10 (!!)
3. Misi 4.5 14
4. Pierre-Paul 4.5 14

Akar még valaki domináns DE-t húzni a drafton??
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
baszki TO-nak nem lett meg az 1000 yard
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Még valami. Owensről és az ő szerepéről most tudnék írni egy néhány soros értekezést, ha tudnám, hogy nem leszek elküldve anyámba az Owens fanek által. 😊Mikey
Elég 2 szó: SIMPSON, Caldwell 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
TO szezonjának vége. torn meniscusgabtsi
It's Simpson time. :cool:
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Maradjunk annyiban, hogy az egész csapat nagyot játszott. 😊

Na jó, Ratliff csúnyán elszállt Robiskie TD-jénél. És Nelson is szokásosan homály volt, de annyi kell.

De a f_sz kivan, hogy ekkora mértékben inkonzisztens a banda.

Még valami. Owensről és az ő szerepéről most tudnék írni egy néhány soros értekezést, ha tudnám, hogy nem leszek elküldve anyámba az Owens fanek által. 😊
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
TO szezonjának vége. torn meniscus

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a két fal nagyot játszott.

ami nem hajlik, az törik!