Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
HC is volt

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Persze ez profi világ, de vannak emberek, akik több mint egy évtizedes munka után nem akarnak korábbi munkáltatójuk ősi riválisaihoz kerülni. Őt ilyennek gondolom. Én szeretem az ilyen embereket, legyen az a Cincy játékosa, a Browns def. coord-ja, vagy a Ravens GM-je.Soldados
Coach Dad is volt nálunk is meg a Cincinél is többször is, most őszintén, téged zavar, hogy először Cinci D koordinátor volt?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
bar erre tudnék ellenpéldát (Marvin pl csak a Brownsnál nem dolgozott a csoportban), de ettől függetlenül kizárt h Cowher itt HC lesz. ennek két oka van: Bill Cowher és Mike Brown.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Persze ez profi világ, de vannak emberek, akik több mint egy évtizedes munka után nem akarnak korábbi munkáltatójuk ősi riválisaihoz kerülni. Őt ilyennek gondolom. Én szeretem az ilyen embereket, legyen az a Cincy játékosa, a Browns def. coord-ja, vagy a Ravens GM-je.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
mit gondolsz egy:
sims-peko-atkins
dunlap-mau-rivers-mj

front7ről ?gabtsi
Ezzel szerintem sokkal jobb lenne a defensetek, mondjuk Atkins talán kicsinek tűnik DEnek. Viszont akkor keresni kell valami 3-4es gurut (Cowher?)
Egyébként lecsúsztatok 1/3nak, nem tudom, hogy írtátok-e már, nem láttam
http://espn.go.com/blog/afcnorth/post/_/id/22016/bengals-fall-to-no-3-on-draft-boardtenorx
Cowher sztem tuti nem jön más csapathoz az AC North-ban. Nem így ismertem meg, mint aki képes lenne kukába dobni a múltját.Soldados
Sztem ő félrevezetett téged.

On - nekem vhogy nem tetszik ez a 34 ötlet, Dunlap sztem - nekem - Justin Tuck féle DE, nem hinném, hogy ő királyos lehetne 34-ben.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
mit gondolsz egy:
sims-peko-atkins
dunlap-mau-rivers-mj

front7ről ?gabtsi
Ezzel szerintem sokkal jobb lenne a defensetek, mondjuk Atkins talán kicsinek tűnik DEnek. Viszont akkor keresni kell valami 3-4es gurut (Cowher?)
Egyébként lecsúsztatok 1/3nak, nem tudom, hogy írtátok-e már, nem láttam
http://espn.go.com/blog/afcnorth/post/_/id/22016/bengals-fall-to-no-3-on-draft-boardtenorx
Cowher sztem tuti nem jön más csapathoz az AC North-ban. Nem így ismertem meg, mint aki képes lenne kukába dobni a múltját.Soldados
Nem értem, hogy ez miért múlt kukába dobása HCknél, egyszerűen ez a dolguk.
Szerintem se fog idejönni, csak felvetettem, de lehet akár Wade Phillips is, vagy Parcells akár. Zimmerről nem tudtam, hogy ő is koordinált 3-4et, akkor maradhat ő is.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Pletykálgatták tavaly is, hogy téma az esetleges átállás. Nem tudom, van-e bárminemű valóságalapja a dolognak, de a játékoskeretet nézve, lehet megérné.

Egyébként, úgy tudom, Zimmer dallasi karrierjének utolsó két évében is 3-4-es védelmet koordinált. Szóval emiatt nem kéne új ember szvsz.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
mit gondolsz egy:
sims-peko-atkins
dunlap-mau-rivers-mj

front7ről ?gabtsi
Ezzel szerintem sokkal jobb lenne a defensetek, mondjuk Atkins talán kicsinek tűnik DEnek. Viszont akkor keresni kell valami 3-4es gurut (Cowher?)
Egyébként lecsúsztatok 1/3nak, nem tudom, hogy írtátok-e már, nem láttam
http://espn.go.com/blog/afcnorth/post/_/id/22016/bengals-fall-to-no-3-on-draft-boardtenorx
Cowher sztem tuti nem jön más csapathoz az AC North-ban. Nem így ismertem meg, mint aki képes lenne kukába dobni a múltját.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
mit gondolsz egy:
sims-peko-atkins
dunlap-mau-rivers-mj

front7ről ?gabtsi
Ezzel szerintem sokkal jobb lenne a defensetek, mondjuk Atkins talán kicsinek tűnik DEnek. Viszont akkor keresni kell valami 3-4es gurut (Cowher?)
Egyébként lecsúsztatok 1/3nak, nem tudom, hogy írtátok-e már, nem láttam
http://espn.go.com/blog/afcnorth/post/_/id/22016/bengals-fall-to-no-3-on-draft-board
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Jellemző. 😊
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Olvastam valami olyat, hogy annak ellenére, hogy tegnap megműtötték, és idén már nem játszhat Owens, nem teszik IR-re, és nem hoznak senkit a helyére.

Azért ez érdekes, még ha nagy jelentősége így 2 abszolút tét nélküli meccsen nem is lesz.

Nagyon kíváncsian várom, hogy a hátralévő két meccsen Simpson mennyire lesz foglalkoztatva, és mennyire él a lehetőséggel.
Ezen a két meccsen alighanem eldől a jövője.Mikey
Már IR-re tették.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Olvastam valami olyat, hogy annak ellenére, hogy tegnap megműtötték, és idén már nem játszhat Owens, nem teszik IR-re, és nem hoznak senkit a helyére.

Azért ez érdekes, még ha nagy jelentősége így 2 abszolút tét nélküli meccsen nem is lesz.

Nagyon kíváncsian várom, hogy a hátralévő két meccsen Simpson mennyire lesz foglalkoztatva, és mennyire él a lehetőséggel.
Ezen a két meccsen alighanem eldől a jövője.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Ha Bratkowski megy, felőlem mindenki más maradhat.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én még a "some" szón akadtam fent, nem tudom van e jelentősége, de nekem ebből az jön le, hogy jelentős változások nem lesznek.

ha ez azt jelenti h Marvin marad, akkor örülök.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 263 — 49ers GM
Az a lényeg, hogy a szezon alatt nem beszélnek változtatásokról, de a szezon után mindenképpen lesznek változások, és mindezt Mike Brown mondta egy szurkolónak egy telefonbeszélgetés során.

több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Valaki lefordítaná németre vagy magyarra? Nem olyan jó az angolom. :/

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Szóhoz sem jutok.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
I got this email today from a disgruntled season ticket holder. Last week he wrote a letter to Mike Brown.

Today he got a response from Brown.

"Did not get a letter back....I got a phone call. Talked for about 15min. He defended the stadium and amenities. Said he was very disappointed with the team and couldn't discuss changes during the season but there will be some. Very nice conversation. Told him that he just saved a season ticket holder for next year."

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Joe Reedy pl egyenesen azt hallucinálta, hogy Benson megtartása fontosabb mint Joseph !!!

azért az bohózat lenne.gabtsi
Remélem csak beszívott. Elmegy mindenki a pi...ba, ha JoJo nincs nálunk jövőre.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Joe, maga nooormális?!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Joe Reedy pl egyenesen azt hallucinálta, hogy Benson megtartása fontosabb mint Joseph !!!

azért az bohózat lenne.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Benson elengedése több okból is erősen kétesélyes. Egyrészt Scott mellé pont egy ilyen típusú RB kell, másrészt az RB drafttól feláll a hátamon a szőr. Hatalmas lutri és nem csak a sérülések miatt. Egy nagyon jó scout rendszer persze teremhet igazgyöngyöt, de hol vagyunk mi attól?

Sajnos nagyon sok poszton lyukadunk, akkor is ha marad Jojo, Benson és Palmer is (Luck elmegy előttünk ez majdnem biztos).
Gabtsi sorolta így nem ismételném, esetleg csak annyit, hogy S biztos jön és kell is. Mindkét poszton vékony a keret. Ghee lett volna a reménysugár, de belőle konkrétan semmit nem láttunk. WR? Ha lenne Briscoe, akkor azt mondom nem kell. De ez történelmietlen kérdés, úgyhogy a kérdés inkább az, hogy találunk-e ismét egy FA nagy halat 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
Egyébként most volt 1 éve Chris Henry halála. R.I.P.Amadeus91
el is felelejtettem😕 rip slim😕


több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Egyébként most volt 1 éve Chris Henry halála. R.I.P.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Na jó, de tavaly, a szezon második felében ki nem volt észrevétlen, ha passzjátékról volt szó? 😊

Henry szerepkörére egyébként szerintem Simpson is jó lehetne, ha ...