Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Néhány idézet a meccs utáni interjúkból, hátha valaki a hosszú cikket nem olvasná el a hiv. oldalon, de néhány gondolat érdekelné.
Természetesen a központban #87 és #89. 😊


Marvin:
"Young guys like Jerome (Simpson) and Andre (Caldwell) done a great job today making plays. I think the quarterback has been outstanding in working with those guys. It has kind of given him (Carson Palmer) new life, and that’s fun to see. I think that’s as fine a game as Carson (Palmer) has ever played here."

Why didn’t Jerome Simpson play earlier?
"We don’t get to suit everybody up. The times we’ve had him suited up, we just didn’t get him into the plan until late, and it’s my fault."

Not only from Jerome (Simpson) and Andre (Caldwell) today, but Jermaine (Gresham) and Jordan (Shipley):
"They’re going to be good players. Jermaine (Gresham) played a very good ball game today. He blocked well. He and ‘Ship’ are going to be fine, fine football players. They made big plays today. Big third down touchdowns by both of them, which is outstanding."

Palmer:

How rewarding is it to see Jerome Simpson have a game like that today?
"It was great. Jerome has been waiting in the wings for a long time. He’s been extremely patient, and he’s been working really hard. He’s just been waiting for his opportunity. It’s easy to think that your opportunity isn’t going to come. But, to see Jerome work every day in practice, to study film, to meet with coaches later, to work on stuff after practice in weeks where he’s not even suiting up for games, it just shows how bad he wanted it and how much he believed in himself. He just needed an opportunity. I’m happy for him to get it."

Caldwell:

On his friend and teammate, Jerome Simpson, having a breakout game:
"I’m just so proud of him. I’ve been here three years with him and he’s worked so hard. He’s so hungry for it, and he’s always been so humble and has always just kept working. I’m just so proud of him. He deserves everything he’s going to get today."

Is there is a “changing of the guard” on the team, from veterans to younger guys like yourself, or is that just how the NFL works?
"Yeah, that’s just how it works. We’ve got that little feeling, but we just want to take advantage of our opportunities with some young guys, and we play behind some great receivers. But whenever we need to fill in, we don’t want the production to fall off."

Simpson:

On his career-best game:
"Like my mother always told me: Keep the faith. It was just determination, and my teammates supporting me."

You had six catches, 124 yards and two touchdowns. Merry Christmas, right?
"Yeah (laughs). It’s a blessing. God was with me today. My teammates helped me out a lot. We came this week and just worked hard, and just executed."

On his first touchdown — a fade to the corner of the endzone:
"I tell my teammates that every day — that’s the ’Rome Zone. Anything that’s in that area, I’m going to go get it. I don’t really know why they challenged it. I knew it was a touchdown from the beginning. I just went out there, executed for my teammates and made plays."


Régen örültem ennyire őszintén bárminek is, mint a fiatalok tegnapi teljesítményének.
Simpson, Caldwell, Shipley, Gresham, Scott, Dunlap, Mike Johnson... Mau és Rivers is nagyot játszott...

Kit érdekel a 4-11, ha a csapatban vannak ennyire szerethető fiatalok?!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Szeretem, amikor még jól is alakulnak az eredmények. A W ellenére maradtunk az 1/3-as picknél.

Ennek fényében is végtelenül örülök a tegnapi W-nek.
Mert én szeretem Chadet is, de Simpson és Caldwell sokkal inkább szerethetőek számomra.

Nagyszerű volt látni, hogy mindketten éltek a lehetőséggel a liga legjobb passzvédelme ellen.

Simpson miatt pedig vigyorgok, mint a tejbe tök. Lesz_rom, hogy 3 évig jegelték, mert lehet, ez kellett ahhoz, hogy így "robbanjon be".
Akkor pedig megérte.

Azt hiszem, ez a meccs is bizonyította a korábbi véleményem helyességét. 😊

Annyi más csapat mer bízni a fiatal elkapóikban. Bízzunk mi is, ha egyszer megérdemlik!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én azért remélem megajándékozzuk kansasi barátainkat egy Chargers-veréssel.gabtsi
és micsoda előadás.

kár, hogy csak akkor játszunk jól ha semmi tétje nincs, de ez akkor is egy jó csapat és még évekig az lesz.

és legfőképpen nagyon szerethető.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
"Jerome Simpson and Andre Caldwell, the two receivers starting for Chad Ochocinco and Terrell Owens, caught 10 passes for 211 yards receiving and two touchdowns."

Kérdés? Óhaj? Sóhaj?
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Kösz szépen skacok 😊ender1112
Szivesen 😛szaba
Neked kösz amit a Chiefs topicban írtál. Nem írok oda külön.

A Bengalsnak meg köszi a tökös játékot! És főleg a győzelmet!

Nagyon sokat segítettetek a Chiefsnek ezzel. És nekem meg még pár embernek nagyon jó kedvem van ettől, az is valami.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 275 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Kösz szépen skacok 😊ender1112
Szivesen 😛szaba
Igaz 😊 , minnyá megyekis a Bolts-topicba megköszönni 😉
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Akár hiszitek, akár nem. Nem provokálni akarok, de se Ocho, se TO és lám-lám egy igazi "hot" csapatot győztetek le. Ugyanaz, mint a Pats és Moss esete. Semmi szükségetek a paprikajancsikra és a bohócokra. Nélkülük sokkal kreatívabb volt a playhívás, sokkal jobb volt az offense.

Grat! Szép győzelem! Bengals, én így szeretlek! (ezt őszintén mondom)Soldados
Hatalmas +1.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Kösz szépen skacok 😊ender1112
Szivesen 😛
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Akár hiszitek, akár nem. Nem provokálni akarok, de se Ocho, se TO és lám-lám egy igazi "hot" csapatot győztetek le. Ugyanaz, mint a Pats és Moss esete. Semmi szükségetek a paprikajancsikra és a bohócokra. Nélkülük sokkal kreatívabb volt a playhívás, sokkal jobb volt az offense.

Grat! Szép győzelem! Bengals, én így szeretlek! (ezt őszintén mondom)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 275 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Kösz szépen skacok 😊
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Azért így nem fáj annyira, hogy bukjuk a top3 picket. Lesz komoly ember az 5-6. helyen is.

Nagy meccs volt. Simpson 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
SIMPSON SIMPSON SIMPSON SIMPSON SIMPSON!!!!!!!

Palmerrel meg mi az isten van?! Félelmetesen jó volt ma.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
1 meccs nem feledtet el másfél évet.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Sokkoló, mást nem tudok mondani srácok. Na és ezután a meccs után mit gondoltok Palmerről? 😀 Trade, vagy maradjon a gigászi fizetésével együtt?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
No Owens? No Ochocinco? NO PROBLEM!

Álommeccs.

Nem, ez annál is több. Ez konkrétan HIHETETLEN. 😊

Simpson, Caldwell, Shipley, Gresham, Scott. Az offense jövője. És Palmer BÍZIK bennük.
Mindezt a legjobb pass defense ellen.

+ Mau INT, csak hogy nekem még jobb legyen.

Cincinnati Bengals, én így szeretlek.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Jéé fordít a Lions. Még a végén szurkolok ma 😊
már csak egy Denver win hiányzik a teljes lelkesedéshez.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Menjünk rá a Draft helyre...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Simpson time! 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Ha a Lions verné a Finst, akkor felőlem jöhet a W. Bár a matchup-okat elnézve, nem biztos, hogy országos egyes a meccsünk 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Chad twitter 😕 😕 😕 :

@landondonovan

I don't blame you, I didn't put myself on my own fantasy team, can't play today,ankle has getting worse


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én azért remélem megajándékozzuk kansasi barátainkat egy Chargers-veréssel.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Döbbenet, hogy ilyen mutatókkal csak 8-6on állnak.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
A Chargers helyezései a ligában:

Offense: össz. - 2., passz - 1., futás - 14.
Defense: össz. - 1., passz - 1., futás - 2.

És várhatóan ezen a meccsen lesz egy olyan secondarynk, hogy Hall - R. Nelson - R. Williams - Joseph (a nickel Wade vagy Ratliff),
és várhatóan lesz egy olyan elkapó sorunk, hogy Simpson, Caldwell, Shipley, Cosby.

Hm. Nem mernék nagy pénzt feltenni a W-re. 😊
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Azért lássuk e elég siralmas egy helyzet, amikor ML maradása mellett a 2 legerősebb érv, hogy
1. Valószínűleg nála csak rosszabb HC jöhet Bengáliába
2. Ha megy, kevesebb az esély az OC cserére.

Ezzel együtt én inkább arra hajlok, hogy jöjjön valaki más. ML nálam az a magasugró, aki a 225-öt álmából felkeltve is ugorja, de 230-at soha nem fog tudni. Akkor inkább jöjjön vki, aki verheti a 220at, de benne van a 235-öt is. Akkor is, ha az utóbbira 5%-nál nincs több esély.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
én napról napra jobban szeretném, hogy maradjon Marvin.gabtsi
Én nem tudom, minek örülnék igazán.
Egyrészt nagyon szeretem Marvint, és tisztelem, másrészt az idei teljesítményben vastagon benne van ő is.
Mondjuk az is igaz, hogy Zimmer is benne van, és őt semmi áron nem akarnám távozni látni.
Szerintem ha marad, annak is örülni fogok, meg ha megy, annak is. (Feltéve, hogy valami jó edző jön a helyére.)

Igazából engem az érdekel, hogy Brat takarodjon elfele. Onnantól kezdve nekem már tetszene az ubiszezon.