Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nyilván belejátszik ebbe az is, hogy ő volt sokáig a front-runner, így még több szavazat érkezhetett, de ez se magyarázza, hogy toronymagas első az összes OLinemen között.

a Pro Football Focus rangsorában (nyilván nem a legmérvadóbb, de valamennyire objektív) a 3. legjobb LT a ligában és a második legjobb pass protector.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Számomra konkrétan érthetetlen, hogy történhetett meg az, hogy az egész ligát figyelembe véve a legtöbb szavazatot kapta.

Ha gonosz akarnék lenni, most írhatnám azt is, hogy meglátszik, a divatszurkolók csak QB/RB/WR fronton tudnak gondolkodni, és a falakig már nem jutnak el... de nem akarok gonosz lenni, így nem írom. ( 😛 )
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
azt hiszem most már kijelenthetjük, hogy Whitworth ProBowler.

az egész NFL-ben a legtöbb szavazatot kapta a szurkolóktól a T-k között, (nyilván a nagy Bengals hype miatt). el nem tudom mondani mennyire megérdemelte és hogy örülök.gabtsi
Valaki csinálhatna egy kutatást arról, hogy mikor miért és kire szavaznak a szurkerek. Lehet, hogy a tavalyi teljesítményének a híre most jutott el a tömegekhez? Nem láttam túl sok cikket róla idén, azokat is jórészt a csapat oldalain, nem az agyonlátogatott hírportálokon. Lövésem sincs, hogy miért most kezdték el értékelni a teljesítményét. Mindenesetre nagyon megérdemli. Grt innen is!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
azt hiszem most már kijelenthetjük, hogy Whitworth ProBowler.

az egész NFL-ben a legtöbb szavazatot kapta a szurkolóktól a T-k között, (nyilván a nagy Bengals hype miatt). el nem tudom mondani mennyire megérdemelte és hogy örülök.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Szerintem ezeknek a többsége meg is fog valósulni.

Mondjuk hogy DLF pályára kerüljön, azt erősen kétlem. Leginkább azért, mert két ilyen D ellen tán akkor sem kéne bedobni, ha 42-0-ra vezetnénk. 😊

Fura érzés, hogy 3-11-nél is ugyanolyan izgalommal várom az utolsó két meccset, mintha a playoff múlna rajta.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
+ egy kis DLF, hogy lássuk a medwét.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Összeraktam egy kívánságlistát a következő 2 "tökmindegymileszazeredmény" meccsre:
- Dunlap all down
- Atkins ha nem is all down, de sokkal többet legyen fent
- Caldwell, Simpson, Shipley WR sor
- Rey MLB, Muck SLB legalább jónéhány snapnél
- Scott fusson többet és használjuk screeneknél
- legyen aktív Pressley is
- legalább az egyik meccsen adjunk lehetőséget Peermannak
- Mathis és Collins kezdjenek
- hosszabb route-ok Gresham-től
- Coffman catch!!!!

.. és persze a legfontosabb: 2 szoros zakó 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
CINCINNATI -- Bengals wide receiver Chad Ochocinco said Wednesday that his left ankle has bone spurs that severely limit him and will require surgery in the offseason.
Akkor az utolsó két meccsen ő sem fog sok lehetőséget kapni.
Tán nem is baj. Nézzük mit tud a 'jövő'.Mikey
Újabb Simpson lekapásokat vizionálok 😊
(Az igazán nagy lúzerek, ilyenkor szoktak megsérülni, remélem nem...)

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Érkezett egy bizonyos Garrett Mills nevű TE waiverről.
The Bengals today acquired TE Garrett Mills on waivers from the Philadelphia Eagles. Mills (6-1, 235; Tulsa) is a fifth-year NFL player. He played in seven games for the Eagles this season, with three starts, and had two receptions for 19 yards.

He opened 2010 with Minnesota and was released on Sept. 4. He was signed Sept. 6 to Philadelphia’s practice squad and signed Sept. 14 to the Eagles roster. He entered the NFL in 2006 as a fourth-round draft choice of New England. He first played in 2007, for Minnesota, and he also was with the Vikings in 2008 and 2009. He has played in 16 career games, with three starts, and has nine catches for 110 yards.
Én még nem hallottam soha a nevét, de sok mindenről nem maradtam le, ahogy elnézem.Mikey
TE minek? Nem értem. HA WRt kukázunk az rendben a dögvész miatt, de TE??? Mondjuk tök mind1, de kicsit zavar, hogy lövésem sincs mi, miért történik.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
CINCINNATI -- Bengals wide receiver Chad Ochocinco said Wednesday that his left ankle has bone spurs that severely limit him and will require surgery in the offseason.
Akkor az utolsó két meccsen ő sem fog sok lehetőséget kapni.
Tán nem is baj. Nézzük mit tud a 'jövő'.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Érkezett egy bizonyos Garrett Mills nevű TE waiverről.
The Bengals today acquired TE Garrett Mills on waivers from the Philadelphia Eagles. Mills (6-1, 235; Tulsa) is a fifth-year NFL player. He played in seven games for the Eagles this season, with three starts, and had two receptions for 19 yards.

He opened 2010 with Minnesota and was released on Sept. 4. He was signed Sept. 6 to Philadelphia’s practice squad and signed Sept. 14 to the Eagles roster. He entered the NFL in 2006 as a fourth-round draft choice of New England. He first played in 2007, for Minnesota, and he also was with the Vikings in 2008 and 2009. He has played in 16 career games, with three starts, and has nine catches for 110 yards.
Én még nem hallottam soha a nevét, de sok mindenről nem maradtam le, ahogy elnézem.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Gyorshírek:

- Chad, Leonard és Scott nem edzettek ma; Cook, Roland és Wade limitálva voltak
- Chad a múlt héten sérült sarokkal játszott, ez talán magyarázza a mindössze 2 elkapását
- Caldwell nagyon fogadkozik, hogy megmutatja, no. 2 elkapóként is lehet rá számítani

Go Andre!!! (Nekem személy szerint nagy kedvencem Caldwell, így örülnék, ha tényleg bizonyítana.)
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Egyelőre valóban biztató draftnak tűnik ez, de bármiféle konkrét kijelentéssel én várnék még 1-2 évet.
Jövőre talán befigyel a sophomore slump is egyeseknél, ahogy idén pl. Maunál.
Így majd ha a harmadik évben is jók lesznek az említettek, akkor már ki lehet majd jelenteni olyasmit, hogy jó draft volt a '10-es.

Az én képzeletemben egyébként még mindig él egy Muckelroy - Maualuga - Rivers LB sor. Kíváncsi leszek, lesz-e belőle valami.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
a Muckelroy féle kulcs tackle után agyaltam rajta, hogy milyen csinos kis draft class a 2010-es:

1, Gresham: 4. legtöbb elkapás a rookiek között, 7. a yardokban. szépen javul a blokkolási képessége is, ha így fejlődik tovább liga elit TE lesz.
2, Dunlap: 7 sack, második a rookiek között Suh után, magasan a legjobb DE, mindezt 10 meccs alatt, erősen limitált szerepkörben és kimondottan jó falak ellen is eredményes volt.
3a, Shipley: mindenki kedvence, Höri megmondta h ultraraj lesz és így is van. 3 legtöbb elkapás és 2. letöbb yard a rookiek között és bőven van még benne potenciál. nagyon nagy érték, emberileg és sportszakmailag is.
3b, Ghee: sok sérülés hátráltatta, és igazán a bibilai átok sújtotta db sorba se sikerült beverekednie magát, tudtuk, hogy projekt playa, reméljük jövőre több köze lesz a pályán történtekhez
4a, Geno: csak a három top10-es DT-nek van több sackje, ha nem is sokkal. nagyon jó motorral hajtja végig a meccseket, meglepődnék ha jövőre nem lenne kezdő.
4b, Muckelroy: mint LB nem sok szerepet kapott, de ST-ben állat, illetve ahogy most a GL szitunál megcsinálta Hillisen a tacklet, mutatta h fontos szitukban is lehet rá számítani, kíváncsi leszek hogy fejlődik tovább.

a többiek futottak még, vagy már nincsenek is nálunk. még egy ilyen jó draft kellene jövőre is.gabtsi
Tényleg rég volt ilyen jó draftunk. Az 5. körtől lefelé mázli is kell, hogy jót fogjon az ember, így meg gyak. Ghee az egyetlen aki kevesebbet hozott a vártnál. Kár hogy az FAk mind lesérültek és a tavalyi kezdő visszaestek. A draft viszont a jövő szempontjából sokkal fontosabb, így legalább a kilátások szépek.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a Muckelroy féle kulcs tackle után agyaltam rajta, hogy milyen csinos kis draft class a 2010-es:

1, Gresham: 4. legtöbb elkapás a rookiek között, 7. a yardokban. szépen javul a blokkolási képessége is, ha így fejlődik tovább liga elit TE lesz.
2, Dunlap: 7 sack, második a rookiek között Suh után, magasan a legjobb DE, mindezt 10 meccs alatt, erősen limitált szerepkörben és kimondottan jó falak ellen is eredményes volt.
3a, Shipley: mindenki kedvence, Höri megmondta h ultraraj lesz és így is van. 3 legtöbb elkapás és 2. letöbb yard a rookiek között és bőven van még benne potenciál. nagyon nagy érték, emberileg és sportszakmailag is.
3b, Ghee: sok sérülés hátráltatta, és igazán a bibilai átok sújtotta db sorba se sikerült beverekednie magát, tudtuk, hogy projekt playa, reméljük jövőre több köze lesz a pályán történtekhez
4a, Geno: csak a három top10-es DT-nek van több sackje, ha nem is sokkal. nagyon jó motorral hajtja végig a meccseket, meglepődnék ha jövőre nem lenne kezdő.
4b, Muckelroy: mint LB nem sok szerepet kapott, de ST-ben állat, illetve ahogy most a GL szitunál megcsinálta Hillisen a tacklet, mutatta h fontos szitukban is lehet rá számítani, kíváncsi leszek hogy fejlődik tovább.

a többiek futottak még, vagy már nincsenek is nálunk. még egy ilyen jó draft kellene jövőre is.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Érdekes cikk: http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81d15bd3/article/ochocinco-wants-another-season-with-to-in-cincinnati?module=HP_headlines

A lényeg belőle: "I think changes are going to be made within the organization, and the changes that are going to be made are going to be really significant."

Jó lenne ha significant lenne


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AFC North figyelő - 15. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1856


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ezért is érthetetlen Whitworth

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egyáltalán nem zavarna, ha pl Sweed a Ravens-ben kötne ki, sok sikert kívánnék neki. Soldados
Küldj jobbat,légy nagyvonalú. 😊kátrány
Jonathan Scott, Boldog Karácsony! Aztán Húsvétig egy szót se 😀
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
A PFFen is írták, hogy nem értik miért áll ilyen magasan a pro bowl szavazáson TO, ott ez volt az érv:

"Owens had decent base numbers but also 54.5% rec./target, 8 drops and 10 interceptions on balls thrown at him."
A 10 int az nagyon durvának tűnik.tenorx
Mintha a PB szavazásnak bármi köze is lenne az adott évbeli teljesítményhez...

10 inti? Az korrekt. A 18-ből...
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Egyáltalán nem zavarna, ha pl Sweed a Ravens-ben kötne ki, sok sikert kívánnék neki. Soldados
Küldj jobbat,légy nagyvonalú. 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A PFFen is írták, hogy nem értik miért áll ilyen magasan a pro bowl szavazáson TO, ott ez volt az érv:

"Owens had decent base numbers but also 54.5% rec./target, 8 drops and 10 interceptions on balls thrown at him."
A 10 int az nagyon durvának tűnik.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
...

Player Rec Target Caught Pct

Owens 72 139 52%
Ochocinco 67 126 53%
Gresham 48 78 62%
Shipley 49 68 72%
Benson 25 33 76%
Leonard 20 26 77%
Caldwell 14 21 67%

Azért az első hármas százaléka borzasztó. Szerintem.

Egyébként Adam Schefter megerősítette Peter King azon értesülését, miszerint Owens nem tér vissza jövőre a Bengalsbe.
Hát majd meglátjuk...
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem mindegy milyen poszton és mennyi ideig és mennyire volt meghatározó annak a csapatnak az életében. (Pl Cowher a Browns játékosa volt, és edzői pályáját is ott kezdte, de azért a neve nem forrt egybe a csapatéval, nem volt az "arca" a csapatnak) Egyáltalán nem zavarna, ha pl Sweed a Ravens-ben kötne ki, sok sikert kívánnék neki. De akinek neve egybeforr egy csapatéval, mert 15 évig ő az arca, azok egy része nem akar, sztem emberileg nagyon is érthető okokból ősi riválishoz kerülni. Én ezt nagyon tudom becsülni, mert sztem nem minden a pénz.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
HC is voltgabtsi
Igen, de utána már volt nálunk is. Azért írtam, hogy először volt itt, és csak utána jött hozzánk.
Engem mondjuk ezért nem zavarna, ha ide jönne Cowher, de valszeg nem fog.