Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Emlékezzünk még meg Mathisról és Collinsról is. Egész pofás kis falunk volt ma, pedig a Browns front nem is olyan rossz.

Geathers mi a szarért van fent a futásesélynél Dunlap helyén? OK, Hillist nagyon jó tartottuk, amiben nem kis szerepe volt, de Dunlap sem rossz futás ellen.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
"Jerome Simpson caught two passes for 30 yards, both 15-yard reception, giving him a career game." - CincyJungle

:cool:

Ezek után látni AKAROM őt az offense-ben a pályán. (Mondjuk lehet így is lesz, mert Owens térdének, úgy tűnt, annyi idénre.)
több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
el se akarom hinni hogy örültök 1 vereségnek.. nyert a csapat, nincs negatív rekord... 1el jobb a mutatónk és csapat nagyszerűen játszott, azt leszámítva hogy majdnem megint kikaptunk....
mindenki nyert, így ugyan ott vagyunk mint eddig, csak van 1 plusz győzelmünk... tessék ennek örülni, úgy mint kint a nézők is hogy végre láttak valamit

benson nagyon jó volt, scott is, ment a futójáték.. simpson nagyon nagy!!! 😀 kár hogy a 2. elkapásáról is lemaradtam 😒
végül egyszer punt-oltunk... hihetetlen


több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
az Arizonatól lefelé mindenki nyert egyébiránt: Dallas, Detriot, Buffalo, Mi és a Carolina is, Denver még csak most jön majd.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Dunlap-nek és Johnson-nak örülök, mert így Geathers & Odom gatya.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Strength of schedule döntene, az meg a Panthersé erősebb lett volna, ha minden úgy alakul.

Na mindegy. Majd 2 nap múlva lehet örülni fogok a győzelemnek, de most nem megy.

Pedig olyan jól játszott a csapat mind offense, mind defense oldalon, mint idén még egyszer sem.

Simpson, Dunlap, Caldwell, Scott, Mike Johnson király.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Dunlap nagyon durva, ha nem lesz hülye akkor óriási játékos lehet.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Na reménykedjünk, hogy a Carolina nem húz QB Clausen-re. :/

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a tie breaker a miénk a Carolinával szemben asszem, úgyh zakóval se lenne mienk az 1/1

Simpson miatt a könnyeimmel küszködöm, Dunlap meg ha nem lesz domináns pass rusher az nflben, faguriga legyek.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
faszomat... 2 pont kellett volna még..csak 2 pontot engedni...már X, onnan meg simán kikaptunk volna...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Fasz kivan bazmeg. Az NFL leglúzerebb frencsájza EVÖR.

Nem gondoltam volna, hogy győzelem alkalmával valaha is ilyen dühös leszek.Mikey
Az NFL-ben nincs tankolás. Ezért is a legjobb liga

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Fasz kivan bazmeg. Az NFL leglúzerebb frencsájza EVÖR.

Nem gondoltam volna, hogy győzelem alkalmával valaha is ilyen dühös leszek.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Ambivalens érzések...

Viszont Simpson for president! 😂

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Vajon pályafutása leghosszabb elkapása is meglesz?

Komolyra véve: vagy most, vagy soha. Őszintén örülnék, ha lenne elkapása.Mikey
Kb annyira örülnék ha lenne elkapása mintha nyernénk: már úgyis mindegy 😀 Bár ha hozna valami 100+ meccset akkor azért röhögnék egy isteneset hogy eddig padoztatta a jövendőbeli ex-coach de erre mondjuk annyi az esély mint arra hogy Bratkowski váratlant húz


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Vajon pályafutása leghosszabb elkapása is meglesz?

Komolyra véve: vagy most, vagy soha. Őszintén örülnék, ha lenne elkapása.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
TO térde jó hatással lehet Simpson snap számaira.

én szerintem meg lesz pályafutása második elkapása.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Úgyis csak akkor fog pályára kerülni offense-ben, ha a két celeb a sérülése miatt nem bírná... :rolleyes:
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Jerome Simpson aktív!!!

whooaaaa!! jön a W gyerekek!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Jah.
Se rájátszás.
Se jó drafthely.
Se esély arra, hogy legyen bármi változás.
Olyan nesze semmi, fogd meg jól szezon lenne.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
A hivatalos álláspont természetesen az, hogy a csapat megy előre a becsületéért.
A játékosokon ez úgy látszik is.
De hiába, ha nem elég jók ahhoz, hogy nyerjenek.
Vagy ha adott napon elég jók is lennének hozzá, akkor pedig ellúzerkedik a lehető legkülönfélébb módokon.
Mondjuk ezek a leolvadások számomra érdekesek. A Bills elleni a mai napig felfoghatatlan számomra.

Én nem aggódom a további három L miatt. Jobb csapat ez a Browns is (ha McCoy játszik, márpedig úgy tudom, játszik), a Köcsögs és a Ravens pedig úgy fogja feltörölni a padlót a csapattal, hogy rossz lesz nézni.Mikey
Hát igen 😀 Bár örülnék ha a mi meccsünkön bukná el a PO-t valamelyik.. Lehet még F.Ricsi is venne egy Bengals mezt ha a Chiefs egy esetleges Chargers zakó miatt jutna be.

Majd évvégén szedjük össze hogy melyik meccset hogy sikerült elbuknunk, elég vicces lesz. A top eddig a Bills ez egyértelmű, de a Bucsnak sem volt nehéz dolga azért...85
Miami, Atlanta, Browns, Tampa Bay, Bills, Saints (Pat Sims...) kb mind "majd nem" megnyert meccs. Mindjárt más lenne 7 győzelemmel...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
A hivatalos álláspont természetesen az, hogy a csapat megy előre a becsületéért.
A játékosokon ez úgy látszik is.
De hiába, ha nem elég jók ahhoz, hogy nyerjenek.
Vagy ha adott napon elég jók is lennének hozzá, akkor pedig ellúzerkedik a lehető legkülönfélébb módokon.
Mondjuk ezek a leolvadások számomra érdekesek. A Bills elleni a mai napig felfoghatatlan számomra.

Én nem aggódom a további három L miatt. Jobb csapat ez a Browns is (ha McCoy játszik, márpedig úgy tudom, játszik), a Köcsögs és a Ravens pedig úgy fogja feltörölni a padlót a csapattal, hogy rossz lesz nézni.Mikey
Hát igen 😀 Bár örülnék ha a mi meccsünkön bukná el a PO-t valamelyik.. Lehet még F.Ricsi is venne egy Bengals mezt ha a Chiefs egy esetleges Chargers zakó miatt jutna be.

Majd évvégén szedjük össze hogy melyik meccset hogy sikerült elbuknunk, elég vicces lesz. A top eddig a Bills ez egyértelmű, de a Bucsnak sem volt nehéz dolga azért...


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
A hivatalos álláspont természetesen az, hogy a csapat megy előre a becsületéért.
A játékosokon ez úgy látszik is.
De hiába, ha nem elég jók ahhoz, hogy nyerjenek.
Vagy ha adott napon elég jók is lennének hozzá, akkor pedig ellúzerkedik a lehető legkülönfélébb módokon.
Mondjuk ezek a leolvadások számomra érdekesek. A Bills elleni a mai napig felfoghatatlan számomra.

Én nem aggódom a további három L miatt. Jobb csapat ez a Browns is (ha McCoy játszik, márpedig úgy tudom, játszik), a Köcsögs és a Ravens pedig úgy fogja feltörölni a padlót a csapattal, hogy rossz lesz nézni.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Igazából mindegy is hogy azért szar-e, mert nem akar, vagy mert nem tud. A lényegen mit sem változtat.
Ha nem akar, azért kell mennie, ha nem tud, akkor meg azért.


Kíváncsian várom a mai meccset. Battle of Ohio, meg blabla, de ne nyerjünk. Előre az 1/2-ért!Mikey
Igazából ezt akartam megkérdezni.
Mármint,hogy a csapat hajtani fog e még a becsületgyőzelmekért,vagy mostmár egyértelmű cél az 1/2?
Csakmert nálunk minél messzebb akarnak kerülni az 1/1től.

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Igazából mindegy is hogy azért szar-e, mert nem akar, vagy mert nem tud. A lényegen mit sem változtat.
Ha nem akar, azért kell mennie, ha nem tud, akkor meg azért.


Kíváncsian várom a mai meccset. Battle of Ohio, meg blabla, de ne nyerjünk. Előre az 1/2-ért!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
http://espn.go.com/blog/afcnorth/post/_/id/21918/source-palmer-wont-take-pay-cut-in-cincy
Ezt olvastátok? Palmer nem megye bele a paycutba, azért, hogy maradhasson.tenorx
Elég érdekes.. Azért 11,5 kicsit túlzás neki 😀 Szerintem Palmernek az egész foci már tényleg csak mint business, mint egy szerethető munka maradt meg. A győzelemről gondolom lemondott egy ideje és nekem az jön le hogy csinálja mert jól fizet és jó meló, de annyira nem zavarja hogy épp 2-11 vagy 4-9 a mutatónk. Ez is ezt bizonyítja legalábbis számomra.85
Ezért 11,5 millió, szánalmas. Ha nem akar győzni, nincs helye a pályán.Amadeus91
Szerintem nem a győzni akarással van gond, hanem inkább beletörődött, hogy esélytelen. A dollár attól még dollár.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."