Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Top3-ból szerintem esélytelen a letréd.

Írok egy kívánságlistát az eshetőségekre:
1/1: Luck, no question
1/2: Luck (ha a CAR nem viszi, és szvsz nem fogja, de ha mégis, akkor Mallett) v. Peterson (attól függően, hogy Palmer és/vagy Joseph marad-e, utóbbival kapcsolatban mindenesetre kezdek meglehetősen szkeptikus lenni)
1/3 vagy lentebb: a fentiek közül ami marad, vagy a legjobb DT (DE nem kell szvsz, Dunlap és Mike Johnson rendben lesz) vagy Green, csakazértis

Palmernek szerintem mennie KELL. Az ő mérhetetlen inkonzisztenciájára nem lehet építeni, Luck (és Mallett) pedig szvsz egyből bedobható a mélyvízbe.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
azt a véleményedet osztom, hogy TO-nak igaza van/lehet, sőt még azt is mondom h hasznos lehet, de ilyet akkor sem lehet.

Draft: ha viszont nyerünk egyet és senki más nem, akkor visszaugrunk az 5. helyre.gabtsi
Nagy kérdés, hogy akarunk-e QB-t hozni. Ha nem és nem is sikerül letrédlni, akkor szerintem majd' mind1, hogy 1-5ig hol leszünk.
Az elején úgyis kimegy a Luck, Amukamara, Peterson, Green, Newton és Mallett 6osból legalább 3. Nekünk elvileg se CB, se QB nem kell, WRt meg remélem nem akarunk húzni az első körben. Szóval akár a 4.-5. helyen is elérhető lesz még mindenki, akit kinézünk. Esetleg valamelyik DE csillagocskát bukhatjuk, de nekem a Bowers, Dareus, Quinn hármas majdnem tök egyenértékű. A DE class amúgy rohadt erősnek tűnik + Dunlap alakul, úgyhogy nem is okvetlenül kellene az első pickre DE-t húzni. Fairley-re viszont rá vagyok izgulva rendesen.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
azt a véleményedet osztom, hogy TO-nak igaza van/lehet, sőt még azt is mondom h hasznos lehet, de ilyet akkor sem lehet.

Draft: ha viszont nyerünk egyet és senki más nem, akkor visszaugrunk az 5. helyre.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Ha nem, nem. Ezen nem fogunk összeveszni, főleg, hogy alapjában véve nekem sem tetszik a módszer.

Más.
Beleolvasgattam a Seattle topikba. Érdekes látni, hogy néhányan örülnének, ha Palmer valamilyen úton-módon odakerülne.

Megint más.
Ha jók az információim, akkor egy esetleges Panthers győzelemmel, és további 3 Bengals vereséggel a Cincyé lenne az 1/1, a gyengébb schedule miatt. ---> Go Panthers!!!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nemtudom megnézni a videot, így nem tudom mit mondott, de a sajtóban szennyes teregetés semmilyen körülmények között nem elfogadható.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Néha, szerintem, kell az ilyen, médián keresztüli 'üzengetés' is, és nekem ez tipikusan olyan helyzetnek tűnik.
Egy rosszul szereplő kiscsapat, egy gőgös tulajdonossal, a kutya nem beszélne róluk, és a gondjaikról. Így pedig lehet, hogy néhány ember felkapja rá a fejét, és ez a kis plusz segíthet.

Ezzel együtt, nem mondom, hogy tetszik ez a módszer, de van, hogy szükség van rá.

Kb. én lennék az első, aki elküldené Owenst az anyjába egy ilyenért, de most kivételesen nagyon egyetértek vele, és azzal is, hogy ezt az álláspontját kifejtette a tévén keresztül is. Hátha pont ennyi plusz ráhatás kell Brownnak, hogy megvilágosodjon.

Feltételezve, hogy tényleg volt korábban négy-hat-nyolcszemközti beszélgetés is Brown és a fentebb említett játékosok között.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Nem akarom védeni Owenst, de mi van, ha megtette már, amit írsz?Mikey
Tudom, hogy nem akarod védeni 😊
Ha már túl van ezeken a beszélgetéseken, akkor se dumáljon szerte-széjjel. Ezek belső ügyek. Attól nem oldódnak meg, hogy elmondja a médiában. Körülötte elfogyhat a levegő, vagy akár kettészakadhat az öltöző, klikkesedhetnek, de jobb nem lesz tőle. ML, Brat vagy bárki szerződése nem ezen múlik. Ha amit elmondott általános öltözői vélekedés, akkor arról Brown már úgyis tud. Rossz esetben még pont visszájára is fordulhat a dolog.

Szóval jobb nem lesz tőle semmi, de rosszabb lehet. Meg a tökömnek se hiányzik a sok "én megmondtam, hogy ez lesz" komment.

Mégegyszer: amúgy teljesen igaza van, de könyörgöm ne a tévében!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Nem akarom védeni Owenst, de mi van, ha megtette már, amit írsz?
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
hopi:

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81cea89f/article/to-blames-coaches-for-bengals-bad-campaign?module=HP_headlines

Kíváncsi vagyok a reakcióitokra. tulképp azt mondja, amit ti. Attól, hogy ő mondja, akkor mi a helyzet?Noda10
Igaza van, de ilyet akkor sem kellene. Lehet, hogy túl konzervatív vagyok, de utálom a kibeszélést. Álljon oda a staff elé és nekik mondja el. Face to face. Azt sem hiszem, hogy Brown-tól ne tudna időpontot kérni egy beszélgetésre. Az a helyzet megoldása felé tett lépés lenne, a médiába ugatás meg a saját seggének védése, illetve feszültségkeltés.

Nálam ez nagyon nem tetszős.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
azt nem értem hogy Kyries Hebert, hogy nem került még elő ? pedig ST-ben is ász volt tavaly és ha jól tudom már a CFL is véget ért.gabtsi
Jogos felvetés. Már az meglepett, hogy nem került rosterre, pedig az st szerepe miatt, minden évben nagy túlélő volt. Ráadásul a pre meccseken nem volt rossz FS-ben sem. Merre járhat mostanság?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Még él? 😊

Komolyra véve. Szerintem jól le lesz cseszve fentről, és nem fog változni semmi.

Teszem azt, ha a csapat 'vezérei' (aka Palmer, Whitworth, Peko, Dhani Jones) kiállnának mellette a nyilatkozataikkal, akkor talán leesne Brownnak is, hogy hoppácska, lehet én vagyok a hülye és bizonyos edzőim, és nem a játékosok.

Bár kétlem.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hopi:

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81cea89f/article/to-blames-coaches-for-bengals-bad-campaign?module=HP_headlines

Kíváncsi vagyok a reakcióitokra. tulképp azt mondja, amit ti. Attól, hogy ő mondja, akkor mi a helyzet?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
azt nem értem hogy Kyries Hebert, hogy nem került még elő ? pedig ST-ben is ász volt tavaly és ha jól tudom már a CFL is véget ért.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
The woes in the Bengals’ secondary continued to pile up Tuesday in epic proportions when safety Tom Nelson became the eighth defensive back to be lost for the season after he was assigned to the reserve/non-football illness list.

It is believed that Nelson has contracted an illness in which he’ll need more than a couple of weeks to recover and with just three weeks left in the season the Bengals opted to shelve him and use the extra roster spot on former Bengals safety Marvin White ...
Hát persze b'meg.
Lassan már tényleg mehetek én is defensive backnek.
Qrva jó, hogy már csak 3 meccs van hátra ebből a fos szezonból.

Ja, egyébként Ndukwe helyére minden bizonnyal Keiwan Ratliff érkezik.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Most komolyan. Ha egy ilyen év után nem lesz kib_szva, akkor mikor?

Csak azért kérdem, mert erős a félelmem, hogy maradni fog.
Nagyon kiábrándító lenne, ha az öreg nem küldené el.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
#bengals ranked 30th in run offense at 87.8 yards per game. If that average holds it would be the worst in team history

bratkowski takaroggy!!!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Én sem mondanám. A Panthers rosszabb. Őket még mi is simán vertük.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Nem mondanám, hogy mi vagyunk a legrosszabb csapat az NFL-ben, rossz szezonja mindenkinek lehet.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
4 meccset nyert a Reds mióta utoljára meccset nyert a Bengals.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Szavazás CincyJungle-ön:
Are the Bengals the worst team in the NFL?

21% Absolutely 73 votes
42% No, they're better than the Panthers 144 votes
16% The Panthers and Bengals are about the same 57 votes
19% The Reds could beat the Bengals in football 68 votes
Az utolsó válaszlehetőség hatalmas. 😊
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Sokunk érzelmei dalba öntve:

http://www.youtube.com/watch?v=iboACg6xEj8&feature=player_embedded


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Semmi újat.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Ndukwe is IR-en.

Ő a 15. a sorban, és a 7. DB.

FB Vakapuna, OT Smith és Mitchell, DT T. Johnson, DE Fanene, Odom és Rucker, CB A. Jones, Trent, Ghee és Murray, S Crocker, Ndukwe és Wilson, K Nugent.

Fantasztikus névsor.Mikey
Megelőztél. Találtál közelebbit a sérüléséről?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Chinny IR. 😕
Remélem látjuk még az igzi Ndukwet a pályán.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Ndukwe is IR-en.

Ő a 15. a sorban, és a 7. DB.

FB Vakapuna, OT Smith és Mitchell, DT T. Johnson, DE Fanene, Odom és Rucker, CB A. Jones, Trent, Ghee és Murray, S Crocker, Ndukwe és Wilson, K Nugent.

Fantasztikus névsor.