Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Mi sem jelzi jobban, hogy szar a csapat, a Köcsögs elleni karácsonyi SNF meccset áttették délutánra, hogy a Vikings - Eagles meccset tegyék a helyére.
According to the Bengals, the start time during Cincinnati's game against the San Diego has been moved from 8:20 until 4:05 p.m. and will air on CBS.
Nem is baj, legalább nem égünk be újra egy egész ország előtt. 😊
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Jaj... 😊

Palmer:
What happened to the offense after the first drive?
The first drive, I think we got a first down off of a penalty at one point. We just made some nice plays. The guys made some nice plays. It was a good way to start the game against that team. We just never found that rhythm again throughout the rest of the game really. Threw the ball well at times, but then had some negative yardage plays whether it was a penalty or a play that was tackled behind the line of scrimmage, a sack, or a screen for a loss. There were plays that we couldn’t overcome. We got ourselves into situations we couldn’t overcome.
Aszongya nem találták a ritmust. Háhh.

Egyébként qrvajó, hogy Lewis ötvenszer elmondta, hogy nagyon jól kezdtünk, úgy ahogy kell. Ez így igaz is. És utána mifasz volt kedves Marvin? A sötétségen kívül.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ember 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
namost ha Marvin marad (én még mindig látok rá esélyt) akkor Bratnak kell mennie, ha viszont megy, akkor egy O felfogású ember (tehát McDaniels kiesett) legyen a HC és Brat az összes O-val kapcsolatos feladatától szabaduljon meg.gabtsi
??
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Most olvastam, hogy Marvin Lewis esélyes a Pittsburgh Panthers HC állásra. Ti erről tudtok valamit, vagy ez egy totál alaptalan pletyka? Elég furcsa mondjuk, hogy ilyeneket írnak amikor még HC itt 😀tenorx
pár hete téma volt, kérdezték is róla, minden ezzel kapcsolatos kérdést elutasított, de miután pittsburghtől 20 percre született és ha jól tudom dolgozott is ott, úgy nem lennék meglepve ha nem véletlenül zörögne a haraszt.

*****

Dunlap meg egyelőre azért nem kezd (nem mintha lenne bármi jelentősége ki van fent az első playnél), mert futás ellen (még) kevésbé hasznos, mint mondjuk geathers, de ez hamar (legkésőbb a jövő szezon elején) változni fog.

Marvint ugye nem kell kirúgni, mert lejár a szerződése. Brat kapcsán pedig Joe Reedy (ez az ember is mire kapja a pénzt), 50-50re tartotta h megy vagy marad.

namost ha Marvin marad (én még mindig látok rá esélyt) akkor Bratnak kell mennie, ha viszont megy, akkor egy O felfogású ember (tehát McDaniels kiesett) legyen a HC és Brat az összes O-val kapcsolatos feladatától szabaduljon meg.

ha Luck elérhető #2re, hajlok rá, hogy húzzuk be, de az összes többi értelmetlen pick-kidobás.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Mondjatok egy okot amiért Dunlap nem kezd85
Geathersnek 3,25 milkás fizetése van.

Remélem Odommal kezet fogva az off. coachok társaságában röpül ő is az offseasonben.

De igazából mindegy ki kezd. Dunlap majdnem végigtolta a meccset így is Mike Johnsonnal együtt.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Most olvastam, hogy Marvin Lewis esélyes a Pittsburgh Panthers HC állásra. Ti erről tudtok valamit, vagy ez egy totál alaptalan pletyka? Elég furcsa mondjuk, hogy ilyeneket írnak amikor még HC itt 😀
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Palmer szerintem szinte biztos hogy marad jövőre. Ha Marvin marad azért, ha meg új edző lesz azért mert ő is meg szeretné majd nézni hátha ki tud valami jót hozni belőle. Nekem nem is Bratkowski hanem ML kirúgásával kezdődne az offseason. Utána mehet Bob meg a QB coach is, de először Lewis. Hogy van pofája olyanokat nyilatkozni hogy amikor idejött edzősködni akkor kitűzött célokat és még nem tudták őket teljesíteni és ezért kell tovább dolgozniuk így? Ha valaki 8 év alatt nem tudott elérni semmi jelentőset akkor miért adnál neki még több esélyt?? Szerintem az ő szava már kb semmit ér, mellébeszél folyamatosan próbálja védeni az állását és ennyi.

McDanielst ha kérhetem ne hozzuk ide, de Jackson lehet jó lenne. Én annyit tudok róla hogy Chadnek nagy mentora volt és szerették nagyon - ez nem sokat mond el edzői kvalitásáról.

Azért elég durva tényleg hogy a védelem 9 pontot engedett Palmer meg maga lőtt két öngólt 14-ért.. Pedig az elején azt akartam beírni eredménykövetőbe hogy Palmer MVP formában játszik hahaha

Mondjatok egy okot amiért Dunlap nem kezd

Ja és ha valaki neadjisten visszanézné a meccset nézze meg rendesen hogy a Hall melletti wallace elkapásnál nem dadogott-e a labda a kézben és nem ért-e földet az elkapás végén


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
köszönöm istenem h nem vagyok steelers szurkoló.gabtsi
Ennyire elviselhetetlen voltam? Mondjuk a barátnőm szerint igen, azt mondta bűzlök a pálinkától. 😂Soldados
pedig meg se ittuk mindet 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
jajaja, korábban nálunk volt wr coach. a szép időkben.gabtsi
Ja hogy volt már Cincyben coach. Így már értem, miért merült fel az ő neve.
Nem tudom, de én a Raiders offense-től nem vagyok elájulva, bár az is igaz, hogy annyira nem reménytelen, mint a Cincyé. (BTW, melyik az?)

Egy biztos, új emberrel innen csak felfele van.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
köszönöm istenem h nem vagyok steelers szurkoló.gabtsi
Ennyire elviselhetetlen voltam? Mondjuk a barátnőm szerint igen, azt mondta bűzlök a pálinkától. 😂


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Palmernek mindenképpen maradni kell jövőre, ha QBt húztok első körben azért, ha nem akkor azért.Szesze
Ha Luck kerülne ide, akkor felőlem mehetne, minden más esetben jah.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jajaja, korábban nálunk volt wr coach. a szép időkben.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Hue Jackson Oaklandban OC, jól sejtem? Hááát nem tudom...

Nekem egy lépéssel lehetne talán eladni, hogy változás lesz. Bratkowski takarodik elfele. Onnantól kezdve tudnék bízni abban, hogy jobb lesz az offense. Persze csak ha nem egy másik gyökér jönne helyette.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én nem tartom valószínűnek, hogy a 10+ milliós QB mellé hozunk egy másikat.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Tegnap 2 INT is durván Palmeré volt. Nem is ez volt a gond, hanem hogy fosott végig. Elején egyszer-kétszer elkapták keményen, aztán Troy leszedte és itt vége is volt a meccsnek. Most először éreztem, hogy tényleg rajta megy el.

Kezdek vele kapcsolatban elbizonytalanodni én is, de még mindig úgy érzem, hogy van 2-3 nagyobb lyuk mint a QB. Ha a free agentek közül tudjuk ezeket tömni, akkor jöhet Luck. Persze mindez csak akkor ér valamit, ha Lewis és Brat egymás vállán zokog az elbocsájltó szép üzenet átvétele után.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Tuti.

Jön majd valami báb HC-nek, Bratkowski és minden más edző marad, és ugyanez a fos lesz jövőre is offense részről.

De majd olvashatjuk, hogy run first csapat így meg úgy, csóri Palmer magára vállalja majd mind a 15 vereséget, és Brown bácsi mindeközben röhög a markába, mert a napi betevője meglesz, a többi meg kurvára lényegtelen.Mikey
Palmernek mindenképpen maradni kell jövőre, ha QBt húztok első körben azért, ha nem akkor azért. Sajna tegnap megint nagyon szar volt tényleg 😕
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Hue Jackson nekem is tetszene, vele még el lehetne nekem adni, hogy új irány lesz. Zimmerrel sajna nem 😕

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Tuti.

Jön majd valami báb HC-nek, Bratkowski és minden más edző marad, és ugyanez a fos lesz jövőre is offense részről.

De majd olvashatjuk, hogy run first csapat így meg úgy, csóri Palmer magára vállalja majd mind a 15 vereséget, és Brown bácsi mindeközben röhög a markába, mert a napi betevője meglesz, a többi meg kurvára lényegtelen.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Palmer is maradni fog. a nyakamat tenném rá.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Kár, hogy a kedves illetékesek nem így gondolkodnak.

Végtelen kíváncsisággal várom, mi fog történni az offseasonben. Radikális változtatások kellenek. Ill. kellenének.

Én konkrétan az összes offense edzőt úgy basznám ki, hogy a lábuk nem éri a földet. Ja, de ezt már írtam tán 2 hete.

...és most eszembe jutott Mr. Owner mondata a múlt hétről, hogy nem lesz külsős GM hozva. Te debil...
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
10. kabát zsinórban. pont az lett volna a hab a tortán a rekordot jelentő 11-et kapjuk a parasztoktól.

az offense az a teljes nihil. hát mi kurvaanyád volt ez móni ????

a jó Brat 1 hét alatt felépített egyetlen drive-ot. aztán lófasz és esti fény. futunk középre. noooormáááális ???
palmer, brat, to, benson, roland szépen megfoghatják egymás kezét aztán eltakarodhatnak a jó büdös faszba.

jöjjön az új HC, új QB, építsünk új stadiont, költöztessük el a franchise-t a marsra csak valami történjen a kurvaistenit.

a D kimondottan jó volt pedig, össze vissza verték röfit, volt néhány rossz matchup amit kihasználtak, egyszer hall maradt a csíriusz wallace-on, néhányszor meg a wade nelson párosnak nem volt fogalma h merre is van ward. azonkívül megoldottunk.

de hát ez az offense gyerekek, ez vmi közröhej. és az írástudatlanok meg verik a nyálukat gecc.

ha én vmi pozícióba lennék, most tuti lemondanék.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
A 2 O nevetséges volt. A miénk inkább.nasheem
Én ezt inkább úgy mondom, hogy a két D volt király. Így a magamfajta egyszerű szurkolónak van valamije, amire támaszkodhat.

De ez a tegnapi meccs megint annyira jó példa arra, amit korábban írtam. Valahogy mindig eléri a csapat, hogy kikapjon. A defense 9 pontot engedett, amivel normál esetben röhögve kellene meccset nyerni. De az offense elintézte megint. (Írhatnám, hogy Palmer intézte el, de nem szeretek egy embert kiemelni soha a 11-ből.)

Néhány gondolat a hivatalos oldalról:

» Bengals head coach Marvin Lewis on the knee injury suffered by safety Chinedum Ndukwe: "It doesn't look good." Ndukwe, who was seen on crutches after the game, looks to have a possible season-ending injury. He would become the seventh DB to go on IR. 😕

» Bengals quarterback Carson Palmer on the game: "Completely my fault. I feel terrible. The defense played great against a good offense. I take this loss on my shoulders. We can't come in here and turn the ball over." 😐

» Sunday was left tackle Andrew Whitworth's 29th birthday. He becomes the fourth Bengals offensive lineman to score a touchdown, joining Melvin Tuten, Glenn Bujnoch and Anthony Munoz. 😊
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
köszönöm istenem h nem vagyok steelers szurkoló.gabtsi
Mi is😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
bengalFlasH 74
Szerintem Luck lesz belőle, és a Panthers behúzza Greent.tenorx
szép is lenne.

- első kör Luck,második egy jó kis recevier, harmadik egy beast guard (harmadikban simán lehet kezdő guardot draftolni, jó scoutinggal ugye....), negyedik egy nagyobb rb, scott kiegészitőjeként.
- benson mehet, odom mehet, owens menni fog, joseph resign, marvin mehet, bob TAKARODJ.
- kéne még egy veterán DE rotationbe, de amúgy dunlap kurvajó.
- egy offensive minded head coach jöjjön, hue jacksont emlegetik oaklendből, talán nem is lenne ő rossz.
- carsont meg tradelném, egy 3.-ik körös draft choicért talán még kaphatunk is érte.
- ÉS josh mcdaniels jöhetne bob helyére, Luck+McDaniels iszonyatosan jó párositás lenne.

áh, szép is lenne.