Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Hall inkább a rövid route-okon jó, ragad a védőre, levakarhatatlan, kiváló technikával játszik, és elnyomni sem könnyű, azonban a deep routoknál gyakran megverik sebességből, míg JJo ennek inkább a fordítottja, jó fizikum, megfelelő gyorsaság, és végsebesség. de rövid passzoknál könnyebb megverni. lásd Colston TD.

óriasái kép:

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
egyszerűen fogalmam sincs h mitől tart most itt Whit, idén is kurvajó de tavaly még jobb volt.

illetve tavalyi siker év után senki nem ment, csak lemondás miatt ocho, most meg jó eséllyel ott lesz TO és talán Whit.

Joseph meg gondolom görgeti maga előtt a sérülést, kulcskérdés lesz h Wallacet megegye.gabtsi
A turnoverek mellett Wallacetól tartok én is leginkább. Sajnos a safetyk nullát tudnak majd segíteni az ő megfogásában. Hall nem lenne jobb rajta?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
egyszerűen fogalmam sincs h mitől tart most itt Whit, idén is kurvajó de tavaly még jobb volt.

illetve tavalyi siker év után senki nem ment, csak lemondás miatt ocho, most meg jó eséllyel ott lesz TO és talán Whit.

Joseph meg gondolom görgeti maga előtt a sérülést, kulcskérdés lesz h Wallacet megegye.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
A jó eredmények miatt sok divat Bengals fan lett, és azok nyomják ezerrel a szavazatokat rá.

Vagy nem tudom.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Értitek, hogy idén miért fut ennyire jól Whit, ha tavaly esélye sem volt? Jól játszik, de tavaly is rohadt jó volt.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Tackle-ök:

202 771 Whitworth (CIN)
171 794 Oher (BAL)
160 017 Long (MIA)
144 317 Ferguson (NYJ)

Elkapók:

340 996 Johnson (HOU)
262 851 Owens (CIN)
258 349 Wayne (IND)
229 532 Boldin (BAL)


Ami fontosabb, szerdai sérültlista:

Did Not Practice: Gresham (non-injury related), Joseph (ankle), Livings (ankle), Scott (illness)
Limited Practice: Owens (knee), Sims (knee)

Joseph... no comment. :/
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
aztakurva!

álmomban nem gondoltam volna.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Whitworth got some big news Wednesday. He's the lone Bengal leading the fans' Pro Bowl balloting at tackle with more than 202,000 votes.
Váó.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
gyakorlatilag minden Bengals blogon/fórumon közellenség az ember.

rendszeresen kárörvendő stílusban ekézi a csapatot. fő munkássága meg tk abból áll, hogy összeollóz cikkekből egy sajátot.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Mondjuk nekem nagyon tetszenek az írásai, szóval valszeg elfogult vagyok, de én nem nagyon érzem azt, hogy húzna valamelyik csapathoz.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát ennyire ért hozzá 😊

a Bengalsról is írt jó ideig. mondom valamelyik cikkében írta.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Walker Cleveland szurkoló, nem tudom hány évig írt csak róluk. Egyébként meg ő az aki rendszeresen lehúzza a Steelerst minden győzelem és/vagy vereség után. Olvass a szezon elejéről cikkeket, ott épp a Bengalsról írt jókat.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Höri ennek tuti örül. 😛

Mondjuk Ghee-t sajnálom...
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Ghee ment IR-re, 4. DB ill a 8. védő a listán.

Vincent Rey érkezett a PS-ből. ha jól tévedek nem volt rossz preszezonban.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
fúú de rühellem ezt a James Walkert gecc, jó pár hete ignorálom már a blogját most "véletlenül" ráfutottam, de nem kellett volna. felkúrt 3 pillanat alatt.

azt az okoskodó, pökhendi, kárörvendő kurvaanyádat!

már le se merem írni, hogy minden betűjéből érződik kinek szurkol.gabtsi
Én kb 2 hónapja töröltem a bookmarkból, ugyan ezen okból. Mindig beleolvastam és mindig rájöttem, hogy nem kellett volna.
Vasashomár, egyértelmű.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
még a BB ügy post-folyamaiban "vallotta be" h steelers érzelmű, és hogy ő miként látja.

de amúgy tényleg a legrosszabb fajtából, aki még széjjel is rugdalja a döglött oroszlánt aminek előtte a közelébe se mert menni. nonszensz amiket összehord.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
legutóbb még Steelers fan volt.gabtsi
Browns-fan legjobb tudomásom szerint. De mindegy is, én sem kedvelem annyira.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
legutóbb még Steelers fan volt.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
már le se merem írni, hogy minden betűjéből érződik kinek szurkol.gabtsi
Nem tudom melyik cikkre gondolsz, de amúgy Browns-fan.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
fúú de rühellem ezt a James Walkert gecc, jó pár hete ignorálom már a blogját most "véletlenül" ráfutottam, de nem kellett volna. felkúrt 3 pillanat alatt.

azt az okoskodó, pökhendi, kárörvendő kurvaanyádat!

már le se merem írni, hogy minden betűjéből érződik kinek szurkol.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát ez az a kérdés ami a Bengáli szurkolókat leginkább izgatja mostanában.

kb a fórumokon olvasható vélemények 90%-a szerint ha megy, akkor az új csapata óriásit nyer majd vele, meg egyáltalán már most is sok olyan csapatot tudnál mondani ahol seggüket vernék ha ilyen opciójuk lenne.

szóval a szurkolók is sokkal mélyebbnek látják a gondot, minth QB csere azt víz. de az is könnyen lehet h Palmer itt már nem sok sót eszik meg, mert egyszerűen belefáradt ebbe a szarkupacba.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
nem törvényszerű, de jó eséllyel nem ragaszkodik egy új HC a régi QB-hoz. főleg ennyiért.gabtsi
És Palmernek érdekes módon szerintem még mindig meg van az a híre, hogy ha megkérdeznek valakit a ligában hogy mit gondol róla mindenki azt mondja hogy "fantasztikus irányító, született vezért. a sérülések kicsit visszavették az utóbbi években, de egy edző nem is kívánhat jobb irányítót Carson Palmernél." Sokszor amikor ezt hallom nem tudom eldönteni hogy ezt illemből mondják, vagy tényleg ennyire jónak tartják még mindig. Szóval egy új edző szerintem megtartaná Palmert, ha marad Marvin akkor meg végképp uh nem hiszem hogy új irányítót kezdetnénk jövőre.

Egyébként nemrég tudtam meg és félre ne értsétek nincs vele semmi bajom de kicsit szerintem magyarázza hogy miért ilyen "beszari" Palmer, miért nem az a tipikus sztár, szóval eddig nem is tudtam hogy ő ekkora keresztény: http://www.youtube.com/watch?v=pHIywwnsiGk85
Egy sérülés után nem fog megkopni a tudása, a tehetsége, erő van még a karjában. Talán mentális okokra vezethető vissza egyrészt - nyilván többkomponensű a probléma gyökere, játékrendszer stb. - Szerintem nem csak szimpla tisztelet, szerintem érzik még benne a potenciált az első mondatban leírtak miatt, de egyébként elképzelhetőnek tartom azt is, hogy pl. a Bengalsban ez nem fog már kijönni belőle. Ez csak egy érzés, baromira nem biztos, hoyg így van.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
nem törvényszerű, de jó eséllyel nem ragaszkodik egy új HC a régi QB-hoz. főleg ennyiért.gabtsi
És Palmernek érdekes módon szerintem még mindig meg van az a híre, hogy ha megkérdeznek valakit a ligában hogy mit gondol róla mindenki azt mondja hogy "fantasztikus irányító, született vezért. a sérülések kicsit visszavették az utóbbi években, de egy edző nem is kívánhat jobb irányítót Carson Palmernél." Sokszor amikor ezt hallom nem tudom eldönteni hogy ezt illemből mondják, vagy tényleg ennyire jónak tartják még mindig. Szóval egy új edző szerintem megtartaná Palmert, ha marad Marvin akkor meg végképp uh nem hiszem hogy új irányítót kezdetnénk jövőre.

Egyébként nemrég tudtam meg és félre ne értsétek nincs vele semmi bajom de kicsit szerintem magyarázza hogy miért ilyen "beszari" Palmer, miért nem az a tipikus sztár, szóval eddig nem is tudtam hogy ő ekkora keresztény: http://www.youtube.com/watch?v=pHIywwnsiGk


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem törvényszerű, de jó eséllyel nem ragaszkodik egy új HC a régi QB-hoz. főleg ennyiért.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Hát ha az az új HC offense irányultságú lenne, akkor talán akarna új QB-t is. Csak a példa kedvéért, Harbaugh szvsz tuti megmondaná, hogy akkor jön, ha a drafton Luck is jön.

De egyébként nem hiszem, hogy Palmer helye kérdés lenne. Egy normális franchise-nál bizonyára az lenne, de itt... Brownnak túl sok pénze van benne ahhoz...