Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
domino effektus lesz. ha Lewis dől, jó eséllyel dől mindenki. beleértve Palmert és talán Ochot is.

ha Marv marad, akkor nem hiszem h komoly változás lesz. Ocho opciós éve igazából alig kerül valamibe, mert akkor is csengetni kell neki ha nem élünk az opciós joggal. áron alul tradeelni meg nem sok értelme lenne.gabtsi
Egy új HC új QBvel indítana? Ebbe eddig bele sem gondoltam, de tényleg meg van az esélye. Egy érv ML mellett.
Ocho elküldeni baromság lenne, tök mindegy ki lesz a góré. A közönség is szereti, sokba sem kerül és jó.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
domino effektus lesz. ha Lewis dől, jó eséllyel dől mindenki. beleértve Palmert és talán Ochot is.

ha Marv marad, akkor nem hiszem h komoly változás lesz. Ocho opciós éve igazából alig kerül valamibe, mert akkor is csengetni kell neki ha nem élünk az opciós joggal. áron alul tradeelni meg nem sok értelme lenne.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Én remélem egyiknek sem. (...)
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
nfl.com meccselőzetes:

"This could be the final game in this rivalry for Marvin Lewis, Carson Palmer and Chad Ochocinco."

Remélem utóbbinak azért nem..
Amúgy jó lenne ha a hátralevő 4 meccsen összeszedne még 280 yardot.

Mindenesetre nagyon kíváncsi vagyok az offseasonre, de attól tartok ismerve a Bengalst hogy hiába vár mindenki reformokat semmi vagy legalábbis nem sok dolog fog történni. Egy ilyen szezon után pedig bátran lehetne változtatni, elvégre ennél csak jobb lehet (eredményileg).


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
igazából csak az "outside"-on akadtam fent, azaz, hogy ez nem opció.

persze ez most csak okoskodás részemről, és talán az az ambivalens érzés táplálja ezt, hogy maradjon vagy menjen Lewis.

így a kecske is jól lakna és a káposzta is megmaradna.

ha Brat marad én strike-ba kezdek. tuti nagy hatása lesz.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Nekem velük csak az lenne a bajom, hogy szeretett OC-nk tuti maradna.
Egyébként semmi kifogásom nem lenne ellenük.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
felvetettem a CJ-n is is ezt a külsős témát. minek kellene külsős ? Munoz v Marv tökéletes GM lenne.gabtsi
Fene tudja. Van előnye és van hátránya is a külsősnek. Az a baj, hogy ha külsőst akarunk hozni, akkor komoly ember kell, nem báb. Az ilyennek komoly pénz és szabad kéz kell. Nálunk egyiket sem fogja megkapni. Munoz és ML? Attól tartok komoly előrelépést egyik sem jelentene, de egyrészt lehetetlen innen megítélni, csak megérzés, másrészt a kis előrelépés is jobb, mint a semmi. Legalább élne a poszt, a familiánál mindketten hatékonyabbak lehetnek, eggyel több hozzáértő a vezetésben. Szóval bárcsak legalább erre hajlana az öreg....

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
felvetettem a CJ-n is is ezt a külsős témát. minek kellene külsős ? Munoz v Marv tökéletes GM lenne.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
We are working as hard as we can ...

Bla, bla. A hajam az égnek áll, amikor ilyet olvasok.

GM-et meg miért is hozna külsőst? Azzal odalenne a családi/baráti vállalkozás minden szépsége...
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
én is. meg azért most egy atletikus gyors DE lesz az erős oldalon, nem biztos h BB olyan könnyen fog menekülni.

más, gondolom olvastátok, Mike Brownnak írt egy levelet az egyik bérletes, a válasz:
I cannot give you the response I suspect you would most like to hear. I'm afraid you are stuck with me in my present role, and a general manager brought in from the outside is not in the plans. I accept that your criticism is sincere, and I wish you well personally. We are working as hard as we can to return to and surpass the contending status we had as recently as last season."

Sincerely,

Mike Brown
President
gabtsi
Csodálatos... egy nagy lószar az egész ember.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én is. meg azért most egy atletikus gyors DE lesz az erős oldalon, nem biztos h BB olyan könnyen fog menekülni.

más, gondolom olvastátok, Mike Brownnak írt egy levelet az egyik bérletes, a válasz:
I cannot give you the response I suspect you would most like to hear. I'm afraid you are stuck with me in my present role, and a general manager brought in from the outside is not in the plans. I accept that your criticism is sincere, and I wish you well personally. We are working as hard as we can to return to and surpass the contending status we had as recently as last season."

Sincerely,

Mike Brown
President

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Engem az LT továbbra is sokkal jobban zavar. Jonathan Scott egy nagy lószar. Azt kell tudnotok kihasználni, ...Soldados
Go Mike!! 😊

(Michael Johnsonra gondolok természetesen, akiben én egyébként nagyon bízom.)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
:tenyérdörzsolés: 😊gabtsi
RT nem akkora para, azt látja a QB, Ben pedig még így sérülten is elég jól tud szabadulni, mint azt a Ravens ellen láttuk. Engem az LT továbbra is sokkal jobban zavar. Jonathan Scott egy nagy lószar. Azt kell tudnotok kihasználni, Rt kb bárki lehet, azt megoldja BB, de aki vakoldalról jön, azt nem látja.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
:tenyérdörzsolés: 😊gabtsi
Jogos is mert nincs más sajnos 😀
egy Tony Hills van még aki többet inaktív mint nem + egy sérülésből visszatért R és slussz.
A hétvégén úgy h Foster sokat besegített neki tűrhető volt, de egész meccsen óriási rizikó az ember. Én attól félek h a futásunk is gyengülhet, mert sokat toltunk eddig Flozell felé.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
:tenyérdörzsolés: 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
és most ő lesz a RT ?gabtsi
Ha nem épül fel Flozell, akkor igen. De az eddigi vélemények alapján Flozellnek egy meccset ki kell hagynia, s várhatóan a Jets ellen lesz ismét hadra fogható.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
és most ő lesz a RT ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
geatherst mindenképpen el kell felejteni már az elején, ha jól olvasom Essex kezd, aki inkább Guard nem ?

gabtsi
Ja. Essex idén 4-5 meccsen volt kezdő RG-ként, amíg el nem vesztette pozícióját Ramon Fosterrel szemben.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
geatherst mindenképpen el kell felejteni már az elején, ha jól olvasom Essex kezd, aki inkább Guard nem ?

a két ifjú atletikus DE-nk ki kell használja a tohonya ellenfelet.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
szóval azt gondolom, hogy a steelers falának jobb oldalán lehet keresnivalónk. adams nemtudom játszik-e, de ha igen nyilván nem 100%-os állapotban teszi, ha nem akkor az RT poszt minimum kérdőjeles. szóval Dunlap ismét bizonyíthat, és ha tényleg akkora gamer mint amilyennek mondják, akkor ennél nincs nagyobb a szezonban.
gabtsi
Egyelőre későbbre hagyták a dolgot vele kapcsolatban, enyhe bokaszalag húzódást írnak, de én szkeptikus vagyok. Mindenesetre lyaukas a falunk, mint az ementáli, ezt könnyen kihasználhatjátok.kishaszi
Azért a mi frontunk sajnos elég messze a van a Ravensétől. Vasárnap döbbenet volt látni, hogy a malac ilyen bokával mit kibírt. Előtte le a kalappal, de szerintem jobban jártatok volna ha nem ő játszik. Ellenünk biztos jobban mozog majd már, de én most kifejezetten örülök, hogy ő lesz pályán.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
szóval azt gondolom, hogy a steelers falának jobb oldalán lehet keresnivalónk. adams nemtudom játszik-e, de ha igen nyilván nem 100%-os állapotban teszi, ha nem akkor az RT poszt minimum kérdőjeles. szóval Dunlap ismét bizonyíthat, és ha tényleg akkora gamer mint amilyennek mondják, akkor ennél nincs nagyobb a szezonban.
gabtsi
Egyelőre későbbre hagyták a dolgot vele kapcsolatban, enyhe bokaszalag húzódást írnak, de én szkeptikus vagyok. Mindenesetre lyaukas a falunk, mint az ementáli, ezt könnyen kihasználhatjátok.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
érdekes gondolat:

Dave Wanndstedt stepping down (to avoid the perverbial axe) as the head coach of Pitt. Welp, we know where Marvin is headed….

:/

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Dunlapnak nagyon örülök. Az utóbbi 3 meccsen teljesen rendben volt a játéka és nem csak a sackek miatt. Futás ellen is egész megbízható volt, ami pedig nagyon nem ment neki a holtszezonban. Ha ő és Atkins tovább fejlődik, akkor jövőre már legalább közepes mutatóink lehetnek pass rushban. Rohadt fontos, hogy ebben legyen előrelépés.
Ettől függetlenül egy Fairleyt elviselnék Peko mellett középen.

JT észrevételei DE témakörben: http://www.allproblogger.com/2010/12/07/dunlap-made-his-case-now-its-mj93s-turn/

Vasas? Flaccot levitték párszor, de ha Palmer legalább annyi időt kap, mint ő, akkor lesz pár hosszú drive-unk pontokkal a végén. Igazából az O-tól ennyi kell, a többit bízzuk a D-re. Úgyis ott dől majd el.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Igazából Dunlap (és Atkins) legutóbbi meccsen mutatott játéka azért biztató, mert a Saints O-line azért nem rossz pass protection terén, már ha jól gondolom.
Mikey
szvsz a liga legjobb faláról beszélünk, egyénileg több poszton is az elitbe tartozó emberekkel, és mint egység is kiválóan működnek közre.

szóval azt gondolom, hogy a steelers falának jobb oldalán lehet keresnivalónk. adams nemtudom játszik-e, de ha igen nyilván nem 100%-os állapotban teszi, ha nem akkor az RT poszt minimum kérdőjeles. szóval Dunlap ismét bizonyíthat, és ha tényleg akkora gamer mint amilyennek mondják, akkor ennél nincs nagyobb a szezonban.

a tazra kell nagyon figyelni, bár Palmernek nem megy rosszul az egykori szobatársa ellen, de ha visszalép akkor figyelni kell, ha blitzel akkor meg támadni a cornereket.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Igazából Dunlap (és Atkins) legutóbbi meccsen mutatott játéka azért biztató, mert a Saints O-line azért nem rossz pass protection terén, már ha jól gondolom.

Ez a Dunlap, Mike Johnson, Atkins trió jó lehet, csak hát idő kell nekik, ami egyébként falemberek esetében nem szokatlan.

(Miattuk sem hoznék egyébként én domináns D-linemant, utalva itt egy korábbi, jó értelemben vett vitánkra.)

A Vasas fala pedig nagyságrendekkel rosszabb elméletben a Saintsénél, tehát illene a pinavadásznak néhány kellemetlen pillanatot okozni Dunlapnek, Atkinsnek és Johnsonnak.

Persze úgyse lesz így, mert miért lenne.Mikey
persze de még igy is jobb, mint a tavalyi fal 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak