Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
laoce Cincinnati Bengals 742 — laoce68@freemail.hu
ja értem, és akkor tegyük a szar fal mögé a rookie QB-t, sokkal jobb lesz mint a 8 éves veterán.gabtsi
Te nyertél....Ámbár nem látom be, hogy egy jó fal mögött, hogy fogja visszaszerezni a hitet, amit a sérülésekor vesztett el.

Lou Anarumo for president
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ja értem, és akkor tegyük a szar fal mögé a rookie QB-t, sokkal jobb lesz mint a 8 éves veterán.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Inkább kettő. Whitworth, Cook és Smith szerintem rendben van.
Livings viszont botrány, Williams meg öreg.

Rodney Hudson kéne ide. 😊
több mint 13 éve
laoce Cincinnati Bengals 742 — laoce68@freemail.hu
akkor nem inkább új/jobb fal kellene mint irányító ?gabtsi
Az új fal minimun 3 új kezdő....

Lou Anarumo for president
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
akkor nem inkább új/jobb fal kellene mint irányító ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
laoce Cincinnati Bengals 742 — laoce68@freemail.hu
Ahogy elnézem, nagyon közel vagyunk a TOP3-hoz. Most már tényleg érdemes elgondolkodni a QB drafton. Ahhoz mondjuk CP-t kellene elcserélni, szvsz egy jobb fal mögött lenne benne fantázia más csapatoknál.

Lou Anarumo for president
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Közvetett módon és hosszú távon ezzel is NYER a csapat (reményeim szerint), szóval nekem nem esik nehezemre a vereségért 'szurkolni'.

Nem szép dolog, de ha egyszer az érdek ezt kívánja meg...

(Aki akar, nyugodtan megkövezhet, mert én megértem azt is, ha valaki ezt a hozzáállást nem tudja elfogadni. 😊)
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
abszte igazad van, csak én nem tudok így nekimenni egy meccsnek se, hogy szopjunk majd jobb lesz.

de egyetértek, hogy a csapat jövője szempontjából lehet jobb lenne.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Az szerintem vitathatatlan tény, hogy ebben a csapatban több van, mint amit a 2-9 mutat.

De mire mennénk mondjuk egy 5-11-gyel? Semmire. Lehet, hogy könnyebb lenne elviselnünk nekünk szurkolóknak ezt a nem kicsi csalódást keltő szezont, de hogy ebben az esetben mindenki maradna a helyén az edzők közül, az is biztos. Azzal meg hosszú távon nem biztos, hogy jól járna a csapat.

Persze, jó dolog nyerni, de én azt mondom, idén már ne álljon össze a csapat, és inkább nyaljon ki még ötször... hátha akkor történnek olyan személyi változások a vezetésben, amelyek előrelendítik a csapatot. 2-14 után erre látnék esélyt, egy pl. 5-11-nél már nem annyira.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
In the under 40 degrees stats #bengals are 8-9-1 under Lewis but 7-1-1 at home. #saints are 2-4 since Payton was hired

szomorú, hogy kb ez az egyetlen sanszunk, hogy nem ízlik neki a hó, amire 30% esély van.

bár én még mindig úgy gondolom, hogy jóval több van bennünk a mutatott játéknál, és várom, hogy előbb utóbb összeálljunk mint a ge_is bugyi és így elrontjuk valamely nagy csapat játékát (po álmait).

mondjuk én személyesen nem szeretném ha ez a Saints lenne, de magunk ellen csak nem drukkolhatok.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ma Cincinnati-Pittsburgh! Legalább a Bearcats kapja el őket 😊nasheem
Hát ez se jött be. 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Ma Cincinnati-Pittsburgh! Legalább a Bearcats kapja el őket 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
http://backporch.fanhouse.com/2010/12/02/chad-ochocinco-falls-short-of-saving-bengals-from-tv-blackout/?a_dgi=aolshare_twitter

respekt!!!


több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Egyedül Ghee az, aki tuti biztos, hogy nem játszik a NO ellen, mindenki más hadra fogható.

Tudnám díjazni már azt is, ha elviselhető mértékű lenne a vereség.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
real deal... az...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
http://espn.go.com/blog/afcnorth/post/_/id/21284/houshmandzadeh-on-state-of-the-bengals

TJ-t kérdezte rólunk ez a majom Walker. olvasásra ajánlott:
TJ: Carson, I would bet there is no chance that he's gone.

JW: Really? No chance Palmer leaves Cincinnati in 2011?

TJ: Yeah, he's too good [laughs]. People always look at it like, 'Man, I wish I had that guy or this guy.' Carson is the real deal. You can say it's Carson's fault and he will take all the blame, because that's how he is. But trust me, a lot of those interceptions and a lot of things that's going on, they are not his fault. Now, obviously, some of them are when he tries to force things when you get behind. But I know that offense. So I know the hand signals they make, I know what they're trying to accomplish when a play is called and what defense they're looking for. So when you see something go wrong, I know what's going on and a lot of those things aren't his fault. But with the type of guy Carson is, he will always take the blame.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Nem csak, de plusz pont, ha ilyenben is van tapasztalata. 😊

Kár, hogy ilyen nevekről még álmodoznunk is fölösleges...
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jaja 😊 de nem (csak) ezért.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Ő volt az, aki benyomott egyet a pinavadásznak?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
mankinsnek én tuti nem adnék nagy pénz, egyszerűen nem dobna annyit a falon h megérje. ha már top FA-ban gondolkodunk akkor én Seymourt mondanék, na ő azonnal segítene a DLine-on meg a pass rush gondunkon.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
GM és Harbaugh HCnek.
O: Whit-Mankins-Kalil-pick2-Dagi OL. Palmer maradjon, 85 szintén. Benson csak azért maradjon, mert kevés lesz a draft pick 😊 , ha megy akkor pick3 RB. Coffman és Simpson a pályára.
D: Pick1 DT; pick3 vagy pick4 DE. Odom, Geathers menjen a pecsbe. JoJo, Fanene, Ndukwe és B Johnson maradjon.

Persze ha csak az első sor bejön, már örülnék. Ha ezen kívül jön 2 komoly FA a hiányposztokra és marad JoJo, akkor az már maga a tökély. Egyébként még ez esetben is maradna megoldatlan az S poszt és a 3.-4. körös pick sem egyből kezdő szint, úgyhogy ott is vékonyak lennénk.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem.

ha már a kívánságlista szóba került:
1) új HC és/vagy OC, lényeg hogy az offense új alapokra helyeződjön.
2) Josephnek, Brandon Johnsonnak, Cooknak új szerződés, Chad opciós jogával élnék, a Dagadtéval nem
3) egy meghatározó UT, aki a fal belsejéből is képes veszélyeztetni az irányítót, nagyban segítve a DE-k munkáját is.
4) a fal belsejét is át kell alakítani, egy akár két ember beszerzésével. akár a center poszton is lehetne versenyt generálni, nem megnyugtató a jelenlegi teljesítmény.
5) Rookie QB (ha új alapokra építünk tőlem jöhet az első körben is, de továbbra se hiszem; DLF esetleges fejlődéséről meg zero info)
6) Posluszny
7) összességében szeretnék egy jóval agresszívabb D-t (mint amilyet szerintem látni fogunk vasárnap), és egy, a skill pozíciókban lévő lehetőségeinket sokkal jobban kihasználó offense-t. ha építünk egy jó falat akkor mind1 ki fut vagy passzol, így erre mindenképpen komoly hangsúlyt kell fektetni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Mellesleg nem is kis fizuért....

Szerintetek Benson marad?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Odom mekkora LOL, te édes istenem.

az ember még csak azt sem mondhatja el magáról h one year wonder.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Még egy.

Odom placed on IR, Adeyanju re-signed.

Remélem tavasszal release lesz belőle...Mikey
Csatlakozom. Adja át a helyét a kevesebbet kereső (és remélhetőleg produktívabb) fiataloknak. Lassan összerakhatunk egy kívánságlistát az offseasonre, kíváncsi vagyok mennyi teljesül az elképzeléseinkből.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November