Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
A Saints a létező legszarabb machup most nekünk, úgyhogy csak abban reménykedhetünk, hogy ezt ők is elhiszik.
L13? Kimondani is szar. Ha egy durván negatív szezon nem elég a fejel lehullásához, akkor lehet, hogy az L13 is kevés.
Olvastam pár napja egy felsorolást, hogy ML miért fog hosszabbítani.
Ilyenek voltak benne:
- Mike Brown nagyon lojális az alkalmazottjaihoz
- Lewis nem kapna máshol HC állást
- Lewis 2 gyerekkori barátja (Hayes testvérek) sem találnának ilyen állást
- Brown tud a szurkolók ellenérzéseiről, de tesz rá magasról

Hát nem tudom, nekem egyik indok sem tűnik túl acélosnak egy 2-14-es szezon után, de még egy 4-12-es szezon után sem.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Pondering the future

Reedy is feszegeti mindazon kérdéseket, amelyeket mi is megtettünk az elmúlt 1-2 hétben.

Szerk.: hogy említsek egy kétes dicsőségű rekordlehetőséget:
ha a Saints ellen is kikap a csapat - márpedig miért ne kapna? - akkor a franchise történetének második leghosszabb losing streakjét beállítja az idei csapat. '78-ban, '94-ben és '98-ban volt egy-egy 9 meccses losing streak.
A rekord egyébként egy L11 1993-ból.
Komolyan, én már szurkolok annak, hogy L13-mal érjen véget a szezon. Hátha azzal megmozdul valami...
több mint 13 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
Már lehet lezártátok a témát, de egy gondolatot még engedjetek meg ezzel a nyomnak-nem nyomnak kérdéskörrel kapcsolatban: én azon a véleményen vagyok, hogy az nfl annyira kiegyenlített lett, olyan minimális különbségek vannak a csapatok között, hogy sokszor egy-egy bírói tévedés jelenti a különbséget. Mármint egy befújt DPI könnyen field goal távolságot jelenthet egy punt helyett és bizony látjuk, hogy nagyon sok meccs van 3 pont különbség környékén.

Ráadásul ide is igaz, hogy ahogy fejlődik a technika, ahogy egyre több a kamera, egyre többet látunk, pontosabban lassítunk, stb.

Ezek mellé párosul a szurkolónak az a fene nagy igazságérzete, hogy az ő csapatát mindig bántják: furcsa módon az nfl-ben is 32 olyan csapat van, amelyek szurkolói szerint mindig az ő csapatunk ellen fújnak.

Szóval én tendenciát nem látok benne. Az kétségtelen tény és jó pár éve olvastam is egy elemzést arról, hogy az emberből lévő bírók (márpedig általában abból vannak) az ismert neveknek mindig könnyebben kedveznek. Azt hiszem konkrétan Ronaldinho példáját hozták fel, hogy egy apró mezrángatás vele szemben már fault, akár sárga lap, más valakinél, aki kevésbé ismertebb a játék része. De ez nem azért volt, mert a FIFA vagy az UEFA parancsba adta, hanem egyszerűen a bíró tudat alatt jobban védi a felkapottabb neveket.

Tehát lezárva ezt a kurta-furcsa gondolatmenetet, szerintem itt nincs tendencia, egyszerűen focis nyelven mondva: van amikor befele pattan a kapufáról a labda, van amikor kifele, van amikor a fasznak a jobbik végén vagy, van amikor a rosszabbikon, de erről valószínűleg csak te tehetsz, hogy mennyire dolgozol meg érte.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Bengals' questions shift to next year
Palmer's future has been endlessly debated during this losing streak. He is scheduled to make $11.5 million next year, but with the possibility of holes at running back, receiver and the lack of a top-flight pass rusher, the question becomes where to put the priority. The Bengals would have the third pick in the draft if the season ended today.

A disenchanted fan base is unlikely to be satisfied unless there are wholesale changes - hiring a general manager, new coach and new offensive coordinator are the three most popular.
Örülök, hogy a kinti szurkolók is hasonlóan látják a helyzetet, mint mi idehaza.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
A korábban elhangzott befektetős dologhoz meg annyit, hogy bár nem vagyok teljesen tisztában a Cincy pénzügyeivel, és többnyire csak az itt leírtakra támaszkodom, de ha a tulaj úr egy mediocre csapatból stabilan ki tud venni évi 30-40 millió dollárt, és ez jelenti a fő bevételi forrását, miért kockáztatna? Scouting hálózat és training facilities kiépítése, nagynevű FA-k és drága szakemberek idecsábítása elég drága mulatság, csak hosszútávon térülhet meg, de akkor sem 100%, hogy meg fog.caveman13
Pontosan ez vala. Nincs kockázat, nincs fejlesztés, nincs eredmény. Változás sem lesz. Szezon közben mindig rájövünk, hogy becsüljük a ritka sikereket.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
pl. az olasz fociban, hogy a nagyoknak mindig elcsalják, azt itt viccnek tartom.zavi27
Olasz foci az egy vicc, adják-veszik a meccseket mint a piacon a krumplit.

az azért szépen látcik az évek alatt, a folyamatosan egyirányba mutató szabályváltozásoknak megfelelően valakik kedvezményezttek lettek, akik meg nem mehetnek a sóhivalba... sutianap
Ezekkel a szabályokkal egyvalaminek kedveznek: az akciónak. A nézőknek ez kell, hosszú passzok, sok pont, akció, fordulatok. Sokan vannak akik a smashmouth focit jobban értékelik, de még többen, akik az 51-45-ös meccsekre kíváncsiak(főleg hogy a nemzetközi piacon is egyre inkább terjed az NFL). Az más dolog, hogy utóbbit jelenleg mely csapatok testesítik meg -> szerintem nem konkrét csapatokat nyomnak, hanem a "látványos" sokpontos stílust. A látványosat külön idézőjelbe, mert sztem egy defensive battle is lehet nagyon látványos.

A korábban elhangzott befektetős dologhoz meg annyit, hogy bár nem vagyok teljesen tisztában a Cincy pénzügyeivel, és többnyire csak az itt leírtakra támaszkodom, de ha a tulaj úr egy mediocre csapatból stabilan ki tud venni évi 30-40 millió dollárt, és ez jelenti a fő bevételi forrását, miért kockáztatna? Scouting hálózat és training facilities kiépítése, nagynevű FA-k és drága szakemberek idecsábítása elég drága mulatság, csak hosszútávon térülhet meg, de akkor sem 100%, hogy meg fog.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Így van. 😊

De majd megkövetlek, ha egyszer egy évtizeden át a Bengalsról fog szólni minden. 😊
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A Cincy előtt is ott a lehetőség, hogy a köv. évtized róla szóljon. Az NFL ezt nem fogja megakadályozni bírók által csak azért mert jelenleg nem sztárcsapat, vagy mert small market.Soldados
Én nem így gondolom. 1-2 éven át biztos hagyná, mert kell egy kis változatosság, ahogy írtam is fentebb, de tovább nem hiszem.
Szerintem a Bengals akkor se lenne igazán népszerű csapat, ha zsinórban nyerne 3 SB-t.
De igazából mindegy is, mert a belátható jövőben egyet sem fog nyerni, nem még hármat.
És ebben tényleg nem fogjuk meggyőzni a másikat. 😊Mikey
Elbukott SB-k ide vagy oda, a Pats sem volt "nagycsapat". De a sikerek meghozták ezt a státuszt. De én tényleg nem érzem úgy, hogy bármelyik csapatot "nyomnák" vagy "visszavetnék", sokkal inkább azt, hogy kiegyenlítődnek a dolgok. Az igazán jók pedig így is úgyis odakerülnek a húsosfazékhoz.

No de túlbeszéltük. 😊 Mindketten értjük mit mond a másik, teljesen elfogadni meg nem kell, van így hogy másként látjuk a dolgokat.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Szerintem ez a nyomják a nagycsapatokat a bírók, itt teljes hülyeség az nfl-ben. Az maradjon csak meg a soccernek. El nem tudom képzelni, hogy lenne ilyen itt. Én nem emlékszem amióta nézek NFL meccseket, hogy bármikor is lett volna ilyen hogy valakinek tudatosan folyamatosan segítenek, mert ő úgymond nagycsapat, vagy hoogy playoffban tudatosan elcsalják a továbbjutónak a meccset. Hibák néha vannak, videózás utáni véleményes ítéletek is, vagy új bírói felfogás, nekik kiadott űj szabályok amit jobban kell büntetniük. De az mint pl. az olasz fociban, hogy a nagyoknak mindig elcsalják, azt itt viccnek tartom.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
A Cincy előtt is ott a lehetőség, hogy a köv. évtized róla szóljon. Az NFL ezt nem fogja megakadályozni bírók által csak azért mert jelenleg nem sztárcsapat, vagy mert small market.Soldados
Én nem így gondolom. 1-2 éven át biztos hagyná, mert kell egy kis változatosság, ahogy írtam is fentebb, de tovább nem hiszem.
Szerintem a Bengals akkor se lenne igazán népszerű csapat, ha zsinórban nyerne 3 SB-t.
De igazából mindegy is, mert a belátható jövőben egyet sem fog nyerni, nem még hármat.
És ebben tényleg nem fogjuk meggyőzni a másikat. 😊
több mint 13 éve
Rush Cincinnati Bengals 874 — Rule The Jungle
előre is bocsánat, hogy nem olvastam végig a vitát, de erre a csak elit csapatot nyomassunk a superbowlon szerintem nem igaz, mert az emberek épp ezt szeretik, hogy mennyire is változik az erőviszony évről-évre, és hogy a po-ba nem mindig ugyan az a 12 csapat jut be, hanem más és más... és ez jó!! én ennek örülnék, hogy nem mindig ugyan az a 2 vagy 4 csapat van ott, mert unalmassá válik....
és 1 meccsen ne legyen már olyan hogy rosszabb csapat meg jobb... induljon 0ról az erőviszony és ne így döntsenek a bírók...


több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Egy apró adat Palmer nagy jó dolgáról:
38 passzhívásunk volt. 9szer siettették, 7szer ütötték meg, 5ször vitték le, és 3 sacket nyeltünk be. Egy klasszikus pocket QB világ életében ilyen falról álmodik.
Amíg a falakat nem tesszük rendbe, addig tök mindegy ki áll mögöttük.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
lehet meccsbefolyásoló tényezőket anélkül is változtatni hogy konkrétan bele-bele nyúlnál az egyes meccsekbe. Nem óhajtok hosszabb spekulációs öszzeesküvéselméletekbe belebonyolódni. Ám az azért szépen látcik az évek alatt, a folyamatosan egyirányba mutató szabályváltozásoknak megfelelően valakik kedvezményezttek lettek, akik meg nem mehetnek a sóhivalba. Kábé azt érzem, mint az Eccleston-Ferrari korszakban - vannak csapatok akik megfelelően és pontosan előre készülhetnek vidáman, mert amit meghúznak úgyis bejön. Vegyük a szájbavert DPI-t, aránytalanul büntet a többi büntihez képest amivel átlagosan elérsz mondjuk 4-7y visszatolást, ezzel meg szophatsz 60y-t is, s majd az lesz hogyha ránézel a cheerekre talán nem fújják be. Oztán gyün a RuginaPaszzer, kedvencem, pölö arányos eloszlásban megnézném mennyit adtak TomiTomi-nak meg Pájtonnak összevetve mondjuk a mi bumburnyákunkkal (tudod a benga fickó aki nőket erőszakol). Nem is beszélve róla, megnéznék egy olyat, hogy mondjuk OHolding-ot hányszor fújtak 2006-ban, meg mongyuk az idén.
Roger GOD nyuszi kavarja nagyon kavarja, és vannak feltűnően elfújt meccsek - a Kóc javára, minden PO-ba simán lefújják a hazaipályát mint a szelet és senkise nyekken, az idén a Jets-es meccseket érzem (az első kivételével) ,meg a Ravens-nek micsodi szép FD szériákat tudnak fújni (kiv. a ti meccsetek), meg iggen szagos Boston környéke is.
Szóval egy SZOROS! meccsen igenis egy, azaz egyetlen direkt vagy indirekt birói itélet szül győzelmet vagy vereséget, és ha kimazsoláznánk akkor lehet csúnya, nagyon csúnya stat. jönne ki.
Év eleje óta ez a bajom - "régen" bevett szokás volt, hogy egy kicsit lejt a pálya hazafele, de mintha már valami egészen másvalami lenne életben. Ez pedig az, hogy toljunk meg bizonyos csapatokat. UFF


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
3.Remélem egyszer lesz olyan,hogy bármilyen vitában igazat adsz egy másik fórumozónak. Tudod,nem mindig a Te véleményed az igaz.

Lezártam a vitát,kár volt belemennem.Bazzani
Volt nem egy ilyen. Ezt kb úgy használják itt "érvnek", mint Vágó István műsorában a telefonos segítséget... 😛

De ne haragudj, hogy nem tudsz meggyőzni afelől, hogy a bírók tehetnek a Bengals és Lions szarságairól, vagy arról, hogy az NFL "irányítottan nem akarja" bármelyik csapatot elitgárdává válni. És ne haragudj, de én alapból nem foglalkozok a zebrákkal, mert aki elég jó, az nyerni fog 60 perc alatt, nekem már csak ilyen a mentalitásom, ha a fasz jó, ha a szar végén vagyunk, akkor is igaznak vélem. Lions meccset keveset láttam, és emiatt most nem is fogok kutakodni, de Bengalsra csak idénről mondtam 2 ellenpéldát, amikor megkapták a hátszelet. (Persze volt olyan is, amikor szívtak, lásd most Jets)

Mikey: nem állunk mi olyan messze egymástól, mint gondolod. Én is erről a körforgásról beszélek. Ne gondold, hogy Pittsburgh akkora big market lenne. (Bár Szafin szerint Cincy a világ legunalmasabb városa 😂, de erről a témáról azért azt hiszem, Helmut többet tud) )A Cincy is lehet elitcsapat, amely élvezi ennek lőnyeit, de ehhez kell a megfelelő csapat. Ha megnézed minden évtizedben más és más volt a domináns együttesek sora, ez változik. A Cincy előtt is ott a lehetőség, hogy a köv. évtized róla szóljon. Az NFL ezt nem fogja megakadályozni bírók által csak azért mert jelenleg nem sztárcsapat, vagy mert small market. Ha meglesz az a csapat, amely elit, akkor hirtelen népszerű is lesz a szurkolók körében. Ez így működik, a világ legtermészetesebb dolga.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Hát erre a "az elit csapatot nyomják a bírók..." és a Dallas Cowboys? Vikings? Én szerintem nincs ráció abban, hogy direkt a kisebb csapatok ellenfújnának.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Semmi kétségem, hogy találnék olyat is, amikor a Lionsnak ítéltek tévesen.

És afelől sincs semmi kétségem, hogy ha a Jets jó bírói ítéletek esetén is legyőzte volna a Bengals-t. Aki látta a meccset, az látta, hogy Palmer mekkora homály volt. Tévedtek a Jets javára, de nagyon nem azokon az ítéleteken múlott a meccs.Soldados
1.Találj már légyszíves olyat,amikor a Lions javára döntött egy játékvezető meccsdöntő szituban.
Én egyet tudok,amióta követem a meccseket,az a Browns verés,a Pgrew ellen fújt DPI.

2.Igen nyert volna a Jets. Más kérdés,hogy segítenek is benne.

3.Remélem egyszer lesz olyan,hogy bármilyen vitában igazat adsz egy másik fórumozónak. Tudod,nem mindig a Te véleményed az igaz.

Lezártam a vitát,kár volt belemennem.

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Nem is mondtam én olyat, hogy mindig ugyanazokat a csapatokat segítik. Dehogy. Persze ha hagyományos népszerű a csapat, akkor az más.
De pont erre akart példa lenni kedvenc NHL-csapatom. Akkortájt jók voltak annyira, hogy megérdemeljenek némi segítséget, kupát is nyertek. Azóta szarok, nem is segítik őket, sőt.

Szóval abban egyetértünk, hogy szarból lehetsz elit és fordítva. Csak ha szar vagy, szopatva leszel, ha meg jó, akkor segítve, csapatnévtől függetlenül. Örök körforgás ez.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Összességében tehát ezek butaságok, csak a rossz eredményeket félremagyarázni vágyó, kissé elfogult drukkerek mondják ezt.Soldados
Én soha nem akarom félremagyarázni a csapatom gyengeségét.
A Lions szar,de a pillanatnyi reményt is megölik a megfelelő ítéletekkel.
Volt ugye a CJ féle TD/nemTD ami az egész NFL társadalmat megosztotta,de jobb a Bears javára tévedni,kisebb a végső feláborodás.
Vagy vegyük a múlt heti Suh féle hajnál lerántást,amire egyértelmű szabály van,de a bíró még el is magyarázza az ellenkezőjét.
Vagy a Giants ellen amikor 5vagy6büntetést fújtak ellenünk a saját RZ-unkban egymás után.
Vagy a 0-16os szezon MIN elleni hazai meccsen történt nevetséges DPI-t,amivel elment a meccs.
De sorolhatnám még.

És,hogy témánál maradjak,a nevetséges meg nem adott safety a Bengalsnak.
Mert ha nyer a Bengals,akkor mi lenne az ultraszupergiganagy Jets-Pats csoportgyőzelmet eldöntő mindaketten9-2velállnak derbyvel...Bazzani
Semmi kétségem, hogy találnék olyat is, amikor a Lionsnak ítéltek tévesen.

És afelől sincs semmi kétségem, hogy ha a Jets jó bírói ítéletek esetén is legyőzte volna a Bengals-t. Aki látta a meccset, az látta, hogy Palmer mekkora homály volt. Tévedtek a Jets javára, de nagyon nem azokon az ítéleteken múlott a meccs.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Naphosszat lehetne erről vitázni Soldi, és úgyse értenénk egyet, de még az álláspontjaink se nagyon közelednének egy korábbi vitánkból kiindulva, szóval én ennél jobban nem mélyednék bele a témába.

Csak annyit írok, hogy ez kőkemény üzlet is, így érdeke a ligának, hogy a népszerűbb, több bevételt hozó csapatok nyerjenek. Néha odadobhatnak egy-egy csontot, hogy nem így van, de hosszútávon, általánosságban márpedig de. (NHL-ből említhetném a kedvenc csapatomat is akár erre tökéletes példaként. 2007-ben kicsit megsegítették őket, de azóta ott szopatják, ahol tudják.)

Félreértés ne essék, nem fogom én másra a Bengals idei szánalmas szereplését, mert megverik ők saját magukat is, de voltak eléggé zavaró, és meccset befolyásoló ítéletek idén is. Volt a Steelers elleni meccs is, de sokkal több ítélet született a Bengals kárára, mint javára.

Na de ez itt off is, meg tényleg nem is akarok belemenni nagyon, mert nagyon távol állnak az álláspontjaink.Mikey
A Colts egy nulla volt éveken át. És az lett belőle, ami. Az ajtó mindenkinek nyitva áll. Ha felépítesz egy ilyen csapatot, az NFL nem fogja meggátolni, hogy a Cincy elitcsapat legyen. Azt sem hogy a Lions az legyen.

És azt sem fogja megakadályozni, hogy a Steelers, Pats, Colts lesüllyedjen. Egészen biztos vagyok benne, hogy hamarosan mások kerülnek középpontba majd. Egy évtizednél hosszabb dominancia nem szokott lenni ebben a ligában. Az elitcsapatok névsora mindig változik, de aki ebben a kasztban van, az megdolgozott érte.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Összességében tehát ezek butaságok, csak a rossz eredményeket félremagyarázni vágyó, kissé elfogult drukkerek mondják ezt.Soldados
Én soha nem akarom félremagyarázni a csapatom gyengeségét.
A Lions szar,de a pillanatnyi reményt is megölik a megfelelő ítéletekkel.
Volt ugye a CJ féle TD/nemTD ami az egész NFL társadalmat megosztotta,de jobb a Bears javára tévedni,kisebb a végső feláborodás.
Vagy vegyük a múlt heti Suh féle hajnál lerántást,amire egyértelmű szabály van,de a bíró még el is magyarázza az ellenkezőjét.
Vagy a Giants ellen amikor 5vagy6büntetést fújtak ellenünk a saját RZ-unkban egymás után.
Vagy a 0-16os szezon MIN elleni hazai meccsen történt nevetséges DPI-t,amivel elment a meccs.
De sorolhatnám még.

És,hogy témánál maradjak,a nevetséges meg nem adott safety a Bengalsnak.
Mert ha nyer a Bengals,akkor mi lenne az ultraszupergiganagy Jets-Pats csoportgyőzelmet eldöntő mindaketten9-2velállnak derbyvel...

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Naphosszat lehetne erről vitázni Soldi, és úgyse értenénk egyet, de még az álláspontjaink se nagyon közelednének egy korábbi vitánkból kiindulva, szóval én ennél jobban nem mélyednék bele a témába.

Csak annyit írok, hogy ez kőkemény üzlet is, így érdeke a ligának, hogy a népszerűbb, több bevételt hozó csapatok nyerjenek. Néha odadobhatnak egy-egy csontot, hogy nem így van, de hosszútávon, általánosságban márpedig de. (NHL-ből említhetném a kedvenc csapatomat is akár erre tökéletes példaként. 2007-ben kicsit megsegítették őket, de azóta ott szopatják, ahol tudják.)

Félreértés ne essék, nem fogom én másra a Bengals idei szánalmas szereplését, mert megverik ők saját magukat is, de voltak eléggé zavaró, és meccset befolyásoló ítéletek idén is. Volt a Steelers elleni meccs is, de sokkal több ítélet született a Bengals kárára, mint javára.

Na de ez itt off is, meg tényleg nem is akarok belemenni nagyon, mert nagyon távol állnak az álláspontjaink.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
A zebrákkal kapcsolatban én abban hiszek, hogy "könnyebb" a nagyok javára tévedni. Nem szándékosan, nem csalva, hanem leginkább tudat alatt. A tartósan gyenge csapatok és kisebb "piacok" kárára így kicsit többet is tévednek, de korántsem annyit, hogy ne lehessen miattuk kimászni a posványból. A ligának természetesen semmi köze nincs ehhez.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Persze, mert a Steelers itt (értsd: NFL) olyan, mint az NHL-ben a Red Wings. MINDENKI ellene van, a komisszárral az élen. Ezáltal ellenük még a kicsiket is tolják.

Ettől még általánosságban igaz marad, hogy mindig segíteni fogják a jobb csapatokat, hogy véletlenül se legyen upset.Mikey
Ez nem igaz. A Fins ellen mi voltunk a mákosak, de a Bengals ellen liga által elismerten egymás után 2 téves ítéletet hoztak a bírók a Bengals javára. Mint mondtam, a dolgok kiegyenlítődnek. Ráadásul a másik mondásom, hogy ha elég jó vagy, akkor a bírói tévedések ellenére is nyersz 60 perc alatt. Ezért nem is szoktam velük foglalkozni, a zebrák a pálya tartozékai.

A liga pedig nem akar ilyen vagy olyan SB-t. Az ajtó mindenki előtt nyitva áll, hogy elitcsapat legyen. Lásd Colts és Pats egyaránt 2000-es években lett az. De le is lehet süllyedni (a la Raiders, Frisco). Az NFL nem "szól bele" a folyamatokba, ez félremagyarázás.

A Bengals (és Lions) egész egyszerűen nem jó most, nem PO-csapat. De lehetősége megvan, hogy azzá váljon, az NFL a bírók által nem fogja megakadályozni. A Colts-Pats "derbi" egy jelentéktelen meccs volt 2000 előtt. És? A magyarázatotok szerint ezek a csapatok sose nőhettlék volna ki magukat, de mégis megtették.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
UgyeTe sem gondolod komolyan,hogy a liga a Bengals vagy Lions szintű csapatokat fogja a bírókon keresztül segíteni?
Bazzani
Ez azért nagyon hülyeség... Pl a Bengals elég nagy hazai pályát kapott a Steelers ellen.

Ahogy mondani szokták, a bírói tévedések az idény folyamán, de hosszútávon mindenképpen, kiegyenlítődnek.Soldados
Ez itt off,de a Lionsnál mikor fognak kiegyenlítődni?
Nameg persze,biztos hagyna az NFL egy Lions-Bengals SB-t.
Azért ennyire hülye én sem vagyok...Bazzani
A korszakok változnak, a Frisco egyszer nagy csapat volt, most nem az, a Colts sehol nem volt egy időben, most elitcsapat ennek minden előnyével. Az NFL nem "akar" ilyen vagy olyan döntőt. Akkor olyan csapatok, mint Cards sosem játszhattak volna SB-t. Persze az elitcsapatok TALÁN élveznek bizonyos előnyöket, de az elitcsapatok megdolgoztak ezért a státuszért. De az ajtó MINDENKI előtt nyitva áll, hogy elitcsapat legyen, az NFL ebbe nem szól bele. És bizony a Bengalsnak is voltak olyan meccsei, amikor kapott hátszelet. Bár idén nem sok Lions meccset láttam (2-t), de egyiken sem fújtak ellenük.

Összességében tehát ezek butaságok, csak a rossz eredményeket félremagyarázni vágyó, kissé elfogult drukkerek mondják ezt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Persze, mert a Steelers itt (értsd: NFL) olyan, mint az NHL-ben a Red Wings. MINDENKI ellene van, a komisszárral az élen. Ezáltal ellenük még a kicsiket is tolják.

Ettől még általánosságban igaz marad, hogy mindig segíteni fogják a jobb csapatokat, hogy véletlenül se legyen upset.