Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Az edzéseket nem látjuk, úgyhogy bízzunk benne, hogy volt. Hatása mondjuk konkrétan nulla lesz, bár lehet hogy Stitser vagy ki, egy igazi csiszolatlan gyémánt 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Semmi?
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
K Aaron Pettrey waived, K Clint Stitser signed.

FB Joe Tronzo waived, FB James Develin and LB Tim Knicky signed.

WTF?Mikey
ezeknek most mi az értelme? :/

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
K Aaron Pettrey waived, K Clint Stitser signed.

FB Joe Tronzo waived, FB James Develin and LB Tim Knicky signed.

WTF?
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
A szezon legizgalmasabb kérdése számunkra a draft maradt. Jelenleg így állunk:
http://www.gbnreport.com/weeklydraftorder.html

A Panthers valószínűleg befut az 1/1re, de az 1/2-ért hatalmas harc lesz a Lions, a Bills és közöttünk. Szerintem mi "nyerjük".

Egyébként új kedvenckét találtam magamnak a jövő évi boardra: Ryan Williams RB a Virginia Tech-ből. Ő simán bent lehet a második kör elején is. Ott már mernék RBt húzni. Az első pick meg mehet a falra.nasheem
Először Bryan Williams -nek olvastam. 😀 Smash

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Majd szombaton nézd a liblingedet az én kedvenceim ellen az ACC döntőn. 😉Mikey
Ja-ja nézem majd. Nem nagy kedvencem a Hokies, de most szépen focit játszanak.
Felőlem nyerhet a Seminoles, ha 150 yardot fut Williams 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Majd szombaton nézd a liblingedet az én kedvenceim ellen az ACC döntőn. 😉
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
A Panthers valószínűleg befut az 1/1re, de az 1/2-ért hatalmas harc lesz a Lions, a Bills és közöttünk. Szerintem mi "nyerjük".

Egyébként új kedvenckét találtam magamnak a jövő évi boardra: Ryan Williams RB a Virginia Tech-ből. Ő simán bent lehet a második kör elején is. Ott már mernék RBt húzni. Az első pick meg mehet a falra.nasheem
CAR, DET, CIN. Szvsz ez lesz a Top3 sorrendje.

Scott mellé inkább egy nagydarab futó kéne, nem?Mikey
Ez persze igaz, de ettől még tetszik a srác 😊 Messze a draft, én meg most kezdek csak egyetemi focit nézegetni ilyen szemmel, úgyhogy hetente lesznek új és új liblingjeim. Az ő közös jellemzőjük, hogy soha nem kerülnek hozzánk😊

NDuke volt az egyetlen kivétel.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
A Panthers valószínűleg befut az 1/1re, de az 1/2-ért hatalmas harc lesz a Lions, a Bills és közöttünk. Szerintem mi "nyerjük".

Egyébként új kedvenckét találtam magamnak a jövő évi boardra: Ryan Williams RB a Virginia Tech-ből. Ő simán bent lehet a második kör elején is. Ott már mernék RBt húzni. Az első pick meg mehet a falra.nasheem
CAR, DET, CIN. Szvsz ez lesz a Top3 sorrendje.

Scott mellé inkább egy nagydarab futó kéne, nem?
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Egy hír Blikk megbízhatósággal:
http://redzonetalk.rantsports.com/20101128-bengals-chad-ochocinco-to-retire-after-this-season/

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
A Panthers valószínűleg befut az 1/2re, de az 1/2-ért hatalmas harc lesz a Lions, a Bills és közöttünk. Szerintem mi "nyerjük".nasheem
Lehet h csak nekem nem teljesen tiszta de nem 1/1-et akartál írni a Panthers-hez? 😊Joco
Bocsesz, javítottam.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
A Panthers valószínűleg befut az 1/2re, de az 1/2-ért hatalmas harc lesz a Lions, a Bills és közöttünk. Szerintem mi "nyerjük".nasheem
Lehet h csak nekem nem teljesen tiszta de nem 1/1-et akartál írni a Panthers-hez? 😊

több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
A szezon legizgalmasabb kérdése számunkra a draft maradt. Jelenleg így állunk:
http://www.gbnreport.com/weeklydraftorder.html

A Panthers valószínűleg befut az 1/1re, de az 1/2-ért hatalmas harc lesz a Lions, a Bills és közöttünk. Szerintem mi "nyerjük".

Egyébként új kedvenckét találtam magamnak a jövő évi boardra: Ryan Williams RB a Virginia Tech-ből. Ő simán bent lehet a második kör elején is. Ott már mernék RBt húzni. Az első pick meg mehet a falra.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Brownt váltotta Reed a Vasasnál, igaz?nasheem
Igaz.

Ami miatt nem is kéne szimpatikusnak lennie, de nekem ő már csak Texans rúgóként van meg, ergo az. 😊
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Hát ja. Bizonyára nem véletlenül keresték meg 2 hete... :mad:

Egyébként én Brownt szeretném.Mikey
Úgy tűnik csak csoport rivális rugók érdeklik Lewisékat 😊 Brownt váltotta Reed a Vasasnál, igaz?
Hauschkától az isten mentsen meg bennünket, Swankot nem ismerem, úgyhogy ha a 4ből kell választani, nálam is Brown a nyerő.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Hát ja. Bizonyára nem véletlenül keresték meg 2 hete... :mad:

Egyébként én Brownt szeretném.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Én nem olvastam semmi újat jelöltekről, csak annyit, hogy ma lesz 'állásinterjú'.

Személy szerint engem meglepne, ha nem a Reed, Brown, Hauschka, Swank négyesből kerülne ki az új kicker.Mikey
Tippelünk? Szerintem Reed. Merthogy miért ne köpnénk fel és állnánk alá. Jó az...

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Én nem olvastam semmi újat jelöltekről, csak annyit, hogy ma lesz 'állásinterjú'.

Személy szerint engem meglepne, ha nem a Reed, Brown, Hauschka, Swank négyesből kerülne ki az új kicker.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
AFC North figyelő 12. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1740Soldados
Nugenttel kapcsolatban én nem értek egyet. Szerintem jó igazolás volt.
4 FG-t hagyott ki, abból kettőt 50+ yardról, onnan pedig kilehet.
Egy 40+ yardosat pedig blokkoltak.
Azaz van egy 40+ yardos kihagyottja, ami az ő lelkén szárad, de egyszer mindenki hibázhat.
Azon kívül kickoffokban messze karrierátlaga fölött teljesített.
Hogy megsérült, az pedig pech.Mikey
Így igaz, Nugent minimum rendben volt. Egyébként kicker fronton mi hír az új jelöltekről?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
AFC North figyelő 12. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1740Soldados
Nugenttel kapcsolatban én nem értek egyet. Szerintem jó igazolás volt.
4 FG-t hagyott ki, abból kettőt 50+ yardról, onnan pedig kilehet.
Egy 40+ yardosat pedig blokkoltak.
Azaz van egy 40+ yardos kihagyottja, ami az ő lelkén szárad, de egyszer mindenki hibázhat.
Azon kívül kickoffokban messze karrierátlaga fölött teljesített.
Hogy megsérült, az pedig pech.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AFC North figyelő 12. hét: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1740


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Számomra érdekes, hogy a hivatalos oldalon lévő blogján Geoff Hobson is feszegeti a "Palmer-kérdést".

Ha két, csapathoz közeli "szakíró" is ír erről, akkor nem akarom elhinni, hogy ez nem téma a csapatvezetők körében.

Végtelen kíváncsisággal várom a '11-es offseasont. Tudom, hogy nem kéne, de nem tudok nem bizakodni, hogy jó dolgok fognak történni.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Az egyetlen esély az lehet, ha Pat Robinson kezd a Saintsben, és Palmer rádob végig. 😀

Egyébként nemtudommi.

A nasheem által felsorolt érvek amúgy szépek és jók, emberileg (az utolsót kivéve). De az meg kit érdekel?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én abban bízok h nem lesz nagyon csúnya. tükörsima lesz egyébként, nem csak Brees miatt, hanem mert egy olyan matchupot se tudok ahol lehet keresnivalónk.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
A Saints a létező legszarabb machup most nekünk, úgyhogy csak abban reménykedhetünk, hogy ezt ők is elhiszik.
nasheem
pechetekre nagy lendületet vett az offense, abban bízhattok, hogy Brees elszokott a hidegtől és bizonyos hőmérséklet alatt nem megy neki a játék. A nálunk eltöltött 5 éve alatt tavaly először volt kifejezetten jó meccse hidegben.