Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Nem jó!!!!!!!!!!
Te sérülést kívánsz, én meg nem.Mikey
átlátok rajtad, mint sonkás szendvics a folpakkon! :cool:sutianap
te meg ne gyere már ide, ha semmi normálisat nem tudsz írni. ott a saját csapatod topikja. Hala Vasas.Amadeus91
hüphüp
noooooooooooormális?!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Tochonak is kivánok szép vadiúj műfogsort 😛
hogy repedjen szét a szájuk

no most már jó??????????sutianap
Nem jó!!!!!!!!!!
Te sérülést kívánsz, én meg nem.Mikey
átlátok rajtad, mint sonkás szendvics a folpakkon! :cool:sutianap
te meg ne gyere már ide, ha semmi normálisat nem tudsz írni. ott a saját csapatod topikja. Hala Vasas.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Előretekintve: abban, hogy valaki helyrerakja Wardot, most is bízom. Ne legyen IR, és meg se sérüljön, csak FÁJJON neki, de nagyon.Mikey
Tochonak is kivánok szép vadiúj műfogsort 😛
hogy repedjen szét a szájuk

no most már jó??????????sutianap
Nem jó!!!!!!!!!!
Te sérülést kívánsz, én meg nem.Mikey
átlátok rajtad, mint sonkás szendvics a folpakkon! :cool:


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Előretekintve: abban, hogy valaki helyrerakja Wardot, most is bízom. Ne legyen IR, és meg se sérüljön, csak FÁJJON neki, de nagyon.Mikey
Tochonak is kivánok szép vadiúj műfogsort 😛
hogy repedjen szét a szájuk

no most már jó??????????sutianap
Nem jó!!!!!!!!!!
Te sérülést kívánsz, én meg nem.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
viszont most egész szépen dolgozott a fal, Collins néhány buta hibától eltekintve nagyságrendekkel tűnik jobbnak mint Roland. a futás is működött többé kevésbé. szóval összességében erre a meccsre lehet alapozni.gabtsi
Az O-line szerintem tegnap hozta a legjobb játékát nagyon hosszú idő óta.
Mondjuk Benson megint fos átlaggal futott, de Scott rendben volt nagyon.
Pass protection is megvolt, amiben egyébként az utóbbi meccseken meglepően jó a fal.
És végre láthattuk bent Mathist is elég sokat. 11 meccs kellett ahhoz, hogy meghallgattassanak 'imáink'.

Én egyébként a tegnapi meccs után mondom azt végleg, hogy Benson mindenképpen kuka.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Hát erre kb. nem lehet mondani semmit. Meg én nem tudom hibáztatni Simst sem.

Írtam fentebb is. Ez egy ilyen év. Játsszon akárhogy a csapat, valaki(k) mindig eléri(k), hogy L legyen a meccs vége. Persze nem szándékosan, de akkor is.

Qrva frusztráló a tegnapi vereség, mert nagyon jól játszott a csapat szinte végig. De sok az az 5 benézett play. Tavaly max. 2 volt meccsenként, de leginkább annyi sem. Tavaly ezt a meccset behúzta volna a csapat, míg idén elbukta.

Ez van. Sajnos.

Előretekintve: abban, hogy valaki helyrerakja Wardot, most is bízom. Ne legyen IR, és meg se sérüljön, csak FÁJJON neki, de nagyon.Mikey
Tochonak is kivánok szép vadiúj műfogsort 😛
hogy repedjen szét a szájuk

no most már jó??????????


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ja de 😊

Palmer kapcsán egyedül az INT sok, de az nagyon (mondjuk így sem top3, és nem kutyaütők vannak előtte). a többi szerintem úgy ahogy rendben van. csak amíg tavaly ez elég volt, mert volt egy jó futójátékunk, illetve egy top5 D.

ez most megközelítőleg sincs, úgyh marad a szivola.

viszont most egész szépen dolgozott a fal, Collins néhány buta hibától eltekintve nagyságrendekkel tűnik jobbnak mint Roland. a futás is működött többé kevésbé. szóval összességében erre a meccsre lehet alapozni. csak ne verjük megint meg magunkat. az nagyon fájna. ki lehet kapni Pittsburgh-ben, de akkor egy nagy meccsen tegyük, és a vérüket adják hozzá.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Miért, még nem vagy? 😊

Micsoda különbség, de az a gond, hogy ez önmagában még nem jelent semmit. Szóval attól még simán lehetne jó a védelem, hogy meccsenként benéz egy-egy 20+ yardos futást, csak mellette még sok más mindent is benéz. A szoros meccseken pont annyit, hogy sok legyen.

Más. Érdemes megtekinteni Palmer adatlapját az NFL honlapján, és összehasonlítani a tavalyi és az idei statjait. Így 12 meccs elteltével gyakorlatilag ugyanolyan számai vannak, mint tavaly szezon végén voltak. És mégis ég és föld...
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én erre már nem mondok semmit mert még a Földről is kiátkoznak 😊

írtam az eredménykövetőbe is, ha jól emlékszem a Jets ellen állítottuk be a Houston Oilers rekordáját, a szezon első 11 meccsének mindegyikén szívtunk 20+-os futást, Ivory 55 yardos TD-je ezek szerint NFL rekorod.

tavaly 5-tel nekünk volt a legkevesebb az egész NFL-ben. micsoda különbség.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Hát erre kb. nem lehet mondani semmit. Meg én nem tudom hibáztatni Simst sem.

Írtam fentebb is. Ez egy ilyen év. Játsszon akárhogy a csapat, valaki(k) mindig eléri(k), hogy L legyen a meccs vége. Persze nem szándékosan, de akkor is.

Qrva frusztráló a tegnapi vereség, mert nagyon jól játszott a csapat szinte végig. De sok az az 5 benézett play. Tavaly max. 2 volt meccsenként, de leginkább annyi sem. Tavaly ezt a meccset behúzta volna a csapat, míg idén elbukta.

Ez van. Sajnos.

Előretekintve: abban, hogy valaki helyrerakja Wardot, most is bízom. Ne legyen IR, és meg se sérüljön, csak FÁJJON neki, de nagyon.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
10 hete szopunk és minden hétfő reggel azon gondolkodom, hogy mi fasz történt már megint.

most 5 playből szívtunk 244 yardot és 2 TD-t, ez majdnem a fele annak amit összesen csinált a Saints.

53 playből benéztünk úgy 5-öt, hogy végünk van mint a botnak.

most erre a Pat Sims offside-ra mit lehet mondani ? vagy mit tud ilyenkor Marvin mondani ? egészen elképesztő pech szériánk van. és mi jobb jöhetne ezek után mint egy túra a csíriuszokhoz... alig várom...

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Lewis ma sem meccselt jól sajnos.

a D is csak a nagy playt szopja, ha ezek nem lennének sokkal előrébb tartanánk. Bensont el kell felejteni, fumblicitis. Scott nagyon jo ST-ben és hb-ként is. sokkal több carryt neki.

egy jó D-vel nyerünk ma, de Pekot és Dunlapot mindenképpen kiemelném.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
A mai meccsről annyit, hogy bengalized.

Érdekes, hogy a fórumon mindenki tudta, hogy szívatás a 4. kísérlet. Remélem Brown bá' szétnéz itt is, amikor Lewis helyére HCt keres.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Ma egyébként qrva jó volt Palmer. Kétszer túldobta az aktuális elkapót, de az bőven benne van.

Küzdött a csapat, jól játszott a csapat, csak utolérte a franchise végzete.

Elégedett vagyok idén először a látottakkal.
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
nem tudok mit mondani, valahol örülök h nyert a Saints, meg a dögszagra gyűlő kárörvendőknek is szereztünk pár jó pillanatot.

palmernek meg a kurvaanyját, hogy szar volt coverben és nem volt red zone intje.gabtsi
😊 Jó volt ma. Luck kurva jó, Locker talán még jobb lehet a profik között, tegnap néztem Cam Newton one man show-t, de egyiket sem cserélném az öreg, szarrá tört, bizonytalan és pontatlan CP-re. Viccen kívül nem. Van rá egy fogadásom, hogy belemegy a wage cutting-ba. Mert ő ilyen.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
abszte igazad van, csak én nem tudok így nekimenni egy meccsnek se, hogy szopjunk majd jobb lesz.

de egyetértek, hogy a csapat jövője szempontjából lehet jobb lenne.gabtsi
Szerencsére a csapat sem tud így nekimenni. Tök mind1, mi a szezon vége, hol draftolunk, bebaszna, ha Lre állnánk fel.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem tudok mit mondani, valahol örülök h nyert a Saints, meg a dögszagra gyűlő kárörvendőknek is szereztünk pár jó pillanatot.

palmernek meg a kurvaanyját, hogy szar volt coverben és nem volt red zone intje.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Még szerencsénk sincs idén...na mind1. Kár, hogy így alakult, meglehetett volna a meccs.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Ez az év már csak ilyen.

A legkülönbözőbb módokon éri el a csapat, hogy kikapjon.

Komoly a verseny a Lions és a Bengals között e téren.
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
http://www.bengals.com/news/article-1/Stoic/c74d6dd2-0cb0-4356-8ff7-44631ca5d911

ha ajánlhatom, olvasd át ezt, aztán beszélhetünk arról, hogy mit is veszített el, és hogy egyáltalán milyen ritka az ilyen szintű profizmus és hozzáállás amit ő képvisel.gabtsi
ööö elolvastam, értettem, de nem tudom ez mennyiben magyarázza Palmer gyenge játékát (mert azért azt senki sem veheti el tőle). Nem is derül ki belőle semmi, legalábbis nekem nem, nem "profibb" mint egy átlagos (értelmesebb) játékos a ligából, ha valaki évi 10 millió dollárt keres, szerintem normális hogy munkaként fogja fel amit csinál. Bevállalja a támadásokat, amiket a vereségekért kap (mit tud csinálni?),győzni akar, csak a következő meccsre koncentrál, stb (ki nem?). Engem pl pont zavar egyébként hogy annyi érzelem vagy forróvérűség sincs benne mint egy angolban, minden nyilatkozata annyi hogy "hát sajnos nem sikerült amit elterveztünk, nagyon rosszul játszottunk" és mindezt nulla érzelemmel az arcán.
Ezeknek a végén már nem sok köze volt a cikkhez, mindenesetre szerintem Palmer úgy játszik idén mint egy átlagszar irányító, pedig azért annál jobb eszközei vannak.
Ja és ami viszont kifejezetten faszság a cikkben: azt mondja ő nem az aki a meccs végén csak checkdownokat dob és ezért is lehet sok interceptione - ne vicceljetek már. 3-ból 2 passza LoS mögé megy, ami egy meg hosszú ott a szívroham kerülget hogy nem adja-e el. Szerintem pont egy beszari irányító sokszor.
Ami nekem a legidegesítőbb benne az az hogy elront egy teljesen sima passzt, üres embereket túl/aluldob majd fapofával lesétál. Olyan passzokat lő mellé amiket Jamarcus eltalálna.
Na végre kiírtam ami nyomta a lelkem Palmerrel kapcsolatban.

Ha valami nekem nem esett le akkor szóljatok, és nem akartam bunkónak hangzani csak véleményt nyilvánítottam.


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Magyarázhatjuk ahogy akarjuk, de Palmer is kritikán aluli idén. Más csapat már rég megelégelte volna ezt. Fal ide, fal oda.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Talán azért, mert párszor neki is fizikai gyötrelem volt felmenni a pályára. (Utalok itt most a rengetegféle sérülésére, amelyek meg is látszódtak/látszódnak rajta.)
több mint 13 éve
laoce Cincinnati Bengals 742 — laoce68@freemail.hu
http://www.bengals.com/news/article-1/Stoic/c74d6dd2-0cb0-4356-8ff7-44631ca5d911

ha ajánlhatom, olvasd át ezt, aztán beszélhetünk arról, hogy mit is veszített el, és hogy egyáltalán milyen ritka az ilyen szintű profizmus és hozzáállás amit ő képvisel.gabtsi
Tökéletes a szavak szintjén....hidd el nem bántani akartam, én miatta kedveltem meg az nfl-t, de akkor is fizikai gyötrelem volt idén nézni, ahogy a pályára ment párszor....

Lou Anarumo for president
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Ez nekem eddig kimaradt. Bár nem értek mindent szóról szóra, de a lényege megvan, és el is gondolkodtatott...
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
http://www.bengals.com/news/article-1/Stoic/c74d6dd2-0cb0-4356-8ff7-44631ca5d911

ha ajánlhatom, olvasd át ezt, aztán beszélhetünk arról, hogy mit is veszített el, és hogy egyáltalán milyen ritka az ilyen szintű profizmus és hozzáállás amit ő képvisel.

ami nem hajlik, az törik!