Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Blackout lesz a hétvégi meccsen.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Kérdés következik
Láttok akár egy hangyányi esélyt is arra,hogy Caldwell a Bengals kezdő elkapója legyen a jövőben? (pl jövőre)Newman
Caldwell will start against San Diego on Sunday, Bengals.com reports.empty taxi
nem erre gondoltam,hanem arra,hogy stabil kezdő lehet-e jövőre

Kérdés következik
Láttok akár egy hangyányi esélyt is arra,hogy Caldwell a Bengals kezdő elkapója legyen a jövőben? (pl jövőre)Newman
Pár cikk foglalkozik a kérdéssel:

http://www.bengals.com/news/article-1/Caldwell-poised-if-Bengals-shuffle/6f31a958-3993-46d5-9635-bda81860c5a5
http://news.cincinnati.com/article/20101222/SPT02/12230346/1066/Caldwell-sees-his-opening?GID=eA5wHwPO3DsYwE3EuE5J0U/4tLW4l945v1RJdZflm/s%3Dnasheem
köszi,ez a Barberes rész különösen érdekes volt,hogy tőle tanulta az új "labdatartási" technikát

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én napról napra jobban szeretném, hogy maradjon Marvin.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Matchday injury report:

Out: Leonard (boka)
Questionable: Chad (boka), Roland (térd), Scott (lábujj), Wade (térd)
Probable: Cook (könyök)

További két gondolat:

- Marvint kérdezték, hogy a vasárnapi lesz-e az utolsó meccse a Paul Brownban, mire ő azt válaszolta, hogy "a terv nem ez"
- Owens úgy hallotta, hogy a Bengals nem szándékozik megtartani őt; valamint azt is mondta, hogy október vége óta egy törött csonttal a bal kezében játszott
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Boldog karácsonyt mindenkinek!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Boldog karácsonyt nektek! (gabtsi neked különösen!) Lehet, nem mindig jön át, és talán vannak feszültségek is alkalomadtán, de AFC North, én így szeretlek. Az egyik legkulturáltabb rivalizálás megy itt sztem, összességében kellemes hangulat van a szurkolók között, kedves szúrkálódásokkal. Örülök, hogy ez így van.

Persze a többi amerikaifoci rajongónak is kellemes ünnepeket, de nektek különösen!Soldados
Köszi, viszont!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Amen!

és Boldog Karácsonyt neked, nektek is!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Boldog karácsonyt nektek! (gabtsi neked különösen!) Lehet, nem mindig jön át, és talán vannak feszültségek is alkalomadtán, de AFC North, én így szeretlek. Az egyik legkulturáltabb rivalizálás megy itt sztem, összességében kellemes hangulat van a szurkolók között, kedves szúrkálódásokkal. Örülök, hogy ez így van.

Persze a többi amerikaifoci rajongónak is kellemes ünnepeket, de nektek különösen!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Csatlakozom Gabtsi mind2 kívánságához: Boldog Karácsonyt Mindenkinek és 1/1re fel!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Boldog Karácsonyt és 1/1-et, minden Bengals szurkoló barátomnak.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Kérdés következik
Láttok akár egy hangyányi esélyt is arra,hogy Caldwell a Bengals kezdő elkapója legyen a jövőben? (pl jövőre)Newman
Pár cikk foglalkozik a kérdéssel:

http://www.bengals.com/news/article-1/Caldwell-poised-if-Bengals-shuffle/6f31a958-3993-46d5-9635-bda81860c5a5
http://news.cincinnati.com/article/20101222/SPT02/12230346/1066/Caldwell-sees-his-opening?GID=eA5wHwPO3DsYwE3EuE5J0U/4tLW4l945v1RJdZflm/s%3D

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Hivatalos oldalról:
LEWIS IRKED: Bengals head coach Marvin Lewis didn't like the way his "mopey" remark about wide receiver Chad Ochocino was interpreted. In rather animated fashion he told a group of reporters after Thursday's practice that he meant nothing negative about his answer to a "How is Chad?" question during Wednesday's conference call with the San Diego media.

Lewis was livid that what he felt was such an innocuous remark became a headline, which it did when it was brought to The Ocho's attention and he tweeted he was playing hurt and that he felt he had been thrown under the bus.

"He was mopey that day. Sometimes he's happy. Sometimes he's sad. He's up, he's down," Lewis said as he walked past reporters. "It was nothing negative."

"It's juvenile," Lewis said of the attention.
Ha jól értem, nem úgy gondolta ezt az egészet Marvin, ahogy azt mindenki sejtette.
Én el is hiszem. Korábban nem adott okot arra, hogy ne tegyem.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Abszolút várható volt, hogy Caldwell kezdeni fog a SD ellen. Egyébként már a múlt héten is kezdett Owens helyett.

JoJo:
Joseph, a fifth-year player, said he'd like to come back and was hoping there'd be a deal by now. He said he'd be amenable to getting tagged with the franchise or transition tag designation, which figures to be between $10 to $13 million.

"I'd sign it the first day," Joseph said with a laugh. "Hopefully we can get a deal done before then."
Alá KELL íratni hosszú távra!!!
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Kérdés következik
Láttok akár egy hangyányi esélyt is arra,hogy Caldwell a Bengals kezdő elkapója legyen a jövőben? (pl jövőre)Newman
Caldwell will start against San Diego on Sunday, Bengals.com reports.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Hát ha választani KELL a kettő között, akkor már régen rossz, kár is beszélni róla.

Egyébként arról nem tudok, hogy rosszban lennének, persze Chad "primadonna" lélek, míg a többiek (Shipley, Caldwell, Gresham és remélhetőleg Simpson) inkább csöndes típusok, szóval akár lehet is ebben valami.

Marvintól tényleg érdekes ez, mert én is úgy vettem észre, hogy MINDEN játékosa mellett kiáll, legyen szó bármiről.

(Lehet ő is a vesztét érzi? Vagy ő már tud valamit...?)
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
szerintem ha a csapatnak választania kell Palmer v Chad között, akkor nem kérdés h kit fognak választani.

el tudom képzelni, hogy Palmer csak úgy marad, hogy kvázi neki adják a város kulcsait, és azt mondják, hogy mostantól Te vagy a megkérdőjelezhetetlen vezér, senki elvárásainak megfelelni nem kell, az van amit Te akarsz. úgy irányítod (a pályán) az Offense-t, ahogy jónak látod, senki lelkét nem kell ápolni, felesleges erőltetésekkel. és építenek egy új passzjátékot.

Marvin kb megkérdőjelezte, hogy mennyire sérült Chad, és hogy Ő ilyen, mert ha nem úgy mennek a dolgok, akkor úgy csinálja, ahogy ő akarja. én nem emlékszem olyanra, hogy nem állt volna mögé bármilyen kérdésben is.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Nem tudom elképzelni, hogy Palmer lenne az oka annak, hogy Chad csapatopciója még nem lett lehívva.

Szerintem ezzel is úgy vannak, hogy szezon közben nem akarnak foglalkozni ezzel, ahogy pl. Joseph szerződéséről sincs nagyon szó...

de Lewis-t én így még nem hallottam róla beszélni.gabtsi
?? Mit mondott róla?
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
egy oka lehet: Palmer.

lásd Patrios esete Randy Moss-szal.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Mi lehet abban a ráció, hogy elengedjük? Spórolunk? Ha ez az egyetlen cél, akkor minek igazolunk bárkit is. Csináljunk csapatot UDFA-kból és a CFL-ből is kizúgott zsenikből, akkor tudunk a legtöbbet spórolni.
Szabadügynököt szinte csak többért tudunk hozni. Chad szereti a csapatot, ismeri a sémákat, nagyon stabilan, jól játszik és nem is kell 4-5 évre nagy pénzt fizetni neki. Mi a szentszar kell még az opció lehívásához????

Ez lenne a top elbaszásunk, amióta követem a franchise-t.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
6 milliós opciónk van rá jövőre, ha nem élünk vele akkor is kell 3.5-t fizetni, hogy FA legyen.

azaz 2.5 millióba kerülne h maradjon, sztem nem kérdés h megéri-e, bár a sign'n'trade is elképzelhető. de Lewis-t én így még nem hallottam róla beszélni.

szinte csak kérdőjelünk van az offseasonra :/

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
😀 😀

http://www.bengals.com/media-lounge/videos/Chad-Ochocinco-in-the-Locker-Room-122210/0d335b10-5ac3-44f9-bef0-36a47f428b73#?id=0d335b10-5ac3-44f9-bef0-36a47f428b73


Chad: "I doubt that Sunday will be my last game as a Bengal because... and you can't really let me go because I have money invested in here not just as a player but financially, also."

Reporter: "So your not just a player, you're an owner?"

Chad: "I do own a piece of the Bengals also and for those who don't know you do know now and you might be laughing now but this is serious so I am not just a player, I actually own half of the Bengals and they can't cut me or I'll be forced to take them to course."


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
az esélye megvan, én azonban nem hiszem.

de az utolsó fordulók után okosabbak leszünk.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 414 — Bengals fan
Kérdés következik
Láttok akár egy hangyányi esélyt is arra,hogy Caldwell a Bengals kezdő elkapója legyen a jövőben? (pl jövőre)Newman
A hangyányinál kicsit többet. Stabilizálni kellene a játékát. Hajlamos nagyon eltűnni, ugyanakkor, ha tisztára játssza magát el is kapja, ami felé repül. Nekem kicsit halvérűnek tűnik, ami ebben a ligában nagy hátrány, ráadásul levetkőzni is igen nehéz. Ugyanakkor Palmer bízik benne, bár ez egyre kevésbé fontos tényező. Sorsdöntő a következő 2 meccs és a holtszezon sorsdöntő lesz. Szerintem egyébként nem lesz stabil kezdő.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Én igen. Többet is, mint hangyányit.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Kérdés következik
Láttok akár egy hangyányi esélyt is arra,hogy Caldwell a Bengals kezdő elkapója legyen a jövőben? (pl jövőre)