NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 002 — Believelander
Én nem látom a jelenlegi helyzetben hogyan nyerhetne a Steelers. Évekig szopattak, most rajtunk a sor, zsinórban a 3. lehet.
Az OL szinte komplett, Chubb, Landry bevethetők, hazai pálya, be kell húzni.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 550
A mai nap mottója a csapatnak és Baker-nek is egyaránt az, hogy Stayin’ alive…

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 2 éve
gedam 5 802
Totál beteg idén a csoport, a cicák és a hollók is tövig nyomja a gázt. Kvázi ha nem nyerünk meg egy ilyen csoportmeccset akkor nincs is miről beszélni idén.

A Mayfield erőltetés nekem továbbra is fejvakarós főleg hogy a liga egyik legjobb DL van szembe.
Az OT embereink meg haldokolnak.
Nagyon kell, hogy összerakjon valami jó playbookot Stefa.

A Woods védelemtől sokat nem várok de az öreg bojlerhez oda kell érni.

Ha Mayfieldnek kell dobálni sokat akkor erősen benne van a további sérülés és a vereség ha Chubb és Johnson széttudja futni őket a gecibe akkor nyerhetünk,

GoBrowns!
P@trik
nekem se tetszik bm erőltetése. teljesen reális forgatókönyv, hogy watt odaér és a rossz vállára ráesik.
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 670 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Totál beteg idén a csoport, a cicák és a hollók is tövig nyomja a gázt. Kvázi ha nem nyerünk meg egy ilyen csoportmeccset akkor nincs is miről beszélni idén.

A Mayfield erőltetés nekem továbbra is fejvakarós főleg hogy a liga egyik legjobb DL van szembe.
Az OT embereink meg haldokolnak.
Nagyon kell, hogy összerakjon valami jó playbookot Stefa.

A Woods védelemtől sokat nem várok de az öreg bojlerhez oda kell érni.

Ha Mayfieldnek kell dobálni sokat akkor erősen benne van a további sérülés és a vereség ha Chubb és Johnson széttudja futni őket a gecibe akkor nyerhetünk,

GoBrowns!

Szerkesztette: P@trik
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 002 — Believelander
Mayfield kezd. Kemény csávó, én nagyon bírom.
Nem hiszem, h győzelmeket kockáztatnának hősködés miatt, ő érzi milyen állapotban van a válla, Stefa látja az edzéseken.

Ward ezzel szemben kihagyja a meccset. Kezdek elgondolkodni, lehet inkább Tellernek kéne adni a nagy lóvét és Denzelt elengedni. Hiába jó, ha évi 12 meccsnél többet nem bír. Greedy egész jól tolja, ott van Newsome is.

DPJ sem játszhat, OBJ kérdéses.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 014 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Chubb viszont visszatérhet, annak tuti örülünk

több mint 2 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Bizonyos források szerint Baker edzeni fog már szerdán és játszani is akar... hát nem tudom, hogy örüljünk-e neki
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 002 — Believelander
Végülis jól jött ez a Bengals W, kemény lesz az összes csopimeccs, de minden nyitott így.
A KC elleni L viszont egyre rosszabbul mutat :/

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 550

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 126
Szerintem Keenum egy elit csere qb, es nem nagy visszalepes Bakerhez kepest.
JustoVillar
Elit csere QB az milyen ? 😀
Akkor miért nem kezdő?
gordon
Legjobb csere QB-k kozott van.
JustoVillar
Plusz 17-ben Keenum Stefanski QB Coach alatt hozta le a legjobb szezonját.
Ismerik egymást és értik egymást.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 607
Szerintem Keenum egy elit csere qb, es nem nagy visszalepes Bakerhez kepest.
JustoVillar
Elit csere QB az milyen ? 😀
Akkor miért nem kezdő?
gordon
Legjobb csere QB-k kozott van.

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Idén Donald elég csendes, nem!?
steelwolf
Ja mert most már a kettőzés az alap, néha hárman állnak rá 😀 de még így is utat tör, egy-egy TFL-re vagy sackre 😀
Rodaron
Eddig is folyamatosan kettőzték, ez nem új.

32 nyomásgyakorlása van, ami a liga negyedik legmagasabb mutatója, a posztján magasan a legjobb, run stopban ugyancsak elit helyen van. Az egyetlen baj vele max az átlagtól eltérő elrontott szerelés, idén már ötöt is írnak neki, eddig 7 volt az idénycsúcs

több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 975
Idén Donald elég csendes, nem!?
steelwolf
Ja mert most már a kettőzés az alap, néha hárman állnak rá 😀 de még így is utat tör, egy-egy TFL-re vagy sackre 😀
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 325 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Idén Donald elég csendes, nem!?
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 7 087
Garrett megint nagyot megy már 9,5 sack. DPOY? Szept-októberben mindig így megy neki aztán sisakkal verekedés, covid, sérülés v egyéb okok miatt lecsúszott a DPOY címekről.

sackszámok, szept/okt vs nov-dec
2017: 4 vs 3
2018: 8 vs 5,5
2019: 10 vs 0
2020: 9 vs 3
2021: 9,5(+vsPIT) vs ???

hátha idén már odaér.
braxa88
Mondjuk ennek kb. fele egy meccsen jott, azert az nalam jelentosen csokkenti a puszta sackszamok erteket. Pressure lenne a jo mutato.
undisputedly
ha levesszük a macik elleni 4 sacket, akkor 6 meccs alatt 5 sack. Én bőven megelégednék ha tartaná meccsenként 1-2-öt és év végére egy 18-20 meglenne.

DPOY-nél én örülnék a legjobb mert kedvenc játékos, + elég tetemes kártya mennyiségem van tőle.
De nem látok rá sok esélyt, még akkor se ha közel lesz a 20 sack, egyszerűen nem lenne szexi döntés az NFL részéről mert sok az utálója, nem tudod példaképként hozni mint Donaldot.
P@trik
En nagyon orulnek MG-nek es a legtobb csapatban nincs ilyen jo jatekos mint o. Ettol Donald kellene. Jatekban nem erzem a peldakepnek mi a szerepe, arra is vannak dijak. Szexi dontes meg pont nem Donald, hanem a 20 sack. MG tett egy dolgot ami miatt meg is bunhodott. Ennyi. Nem hiszem hogy emiatt ne kapna meg es meg is fogja szerintem elobb utobb. De nem a sack szam lesz a lenyegesebb elem, hanem mint Gilmore-nal hogy ha lebontod akkor o volt a legertekesebb es legjobban raepulo jatekos aki meg is felelt ennek a kihivasnak es eleg messzire mentek. Nem TB12, Gilmore. Nalatok egyenlore nem a D-en mulik. De most fel lehet lepni es letehet egy teljesitmenyt amivel boven megkaphatja.
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 670 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Garrett megint nagyot megy már 9,5 sack. DPOY? Szept-októberben mindig így megy neki aztán sisakkal verekedés, covid, sérülés v egyéb okok miatt lecsúszott a DPOY címekről.

sackszámok, szept/okt vs nov-dec
2017: 4 vs 3
2018: 8 vs 5,5
2019: 10 vs 0
2020: 9 vs 3
2021: 9,5(+vsPIT) vs ???

hátha idén már odaér.
braxa88
Mondjuk ennek kb. fele egy meccsen jott, azert az nalam jelentosen csokkenti a puszta sackszamok erteket. Pressure lenne a jo mutato.
undisputedly
ha levesszük a macik elleni 4 sacket, akkor 6 meccs alatt 5 sack. Én bőven megelégednék ha tartaná meccsenként 1-2-öt és év végére egy 18-20 meglenne.

DPOY-nél én örülnék a legjobb mert kedvenc játékos, + elég tetemes kártya mennyiségem van tőle.
De nem látok rá sok esélyt, még akkor se ha közel lesz a 20 sack, egyszerűen nem lenne szexi döntés az NFL részéről mert sok az utálója, nem tudod példaképként hozni mint Donaldot.
több mint 2 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Szerintem Keenum egy elit csere qb, es nem nagy visszalepes Bakerhez kepest.
JustoVillar
Elit csere QB az milyen ? 😀
Akkor miért nem kezdő?
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 7 087
Mikozben sok nagyon jo teljesitmeny van a ligaban, es nehez a nagy play-ektol elvonatkoztatni, de ADonald aki azert nyeri mert egyszeruen ot valasztanak ki elsokent ha a DC-k mondhatnanak egy jatekost ki kellene nekik. Adott evben lehet jobb nala, mint volt Gilmore adott teljesitmennyel es igy is van rendjen. De ha draftszeruen mukodne akkor folenyesen nyerne es igy "egyenlo teljesitmenyek" kozott elviszi a palmat.
több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Garrett megint nagyot megy már 9,5 sack. DPOY? Szept-októberben mindig így megy neki aztán sisakkal verekedés, covid, sérülés v egyéb okok miatt lecsúszott a DPOY címekről.

sackszámok, szept/okt vs nov-dec
2017: 4 vs 3
2018: 8 vs 5,5
2019: 10 vs 0
2020: 9 vs 3
2021: 9,5(+vsPIT) vs ???

hátha idén már odaér.
braxa88
Mondjuk ennek kb. fele egy meccsen jott, azert az nalam jelentosen csokkenti a puszta sackszamok erteket. Pressure lenne a jo mutato.
undisputedly
azt akartam leírni, hogy az elmúlt két évben is félidő környékén DPOY esélyes volt Garrett, aztán végül sehol sem volt ilyenolyan okok miatt
braxa88
Igen, ertettem, azert fuztem hozza, mert nehez a 9,5-bol elobecsulni, hogy most a szezon masodik felevel kiegeszulve meg lehet-e neki, mert torzit nagyon ez a 9,5-es szam.
több mint 2 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 607
Szerintem Keenum egy elit csere qb, es nem nagy visszalepes Bakerhez kepest.

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Garrett megint nagyot megy már 9,5 sack. DPOY? Szept-októberben mindig így megy neki aztán sisakkal verekedés, covid, sérülés v egyéb okok miatt lecsúszott a DPOY címekről.

sackszámok, szept/okt vs nov-dec
2017: 4 vs 3
2018: 8 vs 5,5
2019: 10 vs 0
2020: 9 vs 3
2021: 9,5(+vsPIT) vs ???

hátha idén már odaér.
braxa88
Mondjuk ennek kb. fele egy meccsen jott, azert az nalam jelentosen csokkenti a puszta sackszamok erteket. Pressure lenne a jo mutato.
undisputedly
azt akartam leírni, hogy az elmúlt két évben is félidő környékén DPOY esélyes volt Garrett, aztán végül sehol sem volt ilyenolyan okok miatt
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
Garrett megint nagyot megy már 9,5 sack. DPOY? Szept-októberben mindig így megy neki aztán sisakkal verekedés, covid, sérülés v egyéb okok miatt lecsúszott a DPOY címekről.

sackszámok, szept/okt vs nov-dec
2017: 4 vs 3
2018: 8 vs 5,5
2019: 10 vs 0
2020: 9 vs 3
2021: 9,5(+vsPIT) vs ???

hátha idén már odaér.
braxa88
Mondjuk ennek kb. fele egy meccsen jott, azert az nalam jelentosen csokkenti a puszta sackszamok erteket. Pressure lenne a jo mutato.
undisputedly
2017: 12 (3 meccs) vs 25 (8 meccs)
2018: 33 (8 meccs) vs 34 (8 meccs)
2019: 35 (7 meccs) vs 14 (3 meccs)
2020: 37 (7 meccs) vs 17 (6 meccs)
2021: 35 eddig


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Garrett megint nagyot megy már 9,5 sack. DPOY? Szept-októberben mindig így megy neki aztán sisakkal verekedés, covid, sérülés v egyéb okok miatt lecsúszott a DPOY címekről.

sackszámok, szept/okt vs nov-dec
2017: 4 vs 3
2018: 8 vs 5,5
2019: 10 vs 0
2020: 9 vs 3
2021: 9,5(+vsPIT) vs ???

hátha idén már odaér.
braxa88
Mondjuk ennek kb. fele egy meccsen jott, azert az nalam jelentosen csokkenti a puszta sackszamok erteket. Pressure lenne a jo mutato.
több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 550
A meccset csak este tudom megnézni, de azt meg kell mondanom, hogy rohadtul örülök. Ahhoz képest pláne, hogy mint kiderült Keenum-nak szerda előtt nem volt teljes sebességű gyakorlása és szerdán is csak akkor, amikor végig vették a play-eket edzésen.

Közben sajnos egyre jobban kerekedik Mayfiled sérülés sztorija. Meglepő lenne, ha nem Keenum kezdene a Steelers ellen. A minnesotai PO run idején például nem voltak rosszabbak számai, mint Mayfield számai az utóbbi időben. Egy csont repedés megfelelő kezeléssel (gondolom NFL szinten ez megoldott) kb 4 hét alatt rendbe tud jönni, utána még vissza kell nyerni a formát. Szóval a Lions ellen talán, a Ravens ellen már inkább lehetne is kezdő. Hacsak ki nem derül addig, hogy valójában komolyabb a gáz. De ha idejekorán erőltetik és el is törik a csont akkor az a szezon végét jelenti neki. És akkor még ott van a másik sérülés, ami önmagában egy kockázat.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 975
Garrett megint nagyot megy már 9,5 sack. DPOY? Szept-októberben mindig így megy neki aztán sisakkal verekedés, covid, sérülés v egyéb okok miatt lecsúszott a DPOY címekről.

sackszámok, szept/okt vs nov-dec
2017: 4 vs 3
2018: 8 vs 5,5
2019: 10 vs 0
2020: 9 vs 3
2021: 9,5(+vsPIT) vs ???

hátha idén már odaér.
braxa88
Igen jól megy neki, de szerintem idén úgy is a Dallasi corner kölyök lesz, az nem emberi amit csinál.
Illetve tartom a véleményem, hogy a rudis balhé miatt sose fogja megkapni, mert az ember sosem a jóra emlékszik hanem az ilyen esetekre.
Ezért az ő arca nem jól eladható.
Másfelől meg egy divat díj is ez, tavaly messze TJ Watt volt a legjobb és még is Donald kapta.
P@trik
Tényleg nem bántani akarom, mert igazi ballhawk a csávó, és lassan már tényleg nem mer felé dobni senki. De DPOY sose lesz, Xavien Howard jut róla eszembe, mert ő is szedi a pickeket mint más a meggyet, viszont coverage-ben nem erős, és sok tackleje sincs egy évben. Diggs rendes csávó, viszont coverage-ben kell fejlődnie neki bőven, és az látszik, hogy meg tudják égetni rendesen egy párszor egy meccsen. Toney is, Pats ellen is a Meyers a 75 yardos TD-vel. Sajna egy CB játéka nem látványos ebből a szempontból, mint egy OLB, DE vagy mint ADonald aki szétbontja az offense falat.