Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Remélem nem Greg Roman lesz a választott, mert ő igazán csak egy sémát tud futtatni eredményesen, amit most is látunk Lamartól. Ezzel a stílussal lett híres a Ninersnél is, és időközben a Billsnél ahol nem ilyen típusú QB volt (Tyrod Taylor) nem is volt sikeres. Baker pedig nem az ő sémájába illik.

Urban Meyer-t sokan predesztinálják ide de neki nincs NFL múltja, amit a tulaj megkövetelne a következő edzőtől.
Csiriba
Haslam mondott ezer dolgot, azt se zavarja, ha néha ellentmondásokba ütközik. Majd találkozik útközben még egy csövessel, aki megsúgja neki, hogy Charlie Weis vagy Marvin Lewis a helyes választás... valami nagyot kell dobnia most, mert mondjuk Stefanski kinevezése nem hiszem, hogy ki tudná rántani az apátiából a fanokat
r.baggio
Hát nézd, sztem túlzás nélkül állíthatom, h. anno Hue megszerzése mindenkit kirántott az apátiából. Az eredmény ismerős lol.

Én Stefanskinak is örülök, ha jön mellé egy kompetens GM és lesz terv, amivel mindenki egyetért.

Egyedül JMD-vel lenne gondom, nem is a Broncosnál eltöltött idő miatt (10 év alatt rengeteg minden változik), hanem amit az Indivel csinált. Ha egy Pat Shurmur kapott második esélyt, ő is kaphat, de ne itt ha lehet.
Joey Tribbiani
Mondjuk szvsz Stefanski is azért lett erre az évre még jobb, mert megkapta maga mögé a háttérbe Kubiakot.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Azért jól látható,hogy nagyon nem könnyű ez a HC/GM /OC/DC kérdés.Még innen a fotelból sem ahol bárkit le tudunk igazolni...

kb annyi jó HC van mint fr QB...

Az hogy a KC edzők teritéken vannak nem csoda mert a csapat jó és Reid alól elég sok jó edző került ki.
Janek
Baltimorban évekig GM fizetésen volt DeCosta is csak hogy ne a pénz miatt menjen el,alap volt hogy övé Ozz széke.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Remélem nem Greg Roman lesz a választott, mert ő igazán csak egy sémát tud futtatni eredményesen, amit most is látunk Lamartól. Ezzel a stílussal lett híres a Ninersnél is, és időközben a Billsnél ahol nem ilyen típusú QB volt (Tyrod Taylor) nem is volt sikeres. Baker pedig nem az ő sémájába illik.

Urban Meyer-t sokan predesztinálják ide de neki nincs NFL múltja, amit a tulaj megkövetelne a következő edzőtől.
Csiriba
Haslam mondott ezer dolgot, azt se zavarja, ha néha ellentmondásokba ütközik. Majd találkozik útközben még egy csövessel, aki megsúgja neki, hogy Charlie Weis vagy Marvin Lewis a helyes választás... valami nagyot kell dobnia most, mert mondjuk Stefanski kinevezése nem hiszem, hogy ki tudná rántani az apátiából a fanokat
r.baggio
Hát nézd, sztem túlzás nélkül állíthatom, h. anno Hue megszerzése mindenkit kirántott az apátiából. Az eredmény ismerős lol.

Én Stefanskinak is örülök, ha jön mellé egy kompetens GM és lesz terv, amivel mindenki egyetért.

Egyedül JMD-vel lenne gondom, nem is a Broncosnál eltöltött idő miatt (10 év alatt rengeteg minden változik), hanem amit az Indivel csinált. Ha egy Pat Shurmur kapott második esélyt, ő is kaphat, de ne itt ha lehet.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Ma egyébként Saleh interjúzik.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Azért jól látható,hogy nagyon nem könnyű ez a HC/GM /OC/DC kérdés.Még innen a fotelból sem ahol bárkit le tudunk igazolni...

kb annyi jó HC van mint fr QB...

Az hogy a KC edzők teritéken vannak nem csoda mert a csapat jó és Reid alól elég sok jó edző került ki.

több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
Remélem nem Greg Roman lesz a választott, mert ő igazán csak egy sémát tud futtatni eredményesen, amit most is látunk Lamartól. Ezzel a stílussal lett híres a Ninersnél is, és időközben a Billsnél ahol nem ilyen típusú QB volt (Tyrod Taylor) nem is volt sikeres. Baker pedig nem az ő sémájába illik.

Urban Meyer-t sokan predesztinálják ide de neki nincs NFL múltja, amit a tulaj megkövetelne a következő edzőtől.
Csiriba
Haslam mondott ezer dolgot, azt se zavarja, ha néha ellentmondásokba ütközik. Majd találkozik útközben még egy csövessel, aki megsúgja neki, hogy Charlie Weis vagy Marvin Lewis a helyes választás... valami nagyot kell dobnia most, mert mondjuk Stefanski kinevezése nem hiszem, hogy ki tudná rántani az apátiából a fanokat
r.baggio
akkora dobásra ő nem képes szerintem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
Remélem nem Greg Roman lesz a választott, mert ő igazán csak egy sémát tud futtatni eredményesen, amit most is látunk Lamartól. Ezzel a stílussal lett híres a Ninersnél is, és időközben a Billsnél ahol nem ilyen típusú QB volt (Tyrod Taylor) nem is volt sikeres. Baker pedig nem az ő sémájába illik.

Urban Meyer-t sokan predesztinálják ide de neki nincs NFL múltja, amit a tulaj megkövetelne a következő edzőtől.
Csiriba
Haslam mondott ezer dolgot, azt se zavarja, ha néha ellentmondásokba ütközik. Majd találkozik útközben még egy csövessel, aki megsúgja neki, hogy Charlie Weis vagy Marvin Lewis a helyes választás... valami nagyot kell dobnia most, mert mondjuk Stefanski kinevezése nem hiszem, hogy ki tudná rántani az apátiából a fanokat


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az a baj hogy a HC rutinnal rendelkező edzőket 90%-ba úgy utálják olyan megvetés van feléjük hogy az valami félelmetes.
Amit mondjuk meg is értek amikor ilyen nevek vannak a piacon: Lewis, Hue, Fisher, Caldwell, Ryan, Gruden, McAdoo, McCoy...
P@trik
Mike Mularkeyt vagy Tom Coughlint tudom ajánlani. Na jó, nem.
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Amúgy ha van gurulósfociban Gutmann átok akkor a Brownsnál BB átok van. Mert amióta elküldték ami rossz érhette a csapatot megtörtént. Elköltözött a franchise Baltimoreba ott bajnok is lett, ex HC 6 gyűrűt nyert , az új Browns meg több mint egy évtizedig nem talált normális QBt, pozitiv szezonok messze elkerülték a csapatot, dilletáns HC-k tömege, erre tavaly jön Mayfield , mindenki elkezd reménykedni , főleg amilyen keret összejött és ebből idén folytatódott minden ugyanúgy ahogy eddig . Remélem kijöttök ebből és sikerül egy normális HCt találni és a csapat magja együtt marad.
több mint 4 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Remélem nem Greg Roman lesz a választott, mert ő igazán csak egy sémát tud futtatni eredményesen, amit most is látunk Lamartól. Ezzel a stílussal lett híres a Ninersnél is, és időközben a Billsnél ahol nem ilyen típusú QB volt (Tyrod Taylor) nem is volt sikeres. Baker pedig nem az ő sémájába illik.

Urban Meyer-t sokan predesztinálják ide de neki nincs NFL múltja, amit a tulaj megkövetelne a következő edzőtől.
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 674 — a new hope (again)
nektek egyébként van ötletetek, hogy a románunkat miért hívtátok interjúra? baker fut obj meg landry blokkol? vagy mi a koncepció? mert a pantherst még megérteném oda illik, de hozzátok nem.
gedam
Szokásos agy nélküli riválistól igazolás. Remélem GR-nek több esze van ennél.
Amadeus
Sztem meg Román megmutatta, h. 3 különböző irányítóval/csapatnál is értelmes offenset tud összerakni. Vannak nála rosszabb jelöltek is.
Joey Tribbiani
3 különböző irányítóval, ugyanabban a stílusban. ami teljesen idegen a ti támadósorotok berendezkedésétől. roman kinevezésében még több lenne az ismeretlen kimenetel, mint kitchensében volt. nektek egy vén róka hc kell, nem egy bizonytalan újonc.
gedam
De kire gondolsz ?
Toca
Nem egyértelmű? 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 673 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Az a baj hogy a HC rutinnal rendelkező edzőket 90%-ba úgy utálják olyan megvetés van feléjük hogy az valami félelmetes.
Amit mondjuk meg is értek amikor ilyen nevek vannak a piacon: Lewis, Hue, Fisher, Caldwell, Ryan, Gruden, McAdoo, McCoy...

Szerkesztette: P@trik
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
nektek egyébként van ötletetek, hogy a románunkat miért hívtátok interjúra? baker fut obj meg landry blokkol? vagy mi a koncepció? mert a pantherst még megérteném oda illik, de hozzátok nem.
gedam
Szokásos agy nélküli riválistól igazolás. Remélem GR-nek több esze van ennél.
Amadeus
Sztem meg Román megmutatta, h. 3 különböző irányítóval/csapatnál is értelmes offenset tud összerakni. Vannak nála rosszabb jelöltek is.
Joey Tribbiani
3 különböző irányítóval, ugyanabban a stílusban. ami teljesen idegen a ti támadósorotok berendezkedésétől. roman kinevezésében még több lenne az ismeretlen kimenetel, mint kitchensében volt. nektek egy vén róka hc kell, nem egy bizonytalan újonc.
gedam
De kire gondolsz ? Mert ha tapasztalattal rendelkező jelenlegi OC /DCre gondolsz ok. De már megbukott főedző pont hogy nekem kéne ide, nem is ez a trend.
Nem lehet biztonsági játékot játszani szerintem, ha megnézed az utóbbi 5 évben kinevezett HCkat van kb 3 aki HC múlttal ment új csapathoz és nem vágták ki 1-2 éven belül.
több mint 4 éve
gedam 5 802
nektek egyébként van ötletetek, hogy a románunkat miért hívtátok interjúra? baker fut obj meg landry blokkol? vagy mi a koncepció? mert a pantherst még megérteném oda illik, de hozzátok nem.
gedam
Szokásos agy nélküli riválistól igazolás. Remélem GR-nek több esze van ennél.
Amadeus
Sztem meg Román megmutatta, h. 3 különböző irányítóval/csapatnál is értelmes offenset tud összerakni. Vannak nála rosszabb jelöltek is.
Joey Tribbiani
3 különböző irányítóval, ugyanabban a stílusban. ami teljesen idegen a ti támadósorotok berendezkedésétől. roman kinevezésében még több lenne az ismeretlen kimenetel, mint kitchensében volt. nektek egy vén róka hc kell, nem egy bizonytalan újonc.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 16 723
Mondjuk az a negyedik és sokra való OBJ fantasztikus elkapás az pont jelképezte, hogy milyen tartalékok vannak/lennének a csapatban, és mit nem sikerült kihozni belőlük. 😕
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
nektek egyébként van ötletetek, hogy a románunkat miért hívtátok interjúra? baker fut obj meg landry blokkol? vagy mi a koncepció? mert a pantherst még megérteném oda illik, de hozzátok nem.
gedam
Szokásos agy nélküli riválistól igazolás. Remélem GR-nek több esze van ennél.
Amadeus
Sztem meg Román megmutatta, h. 3 különböző irányítóval/csapatnál is értelmes offenset tud összerakni. Vannak nála rosszabb jelöltek is.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
McCarthy és Roman után ma Bienemy következik, vicces lenne a Chiefsből edzőt hozni miközben most b@szták az onnan igazolt GM-et 😀
empty taxi
Rooney-rule.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
nektek egyébként van ötletetek, hogy a románunkat miért hívtátok interjúra? baker fut obj meg landry blokkol? vagy mi a koncepció? mert a pantherst még megérteném oda illik, de hozzátok nem.
gedam
Szokásos agy nélküli riválistól igazolás. Remélem GR-nek több esze van ennél.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
McCarthy és Roman után ma Bienemy következik, vicces lenne a Chiefsből edzőt hozni miközben most b@szták az onnan igazolt GM-et 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 673 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Azért Roman többet tud annál felmutatni, mint hogy most a Ravens O-t felfuttatta. Meg nem is értem, hogy miért kell feltétlenül arra gondolni, hogy ugyanazt akarja itt is csinálni, mint a korábbi állomáshelyén. Egy jó edzőt arról lehet megismerni, hogy a keretre szabja a játékot, nem pedig erőlteti az általa preferált elképzelést. És nem koordinátornak jön, hanem HC-nek, nagy különbség.
gabokocka
Ez nagyon sablon szöveg hogy a jó edző a keretre szabja a játékot, persze ez lenne az egészséges és normális de még sincs így sok helyen.
Roman mindenhol a rohangáló QB-val volt sikeres.
Kaep, Taylor, Lamar.
Szerintem egyáltalán nem illene hozzánk, és én sem értem őt mint opciót.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Azért Roman többet tud annál felmutatni, mint hogy most a Ravens O-t felfuttatta. Meg nem is értem, hogy miért kell feltétlenül arra gondolni, hogy ugyanazt akarja itt is csinálni, mint a korábbi állomáshelyén. Egy jó edzőt arról lehet megismerni, hogy a keretre szabja a játékot, nem pedig erőlteti az általa preferált elképzelést. És nem koordinátornak jön, hanem HC-nek, nagy különbség.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
gedam 5 802
nektek egyébként van ötletetek, hogy a románunkat miért hívtátok interjúra? baker fut obj meg landry blokkol? vagy mi a koncepció? mert a pantherst még megérteném oda illik, de hozzátok nem.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
Jimmy Haslam: Browns focused on coaches with NFL experience

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 7 090
Ekkora hulyeseget. Mindegy ki a fonok, de egy legyen es az nevezzen ki embereket akikkel egyutt tud dolgozni. De ove a feleloseg is. Mi meg csodalkozunk hogy miert igy kezelte Dorsey Depo munkajat.

Haslam egy alagutban eltevedne.
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
@MaryKayCabot: #Browns Jimmy Haslam in his presser, says they'll 1st hire a head coach and then have the head coach be involved in the hiring of the GM

Nem látom a buktatót.Bazzani
Podesta pozija marad ugyanaz.
Illetve a lenti apróságot még bedobom ide:

#Browns Haslam said "the first 2 or 3 coaching searches we didn't have process and discipline"
Beki
Őszinte leszek: sztem full mind1. Mindkettőre szükség van és mindkettő ugyanolyan kulcspozíció, nyilván a tradíció, h. először GM aztán HC, de arra még nem jöttem rá, h. miért is olyan fontos ez. Normális helyzetben a HC és GM együtt dolgoznak, akkor meg nem mind1 melyik jön előbb?
Joey Tribbiani
Az én szememben azért a GM a főnök(ebb). Mondjuk onnantól kb mindegy, hogy Haslem választ HC-t.
Bazzani
Ezt diktálja a hagyomány, de ha mindkettő Haslamnak jelent függetlenül, akkor tök mind1. Ez a felállás már többször megbukott, de nem tudja elengedni. Persze hozzáteszem, volt itt egy Holmgren is pár éve, h. összefogja ezt a szart, aztán nulla eredménnyel, de 8 millió dollárral gazdagabban távozott 😊

Amíg Haslam nem kussol és vonul háttérbe, addig nem lesz változás.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964