Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 4 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 543 — kheanton@gmail.com
Mert a Rooney rule alapvetően egy kedves gesztus de egy orbitális faszság. Valaki ne a bőrszíne alapján legyen már candidate hanem a tudása alapján. Még 2-3 év és kell majd meleg, gendersemleges jelölt is sőt a #metoo alapján nem is értem miért nincsen még kötelező női jelölt... vicc ez az egész és nemutolsó sorban megalázó.
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 688
Van is belőle cirkusz hogy semmit nem ér a rooney rule.
P@trik
Pedig anno Tomlin is így lett a Steelers edzője, ha jól tudom. Nem Ő volt a favorit, de annyira megtetszett a hozzáállása és az intelligenciája, hogy kinevezték.

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 673 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Van is belőle cirkusz hogy semmit nem ér a rooney rule.
több mint 4 éve
gedam 5 802
Bieniemy nem is lehet? Vele járnátok a legjobban a Reides tanitványok beszoktak jönni, jobban mint a BB-sek
Hightower94
őt csak azért hívja meg mindenki, mert néger, nem megy ő sehova hc-nek.
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Bieniemy nem is lehet? Vele járnátok a legjobban a Reides tanitványok beszoktak jönni, jobban mint a BB-sek
Hightower94
Én őt kihagynám. Reid ott az offense guru, talán 1-2 év múlva, de sztem ő még korai. Stefa mögött ott van Kubi, oké, de mégsem előtte egy off guru.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Stefa - DePo - Berry verziót elemezgetik, érdekes a cikk, de egy dolgot külön kiemelnék ide:

"Sources told cleveland.com that everyone on the search committee was “blown away" by Stefanski last year, including Dorsey. But some believe that Dorsey was intent on hiring Kitchens, and refused to be swayed."

forrás:  bit.ly/36vmpwd

Ez a felállás egyébként elég logikus, ami ugye nálunk néha nem feltétlenül egyenlő azzal, hogy meg is lépik, pedig lenne benne lehetőség.
ktms
Nálam ez az egyetlen tényleg elfogadható felállás, még ha Stefa azért nagyon risky. Viszont ha Schwartz jönne mellé DC-nek, akkor azért bizakodó(bb) lennék. Sztem elég szabad kezet kapna a védelmet illetően, sokat segíthetne Stefanak a HC tapasztalatával. Lejár a szerződése az Eaglesnél, sztem meg lehet győzni.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Bieniemy nem is lehet? Vele járnátok a legjobban a Reides tanitványok beszoktak jönni, jobban mint a BB-sek
több mint 4 éve
ktms Cleveland Browns 552
Stefa - DePo - Berry verziót elemezgetik, érdekes a cikk, de egy dolgot külön kiemelnék ide:

"Sources told cleveland.com that everyone on the search committee was “blown away" by Stefanski last year, including Dorsey. But some believe that Dorsey was intent on hiring Kitchens, and refused to be swayed."

forrás:  bit.ly/36vmpwd

Ez a felállás egyébként elég logikus, ami ugye nálunk néha nem feltétlenül egyenlő azzal, hogy meg is lépik, pedig lenne benne lehetőség.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
RAP szerint Stefanski és Jim Schwartz áll a Browns kívánságlistájának élén, Josh McDaniels nincs a favoritok között.
 twitter.com/RapSheet/status/1214686998063177741
Antonius
És akkor szokták a legesélytelenebbet kinevezni...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 688
RAP szerint Stefanski és Jim Schwartz áll a Browns kívánságlistájának élén, Josh McDaniels nincs a favoritok között.
 twitter.com/RapSheet/status/1214686998063177741

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Jmd vs stef maradt?
peach
Többszereplős azért a játék:  bowl.hu/forum/nfl-altalanos-temak/kibol-lehet-2020-ban-nfl-vezetoedzo/2027237


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Gym shortsot adnám, ő sztem elég alulértékelt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 674 — a new hope (again)
Jmd vs stef maradt?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
JMD-t lécci vegyétel fel HC-nak 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
ThundersNFL
ennyire ne utáljál minket.
P@trik
Utál a fene... Sőt rátokférne már egy kiadós PO 💪💪💪

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
JMD-nek mi maradtunk, mint opció, a Panthers állás is elkelt. A Giantsnél nehezen tudom elképzelni DG-vel. Nagyon megérdemelné, h. idén pofára essen a tavalyi Colts incidens után...
Joey Tribbiani
Az tavalyelőtt volt, nem tavaly.

Azóta más ember lett...
Black_Adder
lol igaz, rohan az idő.

Közben a Giants is talált HC-t, szabad a vásár. Ideális év, nem kell senkivel versenyezni, be lehet húzni a top jelöltet.
Joey Tribbiani
Kivéve ha az McCarthy volt 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 673 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
JMD-t lécci vegyétel fel HC-nak 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
ThundersNFL
ennyire ne utáljál minket.
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
JMD-nek mi maradtunk, mint opció, a Panthers állás is elkelt. A Giantsnél nehezen tudom elképzelni DG-vel. Nagyon megérdemelné, h. idén pofára essen a tavalyi Colts incidens után...
Joey Tribbiani
Az tavalyelőtt volt, nem tavaly.

Azóta más ember lett...
Black_Adder
lol igaz, rohan az idő.

Közben a Giants is talált HC-t, szabad a vásár. Ideális év, nem kell senkivel versenyezni, be lehet húzni a top jelöltet.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
JMD-t lécci vegyétel fel HC-nak 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 933 — we almost always almost win
JMD-nek mi maradtunk, mint opció, a Panthers állás is elkelt. A Giantsnél nehezen tudom elképzelni DG-vel. Nagyon megérdemelné, h. idén pofára essen a tavalyi Colts incidens után...
Joey Tribbiani
Az tavalyelőtt volt, nem tavaly.

Azóta más ember lett...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
JMD-nek mi maradtunk, mint opció, a Panthers állás is elkelt. A Giantsnél nehezen tudom elképzelni DG-vel. Nagyon megérdemelné, h. idén pofára essen a tavalyi Colts incidens után...

Schwartz kb. hazatérne, itt kezdte az NFL-karrierjét még BB-vel. DC-nek mindenképp elnézném, de akár HC-nek is, bár még mindig azt mondom Baker jelenlegi helyzetében off beállítottságú vezetőedző kell.

Ez mondjuk korrekt:

.@JayGlazer told Colin Cowherd that the #Browns have a list of about 10 general managers that they’re showing to their head coaching candidates. They’re clearly flexible and willing to bring in someone that the next head coach wants to work with.— James Rapien (@JamesRapien) January 7, 2020

A HC választhat GM-et, de egy előre meghatározott listából, aki a legjobban tetszik. Ezzel legalább a Mangini - Kokinis báb GM felállás elkerülhető. Asszem a 9ers is ezt csinálta, először felvették kis Shannyt (papíron persze csak a SB után), és ő választotta Lynchet. Javítsatok ki, ha rosszul tudom.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
Schwartz a Lionsnél is elsősorban azért bukott szvsz, mert hagyta szétesni az öltözőt, ez a Browns roster meg legalább annyi problémás karakterrel bír, mint az akkori Lions.
Persze azóta eltelt 7 év, tanulhatott ebből, illetve láthatta h más HC-k hogyan kezelik az ilyen helyzeteket.
empty taxi
Igen ez jutott nekem is eszembe sajnos hogy a nagy pofájú fekákkal mit csinálna?
Pedig amúgy én szerettem a védelmeit a Lionsba és a Billsbe is.
P@trik
Schwartz DC , Stefanski HC - OC.
Na az lenne a kemény.
Toca
Világi idióta lenne elmenni az eaglesből máshova DC-nek. Max a HC állás érdekelhetné.
P@trik
Már pedig van rá esély. Lejárt a szerződése, mehet, ahová szeretne. Régi barátja Doug Marrone is állítólag csábítja a Jaxbe. Simán el tudom képzelni, hogy új kihívás elé néz, ha nem HCként akkor DCként.
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 673 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Schwartz a Lionsnél is elsősorban azért bukott szvsz, mert hagyta szétesni az öltözőt, ez a Browns roster meg legalább annyi problémás karakterrel bír, mint az akkori Lions.
Persze azóta eltelt 7 év, tanulhatott ebből, illetve láthatta h más HC-k hogyan kezelik az ilyen helyzeteket.
empty taxi
Igen ez jutott nekem is eszembe sajnos hogy a nagy pofájú fekákkal mit csinálna?
Pedig amúgy én szerettem a védelmeit a Lionsba és a Billsbe is.
P@trik
Schwartz DC , Stefanski HC - OC.
Na az lenne a kemény.
Toca
Világi idióta lenne elmenni az eaglesből máshova DC-nek. Max a HC állás érdekelhetné.
több mint 4 éve
ktms Cleveland Browns 552
Nekem egyébként Saleh mint HC is nagyon tetszene, jó reputációja van, tényleg tapasztalt. Szuper védelmeket és csapatokat csinált/látott belülről. Pl: Legion of Boom a Seahawks-nál, meghát az idei 49ers D is vadítóan jó. De mi lesz akkor a támadóoldallal? Ki lehetne mellette jó OC?

Ha pedig Stefanski, akkor mellé magam is el tudom képzelni akár Schwartz-ot.

Végül is ezzel a jelenlegi rosterrel mindkét verziót látom működni. Aztán lehet, hogy JMD ahova megy oda akarja vinni Brady-t... Öööö... 🤐

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 4 éve
ktms Cleveland Browns 552
Valahogy így vagyok vele magam is 😀


🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Schwartz a Lionsnél is elsősorban azért bukott szvsz, mert hagyta szétesni az öltözőt, ez a Browns roster meg legalább annyi problémás karakterrel bír, mint az akkori Lions.
Persze azóta eltelt 7 év, tanulhatott ebből, illetve láthatta h más HC-k hogyan kezelik az ilyen helyzeteket.
empty taxi
Igen ez jutott nekem is eszembe sajnos hogy a nagy pofájú fekákkal mit csinálna?
Pedig amúgy én szerettem a védelmeit a Lionsba és a Billsbe is.
P@trik
Schwartz DC , Stefanski HC - OC.
Na az lenne a kemény.