Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
GM egy báb lesz ha a DePodesta féle anál jön újra.
P@trik
GM-é az 53, HC-é a meccsnapi 46.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@MaryKayCabot: #Browns Jimmy Haslam in his presser, says they'll 1st hire a head coach and then have the head coach be involved in the hiring of the GM

Nem látom a buktatót.Bazzani
Podesta pozija marad ugyanaz.
Illetve a lenti apróságot még bedobom ide:

#Browns Haslam said "the first 2 or 3 coaching searches we didn't have process and discipline"
Beki
Őszinte leszek: sztem full mind1. Mindkettőre szükség van és mindkettő ugyanolyan kulcspozíció, nyilván a tradíció, h. először GM aztán HC, de arra még nem jöttem rá, h. miért is olyan fontos ez. Normális helyzetben a HC és GM együtt dolgoznak, akkor meg nem mind1 melyik jön előbb?
Joey Tribbiani
Az én szememben azért a GM a főnök(ebb). Mondjuk onnantól kb mindegy, hogy Haslem választ HC-t.

több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 673 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
GM egy báb lesz ha a DePodesta féle anál jön újra.
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
@MaryKayCabot: #Browns Jimmy Haslam in his presser, says they'll 1st hire a head coach and then have the head coach be involved in the hiring of the GM

Nem látom a buktatót.Bazzani
Podesta pozija marad ugyanaz.
Illetve a lenti apróságot még bedobom ide:

#Browns Haslam said "the first 2 or 3 coaching searches we didn't have process and discipline"
Beki
Őszinte leszek: sztem full mind1. Mindkettőre szükség van és mindkettő ugyanolyan kulcspozíció, nyilván a tradíció, h. először GM aztán HC, de arra még nem jöttem rá, h. miért is olyan fontos ez. Normális helyzetben a HC és GM együtt dolgoznak, akkor meg nem mind1 melyik jön előbb?

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
@MaryKayCabot: #Browns Jimmy Haslam in his presser, says they'll 1st hire a head coach and then have the head coach be involved in the hiring of the GM

Nem látom a buktatót.Bazzani
Podesta pozija marad ugyanaz.
Illetve a lenti apróságot még bedobom ide:

#Browns Haslam said "the first 2 or 3 coaching searches we didn't have process and discipline"
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@MaryKayCabot: #Browns Jimmy Haslam in his presser, says they'll 1st hire a head coach and then have the head coach be involved in the hiring of the GM


Nem látom a buktatót.

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
ez nem kacsa, ő az egyik legmegbízhatóbb ncaa insider

 twitter.com/BruceFeldmanCFB/status/1212745401335336960
r.baggio
És ő milyen edző?(persze tudom ez igy hulye kerdes)
De te mit gondolsz rola ?
Rózsa Sándor (betyár)
minden idők egyik legjobb college edzője, viszont egészségügyi problémák miatt már kétszer visszavonult
r.baggio
És ő DePoval össze rakva? Hát, nem tudom. Ennek megint nagyon Haslam szaga van.
Joey Tribbiani
Közvetlen kapcsolatot nem találtam, de Chip Kelly imádta a Depodesta féle analitikus szemléletet, sok dolgot ő hozott be elsőként a ligába, Urbannal meg mindmáig nagy barátok


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 7 090
Igen a problema a tulajdonos elsosorban es legfokeppen. Nincs vita

De en Dorsey fantasztikus munkajat se latom.
no
NFL szinten nem végzett fantasztikus munkát, Browns szinten viszont igen 😊

TRich, Weeden, Mingo, Gilbert, Manziel, Shelton, Erving, Coleman bmeg még leírni is fáj.

Dorsey legalább az első körösöket nem baszta el. Abban igazad van, h. a FA tradek nem jöttek be, de ritkán működik mindkettő. Főleg itt.

Mondjuk elolvasva megint a JJ által linkelt cikket, félek Haslam sosem tanul a dologból. Egy olyan edző v. GM kéne aki nem az állását vagy hatalmát félti, hanem ha kell szembemegy Jimmyvel is. Sajna nem lesz ilyen, mert mindenkinek kell a zsé... esetleg ha DePo nagyobb szerepet vállalna, rá úgy tűnik hallgat Haslámpa - persze ki tudja meddig.
Joey Tribbiani
Ekkora drafttoke es penzmennyiseg ritkan jon ossze, mert elotte nagyon kell szopni es ki kell tartani ami nem konnyu. En azt hittem hogy az egy jo jel hogy a tankolast kovetkezetesen vegig csinaltak. Emberileg nem, de a csapat szempontjabol ertheto volt Dorsey kinevezese. Ennek ellenere a draftok es a FA + a meglevo csapat kozott a kohezio nem tul acelos. Az elsokorosok egy 1/1 Baker akit majd meglatunk es egy 1/4 Ward. Iden ment a FA-be. Ezek bluchip-es jatekosok, a 4000 mock draft elolvasasa utan nulla egyetemi jatek nezese nelkul is menne eleg jo hibaszazalekkal.

De nem mondok mast mint hogy nem volt effektiv. Ennyi. Voltak jo dolgai csak szerintem nem elegge es itt meg mindig a konnyebb dologrol beszelunk, a koltekezesrol. A jatekosok melle szakembereket vegkeppen nem jol valasztott ami elrontott mindent.
no
Én meg egyetértek, Dorsey sztem is overrated, de ha megnézed kik voltak itt előtte, hozzájuk képest jó volt. Mert draft tőke meg cap space korábban is volt, évekig kétszer húztunk az első körben, amiből lettek korábban említett nevek. Az 1/1 meg 1/4 semmire sem garancia, mindent el lehet rontani.
Joey Tribbiani
Orulok hogy egyetertunk Dorsey megitelesevel.
Nalam Depo es Sashi egyutt idejottek es szisztematikusan epitettek a jovot az akkori jelen eladasaval is ( Hoztak jonevu embereket a falba a jovonek szolva, eladtak a draga eppen jo jatekosokat akik nem a jovot jelkepeztek ).
Egy cel lebegett a szemuk elott, ennyi. 2016-ban igen a 15. helyen Coleman melle ment, de 14 jatekost draftoltak ( ezekbol ma inkabb lenne 6-7 es felmozgasok, de a penzsporolas elkezdodott jelige felroppent a toronyba.
2017-ben 3 elsokoros huzas volt 1/1 MG 1/25 Peppers es 1/29 Njoku akik a posztjukon erteken jottek jo jatekosok, de a bluechip-es 1/1 siman bejott sot a franchise legjobb jatekosa. A 2. korben Kizer aki feljebb lett varva egy proba volt. Elbuktok egy 2. kort ha nem jon be, de ha bejon akkor megfogtatok volna az Isten labat.

Ekkor jon Dorsey, mint szaki es 2018 1/1 Baker ebbol meg barmi lehet es ez a huzas donti el a jovot, 1/4 Ward, 2019 trade ami megint hatareset.

Elrontani el lehet a korai draftokat is, de csak a mock draftok alapjan kikialtott bluechip-es jatekosok szerintem 80-90 %-a bejon es Dorsey nem huzott mast elso korben.

Igen vissza lehet menni az idoben es talalni rosszabbakat persze, de hiaba kiraly a felszemu a vakok kozott, attol meg felszemu.
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
ez nem kacsa, ő az egyik legmegbízhatóbb ncaa insider

 twitter.com/BruceFeldmanCFB/status/1212745401335336960
r.baggio
És ő milyen edző?(persze tudom ez igy hulye kerdes)
De te mit gondolsz rola ?
Rózsa Sándor (betyár)
minden idők egyik legjobb college edzője, viszont egészségügyi problémák miatt már kétszer visszavonult
r.baggio
És ő DePoval össze rakva? Hát, nem tudom. Ennek megint nagyon Haslam szaga van.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 673 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
ez nem kacsa, ő az egyik legmegbízhatóbb ncaa insider

 twitter.com/BruceFeldmanCFB/status/1212745401335336960
r.baggio
Nem tudom bírnánk-e, ő keményebb fazon mint Mangini volt. Igazi diktátor, rend a lelke mindennek típus.
Lenne sztem nagy paraszt lázadás.
Tavaly már GregW nyers stílusa is sok volt 1-2 védőnek.
több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
ez nem kacsa, ő az egyik legmegbízhatóbb ncaa insider

 twitter.com/BruceFeldmanCFB/status/1212745401335336960
r.baggio
És ő milyen edző?(persze tudom ez igy hulye kerdes)
De te mit gondolsz rola ?
Rózsa Sándor (betyár)
minden idők egyik legjobb college edzője, viszont egészségügyi problémák miatt már kétszer visszavonult


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
ez nem kacsa, ő az egyik legmegbízhatóbb ncaa insider

 twitter.com/BruceFeldmanCFB/status/1212745401335336960
r.baggio
És ő milyen edző?(persze tudom ez igy hulye kerdes)
De te mit gondolsz rola ?
több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
ez nem kacsa, ő az egyik legmegbízhatóbb ncaa insider

 twitter.com/BruceFeldmanCFB/status/1212745401335336960


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 933 — we almost always almost win
Tudom hogy az elmúlt 15-20 évben sok mindenre mondták már, hogy működhet és már mindenkinek elege van belőle, de szerintem DePo jó választás volt.
Beérhetett volna Dorsey munkája is, működött már hogy összevásároltak néhány nagy sztárt, aki előző helyén már nem fért be az öltözőbe, meg néhány 1-2 körös draftpicket feldobtak a falra és megnézték mi ragad mi nem, csak ahhoz tényleg kell olyan HC aki azt az öltözőt tudja kezelni.
Ellenben az az út amit DePo képvisel nem csak működhet, hanem szerintem széles körű NFL trend lesz belőle pár év múlva és olyankor mindig azok járnak jól, akik hamarabb váltottak. Elbukhat ez a fajta megközelítés is ugyanúgy mint a dream team, nincs hibátlan receptje a sikernek, egy biztos, hogy ez a begyepesedett "let's talk abaut ball, guys" hozzáállás pedig nem fér meg mellette.
Amúgy ha van 2 embered akikből az egyik simán a szemétbe dobja a másik több hónapos munkáját, akkor miért fizetne bárki is mindkettőnek?

Csak aztán most akkor hagyják dolgozni DePodestát és ne szóljanak bele a munkájába, mert míg a sikernek nincs biztos receptje, addig a kudarcnak rengeteg van, amik közül csak az egyik a hozzá nem értő tulaj beleszól.
És adjanak neki időt. Ha Dorsey mellett döntenek, az a munka is beérhetett volna ha viszont évente gyökeresen változik a filozófia a hozzáállás, ha évente más irányt vesz a csapat, abból sosem lesz semmi.
Most a jó játékosokat nem kell kidobni. Az analitikus megközelítésbe nem is fér bele az, hogy valakit csak azért kirúgjanak, mert az előző rezsim embere, nem kell lerombolni azt ami van. Van még 2 év Mayfield köré építeni egy csapatot.

Minden az új HC-n múlik, de szerintem nincs rosszabb helyzetben a csapat, mintha Dorsey maradt volna és ő választ új mestert. Szerintem egyrészt azért nem 19-re húztatok lapot Dorsey (és Kitchens) elküldésével, másrészt még nem tudni milyen lap jön rá. De azt is megértem ha valakinek már elege van abból, ha szerencsésebb csapatok szurkolói mondják ide, hogy jövőre minden jobb lesz, de szerintem lassan kollektívan mindenki szurkol nektek, aki nem kifejezetten ellenetek, hogy végre sikerüljön már valami.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 673 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Az elmúlt három szezon 48 meccse alatt kifejlesztettem azt a képességem, hogy elviseljem ezt. Most komolyan: van ennél lejjebb?? 😊

Üdv! De azért gondold ezt még meg 😀 Nem sok örömöt okozott nekünk a csapat az elmúlt 10+ évben, inkább bele se gondolok az elvesztegetett órákba és a rengeteg kihagyott klasszis meccsbe, mert 99%-ban este 7-től játszottunk 😛
Joey Tribbiani
ktms
Itt mindig van sajnos... :/
Nekem ez a szezon jobban fájt mint az 1-15 és 0-16. Mert itt volt remény, ott nem.
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Ide elsősorban egy már bizonyított, karakteres személyiségekkel bánni képes edző kellene. Olyan, aki vezetett már komolyan vehető csapatot, nem csak gondolja milyen azt csinálni. Szóval én tudnám szeretni McCarthy kinevezését. Wolf - McCarthy duóban már most eleve sokkal többet látnék, mint Kitchensben a kinevezésekor.
ktms
 bleacherreport.com/articles/2828649-what-happened-in-green-bay

Nemtom McCarthy lenne-e a megoldás. Nagyon hosszú cikk, sok érdekességgel.

And the rest of the team? There were mixed opinions on McCarthy.

Some interpreted his laissez-faire style differently. It was refreshing. From backups like Jayrone Elliott ("I have nothing but respect for him.") to starters like Grant ("Mike's a great coach. I'm surprised he's not coaching right now."), again and again they describe him as a player's coach. But even one defensive starter who begins a conversation by praising McCarthy soon admits the culture he instilled created a soft team.

Na pont erre nincs szükségünk.

Őszintén szólva nem látom, h. DePo benne látná a jövőt, még ha papíron a mérlege tényleg jól néz ki.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
ktms Cleveland Browns 552
Az elmúlt három szezon 48 meccse alatt kifejlesztettem azt a képességem, hogy elviseljem ezt. Most komolyan: van ennél lejjebb?? 😊

Üdv! De azért gondold ezt még meg 😀 Nem sok örömöt okozott nekünk a csapat az elmúlt 10+ évben, inkább bele se gondolok az elvesztegetett órákba és a rengeteg kihagyott klasszis meccsbe, mert 99%-ban este 7-től játszottunk 😛
Joey Tribbiani

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 4 éve
ktms Cleveland Browns 552
Nagyon vártam már, hogy kivágják Kitchenst majdnem annyira mint Hue Jackson kivágását. Amikor Jackson volt a főedző akkoriban több meccsen is volt olyan benyomásom, hogy túl kevés ponttal kap ki a csapat és emiatt egyértelműen edzői problémának éreztem, hogy annyira impotens volt az egész produkció (úgy értem, hogy sem az 1-15-nek sem a 0-16-nak nem kellett volna bekövetkeznie még azzal a kerettel sem.

Azok közé tartozom akik nem voltak elájulva Kitchens kinevezésétől (túl sok rizikót láttam abban, hogy nem volt értékelhető tapasztalata), de arra gondoltam, hogy akár össze is jöhet. Bíztam Dorsey-ban. Talán amiatt, hogy elég frankó csapatot hagyott maga mögött Kansas-ban is. Abban szerintem nincs vita, hogy a keret most nagyon rendben van. Tudom van egyesek szerint kérdőjeles játékos mint pl OBJ, de én őt önmagában nem látom akkora problémának. Szóval nem örültem Dorsey kirúgásának (nagyon mérges voltam miatta), de felbukkant pár érdekes történet, hogy mikén dobta olvasatlanul kukába az ezer oldalas draft elemzést stb. Ezek miatt végül egy kicsit csalódás most Dorsey, de egyértelműen inkább jó munkát végzett.

Az edző kérdésre visszatérve: itt már az első 2019-es meccsek után világos volt, hogy komoly edzői problémák vannak. Egyszerűen nem volt meg Kitchens-nek a megfelelő vezetői képessége és az önreflexió is hiányzott, nem tudott változtatni, fontos lett volna pl. a playcall-t az OC-nek delegálni stb.

Ide elsősorban egy már bizonyított, karakteres személyiségekkel bánni képes edző kellene. Olyan, aki vezetett már komolyan vehető csapatot, nem csak gondolja milyen azt csinálni. Szóval én tudnám szeretni McCarthy kinevezését. Wolf - McCarthy duóban már most eleve sokkal többet látnék, mint Kitchensben a kinevezésekor.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Sziasztok!
Eddig csak olvasóként voltam itt jelen és kifejezetten csak ezt a topikot olvasom. Arra gondoltam jobb, ha "látszom" is, emiatt regisztráltam be és köszönök be most. A 2016-os 1-15-ös szezon óta mondhatom magam Browns drukkernek, előtte bár évek óta követem az NFL-t nem volt kifejezett kedvenc csapatom, a jó meccsek érdekeltek mindössze. Ám mivel mindig a gyengébbnek drukkolok így kezdtem el követni a csapat körüli eseményeket egyre fokozottabban miközben egyre csak "fejlődött" az 1-15-ös szezon. Erre tett rá egy lapáttal a 0-16 és onnantól tudtam, hogy megvan a sztori, amit követni akarok. Így csúsztam bele szépen egyre csak jobban és jobban. Szóval így adódott a Browns. Nem egy tipikus bandwagon sztori. 😊
üdv: ktms
ktms
Üdv! Kitartást. Vagy sok xanaxot.
Drip
Üdv! De azért gondold ezt még meg 😀 Nem sok örömöt okozott nekünk a csapat az elmúlt 10+ évben, inkább bele se gondolok az elvesztegetett órákba és a rengeteg kihagyott klasszis meccsbe, mert 99%-ban este 7-től játszottunk 😛

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 9 017 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Sziasztok!
Eddig csak olvasóként voltam itt jelen és kifejezetten csak ezt a topikot olvasom. Arra gondoltam jobb, ha "látszom" is, emiatt regisztráltam be és köszönök be most. A 2016-os 1-15-ös szezon óta mondhatom magam Browns drukkernek, előtte bár évek óta követem az NFL-t nem volt kifejezett kedvenc csapatom, a jó meccsek érdekeltek mindössze. Ám mivel mindig a gyengébbnek drukkolok így kezdtem el követni a csapat körüli eseményeket egyre fokozottabban miközben egyre csak "fejlődött" az 1-15-ös szezon. Erre tett rá egy lapáttal a 0-16 és onnantól tudtam, hogy megvan a sztori, amit követni akarok. Így csúsztam bele szépen egyre csak jobban és jobban. Szóval így adódott a Browns. Nem egy tipikus bandwagon sztori. 😊
üdv: ktms
ktms
Üdv! Kitartást. Vagy sok xanaxot.

több mint 4 éve
ktms Cleveland Browns 552
Sziasztok!
Eddig csak olvasóként voltam itt jelen és kifejezetten csak ezt a topikot olvasom. Arra gondoltam jobb, ha "látszom" is, emiatt regisztráltam be és köszönök be most. A 2016-os 1-15-ös szezon óta mondhatom magam Browns drukkernek, előtte bár évek óta követem az NFL-t nem volt kifejezett kedvenc csapatom, a jó meccsek érdekeltek mindössze. Ám mivel mindig a gyengébbnek drukkolok így kezdtem el követni a csapat körüli eseményeket egyre fokozottabban miközben egyre csak "fejlődött" az 1-15-ös szezon. Erre tett rá egy lapáttal a 0-16 és onnantól tudtam, hogy megvan a sztori, amit követni akarok. Így csúsztam bele szépen egyre csak jobban és jobban. Szóval így adódott a Browns. Nem egy tipikus bandwagon sztori. 😊
üdv: ktms

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Azért felröhögtem Haslam nagy tervén, miszerint a legfontosabb, h. a GM és HC egy filozófiát valljanak 😀 Ehhez kellett neki majdnem 8 év, h. rájöjjön? Az meg a másik, h. surlódások mindig lesznek és kellenek is, de egy jó szervezeti kultúra elbírja ezeket - csak pont ez felépítés hiányzik nálunk. Miatta.

A Stefanski-interjú is érdekes, tavaly már ő volt a befutó DePonál, idén akkor miért lenne más? Azóta összeszedett még egy év OC tapasztalatot és nem volt rossz a Vikes O. Minden új módszer érdekli (pl. analytics, lenti videó vége felé, még tavalyról), fiatal, csak az a kérdés, h. megint bevállaljunk-e egy rookiet?

 www.vikings.com/video/kevin-stefanski-vikings-offensive-coordinator-nfl

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 232 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Wolf lehet, hogy nem volna egyébként rossz döntés. 2017-ben mikor nálunk Ted Thompson leköszönt a jobb kezének számított elvileg Eliot (és a másik jobb volt Gutekunst). Akkoriban ha nem csal az emlékezetem egyébként hozzánk új GM-nek Wolf-ot tippelték elsősorban és kicsit farvizen jött fel Gut. Azóta is szerintem elég jó munkát végez alapvetőn Gut nálunk és lehet akár reménykedni, hogy Wolf is a TT iskolát követve nem lenne rossz opció.

Nem is kicsit mini Green Bay-nek tűnne a dolog, de egy Wolf - McCarthy páros szerintem a jobb döntések közül való volna.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Igen a problema a tulajdonos elsosorban es legfokeppen. Nincs vita

De en Dorsey fantasztikus munkajat se latom.
no
NFL szinten nem végzett fantasztikus munkát, Browns szinten viszont igen 😊

TRich, Weeden, Mingo, Gilbert, Manziel, Shelton, Erving, Coleman bmeg még leírni is fáj.

Dorsey legalább az első körösöket nem baszta el. Abban igazad van, h. a FA tradek nem jöttek be, de ritkán működik mindkettő. Főleg itt.

Mondjuk elolvasva megint a JJ által linkelt cikket, félek Haslam sosem tanul a dologból. Egy olyan edző v. GM kéne aki nem az állását vagy hatalmát félti, hanem ha kell szembemegy Jimmyvel is. Sajna nem lesz ilyen, mert mindenkinek kell a zsé... esetleg ha DePo nagyobb szerepet vállalna, rá úgy tűnik hallgat Haslámpa - persze ki tudja meddig.
Joey Tribbiani
Ekkora drafttoke es penzmennyiseg ritkan jon ossze, mert elotte nagyon kell szopni es ki kell tartani ami nem konnyu. En azt hittem hogy az egy jo jel hogy a tankolast kovetkezetesen vegig csinaltak. Emberileg nem, de a csapat szempontjabol ertheto volt Dorsey kinevezese. Ennek ellenere a draftok es a FA + a meglevo csapat kozott a kohezio nem tul acelos. Az elsokorosok egy 1/1 Baker akit majd meglatunk es egy 1/4 Ward. Iden ment a FA-be. Ezek bluchip-es jatekosok, a 4000 mock draft elolvasasa utan nulla egyetemi jatek nezese nelkul is menne eleg jo hibaszazalekkal.

De nem mondok mast mint hogy nem volt effektiv. Ennyi. Voltak jo dolgai csak szerintem nem elegge es itt meg mindig a konnyebb dologrol beszelunk, a koltekezesrol. A jatekosok melle szakembereket vegkeppen nem jol valasztott ami elrontott mindent.
no
Én meg egyetértek, Dorsey sztem is overrated, de ha megnézed kik voltak itt előtte, hozzájuk képest jó volt. Mert draft tőke meg cap space korábban is volt, évekig kétszer húztunk az első körben, amiből lettek korábban említett nevek. Az 1/1 meg 1/4 semmire sem garancia, mindent el lehet rontani.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Még így sakál másnaposan is tartom a véleményem hogy Haslam egy elmebeteg barom.
Dorsey volt az egyetlen ember aki csinált valami normális dolgot az utóbbi 5 évbe ebbe a csapatba.
Arról nem is beszélve hogy neki volt legalább valami fogalma hogy mit is jelent az hogy NFL csapat, mert amúgy sütni való hülyékkel van tele a csapat élen a tulajjal.
P@trik

😊