Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 677 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
 twitter.com/AdamSchefter/status/1212018148213448706
empty taxi
Kíváncsi leszek kilesz egyáltalán hajlandó leülni...
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
 twitter.com/AdamSchefter/status/1212018148213448706


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 677 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Ron Rivéra redskins lett 5 évre.
1 névvel kevesebb.
több mint 4 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
JMD messze van a zsenitől. Minden idők legjobb játékosának és irányítójának és minden idők legjobb vezetőedzőjének árnyékában érte el amit elért. Ez a kettős csinált egy pár emberből látszólagos zsenit, ha viszont kiléptek ebből a komfortból akkor átlagos tucatedzőnek tűnik szinte mindegyikük.

Steelers fan
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Mikor JMD karrierleépitési körúton volt, Denver HC piszt után volt Spags alatt OC a Ramsben. Aztán hamar kivágták õket. Ott nem HC volt.

Másrészt, emlékeim szerint BoB lett kinevezve a helyére, és kiderült, hogy Brady mögött õ is zseni. Aztán BoB ment Penn state edzõnek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Végülis lehet még hova tovább rombolni ezt a franchiset?
JMD Baker mellé...pre seasont se élné meg
Borbinho
Ezt kifejtenéd?
gordon
Baker talán a legkonokabb és legönfejűbb irányító jelenleg a ligában. Ez nem is fog változni, egész életében ilyen volt, el is mondta, ő nem fog jópofizni senki kedvéért. Nyilván szarul kezelte Hue a szitut tavaly a TC-ben, de az hogy Baker hogy kezelte, ismert.

JMD meg a Broncosnál mindent és mindenkit leszart, semmibe vett, ha úgy érezte megalázott, csak hogy ő legyen a leghangosabb kutya (ami soha sem jó jel). Hatalom és irányítás mániás, akiről ha azt is hitték az emberek,hogy megváltozhatott, bebizonyította, hogy nem (nem fejtem ki a a Colts sztorit, ismeri mindenki). Egyszerűen nem jó vezető | (és ember) | .

Erről a párosításról sztem messziről lerí, hogy pusztulásra van ítélve.

De Landry, OBJ, vagy épp Garrett se azok a típusú játékosok, akik fejet hajtanának bárki előtt.
Borbinho
Pedig ez a csapat csak akkor fog működni ha mindenki beáll a sorba.. én nem védem JMD-t, nagyjából leszarom, hogy ki lesz itt a HC de ő elismerten a liga egyik legjobb O koponyája ezt ne felejtsd el.
Btw a lenti jelölteket olvasva mindenki bukott már nflHC ként, aki még nem az azért mert még nem volt...
gordon
Mondjuk a liga egyik legjobb O koponyája eddig amikor elhagyta Bostont masszív káoszt és fostengert hagyott maga mögött, emberileg is finoman fogalmazva megkérdőjelezhető jellem, ráadásul idén már a Patsnél is megkopott a mágia. Szóval én nem vágom, miért hugyozza magát össze tőle mindenki.

Ha már Pats stáb, én sokkal fontosabb láncszemnek érzem Scarnecchiát (nyilván ő 70+ évesen nem lesz HC pozíciós edzőből), vagy inkább látnék fantáziát Bilibá kölykében.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Végülis lehet még hova tovább rombolni ezt a franchiset?
JMD Baker mellé...pre seasont se élné meg
Borbinho
Ezt kifejtenéd?
gordon
Baker talán a legkonokabb és legönfejűbb irányító jelenleg a ligában. Ez nem is fog változni, egész életében ilyen volt, el is mondta, ő nem fog jópofizni senki kedvéért. Nyilván szarul kezelte Hue a szitut tavaly a TC-ben, de az hogy Baker hogy kezelte, ismert.

JMD meg a Broncosnál mindent és mindenkit leszart, semmibe vett, ha úgy érezte megalázott, csak hogy ő legyen a leghangosabb kutya (ami soha sem jó jel). Hatalom és irányítás mániás, akiről ha azt is hitték az emberek,hogy megváltozhatott, bebizonyította, hogy nem (nem fejtem ki a a Colts sztorit, ismeri mindenki). Egyszerűen nem jó vezető | (és ember) | .

Erről a párosításról sztem messziről lerí, hogy pusztulásra van ítélve.

De Landry, OBJ, vagy épp Garrett se azok a típusú játékosok, akik fejet hajtanának bárki előtt.
Borbinho
Pedig ez a csapat csak akkor fog működni ha mindenki beáll a sorba.. én nem védem JMD-t, nagyjából leszarom, hogy ki lesz itt a HC de ő elismerten a liga egyik legjobb O koponyája ezt ne felejtsd el.
Btw a lenti jelölteket olvasva mindenki bukott már nflHC ként, aki még nem az azért mert még nem volt...
gordon
Egyetértek, JMD tényleg egy offense zseni. De a HC poszt más. És sztem neki egy dobása maradt, lehet ő se feltétlen a Brownsnál lőné azt el (főleg ha esetleg nálatok a közeljövőben lenne üresedés)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Végülis lehet még hova tovább rombolni ezt a franchiset?
JMD Baker mellé...pre seasont se élné meg
Borbinho
Ezt kifejtenéd?
gordon
Baker talán a legkonokabb és legönfejűbb irányító jelenleg a ligában. Ez nem is fog változni, egész életében ilyen volt, el is mondta, ő nem fog jópofizni senki kedvéért. Nyilván szarul kezelte Hue a szitut tavaly a TC-ben, de az hogy Baker hogy kezelte, ismert.

JMD meg a Broncosnál mindent és mindenkit leszart, semmibe vett, ha úgy érezte megalázott, csak hogy ő legyen a leghangosabb kutya (ami soha sem jó jel). Hatalom és irányítás mániás, akiről ha azt is hitték az emberek,hogy megváltozhatott, bebizonyította, hogy nem (nem fejtem ki a a Colts sztorit, ismeri mindenki). Egyszerűen nem jó vezető | (és ember) | .

Erről a párosításról sztem messziről lerí, hogy pusztulásra van ítélve.

De Landry, OBJ, vagy épp Garrett se azok a típusú játékosok, akik fejet hajtanának bárki előtt.
Borbinho
Pedig ez a csapat csak akkor fog működni ha mindenki beáll a sorba.. én nem védem JMD-t, nagyjából leszarom, hogy ki lesz itt a HC de ő elismerten a liga egyik legjobb O koponyája ezt ne felejtsd el.
Btw a lenti jelölteket olvasva mindenki bukott már nflHC ként, aki még nem az azért mert még nem volt...
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Végülis lehet még hova tovább rombolni ezt a franchiset?
JMD Baker mellé...pre seasont se élné meg
Borbinho
Ezt kifejtenéd?
gordon
Baker talán a legkonokabb és legönfejűbb irányító jelenleg a ligában. Ez nem is fog változni, egész életében ilyen volt, el is mondta, ő nem fog jópofizni senki kedvéért. Nyilván szarul kezelte Hue a szitut tavaly a TC-ben, de az hogy Baker hogy kezelte, ismert.

JMD meg a Broncosnál mindent és mindenkit leszart, semmibe vett, ha úgy érezte megalázott, csak hogy ő legyen a leghangosabb kutya (ami soha sem jó jel). Hatalom és irányítás mániás, akiről ha azt is hitték az emberek,hogy megváltozhatott, bebizonyította, hogy nem (nem fejtem ki a a Colts sztorit, ismeri mindenki). Egyszerűen nem jó vezető | (és ember) | .

Erről a párosításról sztem messziről lerí, hogy pusztulásra van ítélve.

De Landry, OBJ, vagy épp Garrett se azok a típusú játékosok, akik fejet hajtanának bárki előtt.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
VIGYÉTEK DABOLLT!!!!!!!

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 4 éve
gedam 5 803
McCarthy legalabb egyben tartotta a Packerst evekig. Ami itt mar onmagaban elorelepesnek szamit. Az tehetsegpazarlas ami itt folyt (folyik?) a legnagyobb problema.
ulpianus
nem ide tartozik, de az az elterjedt nézet, miszerint a korszakos zseni azért nem nyert többször, mert mekarti, az is egy nagy hüjeség. arod azért nem nyert többet, mert sokat dédelgeti a bogyót és 12 mississippit vár a hero játékra. mondjuk az mekarti hibája volt, hogy szabadkezet adott a korszakos zseninek. most, hogy ezt nem engedi neki az új hc a számai visszaestek, de a győzelmek jönnek. (persze a védelem is jobb, de rodgers is szürkébb, mint régen)
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Végülis lehet még hova tovább rombolni ezt a franchiset?
JMD Baker mellé...pre seasont se élné meg
Borbinho
Ezt kifejtenéd?
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 677 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Szart választunk akkor ráérünk 2022 januárba visszatérni ide. Addig teszünk valami lakatot a topikra.
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Végülis lehet még hova tovább rombolni ezt a franchiset?
JMD Baker mellé...pre seasont se élné meg

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 674 — a new hope (again)
Mike Smith ugyan nem volt itt DC, de méltatlan, hogy a neve nem merült fel. Egyébként lehet nem is lenne hülyeség az itt keringő nevek hallatán.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 677 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Brian Daboll (Bills OC) is jön majd interjúra. XD
Ki lesz a következő, Norv Turner?! John DeFilippo?!
empty taxi
Rex Ryan, esetleg Rob és Fisher
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
McCarthy legalabb egyben tartotta a Packerst evekig. Ami itt mar onmagaban elorelepesnek szamit. Az tehetsegpazarlas ami itt folyt (folyik?) a legnagyobb problema.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Brian Daboll (Bills OC) is jön majd interjúra. XD
Ki lesz a következő, Norv Turner?! John DeFilippo?!
empty taxi
Daboll, lol 😀

Mondjuk engem nem zavar ha mindenkit meghallgatnak, csak a végén ne ő legyen. 😊

Btw,  www.cbssports.com/nfl/news/jarvis-landry-on-what-the-browns-need-most-heading-into-2020-leadership-just-leadership/

"Leadership. Just leadership," Landry said as the Browns cleaned out their lockers Monday. "Someone who demands respect, someone who respects his players and someone who respects opponents."

Nemtom egy JMD vagy elsőéves HC mekkora tiszteletet vált ki, McCarthy akkor már sokkal inkább a gyűrűjével.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Ezek szerint nem volt egyértelmű, olyan edzőket írtam, akik OC-ként itt már buktak egy méreteset, mint Daboll.
empty taxi
Leesett kabe fel perc alatt. Ezert is toroltem a hszt. Mielott valaszoltal ra. Egyebkent en is olyanokat irtam, akik itt buktak mar nagyot.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Brian Daboll (Bills OC) is jön majd interjúra. XD
Ki lesz a következő, Norv Turner?! John DeFilippo?!
empty taxi
Crennel es Jackson. Ok mar amugy is ismerik a jarast.
ulpianus
Ezek szerint nem volt egyértelmű, olyan edzőket írtam, akik OC-ként itt már buktak egy méreteset, mint Daboll.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Brian Daboll (Bills OC) is jön majd interjúra. XD
Ki lesz a következő, Norv Turner?! John DeFilippo?!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Tehát ezzel eldőlt h haslámpa választ HC-t nem Dorsey.
Lehet jobban járok ha áttérek az MLB-re és keresek vmi csapatot magamnak.
Joey Tribbiani
A Bills smafu?!??!?!?
Muffalo_Bafia
A Tampa Bay topikban is mindig van felvétel.
Amadeus
Valami félre ment az idézéssel, ezt nem én írtam 😀

A kintiek JMDt várják és meglepő módon a többség oké lenne a dologgal...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
Tehát ezzel eldőlt h haslámpa választ HC-t nem Dorsey.
Lehet jobban járok ha áttérek az MLB-re és keresek vmi csapatot magamnak.
Joey Tribbiani
A Bills smafu?!??!?!?
Muffalo_Bafia
A Tampa Bay topikban is mindig van felvétel.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
Tehát ezzel eldőlt h haslámpa választ HC-t nem Dorsey.
Lehet jobban járok ha áttérek az MLB-re és keresek vmi csapatot magamnak.
Joey Tribbiani
A Bills smafu?!??!?!?

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 677 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Elvileg interjút kérünk: Josh McDaniels, Greg Roman, Robert Saleh, Kevin Stefanski, Mike McCarthy