Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 673 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Schwartz a Lionsnél is elsősorban azért bukott szvsz, mert hagyta szétesni az öltözőt, ez a Browns roster meg legalább annyi problémás karakterrel bír, mint az akkori Lions.
Persze azóta eltelt 7 év, tanulhatott ebből, illetve láthatta h más HC-k hogyan kezelik az ilyen helyzeteket.
empty taxi
Igen ez jutott nekem is eszembe sajnos hogy a nagy pofájú fekákkal mit csinálna?
Pedig amúgy én szerettem a védelmeit a Lionsba és a Billsbe is.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
Schwartz a Lionsnél is elsősorban azért bukott szvsz, mert hagyta szétesni az öltözőt, ez a Browns roster meg legalább annyi problémás karakterrel bír, mint az akkori Lions.
Persze azóta eltelt 7 év, tanulhatott ebből, illetve láthatta h más HC-k hogyan kezelik az ilyen helyzeteket.
empty taxi
Olyan fura tudod, hogy vannak edzők akik mindig ugyanabban a szarban landolnak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Schwartz a Lionsnél is elsősorban azért bukott szvsz, mert hagyta szétesni az öltözőt, ez a Browns roster meg legalább annyi problémás karakterrel bír, mint az akkori Lions.
Persze azóta eltelt 7 év, tanulhatott ebből, illetve láthatta h más HC-k hogyan kezelik az ilyen helyzeteket.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 19 235 — Vikings fan
Stefanski azért még csak Vikingsnál dolgozott, de végig járta a ranglétrát, szerintem HC matéria és igenis jót tenne a Browsnak.
Mondjuk mellé kell egy igazán jó DC is aki akár tapasztaltabb.
Szerintem egy ilyen alapanyaggal teli offenseben igazán felüdülés lenne, ráadásul nálunk is jól eltudta sokszor rejteni a a fal nem létét.
Mondjuk én remelem marad nálunk max SB esetén megy el 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jim Schwarz intejúzik nálatok és állítólag Andrew Berry a legesélyesebb mint GM aki Eagles football of VP operations pozíciót tölti be.
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Amúgy ha nagyon kéne vkit mondani én is Stefába látnék még logikát, és akkor DePodest és tényleg megpróbálni az analitikát durván. Veszteni való nincs max rotyog megint a brigád.
P@trik
Sztem nem kell durván elmenni anál irányba se, egészséges mix is elég lenne. Minden lyukat használni kell 😛 Hue ugye utálta az egészet, Dorsey meg kidobta a kukába DePo elemzését. Ez minden, csak nem csapatmunka. Ha jön egy HC, aki nyitott minden újra már az is előre lépés ebben a fertőben.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 673 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
 twitter.com/JFowlerESPN/status/1214237334851477504
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 673 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Amúgy ha nagyon kéne vkit mondani én is Stefába látnék még logikát, és akkor DePodest és tényleg megpróbálni az analitikát durván. Veszteni való nincs max rotyog megint a brigád.
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 688
Majdnem mindegy kit hozunk sztem, 1-2 év és pcsán lesz rúgva és kezdjük elölről a HC keresést.
P@trik
sajnos van rá sansz...

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 673 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Majdnem mindegy kit hozunk sztem, 1-2 év és pcsán lesz rúgva és kezdjük elölről a HC keresést.
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Nemtom mennyire megbízható, de gyanús :/

 mobile.twitter.com/CSPNetwork/status/1214257908747264004
Joey Tribbiani
Fuck. Hát nem tudom. Bárki mást megnéznék itt, tényleg bárki mást.
Idén nem is volt jó OC, Redditen a Pats fanoknak a fasza ki van vele, és nem csak emiatt a PO meccs miatt.

Szóval eddig:
1. Mindenhol máshol szar volt eddig, ami nem a Pats.
2. Tavaly gátlástalanul visszadobott egy HC melót, amit már elfogadott.
3. Nem tűnik annyira hűdefasza OC-nak, csak jó a Pats.

Ezekután rábízni ezt a fiatal csapatot. Nem tudom, lehet a Pats hater beszél belőlem, de nem örülök.
tenorx
Plusz ki jön mellé GM-nek ugye. Valami Patses báb. Ezzel az igazolással megkoronázná Haslam az eddig ténykedését.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor itt ő is megbukik, BB elmegy nyugdíjba, átveszi a helyét és Stidhammel újabb dinasztiát épít. Uff szóltam 😛 😉
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nemtom mennyire megbízható, de gyanús :/

 mobile.twitter.com/CSPNetwork/status/1214257908747264004
Joey Tribbiani
Fuck. Hát nem tudom. Bárki mást megnéznék itt, tényleg bárki mást.
Idén nem is volt jó OC, Redditen a Pats fanoknak a fasza ki van vele, és nem csak emiatt a PO meccs miatt.

Szóval eddig:
1. Mindenhol máshol szar volt eddig, ami nem a Pats.
2. Tavaly gátlástalanul visszadobott egy HC melót, amit már elfogadott.
3. Nem tűnik annyira hűdefasza OC-nak, csak jó a Pats.

Ezekután rábízni ezt a fiatal csapatot. Nem tudom, lehet a Pats hater beszél belőlem, de nem örülök.
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Nemtom mennyire megbízható, de gyanús :/

 mobile.twitter.com/CSPNetwork/status/1214257908747264004

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
McCarthyt is lelehet húzni a listáról mert a Dallas elvitte.
Maradt: Daboll, McDani, Saleh, Roman, Bieniemy, Stefanski
P@trik
Úristen, elkerülte a figyelmedet, hogy a tapskirály Garrett elérhető? Remélem Haslamét nem kerülte el....😀 😀 😀
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 673 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
McCarthyt is lelehet húzni a listáról mert a Dallas elvitte.
Maradt: Daboll, McDani, Saleh, Roman, Bieniemy, Stefanski
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Jövő héten jön a maradék HC interjú még, JMD, Daboll és ha pcsinán rúgják ma a néger vikingeket akkor Stefa is.
P@trik
Stefanskira még egy hetet várni kell. Nekem tetszett amit a Vikes csinált, el tudnám képzelni ezt a play action heavy, TE-re és FB-re építő offenset, működhet a mi Northunkban is. Az más kérdés, h. normális TE meg FB jelenleg nincs a csapatban 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 673 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Jövő héten jön a maradék HC interjú még, JMD, Daboll és ha pcsinán rúgják ma a néger vikingeket akkor Stefa is.
több mint 4 éve
ktms Cleveland Browns 552
Daboll és McDaniels interjú előtt sincs már akadály.
(az más kérdés hogy én egyiknek se örülnék)
P@trik
a valami egészen szörnyű dolog jönne ki a Baker - JMD projectből.
Amadeus
Amennyiben az analitikus gondolkodás valóban szerepet kap a döntésben, akkor egyre kevesebb esélyt látok JMD-re.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
Daboll és McDaniels interjú előtt sincs már akadály.
(az más kérdés hogy én egyiknek se örülnék)
P@trik
a valami egészen szörnyű dolog jönne ki a Baker - JMD projectből.
Amadeus
Brownkeinstein...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
Daboll és McDaniels interjú előtt sincs már akadály.
(az más kérdés hogy én egyiknek se örülnék)
P@trik
a valami egészen szörnyű dolog jönne ki a Baker - JMD projectből.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 673 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Daboll és McDaniels interjú előtt sincs már akadály.
(az más kérdés hogy én egyiknek se örülnék)
több mint 4 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Remélem nem Greg Roman lesz a választott, mert ő igazán csak egy sémát tud futtatni eredményesen, amit most is látunk Lamartól. Ezzel a stílussal lett híres a Ninersnél is, és időközben a Billsnél ahol nem ilyen típusú QB volt (Tyrod Taylor) nem is volt sikeres. Baker pedig nem az ő sémájába illik.

Urban Meyer-t sokan predesztinálják ide de neki nincs NFL múltja, amit a tulaj megkövetelne a következő edzőtől.
Csiriba
Haslam mondott ezer dolgot, azt se zavarja, ha néha ellentmondásokba ütközik. Majd találkozik útközben még egy csövessel, aki megsúgja neki, hogy Charlie Weis vagy Marvin Lewis a helyes választás... valami nagyot kell dobnia most, mert mondjuk Stefanski kinevezése nem hiszem, hogy ki tudná rántani az apátiából a fanokat
r.baggio
Hát nézd, sztem túlzás nélkül állíthatom, h. anno Hue megszerzése mindenkit kirántott az apátiából. Az eredmény ismerős lol.

Én Stefanskinak is örülök, ha jön mellé egy kompetens GM és lesz terv, amivel mindenki egyetért.

Egyedül JMD-vel lenne gondom, nem is a Broncosnál eltöltött idő miatt (10 év alatt rengeteg minden változik), hanem amit az Indivel csinált. Ha egy Pat Shurmur kapott második esélyt, ő is kaphat, de ne itt ha lehet.
Joey Tribbiani
Mondjuk szvsz Stefanski is azért lett erre az évre még jobb, mert megkapta maga mögé a háttérbe Kubiakot.
empty taxi
Hát nekem ez az álom felállás (Mayfield miatt főleg), h. Stefanski HC, de hozza magával Kubit OC-nek, vagy special advisornek, vagy bárminek, de hoz valakit az offense oldalra is, nem egyedül próbálja megoldani. Realitása nem sok, Kubi Zimmer miatt ment a Vikeshoz, de van az a pénz...

Így meglenne az SB győztes ex HC, két legyet egy csapásra.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Stefa azért nagy favorit mert baromi fiatal és ő is anál párti mint Depo.
P@trik
A Vikingsnál mutatott produktumára értettem, h a Browns számára miért attraktív azt eddig is tudtam 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 673 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Stefa azért nagy favorit mert baromi fiatal és ő is anál párti mint Depo.