Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 5 éve
zsutu Cleveland Browns 785
Egyedül az a szerencsétek, hogy sokat volt sérült, különben ez a díj simán Michelé lenne, így lehet bohóckodni más nevekkel
Wyatt
Mégis miért? Szerinted melyik az esélyesebb? Egy futó aki minden idők egyik legjobb systemében játszik jól, vagy egy olyan srác aki mindenidők egyik legszerencsétlenebb csapatában egy 0-16 szezon után ha POba nem is vezeti, de reményt ad egy egy olyan csapatnak ahol kompetens QB közel 30 éve nem volt.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egyedül az a szerencsétek, hogy sokat volt sérült, különben ez a díj simán Michelé lenne, így lehet bohóckodni más nevekkel

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Megütöm a sportingbullt végül, ha bejön a tippem, hogy Browns-Colts PO, és nem rakhattam ilyet...
Nagyot tetszik a Browns. Mayfield kapja be, mert miatta nem lesz BigQ OROY. 😊
kristóf17
Semmi elfogultság, de az idei OROY elég eldöntött bulika.
GiantsMLBhunter
azt mondod D Goedert kapja?

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Megütöm a sportingbullt végül, ha bejön a tippem, hogy Browns-Colts PO, és nem rakhattam ilyet...
Nagyot tetszik a Browns. Mayfield kapja be, mert miatta nem lesz BigQ OROY. 😊
kristóf17
Semmi elfogultság, de az idei OROY elég eldöntött bulika.
GiantsMLBhunter
Ha nem csak premier posztokban gondolkodnánk/nának, akkor Nelson pont olyan esélyes lenne, mint Barkley, vagy Mayfield. De nyilván nem élek álomvilágban.
| csak nézz be a colts topicba a legutolsó videóhoz, hogy ki miatt tudott dobni Luck meccsnyerő passzt gyakorlatilag. Ez ugye egy a rengetegből |
több mint 5 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Megütöm a sportingbullt végül, ha bejön a tippem, hogy Browns-Colts PO, és nem rakhattam ilyet...
Nagyot tetszik a Browns. Mayfield kapja be, mert miatta nem lesz BigQ OROY. 😊
kristóf17
Semmi elfogultság, de az idei OROY elég eldöntött bulika.
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Megütöm a sportingbullt végül, ha bejön a tippem, hogy Browns-Colts PO, és nem rakhattam ilyet...
Nagyot tetszik a Browns. Mayfield kapja be, mert miatta nem lesz BigQ OROY. 😊
kristóf17
Amilyen gyenge a Colts egesz eves schedulje, es amennyire megy most a Barnaknak, meg ossze is johet 😛
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Megütöm a sportingbullt végül, ha bejön a tippem, hogy Browns-Colts PO, és nem rakhattam ilyet...
Nagyot tetszik a Browns. Mayfield kapja be, mert miatta nem lesz BigQ OROY. 😊
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Nagy meccs volt, az első félidőbe olyan játékot mutattunk be amit évek óta nem láttam Browns meccsen!
Zseniális mennyire jól húztunk a drafton idén, és milyen szinten rátudta szabni Kitchens ilyen rövid idő alatt Baker erősségeire a playbookot.
Megy a futó játék de a passz is, komolyan az emberek az első félidőbe csak néztem ki a fejemből h ez tényleg a mi csapatunk?! 😮
P@trik
Nem lehet hogy érdemes lenne ezt az edző csapatot megtartani jövőre???🤔🤔🤔
Rózsa Sándor (betyár)
Rengeteget cikkeznek az edző dolgokról és vannak érvek minden mellett, egy biztos most GreggW-Kitchens duó a legjobb ami lehet, káoszból és szarból csinálnak rendet és várat.

Szerkesztette: P@trik
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Nagy meccs volt, az első félidőbe olyan játékot mutattunk be amit évek óta nem láttam Browns meccsen!
Zseniális mennyire jól húztunk a drafton idén, és milyen szinten rátudta szabni Kitchens ilyen rövid idő alatt Baker erősségeire a playbookot.
Megy a futó játék de a passz is, komolyan az emberek az első félidőbe csak néztem ki a fejemből h ez tényleg a mi csapatunk?! 😮
P@trik
Nem lehet hogy érdemes lenne ezt az edző csapatot megtartani jövőre???🤔🤔🤔
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Nagy meccs volt, az első félidőbe olyan játékot mutattunk be amit évek óta nem láttam Browns meccsen!
Zseniális mennyire jól húztunk a drafton idén, és milyen szinten rátudta szabni Kitchens ilyen rövid idő alatt Baker erősségeire a playbookot.
Megy a futó játék de a passz is, komolyan az emberek az első félidőbe csak néztem ki a fejemből h ez tényleg a mi csapatunk?! 😮
több mint 5 éve
Bad 31 Cleveland Browns 975 — Medvedisznóember
Már Hue ábrázata miatt is megérte nézni a meccsett 😊 amúgy én azt látom a csapaton, hogy nem csak jobban, de felszabadultabban is játszanak amióta edző csere volt.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 589 — Invisible man
Szegény Hue-ba ott rúgtak bele ahol lehetett. Megkapta az int után a labdát, Baker alig fogott vele kezet. Hát ezt érdemli azért a sok mindenért amit a csapatért tett!?
| Én le is szállnék a bandwagonról, csak rohadt sokan állnak az ajtónál 😊 |


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Srácok, nézem a sorsolást, nem akarok itt olyan dolgokat írni, ami nem épeszű emberre vall, de másfél meccs a lemaradás, és nem látok olyan meccset, amin ne adnék legalább 50% sanszot. Szóval, kezdésnek nyerni kéne a Texans ellen 😊

Qrvára szurkolok Mayfieldnek.
gabokocka
Ha év elején basszák ki Huet akkor... Bele se gondolok...
Tomcsik
Szerintem ez igy volt a jo es a megfelelo. Ha nincs Hue es a szaroskodasa, akkor lehet, Mayfield elobb a mely vizbe kerul. De talan neki is pont ez a par het kellett meg mentalisan. Serules miatt kerult be, ezaltal azert nem nehezedett ra akkora nyomas, mivel nagyon eroltetve volt, hogy Taylor a kezdo, meg jobb edzeseken es hasonlok. Es igy legalabb Taylor is megmutatta, hogy ez az egesz bullshit, neki meg nincs kezdoben a helye, itt legalabbis.

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Srácok, nézem a sorsolást, nem akarok itt olyan dolgokat írni, ami nem épeszű emberre vall, de másfél meccs a lemaradás, és nem látok olyan meccset, amin ne adnék legalább 50% sanszot. Szóval, kezdésnek nyerni kéne a Texans ellen 😊

Qrvára szurkolok Mayfieldnek.
gabokocka
Ha év elején basszák ki Huet akkor... Bele se gondolok...
Tomcsik
Akkor mar cincy HC

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Srácok, nézem a sorsolást, nem akarok itt olyan dolgokat írni, ami nem épeszű emberre vall, de másfél meccs a lemaradás, és nem látok olyan meccset, amin ne adnék legalább 50% sanszot. Szóval, kezdésnek nyerni kéne a Texans ellen 😊

Qrvára szurkolok Mayfieldnek.
gabokocka
Ha év elején basszák ki Huet akkor... Bele se gondolok...

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Srácok, nézem a sorsolást, nem akarok itt olyan dolgokat írni, ami nem épeszű emberre vall, de másfél meccs a lemaradás, és nem látok olyan meccset, amin ne adnék legalább 50% sanszot. Szóval, kezdésnek nyerni kéne a Texans ellen 😊

Qrvára szurkolok Mayfieldnek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Oooo hogy miért nem húzott el Hue előbb a picsába ??? 😀


több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Újabb csoda, főleg az első félidőben, aztán már csak tartottuk az eredményt és ma ennyi elég is volt. Teljesen meg vagyok elégedve az új helyettes edzőinkkel, csak így tovább!
több mint 5 éve
tesog75 Cleveland Browns 17 — tesog75@gmail.com
Sziasztok! Streamet tud valaki?
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Arians jönne Browns HC-nek.
 twitter.com/RapSheet/status/1066715121207132161
Dorsey helyében már holnap kinevezném.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 589 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 589 — Invisible man


Szerkesztette: r.baggio


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
fubazdmeg

több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
 twitter.com/GrindingTheTape/status/1064184753165950976
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 515 — Colts Fan
Ezt csak így itt hagyom:

 twitter.com/AdamSchefter/status/1064180915679707138