Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Ha ez a Lombardi-McDaniels tengely összeáll, az év vicce lesz.. factory of sadness folytatódik/fokozódik.DoM
Ennél egybk. tényleg nem tudok rosszabb kombót elképzelni. Lombardi 5 éve nem dolgozik az NFL-ben, eddig senkinek sem kellett, miért gondolja Banner, h. ô a megoldás?

Nagyon remélem, h. csak pletyka...

Joey Tribbiani
Ez tán megnyugtat:
One of Jerry Jones’ right hand man, Cowboys senior VP and general counsel Alec Scheiner, has agreed to become Cleveland Browns' president.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Ha ez a Lombardi-McDaniels tengely összeáll, az év vicce lesz.. factory of sadness folytatódik/fokozódik.DoM
Ennél egybk. tényleg nem tudok rosszabb kombót elképzelni. Lombardi 5 éve nem dolgozik az NFL-ben, eddig senkinek sem kellett, miért gondolja Banner, h. ô a megoldás?

Nagyon remélem, h. csak pletyka...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Attól, hogy McCoy tudná azt hozni, amit Bradford, előbbi még nem lesz jó irányító, mert utóbbit is csak a szerződése tartja a kezdőben.

Ha ez a Lombardi-McDaniels tengely összeáll, az év vicce lesz.. factory of sadness folytatódik/fokozódik.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 662 — a new hope (again)
Émmég mindig nemértem a Mekkoj-dolgot, amiben az FO hibázik, hogy egyszerűen kapkodás van, ezzel basszarintyák el. Most Colt poziciója mennyiben volt más, mint a bredforsteppfornyútoni letétemény, ott megkapták a bizalmat, itt egyből dehúha kellett valamit csinálni, s javult?sutianap
Mekkoj szar. + BradStaffNew top5 pick, Kolt harmadik kör. Más a türelmi zóna 😊Joey Tribbiani
ennyi. 3. körösként egyből kell a megváltás. top5 pick ráér még alibizni.Amadeus91
pláne, hogy olyan elkapókkal kell játszanod, akik máshol max a special teambe lennének jók...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Patterson waived :o ez mi.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Émmég mindig nemértem a Mekkoj-dolgot, amiben az FO hibázik, hogy egyszerűen kapkodás van, ezzel basszarintyák el. Most Colt poziciója mennyiben volt más, mint a bredforsteppfornyútoni letétemény, ott megkapták a bizalmat, itt egyből dehúha kellett valamit csinálni, s javult?sutianap
Mekkoj szar. + BradStaffNew top5 pick, Kolt harmadik kör. Más a türelmi zóna 😊Joey Tribbiani
ennyi. 3. körösként egyből kell a megváltás. top5 pick ráér még alibizni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Szomorú. Lehet pár évig nem kell Browns-meccset nézni... Persze továbbra is bírom ezeket a névtelen forrásokat.

 espncleveland.com/common/more.php?m=49&post_id=9761

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Émmég mindig nemértem a Mekkoj-dolgot, amiben az FO hibázik, hogy egyszerűen kapkodás van, ezzel basszarintyák el. Most Colt poziciója mennyiben volt más, mint a bredforsteppfornyútoni letétemény, ott megkapták a bizalmat, itt egyből dehúha kellett valamit csinálni, s javult?sutianap
Mekkoj szar. + BradStaffNew top5 pick, Kolt harmadik kör. Más a türelmi zóna 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Émmég mindig nemértem a Mekkoj-dolgot, amiben az FO hibázik, hogy egyszerűen kapkodás van, ezzel basszarintyák el. Most Colt poziciója mennyiben volt más, mint a bredforsteppfornyútoni letétemény, ott megkapták a bizalmat, itt egyből dehúha kellett valamit csinálni, s javult?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Valóban közelebb áll hozzám a niners mint a barnák, az idén Alex nem volt olyan rossz, mintha még fejlődött is volna, azonban ha bele gondolok ez az Alex-ügy olyan mint amikor a cowboy csupasz seggel bele ugrott a kaktuszba. Elsőre jó ötletnek tűnt 😀Csiriba
Alex nem rossz QB, a probléma, h. csak 1 évvel fiatalabb BW-nél 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Valóban közelebb áll hozzám a niners mint a barnák, az idén Alex nem volt olyan rossz, mintha még fejlődött is volna, azonban ha bele gondolok ez az Alex-ügy olyan mint amikor a cowboy csupasz seggel bele ugrott a kaktuszba. Elsőre jó ötletnek tűnt 😀
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Azért annak örülök viszont, hogy a Tanny-Weeden dilemmában mindenki okos akart lenni, hogy X vagy Y a megváltó, és igazság szerint egyik sem lett az. Mindkettőnek vannak/voltak felvillanásai, rosszabb-jobb meccsei, de ha nagyon lesarkítom akkor az egyik szar, a másik fos. Legalábbis ilyen szinten.
Egyébként a C verzió is működhetne, ha valahonnan sikerülne találni egy jó QB-t, pl a Ninerstől sztem Alex menni fog, bár mondjuk ő nem lenne igazán upgrade szenvedett ő is sokat. Én inkább hoznék minőségi D# és elkapó játékosokat a draftról és bevállalnék még egy évi szívást, hátha jövőre lesz jobb QB felhozatal a drafton vagy megtáltosodik BW vagy akit a helyére hozunk.Csiriba
Ezt már hányszor olvastam az elmúlt 5 évben... btw, Te nem pont 9ers szurkoló vagy ?😊 nem kell Alex 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Azért annak örülök viszont, hogy a Tanny-Weeden dilemmában mindenki okos akart lenni, hogy X vagy Y a megváltó, és igazság szerint egyik sem lett az. Mindkettőnek vannak/voltak felvillanásai, rosszabb-jobb meccsei, de ha nagyon lesarkítom akkor az egyik szar, a másik fos. Legalábbis ilyen szinten.
Egyébként a C verzió is működhetne, ha valahonnan sikerülne találni egy jó QB-t, pl a Ninerstől sztem Alex menni fog, bár mondjuk ő nem lenne igazán upgrade szenvedett ő is sokat. Én inkább hoznék minőségi D# és elkapó játékosokat a draftról és bevállalnék még egy évi szívást, hátha jövőre lesz jobb QB felhozatal a drafton vagy megtáltosodik BW vagy akit a helyére hozunk.
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
A gáz,hogy idén nincs once in a lifetime QB felhozatal. Geno Smith oké, Barkley sokat csúszott ( bár a QB need miatt hamar elkelhet). A többiek meg rohadt nagy kérdőjelek 2. tól 7.ig körig bármi lehet velük. Mondjuk Manuel és Dysert nagy kedvencek ő velük azért jól járhatnak a csapatokDrip
tavaly volt két 'once in a lifetime' QB, top5-ben draftoltunk, az eredmény ismert 😊 Szóval önmagában az, h. idén nincs ilyen kaliberű irányító alapvetően nem gáz, úgysem lenne rá esélyünk, főleg úgy, h. a KC és a Jags lesz nagy valószínűséggel az 1/1 és 1/2.

Nem hiszem, h. Barkley/Manu/Zac/Wilson/Jones nagyobb ?, mint amilyen Tanny/Dalton/Locker v. bárki más volt, nagy lutri ez az egész.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
A gáz,hogy idén nincs once in a lifetime QB felhozatal. Geno Smith oké, Barkley sokat csúszott ( bár a QB need miatt hamar elkelhet). A többiek meg rohadt nagy kérdőjelek 2. tól 7.ig körig bármi lehet velük. Mondjuk Manuel és Dysert nagy kedvencek ő velük azért jól járhatnak a csapatok

több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Jóvan, látom visszatért minden a normális kerékvágásba.. :Đ Vokey
Ezért írtam múlt héten, h. óvatosan azzal a 3 gyôzelemmel.

Egybk. nem tudom mi legyen Weedennel. Ugye itt van még Colt is, ha érkezik egy új HC és ez a kettô marad jön egy újabb QB-battle (ergo még egy elbaszott év).

B-verzió: QB-draft. Ez se sokkal jobb, a camp-battle így is tuti meglenne + ezzel aláírnánk, h. BW hiba volt.

C: veterán igazolás. Erre sok esélyt nem látok, Banner és Haslam sokszor hangsúlyozta, h. az irányító (és HC) kérdést hosszú távra meg kell oldani. Joey Tribbiani
Szerintem a nyugodt szívvel B mehet a verzió. A C-t pedig ajánlatos lenne elkerülni, mert mondjuk például sem egy Tebowt, sem egy Vicket nem látnék annyira szívesen barna mezben. A jelenlegi csapatuktól való menesztésre pedig bőven van esély. Dávid
nyugodt szívvel mehetne, ha nem draftoltunk volna az elmúlt 5 évben két QB-t is az első körben. Weeden meg annyira gyengén játszik, h. tradelni sem lehet, max. egy 5. körösért. Az meg hatalmas biznisz.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jóvan, látom visszatért minden a normális kerékvágásba.. :Đ Vokey
Ezért írtam múlt héten, h. óvatosan azzal a 3 gyôzelemmel.

Egybk. nem tudom mi legyen Weedennel. Ugye itt van még Colt is, ha érkezik egy új HC és ez a kettô marad jön egy újabb QB-battle (ergo még egy elbaszott év).

B-verzió: QB-draft. Ez se sokkal jobb, a camp-battle így is tuti meglenne + ezzel aláírnánk, h. BW hiba volt.

C: veterán igazolás. Erre sok esélyt nem látok, Banner és Haslam sokszor hangsúlyozta, h. az irányító (és HC) kérdést hosszú távra meg kell oldani. Joey Tribbiani
Szerintem a nyugodt szívvel B mehet a verzió. A C-t pedig ajánlatos lenne elkerülni, mert mondjuk például sem egy Tebowt, sem egy Vicket nem látnék annyira szívesen barna mezben. A jelenlegi csapatuktól való menesztésre pedig bőven van esély.
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Jóvan, látom visszatért minden a normális kerékvágásba.. :Đ Vokey
Ezért írtam múlt héten, h. óvatosan azzal a 3 gyôzelemmel.

Egybk. nem tudom mi legyen Weedennel. Ugye itt van még Colt is, ha érkezik egy új HC és ez a kettô marad jön egy újabb QB-battle (ergo még egy elbaszott év).

B-verzió: QB-draft. Ez se sokkal jobb, a camp-battle így is tuti meglenne + ezzel aláírnánk, h. BW hiba volt.

C: veterán igazolás. Erre sok esélyt nem látok, Banner és Haslam sokszor hangsúlyozta, h. az irányító (és HC) kérdést hosszú távra meg kell oldani.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Jóvan, látom visszatért minden a normális kerékvágásba.. :Đ
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 325 — Ajmo Vatreni
Ezt a meccset nézve, azért azt is p....n rúgnám aki a playcallingért felel.
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
ez a realitás. 5-11-nél megint nehezen lesz jobb a mérleg, szevasz Shurmur.

Weeden ismét nagyon fostalicska volt :/ Egyre jobban DA-re emlékeztet és ez fáááj. Sokat vár pedig a fal megvédi, borzasztó inteket dob és rengeteg a LOS-on leütött labda is. Vannak felvillanásai (ahogy Coltnak, DAnek és mindenkinek volt pár), de McCoy-hoz hasonlóan ő sem tud egy komplett meccset összerakni.

😕

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jobb lett volna, ha játszik Ergéhárom, így túl laza lesz 😊Joey Tribbiani
A próféta szóljon belőled! 😀
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Jobb lett volna, ha játszik Ergéhárom, így túl laza lesz 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Az nfl.com cikkje alapján Richardson kevesebb snapet fog kapni, mert a mutatói nem elég jók. Mondjuk ez igaz. Pláne, hogy szerintük még a térde is és a bordái is sérültek. Helyette majd a porcelán babánkat, Hardestyt fogják erőltetni.Csiriba
BS. Probable besorolást kapott, uannyit fog játszani, mint eddig. Childress is pont azt mondta tegnap, h. nem TRich a probléma, hanem a futásblokkolás.

Btw megint elég fain az injury report, mindenki probable. Joey Tribbiani
Amire én hivatkoztam az az nlf.com riportere volt, az ő meglátásait, következtetéseit szerettem volna csak tolmácsolni. De Childress biztos jobban látja miket rontanak el Mack-ék, szóval sztem mindkettőnknek igaza van. A lényeg, hogy nyerjünk és kész.
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Az nfl.com cikkje alapján Richardson kevesebb snapet fog kapni, mert a mutatói nem elég jók. Mondjuk ez igaz. Pláne, hogy szerintük még a térde is és a bordái is sérültek. Helyette majd a porcelán babánkat, Hardestyt fogják erőltetni.Csiriba
BS. Probable besorolást kapott, uannyit fog játszani, mint eddig. Childress is pont azt mondta tegnap, h. nem TRich a probléma, hanem a futásblokkolás.

Btw megint elég fain az injury report, mindenki probable.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964