Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 11 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Huhhh, ebből a katyvaszból hogy mászunk ki...
De azért buékot kívánok minden klívlendernek! 😊
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
megvolt a 19. QB is !

kezdődhet az edzőkeresés, négy év alatt harmadszor.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Beindultak a pletykák:

Chris Fedor (ESPNCleveland) szerint Mike Zimmer is a jelöltek között van.
Schefter itt ( espn.go.com/nfl/story/_/id/8793005/cleveland-browns-eye-fresh-offensive-mind-coach-sources-say) arról ír, h. rookie NFL HC érkezhet, Haslam tiszta lappal akar indulni, így McDaniels pl. kilőve. Chip Kelly-t és Bill O'Brien-t említi esélyesként.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Browns hired San Diego Padres VP Brent Stehlik as executive vice president and chief revenue officer, a move that will be announced soon.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Adam Schefter
vor 10 Stunden via WhoSay Broadcast
So it begins: Browns coach Pat Shurmur and GM Heckart will be gone by Monday, sources tell Cleveland Plain Dealer

Go Browns!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Weeden is akkor nagy pick volt...braxa88
Vállsérülés miatt nem tud játszani. Ettől még nem volt egy nagy eresztés az újonc éve, de nem amiatt kezd most Lewis.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Schefter: Browns HC Pat Shurmur announced QB Thaddeus Lewis and RB Montario Hardesty will start Sunday vs. Steelers.Szobi22
Thaddeus Lewis 😀 az komoly.
Weeden is akkor nagy pick volt...
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
18 kezdő QB, 6 HC, 5 GM - Browns since '99 😊

frissített lista :


AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Schefter: Browns HC Pat Shurmur announced QB Thaddeus Lewis and RB Montario Hardesty will start Sunday vs. Steelers.Szobi22
Go Browns!

több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Schefter: Browns HC Pat Shurmur announced QB Thaddeus Lewis and RB Montario Hardesty will start Sunday vs. Steelers.

több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000118114/article/josh-cribbs-unhappy-cleveland-browns-keep-rebuildingAmadeus91
vagy inkább unhappy, mert nem kap új szerződést...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/i2zr1ppmi99mfv3aw85y
Josh Cribbs unhappy Cleveland Browns keep rebuilding
Joshua Cribbs isn't happy with the nature of the business in the NFL. With Pat Shurmur's seat growing increasingly hot in Cleveland, Cribbs came to the defense of his coach and the staff.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Joe Thomas ismét Pro Bowler és végre Dawson is ott lesz.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
persze persze a sérülések aggasztóak de attól független döntötte a rekordokat,szóval én nem aggódom vele kapcsolatban

több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Szerintem nem lesz vele baj; mozgékony, jó meglátású és elszánt. Sajnos azon futók, akik előtt nincs rendes blokkolás igen könnyen megsérülhetnek (pl.: az igencsak magasztalt oaklandi McFadden). Ricsi ráadásképp extra sokszor van bevetve. Dávid
a blokkolásnak nincs sok köze a sérülésekhez, a RB alapból gyilkos poszt, sokszor vannak a kupac alján. Ezért sem szokás 1/3-ra futót húzni...

De én is bízom benne, a fal jó, FB-t lehet az 5. körben is találni, jövôre zúzni fog, zúznia kell.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
- Usama IR
- T-Rich újabb sérülése nem súlyos, de remélem nem játszik a Pitt ellen
- leigazoltuk Josh Johnsont, miután Colt sem edzett ma. Még az is lehet Thad Lewis kezd. 2008 all over 😊 Akkor ugye Gradkowski, a 4th QB kezdett az uccsó meccsen a Steelers ellen, 31-0-ra kikaptunk és másnap repült RAC és Savage... hasonló forgatókönyvre számítok.Joey Tribbiani
Ricsit megérte draftolni, ellenben Weedennel; aki most megsérült? Sajnos nem láttam végig a Broncos elleni meccset, s mikor kihagyás után újra ránéztem, akkor már McCoy irányított újfent.Dávid
mindkettô megsérült a Broncos ellen :/

T-Richrôl majd kiderül mennyire jó jövôre, egészségesen. Egy kicsit aggasztó ez a sok sérülés nála. Joey Tribbiani
Szerintem nem lesz vele baj; mozgékony, jó meglátású és elszánt. Sajnos azon futók, akik előtt nincs rendes blokkolás igen könnyen megsérülhetnek (pl.: az igencsak magasztalt oaklandi McFadden). Ricsi ráadásképp extra sokszor van bevetve.
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
- Usama IR
- T-Rich újabb sérülése nem súlyos, de remélem nem játszik a Pitt ellen
- leigazoltuk Josh Johnsont, miután Colt sem edzett ma. Még az is lehet Thad Lewis kezd. 2008 all over 😊 Akkor ugye Gradkowski, a 4th QB kezdett az uccsó meccsen a Steelers ellen, 31-0-ra kikaptunk és másnap repült RAC és Savage... hasonló forgatókönyvre számítok.Joey Tribbiani
Ricsit megérte draftolni, ellenben Weedennel; aki most megsérült? Sajnos nem láttam végig a Broncos elleni meccset, s mikor kihagyás után újra ránéztem, akkor már McCoy irányított újfent.Dávid
mindkettô megsérült a Broncos ellen :/

T-Richrôl majd kiderül mennyire jó jövôre, egészségesen. Egy kicsit aggasztó ez a sok sérülés nála.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
- Usama IR
- T-Rich újabb sérülése nem súlyos, de remélem nem játszik a Pitt ellen
- leigazoltuk Josh Johnsont, miután Colt sem edzett ma. Még az is lehet Thad Lewis kezd. 2008 all over 😊 Akkor ugye Gradkowski, a 4th QB kezdett az uccsó meccsen a Steelers ellen, 31-0-ra kikaptunk és másnap repült RAC és Savage... hasonló forgatókönyvre számítok.Joey Tribbiani
Ricsit megérte draftolni, ellenben - szerintem legalábbis - a baseballos Weedennel; aki ráadásképp az előző mérkőzésen még meg is sérült? Sajnos nem láttam végig a Broncos elleni meccset, s mikor kihagyás után újra ránéztem a gépemre, akkorra már újfent McCoy irányított.
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
- Usama IR
- T-Rich újabb sérülése nem súlyos, de remélem nem játszik a Pitt ellen
- leigazoltuk Josh Johnsont, miután Colt sem edzett ma. Még az is lehet Thad Lewis kezd. 2008 all over 😊 Akkor ugye Gradkowski, a 4th QB kezdett az uccsó meccsen a Steelers ellen, 31-0-ra kikaptunk és másnap repült RAC és Savage... hasonló forgatókönyvre számítok.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Létrehoztam egy magyar rajongói oldalt a legnépszerűbb közösségi portálon. Ha gondoljátok, akkor csatlakozzatok, illetve segítsetek azt szerkeszteni, frissíteni, fenntartani. Célom, hogy ha más nem is, de egy masszív kis virtuális közösség kialakítása, a magyar Browns fanok által. 😊

 www.facebook.com/ClevelandBrownsHungary

Go Browns! Dávid
Nem elég ez a fórum ?Joey Tribbiani
Én azért nem tartom rossz ötletnek.Dávid
Nem rossz ötlet, de ide sem nagyon ír senki. Ha lenne egy 10 fôs mag, akkor ok 😉

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Létrehoztam egy magyar rajongói oldalt a legnépszerűbb közösségi portálon. Ha gondoljátok, akkor csatlakozzatok, illetve segítsetek azt szerkeszteni, frissíteni, fenntartani. Célom, hogy ha más nem is, de egy masszív kis virtuális közösség kialakítása, a magyar Browns fanok által. 😊

 www.facebook.com/ClevelandBrownsHungary

Go Browns! Dávid
Nem elég ez a fórum ?Joey Tribbiani
Én azért nem tartom rossz ötletnek.
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Létrehoztam egy magyar rajongói oldalt a legnépszerűbb közösségi portálon. Ha gondoljátok, akkor csatlakozzatok, illetve segítsetek azt szerkeszteni, frissíteni, fenntartani. Célom, hogy ha más nem is, de egy masszív kis virtuális közösség kialakítása, a magyar Browns fanok által. 😊

 www.facebook.com/ClevelandBrownsHungary

Go Browns! Dávid
Nem elég ez a fórum ?

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Létrehoztam egy magyar rajongói oldalt a legnépszerűbb közösségi portálon. Ha gondoljátok, akkor csatlakozzatok, illetve segítsetek azt szerkeszteni, frissíteni, fenntartani. Célom, hogy ha más nem is, de egy masszív kis virtuális közösség kialakítása, a magyar Browns fanok által. 😊

 www.facebook.com/ClevelandBrownsHungary

Go Browns!
több mint 11 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
A tegnapi meccs tökéletesen megmutatta mennyire messze van az NFL-elit. Lehet mondani, h. fiatal a csapat, sok a tehetséges játékos, de három év építkezés után nem itt kéne tartani. 4-12, 5-11, 5-11, 4-12, 5-11. Ennyit tudunk.

Boldog Karácsonyt !Joey Tribbiani
Valóban szörnyű! Ennyi évnyi csapatépítés után már jönnie kellene az eredményeknek; minimum egy 8-8-as, vagy ne adj Isten egy pozitív szezon...

Remélem, hogy nevem napján (dec 30-án) a csoport rivális Steelers ellen kellemes meglepetésben lesz részem/részünk.Dávid
Sima L lesz, de jobb is... ha kikapunk és nyer a Bills + Eagles, a 4. helyen draftolunk.Joey Tribbiani
Tudom, hogy hosszú távon talán a 4. draft hely jobb lenne, de én inkább a W-t választanám a Pissburg ellen. Ezt kértem karira tőlük 😀
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
A tegnapi meccs tökéletesen megmutatta mennyire messze van az NFL-elit. Lehet mondani, h. fiatal a csapat, sok a tehetséges játékos, de három év építkezés után nem itt kéne tartani. 4-12, 5-11, 5-11, 4-12, 5-11. Ennyit tudunk.

Boldog Karácsonyt !Joey Tribbiani
Valóban szörnyű! Ennyi évnyi csapatépítés után már jönnie kellene az eredményeknek; minimum egy 8-8-as, vagy ne adj Isten egy pozitív szezon...

Remélem, hogy nevem napján (dec 30-án) a csoport rivális Steelers ellen kellemes meglepetésben lesz részem/részünk.Dávid
Sima L lesz, de jobb is... ha kikapunk és nyer a Bills + Eagles, a 4. helyen draftolunk.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964