Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Megmondom őszintén, hogy a qb picket nem tartom jó ötletnek, mert nem tudhatjuk mennyi maradt Weedenben, esetleg az új edző mennyire tudja fejleszteni őt, lásd Harbaugh-Alex. Ezért lehet, hogy az első kört vagy elcserélni (két másodikra vagy játékos+későbbi pick), vagy valami égetőbb needet orvosolni vele. A secondaryt tényleg rendbe kellene rakni és akkor nem lenne akkora nyomás az offensen, hogy szerezzenek pontot, mert mindig az ellenfél vezet.Csiriba
ezzel kapcsolatban leírtam a véleményem. 30 lesz. Még Alex is fiatalabb...

Tradelni persze jó lenne, csak ahhoz partner is kell.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Megmondom őszintén, hogy a qb picket nem tartom jó ötletnek, mert nem tudhatjuk mennyi maradt Weedenben, esetleg az új edző mennyire tudja fejleszteni őt, lásd Harbaugh-Alex. Ezért lehet, hogy az első kört vagy elcserélni (két másodikra vagy játékos+későbbi pick), vagy valami égetőbb needet orvosolni vele. A secondaryt tényleg rendbe kellene rakni és akkor nem lenne akkora nyomás az offensen, hogy szerezzenek pontot, mert mindig az ellenfél vezet.
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Kicsit elmaradtam, de a Bearsnél is zajlik az élet...😊
Egyetértek a QB-pickel...ez egy rizikós class, de muszáj vmit csinálni, mert a jelenlegi állomány elég lájtos.
A CB-picket támogatnám, Sheldon nem mai csirke, és egy CB-nél nagyon nem árt egy átmeneti év. S-pick ugyancsak szükséges. Persze csak akkor, ha FA-n ezeket a kérdéseket az új banda nem oldja meg.


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Na így estére már a tököm tele van a tanulással szóval kicsit lazítok 😀
Drip
Jó összefoglaló, köszi 😉

Ha QB-t húzunk 1/6-ra, akkor jó lenne valahogy visszamászni a 2. kör közepére és ott választani egy TE-t. A'la Colts (Luck-Fleener) és Vikes (Ponder-Rudolph). Persze még nagyon messze van a draft 😊

O'Brien úgy néz ki marad a Penn State-nél, Kelly-vel pedig ma beszélünk. Izgalmas hétvége lesz.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Brutálisan jó elemzés szinte mindennel egyetértek. A draftal/FA-val/csapatépítéssel kapcsolatba vannak elméleteim majd ha lesz egy kis extra időm le írom őket Drip
Jöhet 😊

Sok college-ot nézel, ki lenne jó DE és FS posztra ? Milyen az idei TE class ?Joey Tribbiani
Na így estére már a tököm tele van a tanulással szóval kicsit lazítok 😀
A posztokat tökéletes összefoglaltad azokkal nem is törődnék.
Felvetetted,hogy majd jön draftról OL-be ember,ezen én is elgondolkoztam. OG első körben luxus lenne 2. körünk nincs 3. körben esetleg már szóba jöhet de szerintem még ott sem kéne OG-t húzni majd a 4. körtől. Nyílván ott már jó érzékkel kell választani,de bőven lehet találni megfelelő embert,esetleg FA-ről bár OL-DL részről nem vagyok tisztába kik azok akiknek lejár a szerződése,és esetleg elérhetőek lennének számunkra. Szóval nézzük azokat akik 3. 4. körben bent lehetnek
Alvin Bailey (Arkansas) 3. kör ha esetleg mégis ott húznánk,ő a legbiztosabb. OT poszton is bevethető. Esetleg még Gabe Jackson a Miss St-ről akit eltudnék képzelni.bár nem tudom,hogy jön-e a draftra. 4 körben Omoregie Uzzi (Georgia Tech),JC Tretter (Cornell) és Hugh Thornton (Illinois) akik szóba jöhetnek. Uzzi nagy kérdőjel,láttam már mockot ahol 2. körben volt láttam olyat ahol 5.ben. Elég mobilis,és tapasztalt. A Zone Blocking az ő igazi terepe.Tretter annak ellenére hogy kis egyetemről jön egyre jobban kúszik felfele a boardokon.A Senior Bowlon is játszani fog,illetve van fent róla kb egy 11 perces highlights videó ha érdekel. Ettől független egyikőjükkel se kísérleteznék,mint kezdő és én nem is hiszek az OG pickbe.
A Wr poszt meglepően jó mint írtad. Gordon és Little mint a két kezdő stimm,Massa,Cribbs,Norwood és Cooper megy (valószínű) tehát biztos,hogy kell Wr valahonnan. Én elsősorban Fa-ról hoznék,tapasztaltabb csókát,de ha már draftról akkor 3-4 körben Vagy Aaron Dobson,vagy Conner Vernon. Mind 2en nagy kedvenceim így kissé elfogult vagyok belátom,de mind a 2-t szívesen látnám barna mezben.
A FB is hiány mint mondtad. Annyira nem vágom,hogy FB-k közül most ki lenne a fasza de ha draftolunk akkor esetleg hátul valamelyik Zach-et ( Line-SMU; Boren-Ohio State) belehetne húzni.Line akár futó is lehetne,de a FB poszt szerintem jobb neki. Emellett Receiverként is lehet rá számítani. Boren kicsit macerásabb mert idén már LB-ként játszott. Ha Fb marad akkor a blokkolás marad az ő feladata,de könnyen megeshet,hogy LB marad.
A Te'o mockokon mindig mosolygok és megjelenik egy kis felhő a fejem felett ahogy DQ-val együtt rohamoznak. Persze csak álom ...

DE poszt: Nehéz kérdés. Hol is draftolunk ? 6. hely ? Werner tuti nem lesz bent. Marad Moore (FSU)és Montgomery(LSU). Nem tudom ki érné meg jobban. Montgomery közelebb áll hozzám,de a mostani incidense lehet ront a megítélésén. Én mindenestre DE posztra őket hoznám ( nem mellesleg Sam OLB is lehet) apropó OLB és a Jarvis Jones picket se zártam ki,bár csúszik a boardokon és az a 6. hely tényleg lehet sok érte.
FS poszt: 3. körben kell húzni.Legalábbis vagy FS-t vagy CB-t. Rambo-t (Georgia) szívesen látnám 😀 Igazi Playmaker, ha nem lenne hülye akár 1. körösként is beszélhetnének róla.Gyors,fizikális és 16 INT-je van karrierje során amivel behozta az eddigi rekordot. TJ McDonald(USC) nem hiszem,hogy bent lesz viszot Tony Jefferson(Oklahoma) és Robert Lester(Alabama) valószínűleg igen. Jefferson valamivel jobb szerintem, Lester pedig akár SS is lehet.Ettől független mind a ketten jók a pass protectionben.
TE class? Eifert(ND) Ertz(Stanford) Escobar(SD State) a 3 legjobb prospect. Eifert szerintem első körben kimegy,Ertz 2. kör de megeshet,hogy valaki esetleg 1. körben elviszi... bár 2 TE első körben szerintem luxus lenne. Escobar tuti 2. kör. Szóval nekünk marad a többi 😀 A másik Stanford TE Toilolo elég megbízható volt Ertz mellett jól is használták,de a blokkolásban és a route futásban javulnia kell.Persze az se biztos,hogy kijön 😀 esetleg ha Ryan Otten (SJSU) 4. körben bent lenne bankot rabolnánk 😀 a Senior Bowlon bizonyíthat

több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Adam Caplannak pedig azt mondta két GM-jelölt (természetesen ’unnamed’), h. a clevelandi az egyik legvonzóbb állás, annyira fiatal és tehetséges a roster. Vajon tényleg így van ?
Joey Tribbiani
Egy CBSSports cikket betettem nemrég az edzőkereső topicba. De itt egy másik ugyanerről.  www.utsandiego.com/news/2013/jan/02/paris-nfl-power-rankings-gmcoaches-edition/ulpianus
Érdekes, h. a cap-helyzetről egyik cikk sem ír, pedig az is fontos szempont lehet. Az biztos, h. pl. a Chiefs és a Browns jól áll.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Adam Caplannak pedig azt mondta két GM-jelölt (természetesen ’unnamed’), h. a clevelandi az egyik legvonzóbb állás, annyira fiatal és tehetséges a roster. Vajon tényleg így van ?
Joey Tribbiani
Egy CBSSports cikket betettem nemrég az edzőkereső topicba. De itt egy másik ugyanerről.  www.utsandiego.com/news/2013/jan/02/paris-nfl-power-rankings-gmcoaches-edition/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Brutálisan jó elemzés szinte mindennel egyetértek. A draftal/FA-val/csapatépítéssel kapcsolatba vannak elméleteim majd ha lesz egy kis extra időm le írom őket Drip
Jöhet 😊

Sok college-ot nézel, ki lenne jó DE és FS posztra ? Milyen az idei TE class ?

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Brutálisan jó elemzés szinte mindennel egyetértek. A draftal/FA-val/csapatépítéssel kapcsolatba vannak elméleteim majd ha lesz egy kis extra időm le írom őket

több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Grossi szerint 7-10 napon belül meglesz az új vezetőedző. Adam Caplannak pedig azt mondta két GM-jelölt (természetesen ’unnamed’), h. a clevelandi az egyik legvonzóbb állás, annyira fiatal és tehetséges a roster. Vajon tényleg így van ?

A szezon előtt direkt nem tippeltem mérleget, tul. képp csak abban bíztam, h. sikerül valamennyit javítani a tavalyi 4-12-es eredményen ill. Weeden mutat annyit, h. ne kelljen megint QB-drafton gondolkodni. Egyik sem jött be, azonban ez nem jelenti azt, h. rossz helyzetben veszi át a csapatot az új HC.

Az OL kész. Joe Thomas és Mack szinte bármelyik csapatba beférne, Schwartz pedig ahogy DoM is írta a tipikus ’safe pick’ volt, be is vált. Pinkston a 7. héten IR-re került, azonban Greco tökéletesen pótolta, talán jobban is játszott nála. A leggyengébb láncszem a pass protban és run blockban is teljesen átlagos Lauvao, aki három év alatt nem sokat fejlődött. Szerencsére jövőre Pinkston visszatér és Shawn mehet a padra. Vagy szerzünk egy új guardot.

RB-posztra érkezett Richardson, aki szinte minden Browns-rookie rekordot megdöntött, de mégsem játszott kiemelkedően. Nemrég azonban kiderült, h. szinte végig törött bordával futott ( espn.go.com/nfl/story/_/id/8796643/trent-richardson-cleveland-browns-played-9-games-broken-ribs). Komoly. Jövőre, 100%-os állapotban sokkal jobb lesz. Hardesty change-of-pace backnek elmegy, de ismét kihagyott három meccset sérülés miatt, B. Jackson pedig szinte végig inaktív volt. T-Rich mögött elég zavaros a helyzet, de a lényeg, h. a kezdő itt is megvan.

Hosszú idő után ez lesz az első offseason, amikor nem kell gőzerővel WR-t keresni. Vagy legalábbis kezdőt nem 😊 Sokan röhögtek Gordon kiválasztásán egy második körös pickért, de asszem a többség mostmár simán adna érte ennyit. A rookie WR-ek közül csak Hiltonnak lett több TD-elkapása, yardokban pedig 3. Flash, Blackmon és TY mögött + övé a 2. legtöbb 20+ yardos catch. Remélem nem füvezik sokat az offseasonben 😊 Little-t a szezon elején sokat szidtuk a dropok miatt, a bye után azonban nagyon összekapta magát, mindent behúzott. Emellett - mint arról már korábban beszéltünk - nagyon fizikális, blokkolásban kiemelkedő. 2. számú elkapónak megfelelő. Benjamin-ból sosem lesz állandó kezdő, de kellett egy ilyen speedster a csapatba, visszahordásoknál is használható, ezt idén többször is bizonyította. Massa hatalmas csalódás, ismét a fél szezont kihagyta sérülés miatt, FA lesz, szinte biztosan távozik. Robiskie, Veikune, Massaquoi – köszönjük Mangini. Valszeg Cribbs is az uccsó meccsét játszotta Browns-mezben. A Cooper-Norwood párossal nem tudni mi lesz, nem rossz slot receiverek, de akkor sem leszek szomorú, ha hozunk egy új elkapót.

A TE-posztról a szezon előtt azt írtam, h. elmegy, de a jövő kérdéses. Ez sajnos nem változott. Annak ellenére, h. Watson semmi extrát nem mutatott, Cameron alig játszott ami elég beszédes. Inkább a blokkolásban erős A. Smith kapott több lehetőséget, ami azt jelenti, h. az ex-kosaras nem sokat fejlődött ezen a téren. Ide mindenképp kell az erősítés.

Szintén keresni kell egy új FB-t. Marecic Heckert legrosszabb pickje volt. Rendszeresen elrontotta a blokkokat és minden labdát elejtett, ami felé szállt. A szezon felénél a kispadra került, a már említett (alapból TE) A. Smith vette át a helyét.

A legnagyobb kérdés (megint) a QB. Ha Weeden nem 29 lenne (és nem érkezne új HC), szinte biztos kapna még egy szezont. Átlagos rookie, mint amilyen Locker/Ponder/Gabbert volt; az újonc irányítók 80%-a ilyen első szezont fut. Azonban neki a kora miatt jobban kellett volna játszania. Kérdés, h. Shurmur mennyire fogta vissza, voltak olyan hírek is, h. absz. nem hívhatta át a playeket. Nincs sok értelme tippelgetni, áprilisban kiderül. McCoy backup, ezt a Denver elleni fél meccsen ismét bizonyította.

A védelem sincs sokkal rosszabb helyzetben, a lényeg, h. maradjon a 4-3. Az OL-hez hasonlóan a DL-re is nagy hangsúlyt fektetett Heckert. A Taylor-Rubin duó középen kiváló, Winn nagyon jól játszott az egész szezonban és végül Hughes sem okozott csalódást. Ez a poszt hosszú távra meg van oldva. Meglepő módon a legveszélyesebb DE a 34 éves Parker volt, annak ellenére, h. eggyel kevesebb sacket szerzett Sheard-nél. Utóbbit elérte a sophomore slump, futás ellen ugyan kicsit javult, de az irányítókra kb. semmi veszélyt nem jelentett. Rucker sem brillírozott, mondjuk ő passz-szituációknál nem is nagyon volt a pályán, Rucker-rel rotáltak. Egy DE mindenképp kell, akár az első körben (ha nem QB-t húzunk). Vagy Osi.

Az LB-sorban DQ hozta a tőle elvárható szintet, ismét 100 tackle felett zárt. Biztos a helye, bár sosem lesz egy Urlacher 😊 A Te’o mockokat absz. nem értem, 1/6-ra 4-3 MLB/SLB ? A 4. körös JMJ tökéletesen pótolta Fujita-t, az UDFA Robertson személyében pedig végre van egy linebackerünk, aki semlegesíteni tudja a TE-ket. Jövőre visszatér Gocong is, bőven jó ez az egység. Maiava semmi extra, LJ Fort jobban tetszett.

A CB-poszt nagy kérdés. Haden ugye alap, az eltiltásakor mindenki láthatta mennyit számít egy shutdown corner. Sheldon ugyan már nem a leggyorsabb játékos, de kiválóan helyezkedik és megbízhatóan szerel. Ha marad még egy évet sima kezdő. Patterson-t ugye meglepő módon elengedtük, így Skrine lett a nickelback. A kezdőben a szélen nagyon szenvedett, de slot elkapók ellen elfogadhatóan játszott. Wade-től nagy produkcióra nem emlékszem. Sheldon-tól függ itt minden, ha megy akkor kell Joe mellé vki, ha marad ráér a váltás jövőre is.

S kell. Egy gyors, coverben erős, ’labdavadász’ játékos. Ward a boxban tökéletes, de ennyi. Persze nem cserélném el, az egyik kedvencem, kell egy ilyen hard hitter a csapatba. Usama és Hagg nagy csalódás, open field tackle-t nem nagyon csináltak, sokszor rosszul helyezkedtek / rossz szöget választottak. Nem kezdő szint egyik sem. Hiba volt Adams elengedése.

A kulcsemberek (Joe, Mack, Schwartz, Gordon, Little, T-Rich, Rubin, Taylor, DQ, Haden, Ward) közül Jackson a legidősebb, de ő is csak 30 lesz szeptemberben. Need az van (QB, TE, FB, RDE, CB, S), de ezeket két offseason alatt meg lehet oldani.

Én most a QB-draft mellett vagyok. Nincs Luck/Griffin szintű faszi, de erre nem lehet játszani. A legutóbbi három rezsim közül egy sem kezdett irányító választással. Mindenki megnézte mi van a rosteren és max. a középső körökben hozott egy backupot (Frye, McCoy). Ezzel min. 1, de inkább két év elment. DoM elemzése alapján a 3. évben PO kell, különben alma a dolog. De ha a 2. szezon után hozol először QB-t, úgy elég nehéz ezt teljesíteni.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Az előbb olvastam az nfl.com-on, hogy a Fiesta bowl után vmikor jön interjúra Chip Kelly. Ugyanakkor viszont az Eagles is őt nézte ki. Szóval lesz pár kérője az tuti.Csiriba
nem dőlök a kardomba, ha végül nem Kelly lesz a HC.

Whisenhunttal is beszélt Banner, neki is örülnék.Joey Tribbiani
ÚÚÚÚÚgy, az pikante lenne cöppet, mondjuk ha Haslam ennyire officialfan-gondolkodó betol egy papírt Butler elé is


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Az előbb olvastam az nfl.com-on, hogy a Fiesta bowl után vmikor jön interjúra Chip Kelly. Ugyanakkor viszont az Eagles is őt nézte ki. Szóval lesz pár kérője az tuti.Csiriba
nem dőlök a kardomba, ha végül nem Kelly lesz a HC.

Whisenhunttal is beszélt Banner, neki is örülnék.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Az előbb olvastam az nfl.com-on, hogy a Fiesta bowl után vmikor jön interjúra Chip Kelly. Ugyanakkor viszont az Eagles is őt nézte ki. Szóval lesz pár kérője az tuti.
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
A Rooney-szabályt gyorsan letudja Banner 😊Joey Tribbiani
Megy tovább vajon a 49ershez valódi jelöltet keresni?DoM
Roman ? Passz, de valahogy ebbe a Kelly, O'Brien, Marrone sorba nem nagyon illik egy 'sima' koordinátor (így valszeg Mike McCoy, Jay Gruden is kilőve).Joey Tribbiani
Utánagondolva Oregon is az irányban van. Rejtély megoldva. DoM
Nem is kell utazni, csüt. Glendale-ben játszik a Ducks 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
A Rooney-szabályt gyorsan letudja Banner 😊Joey Tribbiani
Megy tovább vajon a 49ershez valódi jelöltet keresni?DoM
Roman ? Passz, de valahogy ebbe a Kelly, O'Brien, Marrone sorba nem nagyon illik egy 'sima' koordinátor (így valszeg Mike McCoy, Jay Gruden is kilőve).Joey Tribbiani
Utánagondolva Oregon is az irányban van. Rejtély megoldva.
több mint 11 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Nagy takarítás folyik a cardsnál, lehet megpróbál a zavarosban halászni. A ninerstől nem hinném, hogy valakit is el tudnak csábítani.
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
A Rooney-szabályt gyorsan letudja Banner 😊Joey Tribbiani
Megy tovább vajon a 49ershez valódi jelöltet keresni?DoM
Roman ? Passz, de valahogy ebbe a Kelly, O'Brien, Marrone sorba nem nagyon illik egy 'sima' koordinátor (így valszeg Mike McCoy, Jay Gruden is kilőve).

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
A Rooney-szabályt gyorsan letudja Banner 😊Joey Tribbiani
Megy tovább vajon a 49ershez valódi jelöltet keresni?
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Adam Caplan ‏@caplannfl
Browns CEO Joe Banner is in Arizona now, per source, expected to interview Cards DC Ray Horton.Beki
Minőségi lépés lenne 34 D múlttal rendelkező HC-t idehozni, amikor a front7 kb. alkalmatlan rá. 😛 A védelem mostani minőségéről már ne is beszéljünk.
DoM
A Rooney-szabályt gyorsan letudja Banner 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Adam Caplan ‏@caplannfl
Browns CEO Joe Banner is in Arizona now, per source, expected to interview Cards DC Ray Horton.Beki
Minőségi lépés lenne 34 D múlttal rendelkező HC-t idehozni, amikor a front7 kb. alkalmatlan rá. 😛 A védelem mostani minőségéről már ne is beszéljünk.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Adam Caplan ‏@caplannfl
Browns CEO Joe Banner is in Arizona now, per source, expected to interview Cards DC Ray Horton.
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Schwartz iskolapéldája volt a "safe pick" legendájának. Úgy vitték el harmadik OT-ként a második kör elején, hogy szinte biztos volt róla, hogy LT sosem lesz belőle, viszont RT poszton sérüléstől eltekintve gyakorlatilag nem volt mellényúlás faktor.

Heckert nem süllyedt nfl átlag alá a három draftjával. 2012-ben már kényszerpályán volt a Weeden picknél bár én talán még így sem húztam volna meg. A Julio trade-be viszont még mindig úgy gondolom, hogy nem lett volna szabad belemenni.DoM
Mangini-t azonnal ki kellett volna rúgni, akkor talán nincs Julio-trade. Így viszont csak 2011-ben kezdődhetett el a nagytakarítás, ehhez viszont kellett a vagonnyi pick.

Mondjuk arra kiváncsi lettem volna mit csinálunk, ha AJ Green is elérhető.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Schwartz iskolapéldája volt a "safe pick" legendájának. Úgy vitték el harmadik OT-ként a második kör elején, hogy szinte biztos volt róla, hogy LT sosem lesz belőle, viszont RT poszton sérüléstől eltekintve gyakorlatilag nem volt mellényúlás faktor.

Heckert nem süllyedt nfl átlag alá a három draftjával. 2012-ben már kényszerpályán volt a Weeden picknél bár én talán még így sem húztam volna meg. A Julio trade-be viszont még mindig úgy gondolom, hogy nem lett volna szabad belemenni.
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Ha 2012-es draft, akkor Weeden és T-Rich a téma (nem meglepő). Schwartz-ról kevés szó esett, pedig nagy pick volt. A PFF ezt írja:

The Rookie You Don’t Hear About

With all of the attention being drawn to the glamor positions in the league, the one guy you won’t hear mentioned for rookie of the year is Browns RT Mitchell Schwartz, but on this performance, maybe that’s wrong. Schwartz ends the season as our 7th ranked right tackle and almost all of his negative comes down to three games from the first half of his season. Take those three games out of his grade and he would actually be the best graded RT in football this year and tie Michael Roos for 3rd overall in our OT ranks.

Obviously you can’t take those game away, but the point is after some inconsistencies early, he has had a very strong finish to his season, keeping a clean sheet in pass protection in this game and establishing himself in the run game as well against a Steelers front that has been able to stuff the run this year. Quarterback may still be an issue, but at least Cleveland look to have knocked this pick out of the park.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
köszi DoM !

elég jól hangzik mindkét edzőnél az NFL-koordinátor + College HC tapasztalat. Aztán majd 3 év múlva kiderül 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964