Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Nem véletlen, h. az első három célpont Saban, Kelly és Marrone volt. Haslam olyan embert keres, aki bizonyítottan képes felépíteni egy programot, nem csak egy csapategységet. De ha elfogynak ezek az arcok mit csinálsz ?Joey Tribbiani
jó a kérdés, mert mindhárom jelölt jónak tűnt, Kellyről meg azóta kiderült h kislány.
szóval én se tudnám megmondani mit kell csinálni, csak arra akartam rávilágítani, hogy nem biztos h csak O guruk felé kellene tendálni.
Marvin Lewist tudom példának hozni, aki felépített és menedzselt egy histórikus védelmet, nem lett belőle igazán jó HC (nekünk persze ettől a legjobb), de legalább a védelem is szar volt, amíg meg nem találta Zimmert.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Logikus, amit mondasz, Lovie viszont már bizonyított HC-ként, ezt ne felejtsük...
Ja, jóval inkább a futásra épülő O-t preferálná...sztem annyi tuti, h rendet vágna itt, igazán gyenge csapat nem volt Chicagoban soha a vezetése alatt (az első évet leszámítva mindig nyertünk legalább 7 meccset)
Zimmer öregebb, mint Smith...Bear
Lovie jó HC, de ha Chicagoban X év alatt nem tudott normális O-t összerakni mi a garancia, h. itt sikerülni fog ? Ráadásul itt nem Cutler dobál, hanem Weeden...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Ezért is örülnék jobban egy O-gurunak (aki BIZONYÍTOTT más csapatnál, nem úgy, mint Shurmi).Joey Tribbiani
kicsit fura nekem ez, persze nem csak Te gondolod így az edzőkeringőt elnézve.
szóval nekem az a fura, hogy a csapatok miért nem egy jó vezetőedzőt keresnek, miért egy jó koordinátort ? persze értem h rendbe kell rakni a támadójátékot sok helyen, de ezt rá lehet bízni egy jó koordinátorra is, aki nem biztos h jó HC.
egy HC inkább legyen manager, mint X/O guru. persze nem árt ha tudja mindkettőt, de az nem gyakori.

nektek is inkább azt az embert kellene megtalálni, akiért meghalnak a játékosok, és elhisznek neki bármit(, mint anno Verebesnek,Győrben). függetlenül attól, hogy D vagy O múltja van.
legalábbis ha én tulaj lennék, így gondolnám.
gabtsi
persze legyen inkább manager, ezt adom. Ezért volt bukó Shurmur, aki annyira ragaszkodott a playcallinghoz, h. ki is rúgták két szezon után. És pl. sztem ezért lett volna jó HC Mangini, ha... (nem egy bábút hozott DC-posztra, hanem Rob Ryan-t. Spec. team koordinátornak Brad Seely-t.)

Viszont így kívülállóként csak tippelni tudunk, kiből lehet fasza 'manager'. Az O-guru jó kiindulópont, itt jobban látszik, ha vki flexibilis (legalábbis az átlag fannek, mint pl. én 😊.

Nem véletlen, h. az első három célpont Saban, Kelly és Marrone volt. Haslam olyan embert keres, aki bizonyítottan képes felépíteni egy programot, nem csak egy csapategységet. De ha elfogynak ezek az arcok mit csinálsz ?

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Ezért is örülnék jobban egy O-gurunak (aki BIZONYÍTOTT más csapatnál, nem úgy, mint Shurmi).Joey Tribbiani
kicsit fura nekem ez, persze nem csak Te gondolod így az edzőkeringőt elnézve.
szóval nekem az a fura, hogy a csapatok miért nem egy jó vezetőedzőt keresnek, miért egy jó koordinátort ? persze értem h rendbe kell rakni a támadójátékot sok helyen, de ezt rá lehet bízni egy jó koordinátorra is, aki nem biztos h jó HC.
egy HC inkább legyen manager, mint X/O guru. persze nem árt ha tudja mindkettőt, de az nem gyakori.

nektek is inkább azt az embert kellene megtalálni, akiért meghalnak a játékosok, és elhisznek neki bármit(, mint anno Verebesnek,Győrben). függetlenül attól, hogy D vagy O múltja van.
legalábbis ha én tulaj lennék, így gondolnám.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Azt azért remélem, h. nem Lovie Smith jön.

Whisenhunt jó lenne, bár Warner nélkül ő sem tudott mit csinálni. Hortonnal átállnánk a 3-4-re, halott ügy.

Mike McCoy v. Greg Roman.

Joey Tribbiani
Mi a gond Lovie-val?
A Bearsnél a béka feneke szintű csapatot a 3. évre a SB-be vitte...azért ezt ne felejtsük el...pont arra jó, amire itt szükség van...mondjuk a Tampa 2 jönne vele...csak kell adni neki 3 évet...és nem szabad engedni, h OC-t válasszon.... 😀
A többire kiválóan alkalmas...Bear
Jaja, egy olyan irányítóval vitte őket SB-be aki nálunk még seprőt se foghatna a kezébe, nem hogy labdát. (Bár sztem az elit defense vitte őket a döntőbe 😀)
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Azt azért remélem, h. nem Lovie Smith jön.

Whisenhunt jó lenne, bár Warner nélkül ő sem tudott mit csinálni. Hortonnal átállnánk a 3-4-re, halott ügy.

Mike McCoy v. Greg Roman.

Joey Tribbiani
Mi a gond Lovie-val?
A Bearsnél a béka feneke szintű csapatot a 3. évre a SB-be vitte...azért ezt ne felejtsük el...pont arra jó, amire itt szükség van...mondjuk a Tampa 2 jönne vele...csak kell adni neki 3 évet...és nem szabad engedni, h OC-t válasszon.... 😀
A többire kiválóan alkalmas...Bear
Ha def. minded HC jön, akkor szívesebben látnék egy friss arcot (Zimmer, Bradley). Az O-val nem tudott mit kezdeni, ahogy Te is írod. Ezért is örülnék jobban egy O-gurunak (aki BIZONYÍTOTT más csapatnál, nem úgy, mint Shurmi).Joey Tribbiani
Logikus, amit mondasz, Lovie viszont már bizonyított HC-ként, ezt ne felejtsük...
Ja, jóval inkább a futásra épülő O-t preferálná...sztem annyi tuti, h rendet vágna itt, igazán gyenge csapat nem volt Chicagoban soha a vezetése alatt (az első évet leszámítva mindig nyertünk legalább 7 meccset)
Zimmer öregebb, mint Smith...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Azt azért remélem, h. nem Lovie Smith jön.

Whisenhunt jó lenne, bár Warner nélkül ő sem tudott mit csinálni. Hortonnal átállnánk a 3-4-re, halott ügy.

Mike McCoy v. Greg Roman.

Joey Tribbiani
Mi a gond Lovie-val?
A Bearsnél a béka feneke szintű csapatot a 3. évre a SB-be vitte...azért ezt ne felejtsük el...pont arra jó, amire itt szükség van...mondjuk a Tampa 2 jönne vele...csak kell adni neki 3 évet...és nem szabad engedni, h OC-t válasszon.... 😀
A többire kiválóan alkalmas...Bear
Ha def. minded HC jön, akkor szívesebben látnék egy friss arcot (Zimmer, Bradley). Az O-val nem tudott mit kezdeni, ahogy Te is írod. Ezért is örülnék jobban egy O-gurunak (aki BIZONYÍTOTT más csapatnál, nem úgy, mint Shurmi).

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Azt azért remélem, h. nem Lovie Smith jön.

Whisenhunt jó lenne, bár Warner nélkül ő sem tudott mit csinálni. Hortonnal átállnánk a 3-4-re, halott ügy.

Mike McCoy v. Greg Roman.

Joey Tribbiani
Mi a gond Lovie-val?
A Bearsnél a béka feneke szintű csapatot a 3. évre a SB-be vitte...azért ezt ne felejtsük el...pont arra jó, amire itt szükség van...mondjuk a Tampa 2 jönne vele...csak kell adni neki 3 évet...és nem szabad engedni, h OC-t válasszon.... 😀
A többire kiválóan alkalmas...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
na, jönnek a B-kategóriás jelöltek :/

According to Jason Cole of Yahoo! Sports, the Browns have included Colts OC Bruce Arians and Montreal Alouettes coach Marc Trestman to their head-coaching search.
Arians is now a candidate in Cleveland, Chicago, and San Diego after spending Sunday in the hospital due to a bad reaction to medicine he was taking for the flu. Viewed by many in the NFL as an offensive mastermind, Trestman worked in the league as a QBs coach and coordinator for 20 years before leading the Alouettes to back-to-back CFL titles in 2009 and 2010. He's interviewing with the Bears as well.

Még egy valakinek örülnék nagyon: Gus Bradley, 'Hawks DC. Imádom nézni ahogy védekeznek. Carroll-tól pedig sokat lehetett tanulni 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jó lesz nektek Marrone.
Olaszul úgy is azt jelenti a neve, hogy "brown".
Ráadásul Syracuse Orange HC-je a ti mezetekben pedig van narancs, szal... 😀 Bébé
Bár már az edzőkérdés szempontjából nem aktuális, azonban azt mégiscsak megjegyezném, hogy nemhogy csak narancs szín köti a Brownst a Syracuse Orangehoz, hanem az anno ott nevelkedett legendás futónk, Jimmmy Brown személye is! 😉Dávid
Ne feledd Ernie Davist, aki 1/1 volt 1962ben és szintén oda járt. A The Express (A megállíthatatlan) című film róla szól.Shawn84
Így igaz, ott van még Ernie Davis (az első afroamerikai Heisman trófea győztes), aki sajnos oly' tragikus koraisággal hagyott itt bennünket.
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Azt azért remélem, h. nem Lovie Smith jön.

Whisenhunt jó lenne, bár Warner nélkül ő sem tudott mit csinálni. Hortonnal átállnánk a 3-4-re, halott ügy.

Mike McCoy v. Greg Roman.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Jó lesz nektek Marrone.
Olaszul úgy is azt jelenti a neve, hogy "brown".
Ráadásul Syracuse Orange HC-je a ti mezetekben pedig van narancs, szal... 😀 Bébé
Bár már az edzőkérdés szempontjából nem aktuális, azonban azt mégiscsak megjegyezném, hogy nemhogy csak narancs szín köti a Brownst a Syracuse Orangehoz, hanem az anno ott nevelkedett legendás futónk, Jimmmy Brown személye is! 😉Dávid
Ne feledd Ernie Davist, aki 1/1 volt 1962ben és szintén oda járt. A The Express (A megállíthatatlan) című film róla szól.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jó lesz nektek Marrone.
Olaszul úgy is azt jelenti a neve, hogy "brown".
Ráadásul Syracuse Orange HC-je a ti mezetekben pedig van narancs, szal... 😀 Bébé
Bár már az edzőkérdés szempontjából nem aktuális, azonban azt mégiscsak megjegyezném, hogy nemhogy csak narancs szín köti a Brownst a Syracuse Orangehoz, hanem az anno ott nevelkedett legendás futónk, Jimmmy Brown személye is! 😉
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Sajnálom, hogy nem hozzátok megy. Szimpatikus csapat vagytok, ellenben a Philivel.Schleck
Booooo! 😊
Azért ha hozzánk kerülne írhatnál róla majd még pár mondatot. 😉Greengo
 fishduck.com/ ezt az oldalt érdemes átnézni, ha ezek után is vannak kérdéseid, akkor arra sztem Schleck sem tud válaszolni 😊kristof
Thx. Átnézem ha aktuális lesz, de pont azért kértem Schleck-et, hogy meséljen róla mert vágom, hogy nagy kedvence és biztos kialakult benne egy "kép" Kellyről és erre lennék majd kíváncsi.( olyan dolgokra amit a számok és a stratégia nem tükröz)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Sajnálom, hogy nem hozzátok megy. Szimpatikus csapat vagytok, ellenben a Philivel.Schleck
Booooo! 😊
Azért ha hozzánk kerülne írhatnál róla majd még pár mondatot. 😉Greengo
 fishduck.com/ ezt az oldalt érdemes átnézni, ha ezek után is vannak kérdéseid, akkor arra sztem Schleck sem tud válaszolni 😊
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Sajnálom, hogy nem hozzátok megy. Szimpatikus csapat vagytok, ellenben a Philivel.Schleck
Booooo! 😊
Azért ha hozzánk kerülne írhatnál róla majd még pár mondatot. 😉


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Sajnálom, hogy nem hozzátok megy. Szimpatikus csapat vagytok, ellenben a Philivel.Schleck
Kellynek a mi keretünk sokkal jobban fekszik. A végén aztán lehet, hogy mégis te örülhetsz és maradni fog. Mi meg egyébként sem szimpatikus csapat akarunk lenni, hanem csak simán olyan aki mindenkit lever. Shawn84
az első fele már megvan, jövőre talán meglesz a második is 😀
(sry 😊)fetomy
12 évig egész jól ment. Kis megújulás aztán nyomjuk megint ezerrel.
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Sajnálom, hogy nem hozzátok megy. Szimpatikus csapat vagytok, ellenben a Philivel.Schleck
Kellynek a mi keretünk sokkal jobban fekszik. A végén aztán lehet, hogy mégis te örülhetsz és maradni fog. Mi meg egyébként sem szimpatikus csapat akarunk lenni, hanem csak simán olyan aki mindenkit lever. Shawn84
az első fele már megvan, jövőre talán meglesz a második is 😀
(sry 😊)
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Sajnálom, hogy nem hozzátok megy. Szimpatikus csapat vagytok, ellenben a Philivel.Schleck
Ez van. Biztos vagyok benne, h. korrekt ajánlatot kapott Jimmy-től, ha két nap alatt nem tud dönteni (vagyis nem igazán akar idejönni) akkor jobb is így...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Sajnálom, hogy nem hozzátok megy. Szimpatikus csapat vagytok, ellenben a Philivel.Schleck
Kellynek a mi keretünk sokkal jobban fekszik. A végén aztán lehet, hogy mégis te örülhetsz és maradni fog. Mi meg egyébként sem szimpatikus csapat akarunk lenni, hanem csak simán olyan aki mindenkit lever.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Sajnálom, hogy nem hozzátok megy. Szimpatikus csapat vagytok, ellenben a Philivel.

több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
kezdek átmenni Iktriadba 😊

Chris Mortensen ‏@mortreport

Browns owner Jimmy Haslam and execs are headed back to Browns. Sources say they will reboot coach search without Chip Kelly in the fold.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Egyre jobb. Igazi PR-nightmare lesz ebből...

Jason Cole ‏@JasonColeYahoo

Browns flying back home today without answer from Chip Kelly yet

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Chip Kellyt már tudom, hogy kicsoda, azonban Lombardi személyét abszolút nem vágom. Elmondanád dióhéjban légyszíves, hogy ki is Ő, s miért jobb, ha távol marad a csapattól? Köszi!Dávid
Amikor a Browns-nál volt Belichickkel, Mangini-szinten draftolt. Konkrétan az összes első körös bust lett, 2-3 évet maradtak a csapatnál. 2007 óta nem kell senkinek, újságíróként és szakértőként (NFL Network) dolgozik.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
fasza.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964