Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Egyre jobban barátkozok a kelly gondolattal 😊

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
O'Brien, Marrone, mindkettő jó lenne. DoM, ha erre jársz írhatnál pár sort a két úriemberről. Joey Tribbiani
Marrone-ról már írtam eleget. Ideális HC jelöltnek tartom. Még amikor hónapokkal ezelőtt elindult a 2013-as HC-k topik akkor írtam, hogy ő lehet a következp Schiano. Herm Edwards és Sean Payton alatt lett NFL tapasztalata* (beszédes, hogy Payton koordinátornak szerződtette, amint a Saintshez került). Pozíciós edző (OL/TE), koordinátor és vezetőedző is volt, tehát végigjárta a szamárlétrát, nem csak úgy belecsöppent a dolgok közepébe.

Bill O'Brient mindenki leírta, ezen a fórumon is, amikor kinevezték a Penn State élére, de az ott eltöltött egy év alatt elég komoly vezetői képességről és pedagógia érzékről tett tanúbizonyságot és talpraállította a teljesen demoralizált közösséget és összetartotta a csapatot, amelyik annak ellenére sem széledt szét, hogy a NCAA büntetés miatt ahhoz a csapathoz mehettek volna, ahova csak éppen szimpatikus s bármilyen szankció nélkül. A pályán kihozta a maximumot McGloinból irányító poszton. Támadójátéka borzasztó pragmatikus. Semmi rongyrázás, trükkös játékok, felvágás. A Ravens ellen PO blama után 2010-től az ő javaslata volt, hogy Brady többet játszon under center a shotgun kárára. Legyen több playaction. Ehhez persze nagy segítség volt Gronk draftja, de kellett ez a filozófia váltás, hogy 2TE/2WR lett a csapat alapformációja. Még mindig nem tudom elképzelni, hogy egy év után otthagyja az egyetemet, de nagyon sokra tartom. Borzasztóan sajnáltam, hogy elment a Patstől.

*szerk.: ezt azért tartom fontosnak, mert belülről láthatta, hogy két újonc vezetőedző, hogy birkózik meg a feladattal ill. a csapatépítéssel és hogyan jutnak már korán rájátszásba. Ezek után tudott saját csapatot irányítani, igaz csak egyetemen. Ha kinevezik egy NFL csapat élére, akkor valószínűsíthető, hogy nem zuhan össze a feladat súlya alatt és nem egy Jim Zorn kaliberű edző lesz a pályaszélén, akiről minden egyes pillanatban látszott, hogy szegénynek fogalma sincsen arról, hogy mit csinál.
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Horton sztem csak a Rooney-szabály miatt, nem igazán illik a sorba.

O'Brien, Marrone, mindkettő jó lenne. DoM, ha erre jársz írhatnál pár sort a két úriemberről.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
és akkor QB draft megint?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Egyébként nagyon a college vonalat nyomatja a Cleveland Doug Marrone Syracuse HC is érkezik interjúra, akárcsak Bill O'Brien Penn State HC.
Bár Ray Horton Cards DC is a listán van.empty taxi
Hortont hagyjátok csak Arizónában 😊
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Egyébként nagyon a college vonalat nyomatja a Cleveland Doug Marrone Syracuse HC is érkezik interjúra, akárcsak Bill O'Brien Penn State HC.
Bár Ray Horton Cards DC is a listán van.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 311 — Jó ötletnek tűnt!
Ez mi? 😀
#Browns Haslam: "We're going to begin very quickly to look for a new head coach first, then GM.''empty taxi
az új Andy Reid-et / Cowher-t 😊 keressük, nekem úgy tűnik. Egy karizmatikus, erős vezetőt. Joey Tribbiani
Végül is a veletek szóba hozott Saban absz ilyen, ebben van vmi.empty taxi
Saban kizárt, hogy eljönne Alabamából, márciusban hosszabbított 2020-ig! Meg ne vegyétek sértésnek, de a legjobb college csapatból, ahol zsinórban szállítja a bajnoki címeket, miért akarna egy ekkora rizikót bevállalni. Miami-ban már egyszer megégette magát. Neki az NCAA való, ott vitathatatlanul a legnagyobb edzők egyike.Alabama Niners
Sok mindenben igazad van, de hetekig állította h nem fogadja el az Alabama ajánlatát, mikor anno odament. Én egyébként ezért nem kedvelem, nem az a korrekt típus, mindamellett h zseniális HC. Egyébként lehet van akkora egója h én bizony a szarból is tudok várat építeni azt idejövök. Btw az utbbói 5 évben sztem tán az idei CLE roster volt a legerősebb.empty taxi
Lehet vár egy következő 0-16-os csapatra

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Ez mi? 😀
#Browns Haslam: "We're going to begin very quickly to look for a new head coach first, then GM.''empty taxi
az új Andy Reid-et / Cowher-t 😊 keressük, nekem úgy tűnik. Egy karizmatikus, erős vezetőt. Joey Tribbiani
Végül is a veletek szóba hozott Saban absz ilyen, ebben van vmi.empty taxi
Saban kizárt, hogy eljönne Alabamából, márciusban hosszabbított 2020-ig! Meg ne vegyétek sértésnek, de a legjobb college csapatból, ahol zsinórban szállítja a bajnoki címeket, miért akarna egy ekkora rizikót bevállalni. Miami-ban már egyszer megégette magát. Neki az NCAA való, ott vitathatatlanul a legnagyobb edzők egyike.Alabama Niners
Sok mindenben igazad van, de hetekig állította h nem fogadja el az Alabama ajánlatát, mikor anno odament. Én egyébként ezért nem kedvelem, nem az a korrekt típus, mindamellett h zseniális HC. Egyébként lehet van akkora egója h én bizony a szarból is tudok várat építeni azt idejövök. Btw az utóbbi 5 évben sztem tán az idei CLE roster volt a legerősebb.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Ez mi? 😀
#Browns Haslam: "We're going to begin very quickly to look for a new head coach first, then GM.''empty taxi
az új Andy Reid-et / Cowher-t 😊 keressük, nekem úgy tűnik. Egy karizmatikus, erős vezetőt. Joey Tribbiani
Végül is a veletek szóba hozott Saban absz ilyen, ebben van vmi.empty taxi
Saban kizárt, hogy eljönne Alabamából, márciusban hosszabbított 2020-ig! Meg ne vegyétek sértésnek, de a legjobb college csapatból, ahol zsinórban szállítja a bajnoki címeket, miért akarna egy ekkora rizikót bevállalni. Miami-ban már egyszer megégette magát. Neki az NCAA való, ott vitathatatlanul a legnagyobb edzők egyike.
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Ez mi? 😀
#Browns Haslam: "We're going to begin very quickly to look for a new head coach first, then GM.''empty taxi
az új Andy Reid-et / Cowher-t 😊 keressük, nekem úgy tűnik. Egy karizmatikus, erős vezetőt. Joey Tribbiani
Végül is a veletek szóba hozott Saban absz ilyen, ebben van vmi.empty taxi
És Chip is...Joey Tribbiani
ezt miből gondolod?Helmut Zimmer
Csak találgatok. De szvsz ha Kelly átjön az NFL-be, nem feltétlen akar úgy ugrálni, ahogy egy GM fütyül. A saját programját akarja felépíteni itt is. Nálunk elég hatalmat kapna ehhez.

Mindenesetre asszem JMD-t kizárhatjuk.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Ez mi? 😀
#Browns Haslam: "We're going to begin very quickly to look for a new head coach first, then GM.''empty taxi
az új Andy Reid-et / Cowher-t 😊 keressük, nekem úgy tűnik. Egy karizmatikus, erős vezetőt. Joey Tribbiani
Végül is a veletek szóba hozott Saban absz ilyen, ebben van vmi.empty taxi
És Chip is...Joey Tribbiani
ezt miből gondolod?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Nah azért van itt GM jelölt is: Jim Popp, a CFL-es Montreal GM-e.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Ez mi? 😀
#Browns Haslam: "We're going to begin very quickly to look for a new head coach first, then GM.''empty taxi
az új Andy Reid-et / Cowher-t 😊 keressük, nekem úgy tűnik. Egy karizmatikus, erős vezetőt. Joey Tribbiani
Végül is a veletek szóba hozott Saban absz ilyen, ebben van vmi.empty taxi
És Chip is...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Ez mi? 😀
#Browns Haslam: "We're going to begin very quickly to look for a new head coach first, then GM.''empty taxi
az új Andy Reid-et / Cowher-t 😊 keressük, nekem úgy tűnik. Egy karizmatikus, erős vezetőt. Joey Tribbiani
Végül is a veletek szóba hozott Saban absz ilyen, ebben van vmi.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Ez mi? 😀
#Browns Haslam: "We're going to begin very quickly to look for a new head coach first, then GM.''empty taxi
az új Andy Reid-et / Cowher-t 😊 keressük, nekem úgy tűnik. Egy karizmatikus, erős vezetőt.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Ez mi? 😀
#Browns Haslam: "We're going to begin very quickly to look for a new head coach first, then GM.''


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Na, fellélegezhettek ti is, vége a "Shurmur érának", innen csak előrelépni lehet! El se tudom mondani mennyire utáltam a fickót mikor a Rams-nél volt! 😊
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 325 — Ajmo Vatreni
Beindultak a pletykák:

Chris Fedor (ESPNCleveland) szerint Mike Zimmer is a jelöltek között van.
Schefter itt ( espn.go.com/nfl/story/_/id/8793005/cleveland-browns-eye-fresh-offensive-mind-coach-sources-say) arról ír, h. rookie NFL HC érkezhet, Haslam tiszta lappal akar indulni, így McDaniels pl. kilőve. Chip Kelly-t és Bill O'Brien-t említi esélyesként.

Joey Tribbiani
fúúú azért utóbbi 2 nem lenne rossz Drip
Csodálkoznék, ha O'Brien otthagyná a Lionst. Nagyon emociónálisan nyomja ott. (Persze, biztos van az a pénz.)
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Első pozitívum ! Haslam nem követte el azt a hibát, amit Holmi Manginivel.

17:30-kor sajtótájékoztató.

BÚÉK !

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jay Glazer ‏@JayGlazer
In addition to Shurmur the Browns have also fired GM Tom Heckert
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jay Glazer ‏@JayGlazer
Black Monday begins. The Cleveland Browns have just fired HC Pat Shurmur
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Beindultak a pletykák:

Chris Fedor (ESPNCleveland) szerint Mike Zimmer is a jelöltek között van.
Schefter itt ( espn.go.com/nfl/story/_/id/8793005/cleveland-browns-eye-fresh-offensive-mind-coach-sources-say) arról ír, h. rookie NFL HC érkezhet, Haslam tiszta lappal akar indulni, így McDaniels pl. kilőve. Chip Kelly-t és Bill O'Brien-t említi esélyesként.

Joey Tribbiani
fúúú azért utóbbi 2 nem lenne rossz

több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Shurmur finished his tenure with a 2-9 record against AFC North teams. The previous win against Pittsburgh on Nov. 25 stood as the Browns’ only victory against a team with a winning record in 32 games under Shurmur.

Ennyi.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Az is eldőlt, h. a 6. helyen draftolunk.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Huhhh, ebből a katyvaszból hogy mászunk ki...
De azért buékot kívánok minden klívlendernek! 😊Vokey
mondjuk a Crennel- és Mangini-utáni katyvasz nagyobb volt. Meg kell találni azt a bizonyos QB-t és egy kicsit megerősíteni a secondary-t. A többi csapatrész jó. De a legfontosabb egy korrekt HC és GM. Ez a 2-3 évente váltás semmire sem jó.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964