Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 11 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Az nfl.com cikkje alapján Richardson kevesebb snapet fog kapni, mert a mutatói nem elég jók. Mondjuk ez igaz. Pláne, hogy szerintük még a térde is és a bordái is sérültek. Helyette majd a porcelán babánkat, Hardestyt fogják erőltetni.
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Smelley jott a PS-bol, Ronnie Cameron cut. Pont azon gondolkoztam, h. egy jo fullback nagyon hianyzik a csapatbol, remelem aktiv lesz hetvegen a rookie. Mar a Baman is egyutt jatszott Trenttel, az o javaslatara draftoltuk a 7. korben.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
dehogynem minden meccset kötelező lenne nyerni 😀 😀 Drip
Szürke realista talajon állva idealista Browns szellemünk egy követ fúj 😊
 www.youtube.com/watch?v=aCDeQC5iEds
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
dehogynem minden meccset kötelező lenne nyerni 😀 😀

több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
persze,hogy ne felejtsük el,de most képzeld el ha őket se verjük ... akkor lenne csak ihaj-csuhaj. És nem gondoltam volna,hogy elfogok gondolkodni ezen,hogy Shurmi jövőre jó lenne vagy rossz ... az egyik felem kapásból mondja,hogy "mondjon le" de ha belegondolok,hogy a híres neves McDaniels jönne ... egy centit nem haladnánk előre szerintem Drip
Nincs kötelezô gyôzelem az NFL-ben, de ez az utolsó kettô közel állt ehhez 3 év építkezés után...
Mangini is megmentette anno az állását 4 duplavével, aztán toltunk egy 5-11-es szezont a köv. évben. Azóta óvatosan kezelem ezeket a sikereket. ( egybk. poén, 2009-ben a szezon végén az alábbi négy csapatot gyôztük le: Steelers, Chiefs, Raiders, Jags :d).

McDaniels és Lombardi absz. nem biztos. Persze nem zörög a haraszt, de azt is 100%-ra mondták pár éve, h. Holmi asap kirúgja Eric-et.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
persze,hogy ne felejtsük el,de most képzeld el ha őket se verjük ... akkor lenne csak ihaj-csuhaj. És nem gondoltam volna,hogy elfogok gondolkodni ezen,hogy Shurmi jövőre jó lenne vagy rossz ... az egyik felem kapásból mondja,hogy "mondjon le" de ha belegondolok,hogy a híres neves McDaniels jönne ... egy centit nem haladnánk előre szerintem

több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Bizakodom a szoros eredményben, az esélyesebb csapatok megizzasztásában. Dávid
A szoros eredmény (Shurmurnak) kevés. Szép ez a 3 win, de ne felejtsük el kiket gyôztünk le. A Benmentes Vasast nyóc turnoverrel, majd az 1/1-ért versenyzô Raiderst és Kansast.
0-5-nél nem gondoltam volna, h. lesz tétje az utolsó pár meccsnek, de most errôl van szó, még két W elég lehet Patnek. Hogy ez jó-e a jövôre nézve azt nemtom 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
A köv. 3 meccsen kiderül mennyit fejlődött a csapat. Redskins, Broncos, Steelers - mind3 a playoff-ért küzd, elit irányítóval. Joey Tribbiani
Bizakodom a szoros eredményben, az esélyesebb csapatok megizzasztásában. Olyan nincs, hogy ne legyen, s egy jobb reményű csapatot évtizedes átok sújtson.
Az RB Trent Richardson nagyon jó választásnak bizonyult, így amondó vagyok, hogy az újjáépülő csapat egyik meghatározó játékosa, fontos alapköve, húzóembere lesz.
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
A köv. 3 meccsen kiderül mennyit fejlődött a csapat. Redskins, Broncos, Steelers - mind3 a playoff-ért küzd, elit irányítóval.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Valami ilyesmit olvastam most:
"If Gordon can average 89yds in these last four games, Richardson average more than 20yds and Weeden gets 180yds they will be the first rookie trio to have a Qb wth 3,000yds, Rb 1,000yds and Wr 1,000yds."Vokey
sajna ez sem ér PO-t 😊

Joey Tribbiani
valóban nem...viszont a jövőre tekintve igen csak szép 😀

több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
szép W, de majdnem bealudtam... nem vagyunk ennyire jók, inkább a Chiefs (vagy inkább Quinn) hihetetlen gyenge.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Valami ilyesmit olvastam most:
"If Gordon can average 89yds in these last four games, Richardson average more than 20yds and Weeden gets 180yds they will be the first rookie trio to have a Qb wth 3,000yds, Rb 1,000yds and Wr 1,000yds."Vokey
sajna ez sem ér PO-t 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Valami ilyesmit olvastam most:
"If Gordon can average 89yds in these last four games, Richardson average more than 20yds and Weeden gets 180yds they will be the first rookie trio to have a Qb wth 3,000yds, Rb 1,000yds and Wr 1,000yds."
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Hát Joey, amikor az ember azt hinné, hogy GM Lombardi után már nem jöhet rosszabb hír:

 profootballtalk.nbcsports.com/2012/12/09/josh-mcdaniels-could-be-closing-in-on-his-second-chance-as-a-head-coach/ DoM
Elkezdtem Shurmurnak szurkolni... Lombardi - McDaniels duó, na az tényleg kegyetlen lenne :SJoey Tribbiani
A sok helyütt megfordult McDaniels véletlen nem a Patsnél szorgoskodik? Bocs de nem igazán beszélek angolul...Dávid
Pats OC volt, aztán szétverte a Broncost. Most megint Pats OC, de ha ő jön, én lépek 😊Joey Tribbiani
Az átkos trénerektől ments meg Uram minket...
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Hát Joey, amikor az ember azt hinné, hogy GM Lombardi után már nem jöhet rosszabb hír:

 profootballtalk.nbcsports.com/2012/12/09/josh-mcdaniels-could-be-closing-in-on-his-second-chance-as-a-head-coach/ DoM
Elkezdtem Shurmurnak szurkolni... Lombardi - McDaniels duó, na az tényleg kegyetlen lenne :SJoey Tribbiani
A sok helyütt megfordult McDaniels véletlen nem a Patsnél szorgoskodik? Bocs de nem igazán beszélek angolul...Dávid
Pats OC volt, aztán szétverte a Broncost. Most megint Pats OC, de ha ő jön, én lépek 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Hát Joey, amikor az ember azt hinné, hogy GM Lombardi után már nem jöhet rosszabb hír:

 profootballtalk.nbcsports.com/2012/12/09/josh-mcdaniels-could-be-closing-in-on-his-second-chance-as-a-head-coach/ DoM
Elkezdtem Shurmurnak szurkolni... Lombardi - McDaniels duó, na az tényleg kegyetlen lenne :SJoey Tribbiani
A sok helyütt megfordult McDaniels véletlen nem a Patsnél szorgoskodik? Bocs de nem igazán beszélek angolul...
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Hát Joey, amikor az ember azt hinné, hogy GM Lombardi után már nem jöhet rosszabb hír:

 profootballtalk.nbcsports.com/2012/12/09/josh-mcdaniels-could-be-closing-in-on-his-second-chance-as-a-head-coach/ DoM
Elkezdtem Shurmurnak szurkolni... Lombardi - McDaniels duó, na az tényleg kegyetlen lenne :S

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Hát Joey, amikor az ember azt hinné, hogy GM Lombardi után már nem jöhet rosszabb hír:

 profootballtalk.nbcsports.com/2012/12/09/josh-mcdaniels-could-be-closing-in-on-his-second-chance-as-a-head-coach/
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jut eszembe, nem tudjátok véletlenül, hogy a sport2 mikor fog Browns mérkőzést közvetíteni?Dávid
Stream + tízyardos kombót ajánlom 😉Joey Tribbiani
Köszönöm, ennek örülök.

Nagyon komoly az injury report, MINDEN JÁTÉKOS edzett. Ez azt is jelenti, h. Patterson visszatérhet.


Joey Tribbiani
Ennek pedig még inkább! 😊
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Nagyon komoly az injury report, MINDEN JÁTÉKOS edzett. Ez azt is jelenti, h. Patterson visszatérhet.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Jut eszembe, nem tudjátok véletlenül, hogy a sport2 mikor fog Browns mérkőzést közvetíteni?Dávid
Stream + tízyardos kombót ajánlom 😉

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Köszi nektek a családi fogadtatást! 😊
Igen sajnos, tény, hogy a jelenlegi 4-8 -as mutatónkkal a playoff szereplés már lehetetlen távolságba került. Azonban még bizakodhatunk - legalábbis én bizakodom - a tavalyi 4-12 -es mérleg felülmúlásában. Az utolsó négy meccsünkből legalább az egyik otthonit, a Chiefs ellenit jó lenne hozni...

Jut eszembe, nem tudjátok véletlenül, hogy a sport2 mikor fog Browns mérkőzést közvetíteni? A legutolsó, amit a torrenten megtaláltam, az a tavalyi alapszakaszt záró derby volt a csoport rivális Steelers ellen.

A clevelandi döcögős évek meg jöhetnek, bátran állok elébük. 😊
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Üdv.
Jól választottál 😊 Itt a szezon november elején véget ér, az olyan dolgokról, mint playoff v. SB csak olvasunk, de legalább nem kell ezek miatt izgulni. A draft a mi Super Bowlunk !

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Üdv otthon ! 😊 Készülj fel döcögős éveid lesznek 😛

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!
Én még csak idén szeptemberben kezdtem el foglalkozni az amerikai futballal - játszom és nézem is egyaránt. Sokaknak ismerős lehet az élettörténet, hogy az adott pillanatig szinte semmit sem tudtam erről a tengerentúli sportágról. Nem ismertem a szabályait, a történelmét, a csapatait. Most - három hónap elteltével - jutottam arra a pontra, hogy csapatot választok. Több pozitív tényező miatt úgy döntöttem, hogy a Browns csapatát választom családomul. 😊
Persze elég nagyképűnek hangzik e semmitmondó hír megosztása, ám én legkisebb mértékben sem ez okból teszem. Hanem azért, mert szeretném felvenni a kapcsolatot a hazai Browns szurkolókkal, tőlük minél többet megtudni a csapatról, s annak drukkolni meccsről-meccsre.
Tudom, láttam, hogy ez a Cleveland Browns fórum, s nyilván jó helyen járok, de mivel nagy az átjárás a fórumok között biztosra nem tudhatom, hogy kikkel lehet ez ügyben konzultálni...
Kösz, hogy meghallgattatok!
Üdv: Dávid