Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 11 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
-> 3-13, 1/3-as pick. Ismét egy jól sikerült rebuilding !Joey Tribbiani
amíg megvan az első körös pick, addig nem lehet rosszat mondani😛, néztem legutóbb Weedent és egész használhatóan játszott, kíváncsi vagyok hová tud fejlődni a köv. években (és meddig?)sapka
Idén elég passzív vagyok mint látjátok, de azért figyelem a fórumot meg, hogy mi történik, már hat éve figyelem a Browns agonizálását, és teljesen szkeptikus vagyok. Igazi vesztesek vagyunk, akiket még az ág is húz, folyamatos rossz döntések minden téren, évről évre, nem a játékosokkal van a gond, hanem folyamatosan az FO-val és az edzői stábbal véleményem szerint, borzasztó már nézni ezt állandóan, a folytonos rossz döntéseket, amiket sokszor még mi laikusnak mondható szurkolók se értünk, és még be is bizonyosodik, hogy igazunk volt.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 11 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Ezzel a rövid írással szeretnék köszönetet mondani mindenkinek
 steelers.hu/the-pink-month-completion/
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
-> 3-13, 1/3-as pick. Ismét egy jól sikerült rebuilding !Joey Tribbiani
amíg megvan az első körös pick, addig nem lehet rosszat mondani😛, néztem legutóbb Weedent és egész használhatóan játszott, kíváncsi vagyok hová tud fejlődni a köv. években (és meddig?)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
megkérdezték Shurmurtól, hogyan is van az, h. a múlt héten 4&1 az ellenfél térfelén -> punt, tegnap 4&2 a saját 30-as környékén -> nempunt.

ezt válaszolta a mester:

(On why they went for it on fourth and two)- “I wanted to get the first down. It felt like we had a play that we liked and we didn’t execute it well. That’s why.”

Nebassz !

aztán jött ez:

(On if going for it on fourth and two was against his nature)- “What do you mean? It will be a fun thing for everyone to talk about this week, just like when we lost the game and I didn’t go for it. I don’t know what you’re talking about, ‘my nature.’ I don’t know you that well, you probably don’t know me that well.”

LOL ! Igen, erről beszél mindenki, mert kva szar döntés volt mind2.


nézegettem a schedule-t, legjobb esetben 4-12, de inkább 3-13. A kövi két meccs tuti bukó, @Cowboys, Vasas. Aztán jön 3 papíron nyerhető tali, de idegenben 1000 éve nem tudunk nyerni, tehát @Raiders L. A Chiefs Romeoval és Bradyvel must win, utána Skins otthon 50-50%, de inkább L. Végül @Broncos, @Vasas, simaliba.

Sok csapat (9) áll 3 győzelemmel, még egyet nagy valószínűséggel mindegyik behúz.
Kettő W-t kukázott eddig a Saints és a Panthers, előbbi tuti összeszed még uennyit, remélem a Carolina is.
Marad a Chiefs és a Jax, még nálunk is gyengébbek...

-> 3-13, 1/3-as pick. Ismét egy jól sikerült rebuilding !

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Valamit bele kellene már tényleg nyúlni a dolgokba, mert rajtunk röhög a liga lassan..Vokey
szezon közben nincs értelme. Ami durva, h. még ennél is van rosszabb, ld. KC.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Valamit bele kellene már tényleg nyúlni a dolgokba, mert rajtunk röhög a liga lassan..
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
2-7, ennyi volt a szezon, innen tényleg nincs visszaút.

Jövő héten bye week, végre egy kis nyugi 😛

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ha így haladunk elbasszuk az esélyeinket az 1/1re 😛 Drip
azért valljuk be, ez a csapat nem 1/1-szintű. És nem is biztos, h. olyan jól járnánk az első pickkel. Idén nehezebb lesz letradelni, nincs Luck v. RGIII kaliberű játékos, QB és LT nem kell, kit húznál ? Jó lesz az az 1/6 is 😊 Joey Tribbiani
Ez a csapat valóban nem 1/1 esélyes és nem is kívánom h minél előbb végezettek a draftolási listát tekintve, de egy top3-as pick esetleg még jöl jöhetne számotokra, hiszen feltrade esetén egy extra picket kereshetnétek vele. Vagy rosszul gondolom? 😊
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Phil Taylor aktiválva a PUP-listáról.vassadi
Brian Sanford meg megy IR-re.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Phil Taylor aktiválva a PUP-listáról.
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Lombardi, neee... kurva szar lépés lenne, de szerencsére messze még a szezon vége.

A depth charton A. Smith a kezdő FB, nem Marecic. Ezt mondjuk szeretem a mostani coaching staffban, ha vki szar, az kikerül a kezdőből (Hagg, most pedig Mari). Mangininél és főleg RAC-nál ez nem így volt...

Az injury report egész korrekt, Patterson és Rubin nem edzett, mindenki más limitált v. teljes edzésmunkát végzett.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Erősödnek a pletykák h Michael Lombardi lesz az új GM-etek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
nyílván poénra fogtam a dolgot 😉 egyébként jó a kérdés 😊 Tényleg átkéne gondolni,hogy kit hoznánk 1/1re ...én szvsz Geno Smitht,annak ellenére,hogy Weeden tényleg jól játszik. Ha már ott vagyunk,akkor nem kéne elszalasztanunk azt a lehetőséget.Ha mégse Geno,akkor nem is tudom... védelembe húznék.Jarvis Jones még az akit így első blikkre megmerném kockáztatni,esetleg Mingo ... de az 1/6 tényleg tök jó nekünk és Mingo akkor még több mint valószínű,hogy bent lesz,nagy mákkal még Jones is. De ez még a jövő zenéje,úgyis sokszor fog még feljönni a draft téma 😀 Drip
Jones szvsz jobb lenne 3-4-be, 4-3-ban ilyen Von Miller-szerű szerepkörben lenne használható csak sztem. Bár ugye ha kirúgják megint a stábot akk lehet h jövőre újra 3-4 lesz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Ha így haladunk elbasszuk az esélyeinket az 1/1re 😛 Drip
azért valljuk be, ez a csapat nem 1/1-szintű. És nem is biztos, h. olyan jól járnánk az első pickkel. Idén nehezebb lesz letradelni, nincs Luck v. RGIII kaliberű játékos, QB és LT nem kell, kit húznál ? Jó lesz az az 1/6 is 😊 Joey Tribbiani
Ha így haladunk elbasszuk az esélyeinket az 1/1re 😛 Drip
azért valljuk be, ez a csapat nem 1/1-szintű. És nem is biztos, h. olyan jól járnánk az első pickkel. Idén nehezebb lesz letradelni, nincs Luck v. RGIII kaliberű játékos, QB és LT nem kell, kit húznál ? Jó lesz az az 1/6 is 😊 Joey Tribbiani
nyílván poénra fogtam a dolgot 😉 egyébként jó a kérdés 😊 Tényleg átkéne gondolni,hogy kit hoznánk 1/1re ...én szvsz Geno Smitht,annak ellenére,hogy Weeden tényleg jól játszik. Ha már ott vagyunk,akkor nem kéne elszalasztanunk azt a lehetőséget.Ha mégse Geno,akkor nem is tudom... védelembe húznék.Jarvis Jones még az akit így első blikkre megmerném kockáztatni,esetleg Mingo ... de az 1/6 tényleg tök jó nekünk és Mingo akkor még több mint valószínű,hogy bent lesz,nagy mákkal még Jones is. De ez még a jövő zenéje,úgyis sokszor fog még feljönni a draft téma 😀

több mint 11 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Ha így haladunk elbasszuk az esélyeinket az 1/1re 😛 Drip
azért valljuk be, ez a csapat nem 1/1-szintű. És nem is biztos, h. olyan jól járnánk az első pickkel. Idén nehezebb lesz letradelni, nincs Luck v. RGIII kaliberű játékos, QB és LT nem kell, kit húznál ? Jó lesz az az 1/6 is 😊 Joey Tribbiani
Jogos. 😉
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Ha így haladunk elbasszuk az esélyeinket az 1/1re 😛 Drip
azért valljuk be, ez a csapat nem 1/1-szintű. És nem is biztos, h. olyan jól járnánk az első pickkel. Idén nehezebb lesz letradelni, nincs Luck v. RGIII kaliberű játékos, QB és LT nem kell, kit húznál ? Jó lesz az az 1/6 is 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Ha így haladunk elbasszuk az esélyeinket az 1/1re 😛

több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
inaktívok: CB Tashaun Gibpson, RB Brandon Jackson, FB Owen Marecic, WR Mohamed Massaquoi, CB Dimitri Patterson, DT Ahtyba Rubin, G Jarrod Shaw

Marecic, végre !

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Rubin/Patterson out, Hardesty/+15.😊. probable, Massaquoi/Gipson/Richardson questionable.
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
mi a pöcs ? hogyhogy IR-e kerültek ... mindig lemaradok ezekről a sérülésekről 😀

több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Pinkston is IR-re került, Shaw jött a helyére a pracsquadból.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
#Browns LB Fujita will be placed on IR.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
A Colts elleni meccset még nem láttam, de a PFF teljesen odavan Greco játékától. Nem vet túl jó fényt a stábra, hogy Pinkston szerencsétlen betegsége miatt derülhetett csak ki. DoM
most olvasom én is, érdekes. Már a Bengals meccs után is dícsérték.

Mondjuk ez is komoly: Weeden was extremely accurate in the short and intermediate passing game, completing 23 of 30 for 217 yards on throws less than 20 yards downfield.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
A Colts elleni meccset még nem láttam, de a PFF teljesen odavan Greco játékától. Nem vet túl jó fényt a stábra, hogy Pinkston szerencsétlen betegsége miatt derülhetett csak ki.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
tévedtem, de ilyen hc-vel nem lehet.

legyen már január.Joey Tribbiani
nemnem igazad volt bőven nyerhető meccs volt ... és szintén igaz,hogy ha 4.és 1re nem megyünk neki akkor ne is várjunk semmilyen csodát ... a mi szezonunkat tekintve legyen már január amúgy meg még ne mert szeretnék még meccseket nézni 😛Drip
Gordon csóri megnyerhette volna egyedül, de ezt nem is értettem, ellenfél 40-esénél kb
Mintha azt akarták volna mondani, hogy valahogy nyerjétek már meg, kell az 1/1... Azért az edzői húzásért meg is érdemelte a csapat a vereséget, ez közröhej volt
(mondjuk az első TD előtt is lehetett volna mondjuk egy elkapót felrakni csak a poén kedvéért, hogy ne 11-en futásra ugorjanak, és legyen belőle egy fasza kis mínusz 2 yard)