Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 852 — 258. §
Ezt most találtam, Dan Quinn nevét még tényleg érdemes bedobni a közösbe
 www.nfl.com/news/story/09000d5d823bfbe4/printable/stoops-pelini-among-college-coaches-with-nfl-potential


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Bob Stoops?jjncaa
Látszik, hogy a Big12 van leginkább látókörömön kívül hétről-hétre, rá nem is gondoltam, de papíron jól néz ki. Esetleg lehetne nyitni egy topikot a témának az NFL általános részben, hogy kiből lesz NFL HC 2013-ban?
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 852 — 258. §
Kelly még sosem dolgozott az NFL-ben, szerintem is nagyon rizikós. Butch Davis azért volt DL-coach és def. coord ('Boys) mielőtt idejött, Carroll HC... gyorsan bepötyögtem, Schiano is lehúzott 3 évet a Bearsnél, mint def. assistant és db coach.Joey Tribbiani
Az NFL tapasztalatot nem tartanám kizáró tényező, ha helyette van NCAA HC-ként eltöltött komolyabb időszak. Chip Kellyvel szerintem az a buktató HC-ként, hogy az tényleg dupla vagy semmi. Ha bejön minden király, ha nem, két év és mindent elölről kell kezdeni.

JJ: Pelini. 😊 Mindig szimpatizálok a toporzékoló edzőkkel, de ő már lehet tényleg túlzás. North Caroline State-nél ha nagyon kiszalad az év, még O'Briennek is eszébe juthat, hogy ide nekem az NFL-t is pályafutásom lezárására a Wolfpacknél többet már nem érhetek el.DoM
Bob Stoops?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Kelly még sosem dolgozott az NFL-ben, szerintem is nagyon rizikós. Butch Davis azért volt DL-coach és def. coord ('Boys) mielőtt idejött, Carroll HC... gyorsan bepötyögtem, Schiano is lehúzott 3 évet a Bearsnél, mint def. assistant és db coach.Joey Tribbiani
Az NFL tapasztalatot nem tartanám kizáró tényező, ha helyette van NCAA HC-ként eltöltött komolyabb időszak. Chip Kellyvel szerintem az a buktató HC-ként, hogy az tényleg dupla vagy semmi. Ha bejön minden király, ha nem, két év és mindent elölről kell kezdeni.

JJ: Pelini. 😊 Mindig szimpatizálok a toporzékoló edzőkkel, de ő már lehet tényleg túlzás. North Caroline State-nél ha nagyon kiszalad az év, még O'Briennek is eszébe juthat, hogy ide nekem az NFL-t is pályafutásom lezárására a Wolfpacknél többet már nem érhetek el.
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 852 — 258. §
Az NCAA vonalnak én is örülnék, de nem tudom ki lehet esélyes.
Joey Tribbiani
Múltkor nézegettem, hátha lesz valami isteni sugallat, de túl sok edzőn nem akadt meg a szemem.
Doug Marrone nem tudom eljönne-e a Syracuse-tól (Paytonnak volt OC-je a Saintsnél korábban). Nála jobb első blikkre nem akadt. 😉DoM
Bo Pelini esetleg, bár ő sem egy "up-and-coming" edző jelenleg


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Hadennek letelt a 4, nem!?!Vokey
ja, játszik vasárnap.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Az NCAA vonalnak én is örülnék, de nem tudom ki lehet esélyes.
Joey Tribbiani
Múltkor nézegettem, hátha lesz valami isteni sugallat, de túl sok edzőn nem akadt meg a szemem.
Doug Marrone nem tudom eljönne-e a Syracuse-tól (Paytonnak volt OC-je a Saintsnél korábban). Nála jobb első blikkre nem akadt. 😉DoM
Szezon végén esetleg Chip Kelly? Ha megnyernénk a BCS championshipet, szerintem már biztos, hogy menne az NFL-be idén.Schleck
Kelly még sosem dolgozott az NFL-ben, szerintem is nagyon rizikós. Butch Davis azért volt DL-coach és def. coord ('Boys) mielőtt idejött, Carroll HC... gyorsan bepötyögtem, Schiano is lehúzott 3 évet a Bearsnél, mint def. assistant és db coach.

Nem tudom megnéztétek-e a Football Life: Browns '95 filmet, nagyon komoly staffot hozott össze Belichick. Saban, Ferentz ... mondjuk ők biztosan maradnak az NCAA-ben. Btw, akkoriban a csapatnál dolgozott Schwartz, Pioli, Dimitroff, Mangini, Phil Savage, Kokinis és Tannenbaum is.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szezon végén esetleg Chip Kelly? Ha megnyernénk a BCS championshipet, szerintem már biztos, hogy menne az NFL-be idén.Schleck
Szerintem egy tulaj sem fogja bevállalni. Főedzőnek semmiképpen. OC-ként már könnyebben kaphat állást, akár elsőéves HC mellett, mert ha besül a rendszer, elég őt kirúgni és nem dől össze a teljes kártyavár.DoM
Hát elvileg a Bucs tavaly konkrét HC ajánlatot adott neki, csak elutasította még:  latimesblogs.latimes.com/sports_blog/2012/01/chip-kelly-turns-down-tampa-bay-buccaneers-coaching-job.html

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Szezon végén esetleg Chip Kelly? Ha megnyernénk a BCS championshipet, szerintem már biztos, hogy menne az NFL-be idén.Schleck
Szerintem egy tulaj sem fogja bevállalni. Főedzőnek semmiképpen. OC-ként már könnyebben kaphat állást, akár elsőéves HC mellett, mert ha besül a rendszer, elég őt kirúgni és nem dől össze a teljes kártyavár.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Az NCAA vonalnak én is örülnék, de nem tudom ki lehet esélyes.
Joey Tribbiani
Múltkor nézegettem, hátha lesz valami isteni sugallat, de túl sok edzőn nem akadt meg a szemem.
Doug Marrone nem tudom eljönne-e a Syracuse-tól (Paytonnak volt OC-je a Saintsnél korábban). Nála jobb első blikkre nem akadt. 😉DoM
Szezon végén esetleg Chip Kelly? Ha megnyernénk a BCS championshipet, szerintem már biztos, hogy menne az NFL-be idén.

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Az NCAA vonalnak én is örülnék, de nem tudom ki lehet esélyes.
Joey Tribbiani
Múltkor nézegettem, hátha lesz valami isteni sugallat, de túl sok edzőn nem akadt meg a szemem.
Doug Marrone nem tudom eljönne-e a Syracuse-tól (Paytonnak volt OC-je a Saintsnél korábban). Nála jobb első blikkre nem akadt. 😉
több mint 11 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Hadennek letelt a 4, nem!?!
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Haslam új clevelandi kecója 😛



 www.cleveland.com/business/index.ssf/2012/10/new_cleveland_browns_owner_jim.htmlJoey Tribbiani
középfölde?sutianap
aprajafalva

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Haslam új clevelandi kecója 😛



 www.cleveland.com/business/index.ssf/2012/10/new_cleveland_browns_owner_jim.htmlJoey Tribbiani
középfölde?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Haslam új clevelandi kecója 😛



 www.cleveland.com/business/index.ssf/2012/10/new_cleveland_browns_owner_jim.html

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
- D'Qwell Jackson might be ready to face the Bengals despite a head injury last week.

- Fujita said Wednesday he'll play Sunday.

- The only healthy receivers on the roster are Cribbs, Gordon and Little.

- Rubin is doubtful for the game, Winn and Hughes will most likely start.

- Patterson is out at least a few weeks. Skrine or Wade will play in the nickel position this week.

Hát, nem vagyok túl bizakodó..Vokey
Sima L, DL Rubin nélkül kuka, sec. fos, a két legjobb wr sérült és még mindig shurmur a HC.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
LaCanfora szerint Haslam (és Banner) két fő célpontja Chucky és Cowher lehet, de valszeg mindkettő visszautasítja a lehetőséget. Sokkal valószínűbb egy fiatal koordinátor, pl. Jay Gruden.
Joey Tribbiani
Háát.. ide mindenképpen HC tapasztalattal (legalább NCAA) rendelkező olyan edző kellene, akinek komoly tekintélye lenne, és össze tudná fogni ezt a rutintalan csapatot. Aztán koordinátor posztra már jöhet a kreativitás és a fiatalság.
DoM
Sok alapja nincs a dolognak, Reid (Banner) és Tomlin (Haslam) miatt tippelnek fiatal koordinátorra.

Az NCAA vonalnak én is örülnék, de nem tudom ki lehet esélyes.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
- D'Qwell Jackson might be ready to face the Bengals despite a head injury last week.

- Fujita said Wednesday he'll play Sunday.

- The only healthy receivers on the roster are Cribbs, Gordon and Little.

- Rubin is doubtful for the game, Winn and Hughes will most likely start.

- Patterson is out at least a few weeks. Skrine or Wade will play in the nickel position this week.

Hát, nem vagyok túl bizakodó..
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
LaCanfora szerint Haslam (és Banner) két fő célpontja Chucky és Cowher lehet, de valszeg mindkettő visszautasítja a lehetőséget. Sokkal valószínűbb egy fiatal koordinátor, pl. Jay Gruden.
Joey Tribbiani
Háát.. ide mindenképpen HC tapasztalattal (legalább NCAA) rendelkező olyan edző kellene, akinek komoly tekintélye lenne, és össze tudná fogni ezt a rutintalan csapatot. Aztán koordinátor posztra már jöhet a kreativitás és a fiatalság.
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Kb. a fél keret nem edzett tegnap; már megy a találgatás, h. ki lehet az új HC; Fujita beszólt Goodell-nek.

injury report:
DNP: Benjamin, Gipson, DQ, Massa, Norwood, Patterson, Rubin
LP: Fujita, Ventrone, A. Smith, Ward

LaCanfora szerint Haslam (és Banner) két fő célpontja Chucky és Cowher lehet, de valszeg mindkettő visszautasítja a lehetőséget. Sokkal valószínűbb egy fiatal koordinátor, pl. Jay Gruden.

Fujita levele: "The commissioner says he is disappointed in me,'' said Fujita, a member of the NFLPA's executive council and committee member on player health and safety. "The truth is, I’m disappointed in him. His positions on player health and safety since a 2009 congressional hearing on concussions have been inconsistent at best.''
...  www.cleveland.com/browns/index.ssf/2012/10/cleveland_browns_linebacker_sc_7.html

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Nagy dilemma lesz, az biztos. Igazából leszarom, kompetens FO-t és HC-t akarok. Jimmy Haslamban nagyon bízom, de Holmgrennek is örültem...Joey Tribbiani
Nagyon nem egyszerű a helyzet és ahogy évről évre figyeli az ember az edzőkeringőket, egyre kevesebb a kapaszkodó, hogy mitől is lesz valakiből sikeres HC mi innen az oldalvonalon kívülről tényleg csak találgatni tudunk.

Mitől működik Frazier a Vikesnél, Smith a Falconsnál, és miért bukott Singletary és viszi csődbe a csapatot Rivera most a Panthersnél?

Sean Payton képes volt HC/Off. playcaller szerepkört egyszerre vinni nulla minimális koordinátori tapasztalattal és győztes csapatot vezetni, míg Zorn, McDaniels, Shurmur, Garrett azt se tudja/tudta melyik bolygón van éppen és mit is keres ott.

A sort hosszan lehetne folytatni...

Kíváncsian várom kívülállóként, hogy mi lesz itt.

Kicsit ON is legyek, én amennyit láttam Weedenből, életkortól függetlenül egy jó karral megáldott irányító, aki most szembesül életében először azzal, hogy mi is az a pro-style rendszer és bele lett dobva a mélyvízbe, hogy menetközben hátha megtanul úszni. 😕DoM
Nem egy egzakt tudomány, az biztos. A legutóbbi két választással talán az volt a probléma, h. nagyon gyorsan döntöttünk. Mangini-t kirúgták dec. végén, 1 héttel késôbb már Browns HC volt. Aztán jött Holmi, aki nagyon mondogatta, h. nem számít a west coast múlt és széleskörû keresés lesz; ehhez képest:

"Although he promised a "wide" coaching search, Holmgren only met with Shurmur, Atlanta offensive coordinator Mike Mularkey and New York Giants defensive coordinator Perry Fewell. Interviews with potential candidates Jon Gruden and John Fox never got past an exploratory phone call, and an expected meeting with Philadelphia offensive coordinator Marty Mornhinweg -- another Holmgren protege -- never happened.

Shurmur emerged as the front-runner in recent days and no one caught him.
His deep connections with Cleveland's front office certainly helped Shurmur's chances. He spent eight years working with Browns general manager Tom Heckert in Philadelphia. Shurmur never worked directly with Holmgren, but he learned the West Coast offense Holmgren prefers under Eagles coach Andy Reid, one of the Cleveland president's closest friends."

A LaMonte szál is vicces, kb. a komplett Brownst ô képviseli...

Some of LaMonte's clients include:
Mike Holmgren (Cleveland Browns President)
Pat Shurmur (Cleveland Browns Head Coach
Brad Childress (Cleveland Browns Offensive Coordinator)
Tom Heckert (Cleveland Browns General Manager)
Nolan Cromwell (Cleveland Browns Senior Offensive Assistant)

Haslam remélem sok jelöltet meghallgat, az mindenképp pozitív, h. tiszta lappal indul az NFL-ben.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Nagy dilemma lesz, az biztos. Igazából leszarom, kompetens FO-t és HC-t akarok. Jimmy Haslamban nagyon bízom, de Holmgrennek is örültem...Joey Tribbiani
Nagyon nem egyszerű a helyzet és ahogy évről évre figyeli az ember az edzőkeringőket, egyre kevesebb a kapaszkodó, hogy mitől is lesz valakiből sikeres HC mi innen az oldalvonalon kívülről tényleg csak találgatni tudunk.

Mitől működik Frazier a Vikesnél, Smith a Falconsnál, és miért bukott Singletary és viszi csődbe a csapatot Rivera most a Panthersnél?

Sean Payton képes volt HC/Off. playcaller szerepkört egyszerre vinni nulla minimális koordinátori tapasztalattal és győztes csapatot vezetni, míg Zorn, McDaniels, Shurmur, Garrett azt se tudja/tudta melyik bolygón van éppen és mit is keres ott.

A sort hosszan lehetne folytatni...

Kíváncsian várom kívülállóként, hogy mi lesz itt.

Kicsit ON is legyek, én amennyit láttam Weedenből, életkortól függetlenül egy jó karral megáldott irányító, aki most szembesül életében először azzal, hogy mi is az a pro-style rendszer és bele lett dobva a mélyvízbe, hogy menetközben hátha megtanul úszni. 😕
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
The loss dropped the Browns to 0-5 and matched their franchise record for 11 losses in a row, set in 1974-75.

Kb. ez az egyetlen rekord, amit a Holmi, Heckert, Shurmur rezsim fel tud mutatni... 0-5-tel utoljára az 1999-es Browns kezdett, ez jól mutatja mennyit fejlôdött a csapat az újrakezdés óta. Akkor a 8. héten sikerült elôször gyözni, most talán decemberben összejön (dec. 2 raiders, dec. 9 chiefs).

Ebbôl 1/1 lesz.Joey Tribbiani
Akkor jöhet Gino 😛 Drip
Nagy dilemma lesz, az biztos. Igazából leszarom, kompetens FO-t és HC-t akarok. Jimmy Haslamban nagyon bízom, de Holmgrennek is örültem...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
The loss dropped the Browns to 0-5 and matched their franchise record for 11 losses in a row, set in 1974-75.

Kb. ez az egyetlen rekord, amit a Holmi, Heckert, Shurmur rezsim fel tud mutatni... 0-5-tel utoljára az 1999-es Browns kezdett, ez jól mutatja mennyit fejlôdött a csapat az újrakezdés óta. Akkor a 8. héten sikerült elôször gyözni, most talán decemberben összejön (dec. 2 raiders, dec. 9 chiefs).

Ebbôl 1/1 lesz.Joey Tribbiani
Akkor jöhet Gino 😛

több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
The loss dropped the Browns to 0-5 and matched their franchise record for 11 losses in a row, set in 1974-75.

Kb. ez az egyetlen rekord, amit a Holmi, Heckert, Shurmur rezsim fel tud mutatni... 0-5-tel utoljára az 1999-es Browns kezdett, ez jól mutatja mennyit fejlôdött a csapat az újrakezdés óta. Akkor a 8. héten sikerült elôször gyözni, most talán decemberben összejön (dec. 2 raiders, dec. 9 chiefs).

Ebbôl 1/1 lesz.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964