Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 11 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Na, hát akkor ez is kuka. Azon kívül, hogy a mai 12 órás meló után kicsit sikerült felengednem, nem sok egyéb pozitívumot tudnék említeni. Weedenen nem tudok kiigazodni továbbra sem. Sheard ma nekem is fájt..
Legközelebb.
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
egyértelmű de legalább az is kiderült,hogy Gordonra lehet számítani csak keresni kell Drip
ja, Richardson is állat + Weeden is belefér. Persze tőle több kell, de senki sem várta, h. az 5. meccsén tökéletesen fog játszani. Mondjuk a szezon vége felé nem szeretnék olyan interceptiont látni, mint amilyen a 2. volt.

A védelem viszont katasztrófa, a Giants OL teljesen dominálta a DL-t, Sheard eltűnt, semmi nyomás nem volt Eli-on.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
egyértelmű de legalább az is kiderült,hogy Gordonra lehet számítani csak keresni kell

több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
0-5, de legalább kiderült a probléma nem az, h. az elején hátrányba kerülünk. A probléma az, h. szar a csapat. Pedig az esély megvolt, Cribbs visszahordása után egy szaros FG; Usama labdaszerzését követően INT.

Két hét és hivatalosan is Haslamé lesz a franchise, szezon közben nincs értelme váltani, de innen 1% esélyt adok Shurmurnak.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
nincs meglepi.

Browns declared WRs Mohamed Massaquoi and Travis Benjamin, TE Alex Smith, RB Brandon Jackson, S Tashaun Gipson, G/T Ryan Miller, and QB Thad Lewis inactive for Week 5 against the Giants.

meglepi W lesz 😊

Go Browns !Joey Tribbiani
Hohóóó nagyon is ideje lenne már !

több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
nincs meglepi.

Browns declared WRs Mohamed Massaquoi and Travis Benjamin, TE Alex Smith, RB Brandon Jackson, S Tashaun Gipson, G/T Ryan Miller, and QB Thad Lewis inactive for Week 5 against the Giants.

meglepi W lesz 😊

Go Browns !

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Cleveland Browns downgraded WR Travis Benjamin (hamstring) and WR Mohamed Massaquoi (hamstring) to out for Sunday vs. Giants.
Gordon-time

több mint 12 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
"Haslam: No Changes to the Browns Until After the Season..

James Haslam, incoming owner of the Cleveland Browns, was on FOX Business on Thursday and had one very important thing that Browns fans need to hear:

Nothing is changing until the season is over. No one is getting fired the second Haslam takes over. No one is cleaning out their offices "right this very minute" as some have claimed on an almost daily basis since it was announced that Haslam was purchasing the team from Randy Lerner.

“I don’t think anybody thinks 0-4 (is acceptable) and certainly Mike Holmgren and Pat Shurmur don’t think it is, and we don’t think it is,” Haslam said in the video. “But we’ve got a young team. We’re building. I think we’re heading in the right direction.

"We don’t officially own the team yet, and we’ve said all along that we’re not going to make any comments on personnel until after we own the team. That’s in about two weeks. And candidly we’ll be halfway through the football season then, so any personnel decisions we’d make would be made toward the end of the year.”

As we've been saying since Haslam rolled into town, he is the type of person who studies the situation carefully and weighs his options before making a decision. He's not going to fire someone just to show who's the boss or make a change for change's sake.

The hoople heads are not going to like today's news, but that's the way real NFL teams operate. Time to start getting used to it."
több mint 12 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Richardson was not at practice today so he could be with his girlfriend during the birth of his third child.. :]
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
hiába a 10 napos pihenő, hosszú a sérültlista. Benjamin, Gipson, Massa, A. Smith és Ward nem edzett; Cribbs, JMJ, Ventrone, Young és Rucker pedig csak limitáltan.

Az elkapósorban jelenleg 3 teljesen egészséges játékos van (Gordon, Little, Norwood), úgyh. elképzelhető, h. Cooper-t felhozzuk a practice squadból.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
nem tudom mit baszunk el a wr-választásoknál, de nagyon unalmas, h. egyik sem válik be. (persze Gordon még okés lehet, de az arány így is borzasztó).

Amíg Heckert a GM, addig komoly FA-igazolás nem lesz. Pedig ahogy múltkor írtam, pénz lenne rá. Sőt. Ezért mondjuk mindenképp jár a dícséret Tom-nak, nagyon jó helyzetben leszünk a kövi offseasonben.

- cap space: The Cincinnati Bengals and the Cleveland Browns currently rank in the top three in terms of most cap room for next season. Clayton reports that the Bengals have $42 million and the Browns have $40 million. Only the Indianapolis Colts ($43 million) have more than those two AFC North teams.

- FA-k: Benard, Sheldon Brown, Cribbs, English (ERFA), Fujita, Hodges, B. Jackson, Thad Lewis (ERFA), Maiava, Massa, Norwood (ERFA), Ogbonnaya (ERFA), A. Smith, Stephens (ERFA), Ventrone, Watson, Yount (RFA)

bustok, kiégett veteránok, cserék, spec. teamerek. Egyiknek sem kell évi 10+ milkás fizut adni.

még a következő, 2014-es offseasonben is csak két meghatározó játékos szerződése jár le (Mack, Ward). A 40 millióba simán belefér a hosszabbítás.

ha ehhez hozzávesszük, h. mennyire fiatal a csapat, azt hiszem kijelenthető, h. hosszú idő után először vonzó lehet a cleveland-i HC állás. A probléma, h. megint uaz a lemez: waiting for next year...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
FA-ról jó ideje nem építkezünk, és ha próbáltunk az se igen jött be, hirtelen csak a Big Baby-is offseason jut eszembe, ahol erősen a pénztárcába nyúltunk. Pedig a WR poszt szezonok óta égető, nem hiszem el, hogy ezt senki nem ismeri fel a GM-ben, és klasszis prótlás a draftról sem érkezett, mert ugyan húztunk több WR-t is az évek alatt, de egyiktől se várhatta senki, hogy rettegett elkapó legyen belőlük.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 12 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Little elkapása nem volt semmi a TD előtti drive-ban!
Jó lesz ez a csapat! Egyformán álltok a Saints-cel. 😉

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 12 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Vokey, egybk. üdv (újra) itt. Ha jól emlékszem az avatarodra elsősorban Indians fan vagy (az sem nagyobb öröm mostanság). Joey Tribbiani
Üdv! Igen-igen, a Tribe miatt keveredtem errefelé annakidején, de mivel nekik egy hét maradt a(z egyébként szokás szerint jó szar..) szezonból, NHL meg kuka idénre, így aztán gondoltam körülnézek kicsit a városban, hátha akad némi izgalom télvíz idejére.. 😉
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Na Joey már nemcsak egymagaddal beszélgetsz gratulálok a kitartásért! Ugyanakkor egy egész Eaglesnyi szimpatizánst kaptok még plusszba (amúgy is van az erős kötődések miatt) ha a csoportellenfeleinket vhogy mégis megfricskázzátok legalább egyet a háromból. Én örülök, hogy ez elején túl vagyunk rajtatok 😛dande
2008, '09, '10-ben vertük az aktuális SB-címvédőt, sajna ez sima meccsnek néz ki, nem tudom mihez kezdünk a Cruz, Nicks, Barden wr-sorral.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Vokey, egybk. üdv (újra) itt. Ha jól emlékszem az avatarodra elsősorban Indians fan vagy (az sem nagyobb öröm mostanság).

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
 indavideo.hu/video/Ajultan_esett_ossze_a_szereles_utan_az_NFL-es?utm_source=flash&utm_medium=watchoninda&utm_campaign=videoplayer
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 049 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na Joey már nemcsak egymagaddal beszélgetsz gratulálok a kitartásért! Ugyanakkor egy egész Eaglesnyi szimpatizánst kaptok még plusszba (amúgy is van az erős kötődések miatt) ha a csoportellenfeleinket vhogy mégis megfricskázzátok legalább egyet a háromból. Én örülök, hogy ez elején túl vagyunk rajtatok 😛
több mint 12 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
..azzal van a Browns-nál is a gond, hogy rapszodikus a teljesítmény. Jött pár pocsék drive az O-tól, aztán egyszerre látszólag a semmiből egy-egy kifejezetten szép - és nem mellesleg eredményes - támadás..N-Drew
Ezt nem tudom én sem igazán hova tenni (többek között). Gyenge szezont várok alapvetően, de ezúttal meglepetésgyőzelemmel.. 😉
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
N-Drew,

köszi 😊 mind igaz, amit írtál, ilyen fiatal csapattól absz. nem meglepetés a rapszódikus teljesítmény és senki sem várt PO-t idén. Viszont ha az utolsó négy szezon mérlege 4-12, 5-11, 5-11, 4-12, (0-4), akkor gyorsan fogy a türelem. És Shurmur eddig hatalmas csalódás. Kiket győztünk le az irányítása alatt ? Colts (2-14), Phins (6-10), Seahawks (7-9), Jags (5-11). 0 bravúrgyőzelem, nem látom, h. minimálisan is próbálnánk az ellenfél gyengéire játszani, a Bills meccs után is írtam, h. nyomjuk ezt a WCO-nak nevezett valamit és ha bejön jó, ha nem cumi.
Weeden passzkísérletei: Bengals - 37, Bills - 43, Ravens - 51 !! Komolyan kérdezem, normális ekkora terhet rakni egy rookie QB-re, mikor ott van az 1/3-as RB mögötte ? T-rich labdacipelései: Bengals - 19, Bills - 12, Ravens - 14.
Tavaly is elszállt egyszer Shurmi, pont a 4. héten. Akkor a Titans ellen 61-szer próbálkozott Colt 😂

Drippel egyetértek, FA-ről kéne (kellett volna) egy klasszis WR. Pénz lesz rá. A probléma Heckert, aki kizárólag a draftról akar építkezni. Ez nagyon szimpatikus és működőképes rendszer, ha megvan az alap (pl. Steelers). Viszont ha összesen van 4-5 meghatározó játékosod, akkor szinte kötelező a szabadügynök-piacról is igazolni.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Végignéztem a tegnapi meccseteket és annak, meg az eddigi szoros vereségeiteknek az alapján szvsz ez a Browns egyáltalán nem rossz csapat, bármit is mondjanak. A 32. a ligában? Kétlem. A D nem volt rossz, mentek a sack-ek is. A kicker egy vadállat, nem emlékszem, hogy láttam volna valaha egy meccsen 3 sikeres 50+ yardos FG-t egy rúgójátékostól.
A legnagyobb pechetek, hogy az AFC North-ban vagytok. Ennyi. Nálunk idén az AFC South-ban az éjjeli meccsen mutatott játékkal 16 héten át, simán lehetne esélyetek egy csoportbéli második helyre a Texans mögött. Weeden egyáltalán nem volt rossz, sőt. Richardson baromira tetszett. A WR drop-okkal nehéz lenne vitatkozni (bár a tehetséggel szerintem nem lenne gond, erre mondják, hogy elsősorban mentális kérdés), a secondary sem túl acélos Haden nélkül, de inkább azzal van a Browns-nál is a gond, hogy rapszodikus a teljesítmény. Jött pár pocsék drive az O-tól, aztán egyszerre látszólag a semmiből egy-egy kifejezetten szép - és nem mellesleg eredményes - támadás. Ugyanazt tudom javasolni Nektek, amit Petey: Fel a fejjel! Azért hiába a 0-4, mindenki látja kiktől is kaptatok ki és hogyan/mennyivel. Egyik se sereghajtó brigád éppenséggel. Erre a csapatra lehet építeni,inkább az a kérdés, hogy ebben a brutálisan erős csoportban mire lesz elég, elvégre a másik három csapat sem üldögél a hátsóján tétlenül. Száz szónak is egy a vége, szimpatikus csapatotok van, van benne "növekedési potenciál", bízzatok egy szebb folytatásban a jövőre nézve!

több mint 12 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
ójjaj most érkeztem csak megtudni a részleteket meg az eredményt :/ Valahol sejtettem,hogy ez lesz bár látom Richardson megint állatkodott egyet. WR-t lehet hozni draftról,de így is elég picket basztunk már el fiatal WR-kre akik mint írták már páran sokat dropolnak ... Elsősorban szerintem FA-ról kéne majd kutakodni hátha megint jó felhozatal lesz. Persze szívesen látnám Browns mezben Woodsot,Allent,vagy Huntert

több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Norwood hogy-hogy csak most került elő? gondolom ezredik számú WR, de ma is simán jobb volt az legtöbb társánál (tavaly meg sztem az egyik legjobb Browns WR volt)kristof
Massa sérülése miatt játszott tegnap.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Norwood hogy-hogy csak most került elő? gondolom ezredik számú WR, de ma is simán jobb volt az legtöbb társánál (tavaly meg sztem az egyik legjobb Browns WR volt)
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
ez a drop probléma azért vicces, mert még 2008-ban kezdődött Braylonnal. Tehát 4 offseason alatt nem sikerült normális elkapókat kukázni. Grat. Heckertnek és az összes scoutnak.

Annak örülök, h. más is észrevette, h. itt absz. nem Weeden a probléma. Jó és kurva unalmas téma, h. 28 éves rookie, de a Bengals, a Bills és a Baltimore ellen is meccsben tartotta a csapatot, egyre jobban érzi a zsebet és a nyomást, 15 yard felett is pontosan passzol. Ez a Brownsnál már nagy előrelépés. A Ravens néha 7 emberrel blitzelt, egész jól kezelte.

Gordon helyzetét Wyatt leírta, 3. WR, BW sem nagyon keresi egyelőre.

Ik,
1 jó CB nem elég. A Bills szinte végig 3 v. több elkapóval tolta, a hollóknál is sokat volt együtt a pályán a Boldin, Torrey, Jones trió.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964