Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Azért valaminek lehet örülni. Weeden megint nagyon jól játszott. Egy interception mondjuk benne volt, de azt a Gordon-dropot is nehéz elfelejteni.

Az utolsó 6 meccs statjai: 142/237, 60% comp., 1665 yard, 277.5 yds/g, 9 TD, 6 INT.

Leszarom, h. már 29, ha ilyen ütemben fejlődik bőven jó lesz. A Jags mennyivel van előrébb a 23 éves Gabbert-tel ? Vagy a Jets a 25 éves Sancho-val ?

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Én is hozhatónak éreztem meccs közben is, de mégsem hittem benne egy percig sem. Kb. Shurm sem. Haslam még próbálta eljátszani a csalódottat, de szép lassan belefásul majd ő is.
Egy hét múlva Chargers. Legalább otthon leszünk. Az is valami.Vokey
Haslamot nem féltem, egy 1 milliárd dolláros játékba nem fásulsz bele egyhamar 😊

Valamiért úgy érzem ez volt Shurmur utolsó esélye. Nyerhető meccs, jól játszik az offense, 4 pontos hátrány, 4&1 az ellenfél térfelén a 4. negyedben és... punt. 1-6, csőőő.

A védelem is katasztrófa. Ok, a második félidőben szép volt a strip-sack, de amit előtte műveltek az valami borzasztó. 1/7 Haden, 2/38 Ward, 1/21 Taylor, 2/37 Sheard, 3/87 Hughes. Heckert D-pickjei. Haden fasza, ez tiszta. A többi ? Ward lassan Pool-kategória lesz, 1 jó szezonja volt. Taylor sérült, Sheard 0 idén, Hughes meg nem fér a kezdőbe egy 6. körös rookie miatt... Az egész FO egy fos.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Én is hozhatónak éreztem meccs közben is, de mégsem hittem benne egy percig sem. Kb. Shurm sem. Haslam még próbálta eljátszani a csalódottat, de szép lassan belefásul majd ő is.
Egy hét múlva Chargers. Legalább otthon leszünk. Az is valami.
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
tévedtem, de ilyen hc-vel nem lehet.

legyen már január.Joey Tribbiani
nemnem igazad volt bőven nyerhető meccs volt ... és szintén igaz,hogy ha 4.és 1re nem megyünk neki akkor ne is várjunk semmilyen csodát ... a mi szezonunkat tekintve legyen már január amúgy meg még ne mert szeretnék még meccseket nézni 😛

több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
tévedtem, de ilyen hc-vel nem lehet.

legyen már január.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
inactives: WR Mo Massaquoi, CB Dimitri Patterson, RB B. Jackson, DB Taj Gipson, G Jason Pinkston, LB Scott Fujita, TE Alex Smith

duplavét várok, absz. nyerhető meccs.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
jobbulást Pinkstonnak.

Patterson és Fujita is out, viszont úgy néz ki Massa, Benjamin és Rubin játszhat.
Joey Tribbiani
Akkor Gordon megy vissza DC-n Benjamin mögé? Vagy nyújtott eleget az elmúlt meccseken ahhoz, hogy kezdő maradjon?Wyatt
inkább Massa a kérdés, de úgy néz ki marad kezdő és Little lesz a slot wr. Benjamin 4 elkapós felállásoknál léphet pályára.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
jobbulást Pinkstonnak.

Patterson és Fujita is out, viszont úgy néz ki Massa, Benjamin és Rubin játszhat.
Joey Tribbiani
Akkor Gordon megy vissza DC-n Benjamin mögé? Vagy nyújtott eleget az elmúlt meccseken ahhoz, hogy kezdő maradjon?

több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
jobbulást Pinkstonnak.

Patterson és Fujita is out, viszont úgy néz ki Massa, Benjamin és Rubin játszhat.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Pinkston vérröggel került kórházba. A Colts ellen biztosan nem lép pályára; jövő héten dől el, hogy játszhat-e még egyáltalán a szezonban.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
a szezon végén valszeg Heckert is távozik.
 www.foxsportsohio.com/10/16/12/Browns-front-office-braces-for-future-ch/landing_browns.html?blockID=805611&feedID=3725

Multiple sources told FOXSportsOhio.com that Browns general manger Tom Heckert has told people close to him that he believes he'll lose his position with the team at the end of the season, and that Heckert was making calls to friends around the league as early as August about potentially landing on another team's personnel staff in 2013. Joey Tribbiani
2013: QB Draft (Y)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
a szezon végén valszeg Heckert is távozik.
 www.foxsportsohio.com/10/16/12/Browns-front-office-braces-for-future-ch/landing_browns.html?blockID=805611&feedID=3725

Multiple sources told FOXSportsOhio.com that Browns general manger Tom Heckert has told people close to him that he believes he'll lose his position with the team at the end of the season, and that Heckert was making calls to friends around the league as early as August about potentially landing on another team's personnel staff in 2013.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
 twitter.com/intent/user?screen_name=MaryKayCabot&tw_p=embeddedtimeline&tw_w=245891999465607168
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Holmgren a szezon végén visszavonul, Banner lesz a CEO, okt. 25-én áll munkába.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Kedden hivatalosan is Haslam lesz a tulaj. Elég beszédes ez a nagy csend, Holmgren sehol, pedig azt mondta idén többet fog nyilatkozni a médiának. Szvsz már dobozol 😊
Joey Tribbiani
Holmgren cut

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
most sikerült megnézni, szép W !

Weeden megint jól játszott, most a hülye INT is elmaradt, nagyon bíztató. A Philly elleni első fordulós szenvedést azt hiszem nyugodtan elfelejthetjük, az utolsó 5 meccsen a statjai: 117/196, 60% comp., 1401 yard, 280 yds/g, 7 TD, 6 INT. Az INT sok, de korrigálható, a többi teljesen korrekt.

A fal is nagyon jó volt, pedig Pinkston legalább 2 negyedet kihagyott (Greco játszott a helyén). 2 sack a kiváló Bengals DL ellen benne van, de egybk. elég időt adtak Weedsnek és a run blocking is működött. Hardesty hatalmas meglepi, de remélem T-Rich sérülése nem súlyos.

Lehet, h. Gordon személyében végre megtaláltuk a deep threatet ? Ilyen hosszú passzjátékokat utoljára 2007-ben láttam 😊 Folytassa, kérem !

Marecic-et viszont mostmár tényleg cutoljuk, ismét két drop.

A védelem a jobbik arcát mutatta, de a Giants meccset nehéz elfelejteni, meglátjuk hogyan szerepelnek a Colts ellen. A fal közepe brutális lesz ha visszatér Taylor (és Rubin), a pass rush viszont továbbra is hiányzik. Ha nem az első helyen választunk a drafton, akkor DE-t kell húzni. Ja, Joe elit 😉Joey Tribbiani
Mingo v. Montgomery ... bármelyik jöhet 😀

több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
grat skacok.
én továbbra se gondolom olyan katasztrofálisnak a helyzetet, jó csapat ez és ki is fog jönni ez középtávon.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
most sikerült megnézni, szép W !

Weeden megint jól játszott, most a hülye INT is elmaradt, nagyon bíztató. A Philly elleni első fordulós szenvedést azt hiszem nyugodtan elfelejthetjük, az utolsó 5 meccsen a statjai: 117/196, 60% comp., 1401 yard, 280 yds/g, 7 TD, 6 INT. Az INT sok, de korrigálható, a többi teljesen korrekt.

A fal is nagyon jó volt, pedig Pinkston legalább 2 negyedet kihagyott (Greco játszott a helyén). 2 sack a kiváló Bengals DL ellen benne van, de egybk. elég időt adtak Weedsnek és a run blocking is működött. Hardesty hatalmas meglepi, de remélem T-Rich sérülése nem súlyos.

Lehet, h. Gordon személyében végre megtaláltuk a deep threatet ? Ilyen hosszú passzjátékokat utoljára 2007-ben láttam 😊 Folytassa, kérem !

Marecic-et viszont mostmár tényleg cutoljuk, ismét két drop.

A védelem a jobbik arcát mutatta, de a Giants meccset nehéz elfelejteni, meglátjuk hogyan szerepelnek a Colts ellen. A fal közepe brutális lesz ha visszatér Taylor (és Rubin), a pass rush viszont továbbra is hiányzik. Ha nem az első helyen választunk a drafton, akkor DE-t kell húzni. Ja, Joe elit 😉

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Ezt majd vissza kell nézni nyugodt körülmények között, mert egyelőre csak zsibbadok így a meccs után.. de a második felében legalább odab@sztunk, tényleg jó volt látni a srácokban a szikrát! FuckYeahh!!
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Norwood IR-n ?? Anno örültem Shurmurnak...amolyan underdogként tekintettem rá,de most megint csak örülnék az Új HC-nak és Holmgren távozásának...AHogy Joey mondta ő örült Holmgrennek én nem ...sose volt szimpatikus.Mindenesetre remélem,hogy a jövőben végre minden helyre jön. Marrone kétlem,hogy eljönne és Stoopsnak is örülnék...igazából mind1 csak valaki szedje össze a csapatotDrip
hát ez a Norwood IR elég meglepő, Josh Coopertől nem várok sokat, a beszámolók alapján nagyon rossz volt a TC-ben.

Kedden hivatalosan is Haslam lesz a tulaj. Elég beszédes ez a nagy csend, Holmgren sehol, pedig azt mondta idén többet fog nyilatkozni a médiának. Szvsz már dobozol 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Norwood IR-n ?? Anno örültem Shurmurnak...amolyan underdogként tekintettem rá,de most megint csak örülnék az Új HC-nak és Holmgren távozásának...AHogy Joey mondta ő örült Holmgrennek én nem ...sose volt szimpatikus.Mindenesetre remélem,hogy a jövőben végre minden helyre jön. Marrone kétlem,hogy eljönne és Stoopsnak is örülnék...igazából mind1 csak valaki szedje össze a csapatot

több mint 11 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
WR Josh Cooper (Weeden's second-leading receiver at Oklahoma State) off practice squad, WR Jordan Norwood to injured reserve..
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 853 — 258. §
Bob Stoops?jjncaa
Látszik, hogy a Big12 van leginkább látókörömön kívül hétről-hétre, rá nem is gondoltam, de papíron jól néz ki. Esetleg lehetne nyitni egy topikot a témának az NFL általános részben, hogy kiből lesz NFL HC 2013-ban?DoM
na ő papíron tényleg jó. Mozdítható ?Joey Tribbiani
mintha kezdene leáldozni a csillaga az Oklahománál, ha "feljebb" akar lépni, akkor számára most jött el a tökéletes alkalom


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Bob Stoops?jjncaa
Látszik, hogy a Big12 van leginkább látókörömön kívül hétről-hétre, rá nem is gondoltam, de papíron jól néz ki. Esetleg lehetne nyitni egy topikot a témának az NFL általános részben, hogy kiből lesz NFL HC 2013-ban?DoM
na ő papíron tényleg jó. Mozdítható ?

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 853 — 258. §
Bob Stoops?jjncaa
Látszik, hogy a Big12 van leginkább látókörömön kívül hétről-hétre, rá nem is gondoltam, de papíron jól néz ki. Esetleg lehetne nyitni egy topikot a témának az NFL általános részben, hogy kiből lesz NFL HC 2013-ban?DoM
Nyugodtan 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal