Dallas Cowboys
34 feliratkozó
több mint 13 éve
Csak random gondolatok összevissza:-Romot tényleg nagyon meg lehet dicsérni. Folyamatos nyomás volt rajta, 7 azaz 7x sackelték és az 50 kísérletből még így se adott el egyetlen labdát sem.
- Romonak megy a pacsi mert amit tegnap végig csinált az bizony férfias munka volt,nem mellesleg jól is játszott.
- Parnell ahhoz képest annyira nem is volt szar
- csütörtökön jön a Skins,az utolsó 3 meccsünket nyertűk nagyon muatatja magát egy sorminta szakítás,ráadásul valszeg Smith nélkül,(szvsz Murray se lesz még)az RGIII féle irányítók ellen is szenvedni szoktunk,meglátjuk mi lesz.
Cowboykarcsi
-Parnell játékában én is pozitívan csalódtam. Ügyes a srác, hátha lesz jövője a falban.
-Murray szerintem se fog játszani. Sajnos nem ilyen egyszerű, hogy sérülés után beugrik. Ha jól emlékszem szezon elején volt San Diegoban, hogy Matthews felépülés után (amikor már probable volt) még 3-4 meccset kihagyott, illetve talán volt 4 futása 1 fumble eredménnyel.
több mint 13 éve
Csak random gondolatok összevissza:- Romonak megy a pacsi mert amit tegnap végig csinált az bizony férfias munka volt,nem mellesleg jól is játszott.
- Felix is nagyot küzd,az utobbi hetekben rendre kihozza a meccsekből a maxot,sérülten,én imádom Murrayt de vele sem leszünk sokkal beljebb
- Austint nem tudom hogy szándékosan jegljük e hetek óta az első félidőben,de egyenlőre nagyon tettszik ahogy a 3dik és 4dik negyedekben hetek óta Witten mellett a legkláccsabb elkapónk.
- Bryant engem még most sem győzött meg,mert pont azokat a playeket nem csinálja meg amik a jó WReket elválasztja az elittől.(márpedig a 88as mezt egy egyszerű "jó" elkapó nem kapja meg Dallasban)
- Parnell ahhoz képest annyira nem is volt szar
- Harris remélem egyre több lehetőséget kap az offenseben is
- Ogletree idén egy meccset és egy TD-t leszámítva semmit nem csinál,köszönjük meg Wardnak azt a HTHet,mert biza a bünti nélkül ott is csak a lepkéket fogdosta volna,ennyit Harris és Holmes is tud,meg lehetne próbálni,
- az is igaz hogy nem a 3. WR miatt van az 5-5,Robinsonnal sem biztos hogy jobban állnánk.
- Cartert kezdem lassan ugy komázni mint Leet,egyszerűen már most alig várom hogy egyszerrre lássam őket a pályán,amit meg Sensitől kapott Richardson az még nekem is fájt 😊amugy Sims is egészen üde
- Spencer igazábol mióta visszajött a sérüléséből nagyon jól játszik,lassan olyan mint 2009ben volt
- számomra itteni pályafutása alatt ez volt Ryan legjobb meccse,az első félidőben valami kegyetlenül megbaszta a Browns Oline a 'Boys Dline-t,abszolut dominancia,én nagyon ugy éreztem hogy ugyan ugy járunk mint Seattleben,de gyönyörűen felállt a védelem,és egy benézett TD lszámítva végig tartotta a Browns támadóit,és ez leginkább Ryan érdeme
- Special Team,idén a csapat legjobb része,tegnap is Cribbs kordában tartva,Harris kulcsfontosságú PR,Bailey GW OT Kick,jöttök itt mindig hogy ha küldik Garrettet akkor Rob legyen a HC pedig egyértelmű hogy Coach 'D 😛 😊
- csütörtökön jön a Skins,az utolsó 3 meccsünket nyertűk nagyon muatatja magát egy sorminta szakítás,ráadásul valszeg Smith nélkül,(szvsz Murray se lesz még)az RGIII féle irányítók ellen is szenvedni szoktunk,meglátjuk mi lesz.
Ja és az idén sikerült bemutatnunk hogy mi tudunk az addigi szezonunk kb legjobb játékával veszteni(Ravens) illetve az eddigi szezonunk legszarabb (főleg O részről) játékával nyerni(Browns).
The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Ti láttok minimális esélyt is arra, hogy behúzzuk a Skins és az Eagles ellen is odahaza? Röhögjetek ki, de én igen. Hihetetlen mennyire más amúgy az ember szájíze még egy ilyen kisírt W után is, mint egy L-t követően. A Philly most nagyon padlón van (persze ki más ellen kapják össze magukat, mint ellenünk?), a Skins meg még mindig épülget, komoly sérültjeik vannak.minimális esély van, persze. azt most nem volt erőm megkeresni, hogy a Skins hol áll támadófal-ügyileg, de az Eagles helyzetét ugye ismerjük, valszeg Foles fog játszani. meg addigra Murray-nek is vissza kellene térnie.
Persze az megint más kérdés, hogy nálunk az utolsó használható falember egy ideig nem lesz, a backup futójátékunk továbbra is nevetséges, valamint adogatjuk az ajándékokat az ellenfélnek. De Romo nagyon összeszedte magát, Bryant szintén, Witten a kezdeti balfaszkodás után ismét űrüzemmódban (neki csak vasárnap) van. Szóval vannak biztató jelek.
A Giants előnye 1 meccs, mondjuk ők pont ebben az időszakban szokták összeszedni magukat. A WC hely érdekes, a CHI/GB párosból a hátrébb végző lesz az egyik, a másikra esélyes a Tampa, Saints, Vikings és a Seahawks. Szóval ez is necces. De úgy érzem, idén ezt a csoportot egy 9-7-el be lehetne húzni, és akkor. Persze többen mondtátok, hogy inkább ne kerüljünk PO-ba, mert ott úgyis szétaláznának. Lehet, sőt valószínű. Ráadásul egy PO csapatnál nem fogják JJ-ék azt érezni, hogy itt most nagyon változtatni kéne bármin is, aztán semmivel nem tartanánk előrébb. De akkor is, nekem hirtelen megjött az étvágyam, a sorsolásunk tényleg nagyon csábító (Big Ben mondjuk gondolom pont ellenünk tér majd vissza), szóval bármi lehet.
Van hátra 6 meccs, nyomjuk meg.gorbel
furcsa dolog ez amúgy, szerintem Murray óriásit lendítene a szekerünkön, szerintem vele ugyanúgy kell számolni, mint mondjuk McCoy-jal meg tegnap Richardsonnal.
azt hiszem, a rövid passzjáték ott lesz nekünk mindkét csapat ellen, Murray-vel talán futás is lesz, szóval minden a védelmen fog múlni.
nyilván nem jó, hogy Coleman kiesett, meg a védelem kb egy kulcsember kiesésére van attól, hogy összeomoljon. Carr, Mo, Sensi, Carter, Ware, Spencer (Ratliff). ők most a legféltettebb kincseink.
több mint 13 éve
Ti láttok minimális esélyt is arra, hogy behúzzuk a Skins és az Eagles ellen is odahaza? Röhögjetek ki, de én igen. Hihetetlen mennyire más amúgy az ember szájíze még egy ilyen kisírt W után is, mint egy L-t követően. A Philly most nagyon padlón van (persze ki más ellen kapják össze magukat, mint ellenünk?), a Skins meg még mindig épülget, komoly sérültjeik vannak.Persze az megint más kérdés, hogy nálunk az utolsó használható falember egy ideig nem lesz, a backup futójátékunk továbbra is nevetséges, valamint adogatjuk az ajándékokat az ellenfélnek. De Romo nagyon összeszedte magát, Bryant szintén, Witten a kezdeti balfaszkodás után ismét űrüzemmódban (neki csak vasárnap) van. Szóval vannak biztató jelek.
A Giants előnye 1 meccs, mondjuk ők pont ebben az időszakban szokták összeszedni magukat. A WC hely érdekes, a CHI/GB párosból a hátrébb végző lesz az egyik, a másikra esélyes a Tampa, Saints, Vikings és a Seahawks. Szóval ez is necces. De úgy érzem, idén ezt a csoportot egy 9-7-el be lehetne húzni, és akkor. Persze többen mondtátok, hogy inkább ne kerüljünk PO-ba, mert ott úgyis szétaláznának. Lehet, sőt valószínű. Ráadásul egy PO csapatnál nem fogják JJ-ék azt érezni, hogy itt most nagyon változtatni kéne bármin is, aztán semmivel nem tartanánk előrébb. De akkor is, nekem hirtelen megjött az étvágyam, a sorsolásunk tényleg nagyon csábító (Big Ben mondjuk gondolom pont ellenünk tér majd vissza), szóval bármi lehet.
Van hátra 6 meccs, nyomjuk meg.
több mint 13 éve
nem tom, hogy jól láttam-e a meccsen, de a vége fele Free bement Guardnak?win?hű.hát ez... hát ez... Win volt !!
hát ez... hát ez... hát ez szánalmas volt.slowmotion
azt ne felejtsd! 😉yooker
aha... Tyron high ankle sprain, az tesók között is 4-6 hét.
ha a trénernek (aki nyilván azt mondja, amit Jerry enged neki) igaza van, akkor _nem annyira súlyos_, és gondolom akkor csak 2-4 hét.
szerintem jövő héten már Kowalski kell centerbe, mert nincs sok ember, ő meg ugye a negyedik kezdő C lenne idén (ha PS-t is nézünk, akkor ötödik)slowmotion

több mint 13 éve
win?hű.hát ez... hát ez... Win volt !!
hát ez... hát ez... hát ez szánalmas volt.slowmotion
azt ne felejtsd! 😉yooker
aha... Tyron high ankle sprain, az tesók között is 4-6 hét.
ha a trénernek (aki nyilván azt mondja, amit Jerry enged neki) igaza van, akkor _nem annyira súlyos_, és gondolom akkor csak 2-4 hét.
szerintem jövő héten már Kowalski kell centerbe, mert nincs sok ember, ő meg ugye a negyedik kezdő C lenne idén (ha PS-t is nézünk, akkor ötödik)
több mint 13 éve
hű.hát ez... hát ez... Win volt !!
hát ez... hát ez... hát ez szánalmas volt.slowmotion
azt ne felejtsd! 😉
több mint 13 éve
Nyertünk de tartom amit félidőben írtam.Szánalom az O-lineunk. Mindegy remélem Tyron nem IR.
több mint 13 éve
mindenki húzzon a picsába. Ekkora szar játékot megint hogy lehet lehozni. Azt mondtam eddig hogy maradjon RED de nem mindenki takarodjon. A falból Tyron megsérült, így pont 0 használható emberünk van. Free cut ezt Parnel is lehozza sőt én is tudok ennyit. Szánalmas vergődés amit művelünk. nem lesz itt PO ne is legyen.Kurva mérges vagyok, ha meg is nyerjük ezt a meccset, (amire jelenleg alig van esély)akkor is tartom h Robot kivéve mindenkinek mennie kell.
több mint 13 éve
mai inaktívak:COWBOYS
CB Mike Jenkins
RB DeMarco Murray
C Ryan Cook
C Phil Costa
G David Arkin
DT Sean Lissemore
WR Andre Holmes
Browns nem ismerem de 2 CBjük se játszik, így a passzokkal lehet keresnivalónk elvileg.
több mint 13 éve
Nem hiszem h könnyű meccs lesz, biztos fel lesz tüzelve a Clevland, Richardsonra figyelni kell nagyon!!!Az O fal meg komédia már kb.
Fura lesz elég kevés 7órás meccsünk van.
több mint 13 éve
Valószínűleg Bernadeau fog kezdeni centerként a Browns ellen,Dockery lesz a helyén guardként. Remek lesz.... Cowboykarcsiasszem ezt a meccset is a védelemnek kell megnyerni.

több mint 13 éve
demarco lesz ma már?JanekHát beírták Doubtful-nak, de nem valószínű. Még mindig csak rehabozik.
több mint 13 éve
Jó és rossz hír:vagy inkább: várható és várható hír
Kowalski activated and expected to play;
Johnson moved to IRWirtschaftsteil
remélem, Johnson nem lesz olyan, mint jó pár évvel ezelőtt Beriault, aki egész jól mozgott safetyként (4-6. kör körül hoztuk a Ball State-ből), aztán első TC végén IR, második végén visszavonulás lett a vége a térde miatt...
több mint 13 éve
Jó és rossz hír:Kowalski activated and expected to play;
Johnson moved to IR
több mint 13 éve
Valószínűleg Bernadeau fog kezdeni centerként a Browns ellen,Dockery lesz a helyén guardként. Remek lesz....
The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Na és Free. Nem úgy játszik, mint akinek jövőre hagynunk kéne, hogy 12 millát foglaljon a Cap-ben. Mindenképpen hozni kell egy olcsóbbat, nem lehet nála sokkal rosszabban teljesíteni.WirtschaftsteilEzzel viszont nem értek egyet,olvasgasd a DC.comon Bryan Broaddus cikkeit.Minden héten elemzi a aktuális ellenfelet,illetve meccsek után a csapatot poziciónként,a csávó egy scout,tizeniksz éves tapasztalattal,szóval nem egy Josh Ellis féle "szakmaiságot" takar. A lényeg hogy ő is irja hogy ha nem is a 2010es formájában van de nem olyan rossz,az utóbbi meccseken kifejezetten jó volt,igazából kurva sok büntit kapunk róla,ez meg orvosolható dolog.Eleve nem a fal széleivel vannak a legnagyobb gondjaink hanem a C-G posztokon.
Itt van egyébként az Eagles utáni elemzés
www.dallascowboys.com/news/article-BryanBroaddusBlog/Position-Breakdown-Broaddus-Evaluates-Each-Spot-on-Field-/74f4dc0b-f3bb-4e01-841a-7516dbca6d00
The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Na és Free. Nem úgy játszik, mint akinek jövőre hagynunk kéne, hogy 12 millát foglaljon a Cap-ben. Mindenképpen hozni kell egy olcsóbbat, nem lehet nála sokkal rosszabban teljesíteni.
több mint 13 éve
Aligha lesz akkora mázlink, hogy találunk még egy olyan 3-4-es endet, mint Watt. Nekünk szerintem nem is kell annyira domináns játékos, csupán "tércsináló" az aktuális NT-nek. Hatcher erre a szerepre tökéletes a jobb oldalon, Ratliff ennél jóval többet is tudna, ha kiraknánk a szélre. Ám ennek tényleg csak akkor van értelme, ha találunk egy Haynesworth méretű anyakocát. Az lenne ám a szép! 😊Nem tudom... Én is felvetettem ezt a témát de Ratliff jo NT-ben. Utóbbi meccseken nekem tetszett a játéka. Mondjuk ami tudna segíteni rajtunk az egy JJ Watt féle domináns DE a D-lineba. Akkor Jaynek is több tere lenne. Mindegy év végen meglátjuk mik a needek.BleviNem tartom valószínűnek, hogy látni fogjuk még Coleman-t Cowboys mezben. Télen UFA lesz, és Crowford talán felnő hozzá a szezon végére.WirtschaftsteilSzerintem sem, az ő helyére mehetne ki pl Ratliff? Persze ehhez kell az a malac NT, amit lehet. csak mi vizionálunk ilyen lelkesen.gorbel
több mint 13 éve
Nem tudom... Én is felvetettem ezt a témát de Ratliff jo NT-ben. Utóbbi meccseken nekem tetszett a játéka. Mondjuk ami tudna segíteni rajtunk az egy JJ Watt féle domináns DE a D-lineba. Akkor Jaynek is több tere lenne. Mindegy év végen meglátjuk mik a needek.Nem tartom valószínűnek, hogy látni fogjuk még Coleman-t Cowboys mezben. Télen UFA lesz, és Crowford talán felnő hozzá a szezon végére.WirtschaftsteilSzerintem sem, az ő helyére mehetne ki pl Ratliff? Persze ehhez kell az a malac NT, amit lehet. csak mi vizionálunk ilyen lelkesen.gorbel
több mint 13 éve
Nem tartom valószínűnek, hogy látni fogjuk még Coleman-t Cowboys mezben. Télen UFA lesz, és Crowford talán felnő hozzá a szezon végére.WirtschaftsteilSzerintem sem, az ő helyére mehetne ki pl Ratliff? Persze ehhez kell az a malac NT, amit lehet. csak mi vizionálunk ilyen lelkesen.
több mint 13 éve
Nem tartom valószínűnek, hogy látni fogjuk még Coleman-t Cowboys mezben. Télen UFA lesz, és Crowford talán felnő hozzá a szezon végére.WirtschaftsteilColeman amúgy nem 33 éves, vagy mennyi?
persze majd február elejére kiderül, hogy egyáltalán mire lehet esélyünk a drafton, de szerintem se marad.