Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Dallas Cowboys

34 feliratkozó

több mint 14 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Ahogy várni lehetett Smith kezdő RT-ként gyakorolt a csapattal.
Nem volt könnyű dolga Ware-el kellett dolgoznia, annak rendje és módja szerint sebességből és erőből is megverte D-Ware 😊
De az edzők szerint tanulnia kell, legalább a legjobbtól teheti 😀

http://espn.go.com/blog/dallas/cowboys/post/_/id/4680956/weighty-issue-ratliff-down-18-pounds

Sztem ez már nagyon sovány NT-nek :/
több mint 14 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 970 — Pfizer & Moderna fan
Roy Williams ment a Bearsbe Hurddel együtt.

Aso pletyka beindult csak 2 probléma van.
Jelenleg pénzünk sincs és bajnokesélyestől is messze vagyunk.Blevi
normális játékosunk is alig van..... :S

nagyon magasak nálunk a fizetések 😕

több mint 14 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 970 — Pfizer & Moderna fan
Roy Williams ment a Bearsbe Hurddel együtt.

Aso pletyka beindult csak 2 probléma van.
Jelenleg pénzünk sincs és bajnokesélyestől is messze vagyunk.Blevi
normális játékosunk is alig van..... :S

nagyon magasak nálunk a fizetések 😕

több mint 14 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Roy Williams ment a Bearsbe Hurddel együtt.

Aso pletyka beindult csak 2 probléma van.
Jelenleg pénzünk sincs és bajnokesélyestől is messze vagyunk.
több mint 14 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Közben Bowen a Redskinsé,kár érte fontos lett volna ujra igazolni,mer a még megmaradt DE közül egyedül Olshanskynak van szerőzdése Spears és Hatcher egyaránt FA.Érdekes lesz,egyébként irják azt is hogy mi meg Cullen Jenkinst akarjuk Green Bayből és ézért is hagytuk lépni Bowent.Cowboykarcsi
megtudnánk fizetni??

ha jól gondolom jövöre így fog kinézni a fal:

free-koiser-gurode-holland-smithbeltazor
nem tudom az árát de kb a legjobb FA (ráadásul 3-4ben is jó)DE a piacon,szoval biztos hogy nem olcsó és az is hogy nem csak mi érdeklődünk utána.

Ha tényleg ez lesz a felállás a támadó falban Hollandra roppant kíváncsi leszek,mert kb még semmit nem tudott bizonyítani nálunk,vagy sérült volt,vagy voltak előtte a rosteren,de mindig azt halljuk róla hogy jó.Na majd meglátjuk.Cowboykarcsi
csak aszongyák, hogy néha gyakran van olyanja, hogy megsérül.
hétből négy szezonban játszott minden meccsen, évente átlag 3 meccset kihagy. Spears hozzá képest egy ironman, meg mondjuk szerintem meg kéne tartani, ha nem fáj túl sokba.
amúgy Hatcher lehet, hogy megy Denverbe.
több mint 14 éve
gyeek LSU Tigers 8 714 — Grady Judd fan
Egy görcs kb semmi, ne hozd a frászt az emberre! 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 14 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
legalább csak 2 hetet hagy ki,de azért ez beszarás 😀

van itt azért más is...
Akwasi Owusu-Ansah left practice early with a cramped calf.

több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
DeMarco Murray megsérült.

Surprise 😀

több mint 14 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
egyébként tudtommal mindenki aláírt az idei draftoltjainkból kivéve Murrayt és Cartert.Cowboykarcsi
DC.com szerint is így van, illetve Carter még mindig szenved a tavalyi térdsérülése miatt.
több mint 14 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
egyébként tudtommal mindenki aláírt az idei draftoltjainkból kivéve Murrayt és Cartert.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 14 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
free-koiser-gurode-holland-smithbeltazor
Ennél az ötösfogatnál csak a cserék siralmasabbak 😊

De ahogy mondják meglássuk ...Blevi
A bal oldallal (ha mindenki egészséges)semmi gond nem lenne szvsz ahogy Gurode-al sem,a jobb oldal meg már idén is szar volt,azt nehezen lehetne alul múlni 😊Cowboykarcsi
Valóban nehéz lenne, de ez az öt ember sem játszhat végig egy egész meccset.
Padon pedig, Costa, Young, Barron pfff, Parnell és az idén draftolt 2 arc Nagy Bill 😀 és Arkin.
Őszíntén szólva Holland sem tartozik kedvenceim közé. Nemsokára kiderül minden 😊
több mint 14 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Közben Bowen a Redskinsé,kár érte fontos lett volna ujra igazolni,mer a még megmaradt DE közül egyedül Olshanskynak van szerőzdése Spears és Hatcher egyaránt FA.Érdekes lesz,egyébként irják azt is hogy mi meg Cullen Jenkinst akarjuk Green Bayből és ézért is hagytuk lépni Bowent.Cowboykarcsi
free-koiser-gurode-holland-smithbeltazor
Ennél az ötösfogatnál csak a cserék siralmasabbak 😊

De ahogy mondják meglássuk ...Blevi
A bal oldallal (ha mindenki egészséges)semmi gond nem lenne szvsz ahogy Gurode-al sem,a jobb oldal meg már idén is szar volt,azt nehezen lehetne alul múlni 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 14 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Közben Bowen a Redskinsé,kár érte fontos lett volna ujra igazolni,mer a még megmaradt DE közül egyedül Olshanskynak van szerőzdése Spears és Hatcher egyaránt FA.Érdekes lesz,egyébként irják azt is hogy mi meg Cullen Jenkinst akarjuk Green Bayből és ézért is hagytuk lépni Bowent.Cowboykarcsi
free-koiser-gurode-holland-smithbeltazor
Ennél az ötösfogatnál csak a cserék siralmasabbak 😊

De ahogy mondják meglássuk ...
több mint 14 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Közben Bowen a Redskinsé,kár érte fontos lett volna ujra igazolni,mer a még megmaradt DE közül egyedül Olshanskynak van szerőzdése Spears és Hatcher egyaránt FA.Érdekes lesz,egyébként irják azt is hogy mi meg Cullen Jenkinst akarjuk Green Bayből és ézért is hagytuk lépni Bowent.Cowboykarcsi
megtudnánk fizetni??

ha jól gondolom jövöre így fog kinézni a fal:

free-koiser-gurode-holland-smithbeltazor
nem tudom az árát de kb a legjobb FA (ráadásul 3-4ben is jó)DE a piacon,szoval biztos hogy nem olcsó és az is hogy nem csak mi érdeklődünk utána.

Ha tényleg ez lesz a felállás a támadó falban Hollandra roppant kíváncsi leszek,mert kb még semmit nem tudott bizonyítani nálunk,vagy sérült volt,vagy voltak előtte a rosteren,de mindig azt halljuk róla hogy jó.Na majd meglátjuk.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 14 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 970 — Pfizer & Moderna fan
Közben Bowen a Redskinsé,kár érte fontos lett volna ujra igazolni,mer a még megmaradt DE közül egyedül Olshanskynak van szerőzdése Spears és Hatcher egyaránt FA.Érdekes lesz,egyébként irják azt is hogy mi meg Cullen Jenkinst akarjuk Green Bayből és ézért is hagytuk lépni Bowent.Cowboykarcsi
megtudnánk fizetni??

ha jól gondolom jövöre így fog kinézni a fal:

free-koiser-gurode-holland-smith

több mint 14 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Közben Bowen a Redskinsé,kár érte fontos lett volna ujra igazolni,mer a még megmaradt DE közül egyedül Olshanskynak van szerőzdése Spears és Hatcher egyaránt FA.Érdekes lesz,egyébként irják azt is hogy mi meg Cullen Jenkinst akarjuk Green Bayből és ézért is hagytuk lépni Bowent.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 14 éve
gyeek LSU Tigers 8 714 — Grady Judd fan
Csebi, ha van még valami frankó megmondani valód, akkor inkább most szólj mint három év múlva!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 14 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 970 — Pfizer & Moderna fan
na tehát:
+18 ban voltunk

-5,1 RW
-4,25 Barber
-1,9 colombo
- ??? Davis

+ Free

még mindig nem tuti a helyzet, fizetés csökkentések kellenének ( Ware, Austin, Romo)beltazor
Davis 6 millió mínuszt jelent + Terence Newman valószínűleg sokat engedett, hogy megússza a cutot.gsn
köszi 😊 akkor így már valamivel jobb a helyzet...

szerk.: megnéztem Newman fizetését,és majd nem negált a szívem. 8 milliót keres 2011ben...... Aso-ra kikéne cserélni 😀

több mint 14 éve
gsn 3 548
na tehát:
+18 ban voltunk

-5,1 RW
-4,25 Barber
-1,9 colombo
- ??? Davis

+ Free

még mindig nem tuti a helyzet, fizetés csökkentések kellenének ( Ware, Austin, Romo)beltazor
Davis 6 millió mínuszt jelent + Terence Newman valószínűleg sokat engedett, hogy megússza a cutot.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 14 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 970 — Pfizer & Moderna fan
na tehát:
+18 ban voltunk

-5,1 RW
-4,25 Barber
-1,9 colombo
- ??? Davis

+ Free

még mindig nem tuti a helyzet, fizetés csökkentések kellenének ( Ware, Austin, Romo)

több mint 14 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
nem is fogalmaztam anno markánsan...
bár ugye a 1st-re azt írtátok, hogy mindegy
ha azt nézem, hogy akkor elérhető volt még: Mack, Oher, Vontae Davis, Clay Matthews, Nicks, már egyből más milyennek mutatja a csere végeredményét...csebi
a 1st-re azt mondtuk, hogy inkább egy olyan receiverre menjen el a pick, aki már letett egy 1000+ yardos szezont, mint hogy esetleg húzzunk egy Charlie Rogers-t. Nicks ebből a szempontból szvsz ugyanúgy besülhetett volna, a többiek helyén meg első körösök v magas fizetésű (=kötelezően játszatandó) embereink voltak. (Mack, Oher vs egész OL, VD vs Jenkins, Newman, Clay vs Ware és Spencer)
ez a "végeredmény"-szitu meg kb annyi, mint halottnak a szenteltvíz, sajnos nincs párhuzamos valóság, amibe át lehetne lépni, ha az jobb. ha lenne, akkor biztos mindenki várná a szokásos tél eleji Draft Reloaded-et a SI-n vagy az ESPN-en.
több mint 14 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
nem is fogalmaztam anno markánsan...
bár ugye a 1st-re azt írtátok, hogy mindegy
ha azt nézem, hogy akkor elérhető volt még: Mack, Oher, Vontae Davis, Clay Matthews, Nicks, már egyből más milyennek mutatja a csere végeredményét...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 14 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
annyira sajnálom, hogy a williams trade-beli hozzászólások nincsenek meg...
mikor írtam, hogy nagyon rossz csere volt ez, és a ennyi draft picket senki sem ér meg, hogy le lettem hurrogva, hogy SB győzelemért megéri... ehhez képest tavaly még csak PO sem volt... (jelzem idén sem lesz)csebi
amúgy hogy ne lenne elérhető a téma, íme:
http://www.nfl.hu/modules/Forum/viewtopic.php?id=20&p=127

ééérted, a fórum archív az megmaradt az nfl.hu-n 😊slowmotion
köszi

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 14 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
annyira sajnálom, hogy a williams trade-beli hozzászólások nincsenek meg...
mikor írtam, hogy nagyon rossz csere volt ez, és a ennyi draft picket senki sem ér meg, hogy le lettem hurrogva, hogy SB győzelemért megéri... ehhez képest tavaly még csak PO sem volt... (jelzem idén sem lesz)csebi
amúgy hogy ne lenne elérhető a téma, íme:
http://www.nfl.hu/modules/Forum/viewtopic.php?id=20&p=127

ééérted, a fórum archív az megmaradt az nfl.hu-n 😊
több mint 14 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
annyira sajnálom, hogy a williams trade-beli hozzászólások nincsenek meg...
mikor írtam, hogy nagyon rossz csere volt ez, és a ennyi draft picket senki sem ér meg, hogy le lettem hurrogva, hogy SB győzelemért megéri... ehhez képest tavaly még csak PO sem volt... (jelzem idén sem lesz)csebi
ha Titeket oda-vissza ütünk, akkor hajlandó vagyok lemondani idén is a rájátszásról 😊

viccet félretéve, ezt szerintem mindenki látta, csak arra nem számítottunk, hogy nemhogy abban az évben nem lesz SB, hanem a három idényből kétszer a rájátszás sem lesz meg. Jerry mondjuk nem tudom mit nézett, Roy-nak egy jó idénye volt, amikor gunslinger Kitnával annyi volt a taktikájuk, hogy inkább több pontot próbálnak megszerezni O-val, mint kevesebbet engedni D-vel. nem jött be :/

azt meg mondjuk már tavaly is lehetett látni, hogy ha idén lesz idény, akkor nekünk jó eséllyel reszeltek.
legalább idén már minden, ötödik utáni győzelemnek lehet örülni, nekem erre az évre az is elég, ha a tavalyinál egy hajszállal jobb eredményt érünk el, VAGY ha egyszerűen a szezon első felében is legalább nyomokban élvezhető játékot mutatunk.

sajnos a legjobb csapatunk nem lett bajnok (ugye ellenetek gyakorlatilag Romo-n kívül az összes támadó kulcsjátékosunk betlizett 2007-ben), ellenben az összes "nagy" névnek adtunk egy minimum hat-hétmillió/éves szerződést.
dupla vagy semmi, nálunk a természetesen a semmi jött be - mondjuk nem jártunk sokkal rosszabbul, mint a New York Yank...Jets, akik minden mozdítható sztárra ráugrottak, aztán sanyi...

ja, az milyen már, hogy a Jets rámegy Aso-ra? mikor vette meg Steinbrenner a csapatot?