Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Dallas Cowboys

34 feliratkozó

több mint 14 éve
gyeek LSU Tigers 8 714 — Grady Judd fan
YAWN.

Jó hogy olyan sokan ismerik már Rob Ryan dallasi sémáját. Drew Brees meg túl alacsony egy QBhoz, Zach Thomas is kicsi, Ed Jones meg Too Tall.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Kissé érthetetlen számomra mi az érthetetlen Carterben. :rolleyes:gyeek
kissé sémaidegen, ahogy prospect ismertetőben itt is lehetett olvasni: "nem illik minden sémába, de vannak csapatok, akik a méret helyett a sebességét és az atletikusságát fogják meglátni" Ezért kissé érthetetlen számomra
több mint 14 éve
gyeek LSU Tigers 8 714 — Grady Judd fan
Kissé érthetetlen számomra mi az érthetetlen Carterben. :rolleyes:

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Bruce Carter (második körös, kissé érthetetlen LB pick) azt mondta, 85%-os állapotban van, bár a térdével már semmi baj, de mentálisan még készülni kell a 100%-ig. http://www.macsfootballblog.com/2011/07/cowboys-2nd-round-lb-bruce-carter-says.html
több mint 14 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
(Captain) America's Team 😀

http://www.shopcowboys.com/catalog/marvel,325.htm
több mint 14 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 970 — Pfizer & Moderna fan
Tavaly a szezon egy bizonyos szakaszában csak miatta volt értelme leülni 'boys meccset nézni.Cowboykarcsi
+ Witten

több mint 14 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Tavaly a szezon egy bizonyos szakaszában csak miatta volt értelme leülni 'boys meccset nézni.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
http://www.dallascowboys.com/news/news.cfm?id=342EA551-E8A3-16AF-B41EBC2AFA5A2B43

itt van a TOP10 TD

nálam a sorrend:
Jon Kitna (vs. Detroit)
Dez Bryant (at NY Giants)(no2)
Sean Lee (at Indianapolis)beltazor
most néztem meg..nagyon jó játékos Bryant.
több mint 14 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Egy kis boncolgatás, mi lett volna, ha kikaptok az utolsó héten tőlünk. 2 legfontosabb pontja, nem a Brown a 6. választó a drafton, hanem ti, lehet veletek akar Atlanta cserélni, illetve lehet Garrett nem kapott volna HC kinevezést: http://bloggingthebeast.com/2011/07/05/what-if-the-cowboys-had-lost-to-the-eagles-in-that-meaningless-week-17-game-last-year-a-couple-possibilities/Deny
hát... szerintem a kis vörös amúgy is megkapta volna a pozíciót, mert:
1, még úgy is négyszer annyi győzelmet szerzett volna, lényegesen több IR-es csóka mellett
2, alatta nem tűnt tetszhalottnak a támadósor

persze elméletet mindenre lehet gyártani, na ja
de azért nincs harag 😊
több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egy kis boncolgatás, mi lett volna, ha kikaptok az utolsó héten tőlünk. 2 legfontosabb pontja, nem a Brown a 6. választó a drafton, hanem ti, lehet veletek akar Atlanta cserélni, illetve lehet Garrett nem kapott volna HC kinevezést: http://bloggingthebeast.com/2011/07/05/what-if-the-cowboys-had-lost-to-the-eagles-in-that-meaningless-week-17-game-last-year-a-couple-possibilities/
több mint 15 éve
gyeek LSU Tigers 8 714 — Grady Judd fan
Marshall Faulk egy seggfej.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 15 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Elhunyt az ex-cowboy linebacker Godfrey Miles szívroham következtében.'91ben draftolta a csapat a harmadik körben,részese volt a 3 SB nyerő csapatnak,a '95ös bajnok évben 11 meccsen kezdő is volt.1996ban vonult vissza.42 éves volt.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 15 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 318 — NFL bracket champion '26
Murraynél szvsz nem az lesz a kérdés h beválik-e hanem h mennyit lesz egészséges :/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 15 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Bár nem vágom hogy működnek ezek a fantasy ligák,de idén semmiképp ne hagyd ki,jó lesz,érzem 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 15 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Nálam Murray azért sötét ló, nagyon csípem a srácot 😊
Jonest azért nem bírom, mert tavaly kinyírta az egyik fantasy csapatomat 😀 (Gondoltam már tavaly kezdeni fog, mint amiről a hírek is szóltak, erre egy nagy lófasz, alig hozott pontokat)
több mint 15 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
http://www.youtube.com/watch?v=QWvkpN_0ZnQ&feature=feedrec_grec_index
Barber cutolásával ő lesz a kezdő RB,remélem akkor is látunk majd tőle ilyeneket.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 15 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 970 — Pfizer & Moderna fan
http://www.dallascowboys.com/news/news.cfm?id=342EA551-E8A3-16AF-B41EBC2AFA5A2B43

itt van a TOP10 TD

nálam a sorrend:
Jon Kitna (vs. Detroit)
Dez Bryant (at NY Giants)(no2)
Sean Lee (at Indianapolis)

több mint 15 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Na meg volt Romo és Candice Crawford esküvője.Egy csekély kis 600 fős összeröffenés volt,a hírek szerint többek között ott volt,JJ és felesége,Wade Phillips(mondjuk ez furi főleg ugy hogy ha Garrett viszont nem volt),Bryant,Austin,Carpenter,Leo Davis és Witten of course.Sőt Romo gyűrűhordozója Witten fia,a kis CJ volt.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 15 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 970 — Pfizer & Moderna fan
Valami hír? 😊
Egyszeri alkalom volt az edzés vagy azért összejárnak a fiúk dobálgatni?

TS-nek nagyon kéne egy kis edzés Ware-rel!

több mint 15 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Jó, úgy értem, hogy jól 😀

Mindegy, nálam Smith egy project játékos, aki max. 2. kört ér.
több mint 15 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nekem az a bajom Tyronnal, hogy egyszerűen nem tartom jó játékosnak. Tökéletes felépítése van, de Bruce Campbellnek is az volt, annyi a különbség, hogy Tyron legalább játszott is valamennyit.tenorx
Campbell tán nem játszott? 😊
LT volt 3 évig, ez alatt 27 meccs, és ebből 17x kezdett. Szóval még nagyobb is a rutinja, mint Smith-é...

viszont azt nem lehet elvenni Smith-től, hogy a korosztályában (és itt nem a '11-es draft class-ra gondolok, hanem '90/91-ben születettekre) biztos nem találsz nála jobbat.

több mint 15 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Nekem az a bajom Tyronnal, hogy egyszerűen nem tartom jó játékosnak. Tökéletes felépítése van, de Bruce Campbellnek is az volt, annyi a különbség, hogy Tyron legalább játszott is valamennyit.
Viszont gyakorlatilag végig RT volt, pontosabban először csere-LT Charles Brown mögött, akit a 2. körben draftolt a Saints, aztán meg nem tudta kiszorítani a Pantherses Ryan Kalil öccsét, Matt Kalilt az LT posztról (egyébként Matt jövőre lehet #1 LT is).
Szóval nálam egyszerűen nem ér ennyit ez az ember, de majd hátha megcáfol.
több mint 15 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 970 — Pfizer & Moderna fan
Tyron Smith-től megnéztem pár meccset + összefoglalókat és nagyon nem győzött meg....

kb a snapek 40% -ban elmentek mellette.... 20% pedig betolták. sokat kell még tanulnia......

több mint 15 éve
MarioAna 1 997
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81fa33d3/article/giants-cowboys-stand-atop-nfc-east-draft-classes

Hoppá B+ 😀Blevi
B+ ??????????? nálam egy C- ........ De remélem nem nekem lesz igazam.

Safty-t akarok! Ha az megvan akkor, van esély a PO-ra.beltazor
Biztos gondolt rátok, magyar Dallas fanokra, és B+ jelentés így b*zmeget jelent, tehát helytálló reakció lehet 😀 ...

Burrow > Luck valaha is
több mint 15 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81fdbb08/article/romo-in-top-100-no-were-not-talking-about-jessicas-exlist?module=HP_cp2Cowboykarcsi
Az ehhez hasonló cikkek könnyen elharapózhatnak, ha elhúzódik a szezonkezdés 😊

Egy, a szezon nagy részében sérült játékos értékelése a kávézaccból jóslás kategóriája nagyjából. A képességei és a múltja alapján eb. biztosan Top100-as, csak az nem számít.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)