Dallas Cowboys
34 feliratkozó
több mint 14 éve
YAWN. Jó hogy olyan sokan ismerik már Rob Ryan dallasi sémáját. Drew Brees meg túl alacsony egy QBhoz, Zach Thomas is kicsi, Ed Jones meg Too Tall.
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 14 éve
Kissé érthetetlen számomra mi az érthetetlen Carterben. :rolleyes:gyeekkissé sémaidegen, ahogy prospect ismertetőben itt is lehetett olvasni: "nem illik minden sémába, de vannak csapatok, akik a méret helyett a sebességét és az atletikusságát fogják meglátni" Ezért kissé érthetetlen számomra
több mint 14 éve
Kissé érthetetlen számomra mi az érthetetlen Carterben. :rolleyes:
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 14 éve
Bruce Carter (második körös, kissé érthetetlen LB pick) azt mondta, 85%-os állapotban van, bár a térdével már semmi baj, de mentálisan még készülni kell a 100%-ig. http://www.macsfootballblog.com/2011/07/cowboys-2nd-round-lb-bruce-carter-says.html
több mint 14 éve
Tavaly a szezon egy bizonyos szakaszában csak miatta volt értelme leülni 'boys meccset nézni.Cowboykarcsi+ Witten

több mint 14 éve
Tavaly a szezon egy bizonyos szakaszában csak miatta volt értelme leülni 'boys meccset nézni.
The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 14 éve
http://www.dallascowboys.com/news/news.cfm?id=342EA551-E8A3-16AF-B41EBC2AFA5A2B43most néztem meg..nagyon jó játékos Bryant.
itt van a TOP10 TD
nálam a sorrend:
Jon Kitna (vs. Detroit)
Dez Bryant (at NY Giants)(no2)
Sean Lee (at Indianapolis)beltazor
több mint 14 éve
Egy kis boncolgatás, mi lett volna, ha kikaptok az utolsó héten tőlünk. 2 legfontosabb pontja, nem a Brown a 6. választó a drafton, hanem ti, lehet veletek akar Atlanta cserélni, illetve lehet Garrett nem kapott volna HC kinevezést: http://bloggingthebeast.com/2011/07/05/what-if-the-cowboys-had-lost-to-the-eagles-in-that-meaningless-week-17-game-last-year-a-couple-possibilities/Denyhát... szerintem a kis vörös amúgy is megkapta volna a pozíciót, mert:
1, még úgy is négyszer annyi győzelmet szerzett volna, lényegesen több IR-es csóka mellett
2, alatta nem tűnt tetszhalottnak a támadósor
persze elméletet mindenre lehet gyártani, na ja
de azért nincs harag 😊
több mint 14 éve
Egy kis boncolgatás, mi lett volna, ha kikaptok az utolsó héten tőlünk. 2 legfontosabb pontja, nem a Brown a 6. választó a drafton, hanem ti, lehet veletek akar Atlanta cserélni, illetve lehet Garrett nem kapott volna HC kinevezést: http://bloggingthebeast.com/2011/07/05/what-if-the-cowboys-had-lost-to-the-eagles-in-that-meaningless-week-17-game-last-year-a-couple-possibilities/
több mint 15 éve
Marshall Faulk egy seggfej.
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 15 éve
Elhunyt az ex-cowboy linebacker Godfrey Miles szívroham következtében.'91ben draftolta a csapat a harmadik körben,részese volt a 3 SB nyerő csapatnak,a '95ös bajnok évben 11 meccsen kezdő is volt.1996ban vonult vissza.42 éves volt.
The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 15 éve
Murraynél szvsz nem az lesz a kérdés h beválik-e hanem h mennyit lesz egészséges :/

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 15 éve
Bár nem vágom hogy működnek ezek a fantasy ligák,de idén semmiképp ne hagyd ki,jó lesz,érzem 😊
The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 15 éve
Nálam Murray azért sötét ló, nagyon csípem a srácot 😊Jonest azért nem bírom, mert tavaly kinyírta az egyik fantasy csapatomat 😀 (Gondoltam már tavaly kezdeni fog, mint amiről a hírek is szóltak, erre egy nagy lófasz, alig hozott pontokat)
több mint 15 éve
http://www.youtube.com/watch?v=QWvkpN_0ZnQ&feature=feedrec_grec_indexBarber cutolásával ő lesz a kezdő RB,remélem akkor is látunk majd tőle ilyeneket.
The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 15 éve
http://www.dallascowboys.com/news/news.cfm?id=342EA551-E8A3-16AF-B41EBC2AFA5A2B43itt van a TOP10 TD
nálam a sorrend:
Jon Kitna (vs. Detroit)
Dez Bryant (at NY Giants)(no2)
Sean Lee (at Indianapolis)

több mint 15 éve
Na meg volt Romo és Candice Crawford esküvője.Egy csekély kis 600 fős összeröffenés volt,a hírek szerint többek között ott volt,JJ és felesége,Wade Phillips(mondjuk ez furi főleg ugy hogy ha Garrett viszont nem volt),Bryant,Austin,Carpenter,Leo Davis és Witten of course.Sőt Romo gyűrűhordozója Witten fia,a kis CJ volt.
The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 15 éve
Valami hír? 😊 Egyszeri alkalom volt az edzés vagy azért összejárnak a fiúk dobálgatni?
TS-nek nagyon kéne egy kis edzés Ware-rel!

több mint 15 éve
Jó, úgy értem, hogy jól 😀Mindegy, nálam Smith egy project játékos, aki max. 2. kört ér.
több mint 15 éve
Nekem az a bajom Tyronnal, hogy egyszerűen nem tartom jó játékosnak. Tökéletes felépítése van, de Bruce Campbellnek is az volt, annyi a különbség, hogy Tyron legalább játszott is valamennyit.tenorxCampbell tán nem játszott? 😊
LT volt 3 évig, ez alatt 27 meccs, és ebből 17x kezdett. Szóval még nagyobb is a rutinja, mint Smith-é...
viszont azt nem lehet elvenni Smith-től, hogy a korosztályában (és itt nem a '11-es draft class-ra gondolok, hanem '90/91-ben születettekre) biztos nem találsz nála jobbat.
több mint 15 éve
Nekem az a bajom Tyronnal, hogy egyszerűen nem tartom jó játékosnak. Tökéletes felépítése van, de Bruce Campbellnek is az volt, annyi a különbség, hogy Tyron legalább játszott is valamennyit.Viszont gyakorlatilag végig RT volt, pontosabban először csere-LT Charles Brown mögött, akit a 2. körben draftolt a Saints, aztán meg nem tudta kiszorítani a Pantherses Ryan Kalil öccsét, Matt Kalilt az LT posztról (egyébként Matt jövőre lehet #1 LT is).
Szóval nálam egyszerűen nem ér ennyit ez az ember, de majd hátha megcáfol.
több mint 15 éve
Tyron Smith-től megnéztem pár meccset + összefoglalókat és nagyon nem győzött meg....kb a snapek 40% -ban elmentek mellette.... 20% pedig betolták. sokat kell még tanulnia......

több mint 15 éve
MarioAna
1 997
Biztos gondolt rátok, magyar Dallas fanokra, és B+ jelentés így b*zmeget jelent, tehát helytálló reakció lehet 😀 ...http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81fa33d3/article/giants-cowboys-stand-atop-nfc-east-draft-classesB+ ??????????? nálam egy C- ........ De remélem nem nekem lesz igazam.
Hoppá B+ 😀Blevi
Safty-t akarok! Ha az megvan akkor, van esély a PO-ra.beltazor
Burrow > Luck valaha is
több mint 15 éve
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81fdbb08/article/romo-in-top-100-no-were-not-talking-about-jessicas-exlist?module=HP_cp2CowboykarcsiAz ehhez hasonló cikkek könnyen elharapózhatnak, ha elhúzódik a szezonkezdés 😊
Egy, a szezon nagy részében sérült játékos értékelése a kávézaccból jóslás kategóriája nagyjából. A képességei és a múltja alapján eb. biztosan Top100-as, csak az nem számít.
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)