Dallas Cowboys
34 feliratkozó
több mint 15 éve
Nfl.comon olvastamHuff FS és sztem jó megoldás!
h Dawan Landryt és Michael Huffot akarjuk mint FAk...?
vélemények annyira nem vagyok képben! ilyen játékosok kellenének?? jó az út??Riggs89
Landry SS ha jól tom

több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Nfl.comon olvastamh Dawan Landryt és Michael Huffot akarjuk mint FAk...?
vélemények annyira nem vagyok képben! ilyen játékosok kellenének?? jó az út??
több mint 15 éve
#Cowboys at 143: Josh Thomas, CB Buffalo. Only 2 INTs as 3 1/2-yr starter. Did force 5 fumbles in last 3 seasons. 5'10/196. 4.43 at Pro Day.bocs igazad van Josh Thomas és DB nem LBCowboykarcsiJ.T Thomas LBCowboykarcsisztem nem ő...beltazor
azért járhatnának a kedvemben és megszerezhetnénk McDaniels-t 😀

több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Josh Thomas DB
több mint 15 éve
bocs igazad van Josh Thomas és DB nem LBJ.T Thomas LBCowboykarcsisztem nem ő...beltazor
The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 15 éve
Törölt felhasználó

Thomas csúcsfej 😀 😀 😂 😂 ennyit tudok róla..
több mint 15 éve
J.T Thomas LBCowboykarcsisztem nem ő...
hanem: Thomas, Josh CB

több mint 15 éve
J.T Thomas LB
The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 15 éve
na akkor Deandre McDeniels jöhetne így az 5.ben, valami örömöm legyen 😉

több mint 15 éve
elképzelni sem tom, mi a terve JJ-nek lehet hogy csak FA-ra apellálbeltazorlehet, hogy ezt a Quinton Cartert nézte ki, aztán behúzták előttünk. ki tudja...
több mint 15 éve
elképzelni sem tom, mi a terve JJ-nek lehet hogy csak FA-ra apellál

több mint 15 éve
A tavaly előtti NOnak kurva jó kis védelme volt. :rolleyes:
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 15 éve
nyugi!!!!ha nem hozzunk, akkor tavaly előtti NO-nak kell lenni, és több pontot kell termelni mint kapunk
hát igen sok csapat gyak. csak védelemmel menetel sokáig...(Jets,Balti)!
hát ha hozzunk Free Agenteket.. nem??Riggs89

több mint 15 éve
Törölt felhasználó
nyugi!!!!hát igen sok csapat gyak. csak védelemmel menetel sokáig...(Jets,Balti)!
hát ha hozzunk Free Agenteket.. nem??
több mint 15 éve
??? mondjuk nem tudom mit tud a srác, de akkor is....egy kibaszott harmad osztályú játékos.... én sírni fogok!
várhatóak FAk? lehet már onnan hozunk vkiket, meg azért húztuk ezeket,??Riggs89
védelmet kell erősíteni!!!!!!!!

több mint 15 éve
Törölt felhasználó
??? mondjuk nem tudom mit tud a srác, de akkor is....várhatóak FAk? lehet már onnan hozunk vkiket, meg azért húztuk ezeket,??
több mint 15 éve
na erre már nincsenek szavak.. aki erről a pickről döntőt az azonnal kidobni a vezetőségbőlde ezek nem értik meg hogy kell hátulra valaki, védelem nélkül nem lehet bajnokságot nyerni!!!!

több mint 15 éve
Hát én az egész idei draftotok nem értem.Amadeus91mi sem 😊

több mint 15 éve
Hát én az egész idei draftotok nem értem.
több mint 15 éve
Lawrence Guy azonban jöhetne...gyeekaz nem lenne rossz, de akkor ne inkább Ballard, Christian?

több mint 15 éve
Lawrence Guy azonban jöhetne...
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 15 éve
akkor stornó 😊huhu 😊 most látom hogy McDaniel, Deandre még bent van 😊 na akkor ő a kövi pick 😊beltazorA passz elleni védekezésen nem sokat dobna...empty taxi

több mint 15 éve
huhu 😊 most látom hogy McDaniel, Deandre még bent van 😊 na akkor ő a kövi pick 😊beltazorA passz elleni védekezésen nem sokat dobna...

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 15 éve
huhu 😊 most látom hogy McDaniel, Deandre még bent van 😊 na akkor ő a kövi pick 😊

több mint 15 éve
Köcsög Titans lenyúlta Ayerst egy pickkel előbb. :mad: Nem vagyok oda a pickekért, de mivel gyakorlatilag needekre húztak ez dob a helyzeten. Eddig C nálam is. Elég dupla vagy semmi játékosok. viszont így a fura nevű CB-t meg kell szerezni.. (oklanben játszott)CB poszt még jó lesz idén, jövőre kellene oda valami top pick. Oaklandből meg szerintem muszály lenne Huffot beújítani.
és szerezni kéne még egy FS-t valahonnan...beltazor
Carter sztem qrva jó, rohadt gyors, atletikus, igazi playmaker, na ennek mind nem sok hasznát veszi majd 3-4-ben... elbaszott egy pick ígygabokockaCowboysnak is van azért jó pár 4-3as package, ha mást nem oda jó lesz és lehet beletanul valamelyik 3-4es pozícióba is.
és ennyire jó a csapat, hogy a 3. körben ide kell hozni egy 3. számú RB-t? come on manHurkaKi mondta neked hogy 3. számú RB lesz?
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass