Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Dallas Cowboys

34 feliratkozó

több mint 15 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 970 — Pfizer & Moderna fan
Nfl.comon olvastam
h Dawan Landryt és Michael Huffot akarjuk mint FAk...?
vélemények annyira nem vagyok képben! ilyen játékosok kellenének?? jó az út??Riggs89
Huff FS és sztem jó megoldás!

Landry SS ha jól tom

több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Nfl.comon olvastam
h Dawan Landryt és Michael Huffot akarjuk mint FAk...?
vélemények annyira nem vagyok képben! ilyen játékosok kellenének?? jó az út??
több mint 15 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 970 — Pfizer & Moderna fan
J.T Thomas LBCowboykarcsi
sztem nem ő...beltazor
bocs igazad van Josh Thomas és DB nem LBCowboykarcsi
#Cowboys at 143: Josh Thomas, CB Buffalo. Only 2 INTs as 3 1/2-yr starter. Did force 5 fumbles in last 3 seasons. 5'10/196. 4.43 at Pro Day.


azért járhatnának a kedvemben és megszerezhetnénk McDaniels-t 😀

több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Josh Thomas DB
több mint 15 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
J.T Thomas LBCowboykarcsi
sztem nem ő...beltazor
bocs igazad van Josh Thomas és DB nem LB

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 15 éve
Törölt felhasználó


Thomas csúcsfej 😀 😀 😂 😂 ennyit tudok róla..
több mint 15 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 970 — Pfizer & Moderna fan
J.T Thomas LBCowboykarcsi
sztem nem ő...

hanem: Thomas, Josh CB

több mint 15 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
J.T Thomas LB

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 15 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 970 — Pfizer & Moderna fan
na akkor Deandre McDeniels jöhetne így az 5.ben, valami örömöm legyen 😉

több mint 15 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
elképzelni sem tom, mi a terve JJ-nek lehet hogy csak FA-ra apellálbeltazor
lehet, hogy ezt a Quinton Cartert nézte ki, aztán behúzták előttünk. ki tudja...
több mint 15 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 970 — Pfizer & Moderna fan
elképzelni sem tom, mi a terve JJ-nek lehet hogy csak FA-ra apellál

több mint 15 éve
gyeek LSU Tigers 8 713 — Grady Judd fan
A tavaly előtti NOnak kurva jó kis védelme volt. :rolleyes:

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 15 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 970 — Pfizer & Moderna fan
nyugi!!!!
hát igen sok csapat gyak. csak védelemmel menetel sokáig...(Jets,Balti)!
hát ha hozzunk Free Agenteket.. nem??Riggs89
ha nem hozzunk, akkor tavaly előtti NO-nak kell lenni, és több pontot kell termelni mint kapunk

több mint 15 éve
Törölt felhasználó
nyugi!!!!
hát igen sok csapat gyak. csak védelemmel menetel sokáig...(Jets,Balti)!
hát ha hozzunk Free Agenteket.. nem??
több mint 15 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 970 — Pfizer & Moderna fan
??? mondjuk nem tudom mit tud a srác, de akkor is....

várhatóak FAk? lehet már onnan hozunk vkiket, meg azért húztuk ezeket,??Riggs89
egy kibaszott harmad osztályú játékos.... én sírni fogok!

védelmet kell erősíteni!!!!!!!!

több mint 15 éve
Törölt felhasználó
??? mondjuk nem tudom mit tud a srác, de akkor is....

várhatóak FAk? lehet már onnan hozunk vkiket, meg azért húztuk ezeket,??
több mint 15 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 970 — Pfizer & Moderna fan
na erre már nincsenek szavak.. aki erről a pickről döntőt az azonnal kidobni a vezetőségből

de ezek nem értik meg hogy kell hátulra valaki, védelem nélkül nem lehet bajnokságot nyerni!!!!

több mint 15 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 970 — Pfizer & Moderna fan
Hát én az egész idei draftotok nem értem.Amadeus91
mi sem 😊

több mint 15 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Hát én az egész idei draftotok nem értem.
több mint 15 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 970 — Pfizer & Moderna fan
Lawrence Guy azonban jöhetne...gyeek
az nem lenne rossz, de akkor ne inkább Ballard, Christian?

több mint 15 éve
gyeek LSU Tigers 8 713 — Grady Judd fan
Lawrence Guy azonban jöhetne...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 15 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 970 — Pfizer & Moderna fan
huhu 😊 most látom hogy McDaniel, Deandre még bent van 😊 na akkor ő a kövi pick 😊beltazor
A passz elleni védekezésen nem sokat dobna...empty taxi
akkor stornó 😊

több mint 15 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 318 — NFL bracket champion '26
huhu 😊 most látom hogy McDaniel, Deandre még bent van 😊 na akkor ő a kövi pick 😊beltazor
A passz elleni védekezésen nem sokat dobna...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 15 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 970 — Pfizer & Moderna fan
huhu 😊 most látom hogy McDaniel, Deandre még bent van 😊 na akkor ő a kövi pick 😊

több mint 15 éve
gyeek LSU Tigers 8 713 — Grady Judd fan
Köcsög Titans lenyúlta Ayerst egy pickkel előbb. :mad: Nem vagyok oda a pickekért, de mivel gyakorlatilag needekre húztak ez dob a helyzeten. Eddig C nálam is. Elég dupla vagy semmi játékosok.

viszont így a fura nevű CB-t meg kell szerezni.. (oklanben játszott)

és szerezni kéne még egy FS-t valahonnan...beltazor
CB poszt még jó lesz idén, jövőre kellene oda valami top pick. Oaklandből meg szerintem muszály lenne Huffot beújítani.

Carter sztem qrva jó, rohadt gyors, atletikus, igazi playmaker, na ennek mind nem sok hasznát veszi majd 3-4-ben... elbaszott egy pick ígygabokocka
Cowboysnak is van azért jó pár 4-3as package, ha mást nem oda jó lesz és lehet beletanul valamelyik 3-4es pozícióba is.

és ennyire jó a csapat, hogy a 3. körben ide kell hozni egy 3. számú RB-t? come on manHurka
Ki mondta neked hogy 3. számú RB lesz?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass