Dallas Cowboys
34 feliratkozó
több mint 15 éve
kb. 😀😀 😀 😀Helmut ZimmerMár nem azért, de behúztátok az idei draft talán egyetlen tiszta 4-3as linebackerét.tenorxIlyen már nem létezik.szaba
több mint 15 éve
😀 😀 😀Már nem azért, de behúztátok az idei draft talán egyetlen tiszta 4-3as linebackerét.tenorxIlyen már nem létezik.szaba
több mint 15 éve
Már nem azért, de behúztátok az idei draft talán egyetlen tiszta 4-3as linebackerét.tenorxIlyen már nem létezik.
több mint 15 éve
a vezetőség mi a faszt nézet az előző szezonban ??????? se CB se FS.... pffffffffffffffffffffffffffff

több mint 15 éve
Már nem azért, de behúztátok az idei draft talán egyetlen tiszta 4-3as linebackerét.
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
WTF?????????????????? :o :/
több mint 15 éve
Bruce Carter lett.szabahét ezt nem hiszem el. ennyire nem lehetnek sötétek......

több mint 15 éve
Bruce Carter lett.
több mint 15 éve
Sztem kellett OT, de korai 1/9-re igazából ami nagyon kérdőjel nála az az hogy fejleszteni kell. LT-t nem játszott, tehát onnan senki sem tudta kiszorítani, de erős és gyors fejleszteni lehet, van benne potenciál.legalább lesz mire fogni, ha ezt a szezont is sikerül elbaszni.Tényleg ennyire gány ez a Tyron Smith pick?Cowboykarcsi
egyébként utoljára '81-ben volt az első választottunk OL. fene se tudja, hogy ideje volt-e...slowmotion
Nem tudom sztem akkor lesz reálisan értékelhető a draft ha lement kb 4 kör. Nem tudom jövőre reméljük kiderül mit tud a srác.
több mint 15 éve
legalább lesz mire fogni, ha ezt a szezont is sikerül elbaszni.Tényleg ennyire gány ez a Tyron Smith pick?
egyébként utoljára '81-ben volt az első választottunk OL. fene se tudja, hogy ideje volt-e...slowmotion
The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
na akkor a 2.kör! Ha nem Moore-t húzzuk akkor JJ-t tökön kell rúgni!beltazor
Aaron Williams mint CB?? ő se lenne rossz? vélemények?
több mint 15 éve
legalább lesz mire fogni, ha ezt a szezont is sikerül elbaszni.egyébként utoljára '81-ben volt az első választottunk OL. fene se tudja, hogy ideje volt-e...
több mint 15 éve
Nem értem a JJ-ellenhangokat. Romo erősen kopik és egyre kevesebbet fog kirohangálni a zsebből, a nyugger falunk meg alkalmatlan lett volna a megfelelő védelemre. Sztem nem volt kérdés a Tyron Smith-pick, ez a szörny garantáltan biztosítja a panorámát az elkapók felé és ha kell, Felixék előtt is akadálymentesít.DzsokijuingA gond itt a 9. pickkel van. Luxus. :/
Nem lehűteni akarlak titeket, de....Delonso_...nem is tudsz, nem verdesi itt senki a seggét a földhöz örömében szerintem.
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 15 éve
na akkor a 2.kör! Ha nem Moore-t húzzuk akkor JJ-t tökön kell rúgni!

több mint 15 éve
Colombonál rosszabb nem lehet,és legalább fiatal.Persze az már más kérdés hogy ennyinek elégnek kell e lennie arra hogy rááldozzunk egy 1/9et...Meglássuk.
The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 15 éve
Nem lehűteni akarlak titeket, de....Egy RT -t húztatok akit egy sophomore játszott ki az LT posztról, hogy Tenort idézzem.
Azért merész húzás. Bejöhet persze, de merész.
több mint 15 éve
Neki azért voltak komolyabb WR-ek ellen problémái vsz 1/9 ő sem ért. Potenciál biztos nagyobb Smith-bena fő baj az hogy bent volt még Amukamara, meg az hogy 9.picket ne ért a csávóNem értem a JJ-ellenhangokat. Romo erősen kopik és egyre kevesebbet fog kirohangálni a zsebből, a nyugger falunk meg alkalmatlan lett volna a megfelelő védelemre. Sztem nem volt kérdés a Tyron Smith-pick, ez a szörny garantáltan biztosítja a panorámát az elkapók felé és ha kell, Felixék előtt is akadálymentesít.DzsokijuingEngem csak a tapasztalatlansága nyugtalanít. De meglátjuk. 2. körben secet kell erősíteni.Blevi
és el sem hiszem hogy NYG-nél van Amubeltazor
több mint 15 éve
a fő baj az hogy bent volt még Amukamara, meg az hogy 9.picket ne ért a csávóNem értem a JJ-ellenhangokat. Romo erősen kopik és egyre kevesebbet fog kirohangálni a zsebből, a nyugger falunk meg alkalmatlan lett volna a megfelelő védelemre. Sztem nem volt kérdés a Tyron Smith-pick, ez a szörny garantáltan biztosítja a panorámát az elkapók felé és ha kell, Felixék előtt is akadálymentesít.DzsokijuingEngem csak a tapasztalatlansága nyugtalanít. De meglátjuk. 2. körben secet kell erősíteni.Blevi
és el sem hiszem hogy NYG-nél van Amu

több mint 15 éve
Nem értem a JJ-ellenhangokat. Romo erősen kopik és egyre kevesebbet fog kirohangálni a zsebből, a nyugger falunk meg alkalmatlan lett volna a megfelelő védelemre. Sztem nem volt kérdés a Tyron Smith-pick, ez a szörny garantáltan biztosítja a panorámát az elkapók felé és ha kell, Felixék előtt is akadálymentesít.DzsokijuingEngem csak a tapasztalatlansága nyugtalanít. De meglátjuk. 2. körben secet kell erősíteni.
több mint 15 éve
Nem értem a JJ-ellenhangokat. Romo erősen kopik és egyre kevesebbet fog kirohangálni a zsebből, a nyugger falunk meg alkalmatlan lett volna a megfelelő védelemre. Sztem nem volt kérdés a Tyron Smith-pick, ez a szörny garantáltan biztosítja a panorámát az elkapók felé és ha kell, Felixék előtt is akadálymentesít.
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 15 éve
hát kíváncsi leszek hogy fog elsülni Garrett első draftja,engem nem bántana a OT pick ha más nem lett volna már bent.
The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
hát igen Amu és Jordan is ott volt még! sokat csúsztak valamiért..
több mint 15 éve
http://static.nfl.com/static/content/public/image/getty/2011/09000d5d81f8f7dd_gallery_600.jpgBarátkozzunk vele ez van voltak benn jobb playerek, de JJ-ék valszeg beleestek. Nagy benne a fejlődési lehetőség és erős is, de reach 1/9-re. JJ tudja mit csinál. Remélem.
több mint 15 éve
na így reggelre szarabb lett a pick, sztem nagy mellé fogás, főleg így hogy Amukamra Giantsé lett.....

több mint 15 éve
Törölt felhasználó
hát majd kiderül, én is 1-2 embernek jobban örültem volna, de azért nem rossz, mondjuk egy sleepernek...