Dallas Cowboys
34 feliratkozó
több mint 14 éve
annyira sajnálom, hogy a williams trade-beli hozzászólások nincsenek meg...mikor írtam, hogy nagyon rossz csere volt ez, és a ennyi draft picket senki sem ér meg, hogy le lettem hurrogva, hogy SB győzelemért megéri... ehhez képest tavaly még csak PO sem volt... (jelzem idén sem lesz)
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 14 éve
Dallas reached agreement on a four-year, $32 million deal that included $17 million in guaranteed money with OT Doug Free.Ez jó.
több mint 14 éve
kíváncsi vagyok behúzunk e valami nagy nevű FA-t,ami egyébként furcsa hogy ugye elvileg mi milyen "kirakat" csapat vagyunk,mégis 2006 óta,TO érkezése óta igazi "nagy név" nem jött FA,2008ból talán Zach Thomas de ő már inkább lefelé ment a hegyen.Na mindegy meg nem mintha hiányozna a hype ami az ilyen játékosok érkezésével jár.
The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 14 éve
Én is sajnálom Barbert remélem máshol még sikeres lesz. Davist és Colombot nem bánom a fal jobb oldala fos volt egy az egyben.
Nem tudom milyen fallal állunk fel idén.
Free mondjuk marad LT Kosier a kezdő LG ameddig egészséges, Gurode adott, jobb oldalon Smith. Vsz két kezdő szintű guardra szüksége van a csapatnak. A kis vörös biztos tudja mit csinál.. Remélem
Védelem is érdekes lesz főleg a sec, legalább lesz idény 😊
több mint 14 éve
rettenetesen sajnálom Barbert, hiába mondja mindenki, hogy ez tisztán üzleti döntés.asszem rendelek is egy 24-es mezt, most néztem, egyharmados árleszállítás van (bár lehet, hogy előtte megemelték 50 százalékkal az árakat, nem figyeltem).
plusz akkor veszek mellé még egy rugdalózót is, ha már...
több mint 14 éve
Roy Williams, Marc Colombo, Leonard Davis, Marion Barber, Kris Brown cut.plusz itt vannakaz UDFA-k:
Lyle Leong, WR, Texas Tech
Dan Bailey, K, Oklahoma State
Jose Acuna, C, Nevada
Leupapa Letuli, OT, Hawaii
Justin Taplin-Ross, S, Utah
Kevin Kowalski, C, Toledo
Chris Randle, CB, Utah State
Mario Butler, CB, Georgia Tech
Zack Eskridge, QB, Midwestern State
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 14 éve
Na akkor nagy takarítás megkezdődőt. egyedül RW-t sajnálom egy kicsit, azért megmutatta tavaly, hogy ért a szakmához.Ahogy nézem a kövi idényt új csapat építésre fordítjuk.

több mint 14 éve
AdamSchefter ,,Busy day in Dallas: Calvin Watkins reports the Cowboys have told WR Roy Williams they will be releasing him."
több mint 14 éve
Barber-t ki kell vágni mindenféleképp. sztem elég gyengus + sokat kap érte.beltazorSchefter: "Another Cowboys cut: Dallas releasing RB Marion Barber."
több mint 14 éve
Barber-t ki kell vágni mindenféleképp. sztem elég gyengus + sokat kap érte.

több mint 14 éve
elég szar éve volt neki is,mondjuk kinek nem Waret,Wittent meg (amíg meg nem sérült)Bryantet leszámítva?bár hogy kivel pótolnánk azt nem tudom
The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 14 éve
Colombo mellett Leonard Davis is ki lesz vágva, az meglepő szerintem
több mint 14 éve
Akkor a legfontosabb feladatok:Newman maradjon csak szvsz,szerintem bele menne egy fizetés átstrukturálásba és ha egészséges még mindig - így 33 évesen is - ő a legjobb corner a csapatban és egyébként is szerintem akkor fogják Newmant csak cuttolni ha mondjuk jön Aso de erre én nem sok esélyt látok.colomboval ugyan ez a helyzet olyan szempontból hogy ha bele megy a kisebb fizuba maradjon csak swing tacklenek,Smith ha esetleg nem válik be Freen kivül van egy Barron meg egy Sam Young,nem sok.Safetyhez Michael Huff-ot mondják a legtöbben hogy a 'boyshoz kerülhet,bár Oaklandben azok voltak a legszarabb évei amikor Ryan volt a D coord.
1. fizetési sapka alá menni. Colombo, Barber Newman, R.W túlsok pénzt keres.
2. leigazolni az ujjoncokat FREE-t visszaigazolni.
3. Secondary még mindig vicces, valamit kell csinálni vele. egy S nagyon kell.beltazor
The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 14 éve
Akkor a legfontosabb feladatok:1. fizetési sapka alá menni. Colombo, Barber Newman, R.W túlsok pénzt keres.
2. leigazolni az ujjoncokat FREE-t visszaigazolni.
3. Secondary még mindig vicces, valamit kell csinálni vele. egy S nagyon kell.

több mint 14 éve
Nagyon elhanyagoljuk a topicot 😊 Ha beindul az FA piac, remélem mindenki visszatér! 😊 Hajrá Dallas!beltazorcsak azt kommentáltuk serényen, ami a szezonban történt (=semmit). ez van.
remélhetőleg minél hamarabb meglesz a megegyezés, és akkor végre álmatlanságban tölthetem az őszi és kora téli éjszakáimat - ismét 😊
több mint 14 éve
Nagyon elhanyagoljuk a topicot 😊 Ha beindul az FA piac, remélem mindenki visszatér! 😊 Hajrá Dallas!

több mint 14 éve
Williamsen is lehet spórolni.
több mint 14 éve
Szívesen! 😊Köszi 😊na ha jön a fizetési satyó gázban leszünk.....http://www.rotoworld.com/teams/contracts/nfl/dal/ Itt megtalálod!Proxi
kinek fizetünk mi ennyi pénzt?????
valahol meglehet nézni a játékosok keresetét?beltazor
Colombo és Barber cut és akkor már jobb helyzetben vagyunk 😊beltazor
Newman-nek sem ártana átstrukturálni a szerződését. 8 millát keres ebben az évben.

több mint 14 éve
Köszi 😊na ha jön a fizetési satyó gázban leszünk.....http://www.rotoworld.com/teams/contracts/nfl/dal/ Itt megtalálod!Proxi
kinek fizetünk mi ennyi pénzt?????
valahol meglehet nézni a játékosok keresetét?beltazor
Colombo és Barber cut és akkor már jobb helyzetben vagyunk 😊

több mint 14 éve
na ha jön a fizetési satyó gázban leszünk.....http://www.rotoworld.com/teams/contracts/nfl/dal/ Itt megtalálod!
kinek fizetünk mi ennyi pénzt?????
valahol meglehet nézni a játékosok keresetét?beltazor

több mint 14 éve
na ha jön a fizetési satyó gázban leszünk.....kinek fizetünk mi ennyi pénzt?????
valahol meglehet nézni a játékosok keresetét?

több mint 14 éve
Jó kis taktikai elemezgetés, miért kap olyan sok labdát Witten, amikor ilyen jó elkapók is vannak a keretben, nekem nagyon tetszett, bár néhol elég velős. http://www.bloggingtheboys.com/2011/7/11/2269573/air-garrett-101-why-witten-is-the-number-1-receiver-also-why-fullback
több mint 14 éve
Nem kell mindent elhinni a prospect ismertetőknek 😛 .Kissé érthetetlen számomra mi az érthetetlen Carterben. :rolleyes:gyeekkissé sémaidegen, ahogy prospect ismertetőben itt is lehetett olvasni: "nem illik minden sémába, de vannak csapatok, akik a méret helyett a sebességét és az atletikusságát fogják meglátni" Ezért kissé érthetetlen számomraDeny
6'1 1/2 és 241 volt a combine-on. Ez egyáltalán nem kicsi 3-4-be.
Nálunk Farrior 6'2 243, Foote 6'1 239, Timmons pedig, aki elég jó összehasonlítási alap, 6'1 234 volt a draftolásakor és szintén 4-3-as csapatból jött 😉 (most pedig már 248 körül mozog, méghozzá elég jól 😊 ). De a Cowboys-ban is Carterhez hasonló méretű a másik 3 ILB (Brooking, Lee, James).
Szerintem épp ez a jó Carterben, nem csak atletikus, jók a méretei is.
Idén lesz egy "redshirted" éve, tanulja a sémát, szokja a légkört, 100%-osan felépül a térdsérülésből, jövőre pedig - amikor minden bizonnyal nem lesz újraszerződtetve Brooking - csak Sean Lee és az akkor 31 éves James lesz még ILB-ben rosteren.
Valószínűleg emiatt a "lyukas" első év miatt nem tetszik a draftolása egyeseknek, de hát egy csapatot nem csak a következő évre kell építeni.
És pont ez volt a "pozitívuma" a sérülésének és az emiatti csúszásának: ez nem befolyásolta a Dallas draft boardját, ott úgyanúgy top 20-as játékos lehetett, akit a második körben be lehet húzni, mert csak a 2012-es szezonra kell készen állnia, de akkor már tehetségben nem második körös játékost kapnak.
Jól ki van ez találva.

If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!