Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Dallas Cowboys

34 feliratkozó

több mint 3 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 2 052
Három NFC East csapat a legjobb nyolcban! 😉 Grat!! 👍
nagir
Úgy jobban hangzik, hogy 3 East csapat az NFC Top 4-ben. Grat!!
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 8 723 — Grady Judd fan
visszanézve: azért volt 2-3 véleményes bírói ítélet, ami nekünk kedvezett
Mukuamu eléggé "grabby" és bár jól levette a slot-ban Julio Jones-t, legalább két DPI kinézett neki
Gallup határvonal sétája is csücskös (hehe, legalább nem orlovsky-zta el)
meg volt egy pár holding Vita Veán is, bár azokat kiegyenlítette a be nem fújt holdingok Parsons-on
rva
A fojtogató holdingokat kb egálra hozták ki megúszásban, de pl. Schultzra is a TD előtt bedobtak egy nagyon alibi sárgát. Mukuamu DPI-k és holdingok egyrészt olyanok mint amit Cowboys elkapón kb. heti rendszerességgel látok nem zászlózva, amikor meg Brady rinyált miattuk a becsúszó rúgás után, a legkevésbé se tudtam átérezni az igazságtalanságot. Ha ütésért kiállítás jár, akkor egy rossz szándékú rúgásért nem ugyanannak kéne dukálnia? Fuck'im!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 3 éve
rva 4 708 — Me for President!
visszanézve: azért volt 2-3 véleményes bírói ítélet, ami nekünk kedvezett
Mukuamu eléggé "grabby" és bár jól levette a slot-ban Julio Jones-t, legalább két DPI kinézett neki
Gallup határvonal sétája is csücskös (hehe, legalább nem orlovsky-zta el)
meg volt egy pár holding Vita Veán is, bár azokat kiegyenlítette a be nem fújt holdingok Parsons-on

amilyen a csapat, még egyszer nem lesznek ilyen ihletett formában, és abban sem vagyok biztos, hogy ez a forma elég lenne a 49ers ellen... nagyon meg kell nehezíteni Purdy életét, és szigorúan büntetni, ha dajkálja
és Diggs-nek is kell pár rendes wraparound tackle-t csinálni, nem azt a softos nekiugrok-és-remélem-eldől fajtát, mert egy CMC vagy egy Deebo az olyanból még 35 yardot fut....
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 8 723 — Grady Judd fan
Nincs itt semmi látnivaló, Maher kövi meccsen bebasz két 60+-ost, csak hogy fájjon.
Charlie Firpo
Nem a 60+ volt a gondja soha... Tanítsák meg inkább Angert xp-zni! 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 3 éve
rva 4 708 — Me for President!
felébredtem hajnal háromkor, elgondolkoztam rajta, hogy felkelek és megnézem, de visszafeküdtem inkább aludni
jól tettem, mert így egy jót aludtam és reggel jó hírre ébredtem 😊
több mint 3 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 743
Nincs itt semmi látnivaló, Maher kövi meccsen bebasz két 60+-ost, csak hogy fájjon.
Charlie Firpo
Maher elmegy szépen a csapatpiszológushoz és szombatig 0-24-ben rúgatják vele a távokat. Szerintem sem lesz vele semmi gond.
Dzsokijuing
Az utóbbi pár meccsen nagyon bizonytalan volt, én nem vagyok optimista vele kapcsolatban.
Viszont erre a győzelemre kelni nagyon jó érzés volt, élőben nem mertem nézni, inkább felvettem

Cowboys 4ever.
több mint 3 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 087 — Saturday Night Lights
Nincs itt semmi látnivaló, Maher kövi meccsen bebasz két 60+-ost, csak hogy fájjon.
Charlie Firpo
Maher elmegy szépen a csapatpiszológushoz és szombatig 0-24-ben rúgatják vele a távokat. Szerintem sem lesz vele semmi gond.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 3 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 663 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Mahert rendbe kell tenni fejben, és akkor lesz egy nagyon várós Divisional Round meccs
Grat az eddigi teljesítményhez
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 676 — Bla, bla, bla
Három NFC East csapat a legjobb nyolcban! 😉 Grat!! 👍



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 3 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 576
Nincs itt semmi látnivaló, Maher kövi meccsen bebasz két 60+-ost, csak hogy fájjon.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 8 723 — Grady Judd fan
Kis fun fact még a hajnali meccshez. Ha a Buccs nyer, Bradynek pont eggyel több karrier PO győzelme lesz(36) mint a Cowboysnak(35).
Cowboykarcsi90
Így viszont megvan az első nyavalyás győzelem ellene, szépen be lett nyújtva a számla! A Hooker után-rúgástól SEM lett szimpatikusabb! Monkey off the back. A 49ers ellen viszont véget ér a hattyúdal. 😕

Gagenek nagyon remélem nem súlyos a sérülése!
gyeek
A SF runnning game nem kicsit lesz más súlycsoportba liga utolsó Buccs futójátékhoz képest.
Cowboykarcsi90
Ellenük is építeni kell a bosszút. Zsinórban két po vereség elég jó ehhez. 😛

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 3 587 — …not me…Im in my prime!
Kis fun fact még a hajnali meccshez. Ha a Buccs nyer, Bradynek pont eggyel több karrier PO győzelme lesz(36) mint a Cowboysnak(35).
Cowboykarcsi90
Így viszont megvan az első nyavalyás győzelem ellene, szépen be lett nyújtva a számla! A Hooker után-rúgástól SEM lett szimpatikusabb! Monkey off the back. A 49ers ellen viszont véget ér a hattyúdal. 😕

Gagenek nagyon remélem nem súlyos a sérülése!
gyeek
A SF runnning game nem kicsit lesz más súlycsoportba liga utolsó Buccs futójátékhoz képest.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 8 723 — Grady Judd fan
Kis fun fact még a hajnali meccshez. Ha a Buccs nyer, Bradynek pont eggyel több karrier PO győzelme lesz(36) mint a Cowboysnak(35).
Cowboykarcsi90
Így viszont megvan az első nyavalyás győzelem ellene, szépen be lett nyújtva a számla! A Hooker után-rúgástól SEM lett szimpatikusabb! Monkey off the back. A 49ers ellen viszont véget ér a hattyúdal. 😕

Gagenek nagyon remélem nem súlyos a sérülése!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 3 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Nem lattam ezt jonni. Ilyen amikor Dak nem rigokat dobal. Azert higy ne legyen felhotlen Maher bakker 4 kihagyott extra zsinorban, benyelt onside…

Kellemes meglepetes az osszefoglalo alapjan. Niners ellen is igy kene.
több mint 3 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 315 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Remélem nyugdíjaztátok végre, grat!

Szerkesztette: Brouwerij van de Vrij

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 531 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Brady Out, köszönöm. 😊

több mint 3 éve
Khaled1899 Dallas Cowboys Texas Tech Red Raiders 45
Hat mikor a nyito drivebol, rogton punt lett 3 rossz passz utan, nagyon nem lattam ezt jonni.
beltazor
Könnyedén 😉

Lana, Lana, Lanaaaaaaaaa !
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 687

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 3 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 971 — Pfizer & Moderna fan
Hat mikor a nyito drivebol, rogton punt lett 3 rossz passz utan, nagyon nem lattam ezt jonni.

több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 3 587 — …not me…Im in my prime!
Kis fun fact még a hajnali meccshez. Ha a Buccs nyer, Bradynek pont eggyel több karrier PO győzelme lesz(36) mint a Cowboysnak(35).

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 3 587 — …not me…Im in my prime!
kétszer egymás után nem kapott ki a csapat, erre lehet építeni. meg hogy nem a tundrán lesz a meccs, még ha nem is lesz annyira meleg, mint Dallasban.
slowmotion
minden ilyen statisztikára van egy, ami az ellenkezőjét mondja
plusz idén millió-meg-egy statisztika volt, amit a Dallas borított (tudomisén 10x éve nem kapott ki csapat +3 turnover mutatóval műfüvön 25,4 celsius hőmérséklet mellett úgy, hogy a csere punter IR-en volt, stb)
eldöntöttem, hogy inkább alszom, nem bírnék ki 3 óra idegeskedést
rva
Úgysem bírok majd aludni. Élőben végigtolom, gondosan távol tartva magam az eredménykövetőtől.
Dzsokijuing
Nem lenne meló holnap, valszeg én is fennmaradnék. A PO az csak PO, meg hát a Dallas azért nem ks jut be minden évben…

Így majd megnézem az összefoglalót a kaja szünetben, had rontsa el az étvágyam.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 087 — Saturday Night Lights
kétszer egymás után nem kapott ki a csapat, erre lehet építeni. meg hogy nem a tundrán lesz a meccs, még ha nem is lesz annyira meleg, mint Dallasban.
slowmotion
minden ilyen statisztikára van egy, ami az ellenkezőjét mondja
plusz idén millió-meg-egy statisztika volt, amit a Dallas borított (tudomisén 10x éve nem kapott ki csapat +3 turnover mutatóval műfüvön 25,4 celsius hőmérséklet mellett úgy, hogy a csere punter IR-en volt, stb)
eldöntöttem, hogy inkább alszom, nem bírnék ki 3 óra idegeskedést
rva
Úgysem bírok majd aludni. Élőben végigtolom, gondosan távol tartva magam az eredménykövetőtől.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 3 éve
rva 4 708 — Me for President!
kétszer egymás után nem kapott ki a csapat, erre lehet építeni. meg hogy nem a tundrán lesz a meccs, még ha nem is lesz annyira meleg, mint Dallasban.
slowmotion
minden ilyen statisztikára van egy, ami az ellenkezőjét mondja
plusz idén millió-meg-egy statisztika volt, amit a Dallas borított (tudomisén 10x éve nem kapott ki csapat +3 turnover mutatóval műfüvön 25,4 celsius hőmérséklet mellett úgy, hogy a csere punter IR-en volt, stb)
eldöntöttem, hogy inkább alszom, nem bírnék ki 3 óra idegeskedést
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
kétszer egymás után nem kapott ki a csapat, erre lehet építeni. meg hogy nem a tundrán lesz a meccs, még ha nem is lesz annyira meleg, mint Dallasban.
több mint 3 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 891
jellemző, hogy a hétvégi egyetlen NFC upset a Vikings bukása és nem a 49ers-é....
most már látom, hogy kár volt a Lions-nak megverni a GB-t, mert egy földön fekvő félig halott GB is esélyesebb lett volna ez ellen a 49ers ellen, mint az alapszakaszkirály Geno Smith és a liga 28-adik védelme.

megint elkövettem azt a hibát, hogy podcast-okat hallgattam, meg Twittert olvastam
az a végeredmény, hogy minden logikus jel szerint ma éjjel a Cowboys-nak kell nyerni.
és tudjuk ilyenkor mi szokott történni, igaz?
rva
nem lett volna esélyesebb 😀 gyalázatosan kikaptunk volna, az meg hogy a Lions lenyomott minket egy élet-halál meccsen, úgy hogy csak nekünk volt az, pont ezt igazolja.
Fontos_Vidra
ez jogos, mégis úgy látom, hogy a PO az egy másik állatfaj, nem lett volna simázás
Purdy elég ideges volt, hiába "csak egy meccs, olyan mint a többi" azért megremegett a keze neki is...

Amúgy komolyan kérdezem, van innen valaki Needan kívül aki győzelmet vizionál holnap hajnalra?
Cowboykarcsi90
beltazorral vagyok, a beépített pesszimizmusom és az elmúlt 10 év tapasztalata azt mondatja velem, hogy egy keserű keddre ébredünk, 23-21-es hazai győzelmet várok, sok hibával mindkét oldalon
rva
Biztosan nyerünk, 10+ ponttal.
Dzsokijuing
Végre még valaki 😉
Én is győzelmet várok