Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Dallas Cowboys

34 feliratkozó

több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 8 723 — Grady Judd fan
A múlt heti műsor után félidőben 20-3nál még nagyon izgultam. Pláne a bírók újabb bizarr kontárkodásánál. Viszont most már nem kiabálom el nagyon a dolgot amikor kijelentem, hogy Brett Maher olyan jó idén mint Dan Bailey fénykorában. Echte Hamupipőke sztori, nyáron legalábbis még annak tűnt. McCarthy nagyon gatyába rázta a csapatot, ha túl izgalmas nem is (max nekem a PTSD-m miatt), de emlékezetes meccs marad ez évekig. Így kell az alapszakasz végére felállni!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 8 723 — Grady Judd fan
PO kép: Ha csoport 2. marad a Cowboys, vagy Tampa vagy az Atlanta ellen lesz a wildcard meccs. Utolsó esély lenne Brady-verésre. Ha behúzzák a csoportot, akkor jó eséllyel 1st week bye.
gyeek
Lényegében egy nehèz meccsetek van ès a miènk elleni 50-50 illetve aWSH èpp milyen formában lesz. Meglátjuk mi hogy jövünk ki a következő kèt meccsből de ha azokat esetleg buknánk akkor jó esèlyetek van a csoportgyőzelemre.
dande2
Az a matek nem tudom hogy jött ki. 😊 Készülj, hogy egy sokkal vérszomjasabb Cowboyshoz fognak utazni, mint legutóbb amikor megúsztátok otthon Rush-sal a kormány mögött.
gyeek
Bocs akkor 90-10 nektek, így most jó? 😉 😀

De legyen, megvertek szokás szerint 30 ponttal ès megint miènk a SB 🤪
dande2
Nem, nem! A csoport idén a tiétek, a SB meg végre meglesz idelent. Viszont a 90-10 közelebb áll az én tudományos számításomhoz. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
PO kép: Ha csoport 2. marad a Cowboys, vagy Tampa vagy az Atlanta ellen lesz a wildcard meccs. Utolsó esély lenne Brady-verésre. Ha behúzzák a csoportot, akkor jó eséllyel 1st week bye.
gyeek
Lényegében egy nehèz meccsetek van ès a miènk elleni 50-50 illetve aWSH èpp milyen formában lesz. Meglátjuk mi hogy jövünk ki a következő kèt meccsből de ha azokat esetleg buknánk akkor jó esèlyetek van a csoportgyőzelemre.
dande2
Az a matek nem tudom hogy jött ki. 😊 Készülj, hogy egy sokkal vérszomjasabb Cowboyshoz fognak utazni, mint legutóbb amikor megúsztátok otthon Rush-sal a kormány mögött.
gyeek
Bocs akkor 90-10 nektek, így most jó? 😉 😀

De legyen, megvertek szokás szerint 30 ponttal ès megint miènk a SB 🤪
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 8 723 — Grady Judd fan
PO kép: Ha csoport 2. marad a Cowboys, vagy Tampa vagy az Atlanta ellen lesz a wildcard meccs. Utolsó esély lenne Brady-verésre. Ha behúzzák a csoportot, akkor jó eséllyel 1st week bye.
gyeek
Lényegében egy nehèz meccsetek van ès a miènk elleni 50-50 illetve aWSH èpp milyen formában lesz. Meglátjuk mi hogy jövünk ki a következő kèt meccsből de ha azokat esetleg buknánk akkor jó esèlyetek van a csoportgyőzelemre.
dande2
Az a matek nem tudom hogy jött ki. 😊 Készülj, hogy egy sokkal vérszomjasabb Cowboyshoz fognak utazni, mint legutóbb amikor megúsztátok otthon Rush-sal a kormány mögött.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
PO kép: Ha csoport 2. marad a Cowboys, vagy Tampa vagy az Atlanta ellen lesz a wildcard meccs. Utolsó esély lenne Brady-verésre. Ha behúzzák a csoportot, akkor jó eséllyel 1st week bye.
gyeek
Lényegében egy nehèz meccsetek van ès a miènk elleni 50-50 illetve aWSH èpp milyen formában lesz. Meglátjuk mi hogy jövünk ki a következő kèt meccsből de ha azokat esetleg buknánk akkor jó esèlyetek van a csoportgyőzelemre.
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 8 723 — Grady Judd fan
PO kép: Ha csoport 2. marad a Cowboys, vagy Tampa vagy az Atlanta ellen lesz a wildcard meccs. Utolsó esély lenne Brady-verésre. Ha behúzzák a csoportot, akkor jó eséllyel 1st week bye.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 3 587 — …not me…Im in my prime!
Jah és akkor ha jol számolom akkor ezzel a csoport úgy áll hogy
Eagles 9-1
Cowboys 7-3
Giants 7-3
Commies 6-5

Azért mondjuk tavaly vagy tavaly előtt kiszámított erre? 😊

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
100yard Dallas Cowboys 1 404
Mióta DAK visszajött azért az offense egész más arcát mutatja. 49, 28, 40 pont. Ezzel azért messze lehet jutni, pláne egy ilyen deffense mellett. A GB meccset tekintsük egyszeri kisiklásnak. 😊
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 3 587 — …not me…Im in my prime!
Meg mondjuk amennyire a Cowboysnak szinte már már a nemesise pl. a Packers, na Cousninsnak a Dallas ellen megy ugyan annyira szarul. Nem is tudom mit mondtak a közvetítés alatt. Talán 2-9 a karrier mérlege a ‘Boys ellen.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ami azt illeti Hurtsnek ès Daknak is a Vikes ellen volt a legjobb meccse. Nem tudom van-e jelentősège, csak èrdekes 😊
több mint 3 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Na most a Vikings egy ennyire pretender csapat, vagy tényleg a Dallas mutatta meg most az igazi arcát?
Cowboykarcsi90
Ez igazabol benne van a csapatban, csak konstans modon nem tud kijonni. Dak is jo meccset tolt, ment a futas a D-line meghagta a VIkes OL-t. Csutortokon hatalmasat lephetunk a PO fele, a jobb csapat a mienk ezt a palyara is ki kell vinni.

Az a baj hogy megint abban a faziban vagyunk, hogy a csaj hizeleg, jonak tunnek a dolgok, de belul felsz hogy megint felultet…

Szerkesztette: Blevi
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 3 587 — …not me…Im in my prime!
Na most a Vikings egy ennyire pretender csapat, vagy tényleg a Dallas mutatta meg most az igazi arcát?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azèrt ez simább is lehetett volna 🤪
több mint 3 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 971 — Pfizer & Moderna fan
Jol jott ki, kezdodik is a Mavs meccs 😊

+ optimalis volt igy hogy csutortok meccs.

több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
húbaszki, egymás utáni két vasárnap is tévés meccs?
slowmotion
És jövő héten is 😉
ozibozi
jatényleg, majdnem el is felejtettem. mondjuk pont céges rendezvény lesz, de lehet azért majd hálát tudok adni, ha nem látom 😮
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 21 727
húbaszki, egymás utáni két vasárnap is tévés meccs?
slowmotion
És jövő héten is 😉
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
húbaszki, egymás utáni két vasárnap is tévés meccs?
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Picit off:
Valakinek van infoja Travis Frederickrol?
Tavaszrol emlekszem, hogy felmerult,hogy segitse az OL-linet. Nem tudom mennyire engedne a betegsege, de az egyik "legokosabb" C volt, tudna segiteni.
beltazor
jól elvan az informatikával
több mint 3 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 971 — Pfizer & Moderna fan
Picit off:
Valakinek van infoja Travis Frederickrol?
Tavaszrol emlekszem, hogy felmerult,hogy segitse az OL-linet. Nem tudom mennyire engedne a betegsege, de az egyik "legokosabb" C volt, tudna segiteni.

több mint 3 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 971 — Pfizer & Moderna fan
a Vikings ellen 1.5 pontos favoritként megyünk, idegenben
mit tud Vegas, amit én nem?
rva
Jo a QB es a futo is, a vedelmunk ezt nem szereti.
De legalabb csarnok. 😊

több mint 3 éve
rva 4 708 — Me for President!
a Vikings ellen 1.5 pontos favoritként megyünk, idegenben
mit tud Vegas, amit én nem?
több mint 3 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 088 — Saturday Night Lights
Mindenki: szerződtessük le OBJ-t!!
Stephen Jones: most szerződtettünk egy ugyan ilyen jó elkapót a PS-be!
rva
Fish szerint 20 mill/év az igénye. Minyimum
Charlie Firpo
egyrészt pont annyi hely van a sapka alatt még idén, másrészt Fish-nek nem sok köze van a valósághoz, mióta az egyetlen informátorát kivágták (Garrett)

ja, és a GB belépett azok táborába, akik egy meccsre szívják fel magukat, a Cowboys ellen.
f.sza.
rva
Azt hittem beindulnak ezzel.
Szamomra egy ujabb into jel a csapat kapcsan, hogy idegenben a Titans siman elhozta a W-t.
Blevi
Nekünk is kellet volna hozni. Pont úgy álltak most is mint ellenünk -vagy még úgyse- a negyedik negyed elején, csak most a Titans le tudta hozni a meccset. A védelmünk az utolsó kétmeccsen nem volt az igazi. A támadók feljavultak ezzel párhuzamosan a védelem leeresztett. Talán megtalálják újra önmagukat, vagy legalább az idény eleji formát.
100yard
Néztem ezt a meccset és végig az volt az érzésem, ha nem is simán, de odaajándékoztuk a múlt hetit a Packersnek.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 3 éve
rva 4 708 — Me for President!
Mindenki: szerződtessük le OBJ-t!!
Stephen Jones: most szerződtettünk egy ugyan ilyen jó elkapót a PS-be!
rva
Fish szerint 20 mill/év az igénye. Minyimum
Charlie Firpo
egyrészt pont annyi hely van a sapka alatt még idén, másrészt Fish-nek nem sok köze van a valósághoz, mióta az egyetlen informátorát kivágták (Garrett)

ja, és a GB belépett azok táborába, akik egy meccsre szívják fel magukat, a Cowboys ellen.
f.sza.
rva
Azt hittem beindulnak ezzel.
Szamomra egy ujabb into jel a csapat kapcsan, hogy idegenben a Titans siman elhozta a W-t.
Blevi
Nekünk is kellet volna hozni. Pont úgy álltak most is mint ellenünk -vagy még úgyse- a negyedik negyed elején, csak most a Titans le tudta hozni a meccset. A védelmünk az utolsó kétmeccsen nem volt az igazi. A támadók feljavultak ezzel párhuzamosan a védelem leeresztett. Talán megtalálják újra önmagukat, vagy legalább az idény eleji formát.
100yard
ezt mondom, hiányzik a killer instinct
14 pontos előnyben be kellett volna vinni egy komoly ütést, amiből a GB már nem állt volna fel
több mint 3 éve
100yard Dallas Cowboys 1 404
Mindenki: szerződtessük le OBJ-t!!
Stephen Jones: most szerződtettünk egy ugyan ilyen jó elkapót a PS-be!
rva
Fish szerint 20 mill/év az igénye. Minyimum
Charlie Firpo
egyrészt pont annyi hely van a sapka alatt még idén, másrészt Fish-nek nem sok köze van a valósághoz, mióta az egyetlen informátorát kivágták (Garrett)

ja, és a GB belépett azok táborába, akik egy meccsre szívják fel magukat, a Cowboys ellen.
f.sza.
rva
Azt hittem beindulnak ezzel.
Szamomra egy ujabb into jel a csapat kapcsan, hogy idegenben a Titans siman elhozta a W-t.
Blevi
Nekünk is kellet volna hozni. Pont úgy álltak most is mint ellenünk -vagy még úgyse- a negyedik negyed elején, csak most a Titans le tudta hozni a meccset. A védelmünk az utolsó kétmeccsen nem volt az igazi. A támadók feljavultak ezzel párhuzamosan a védelem leeresztett. Talán megtalálják újra önmagukat, vagy legalább az idény eleji formát.
több mint 3 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Mindenki: szerződtessük le OBJ-t!!
Stephen Jones: most szerződtettünk egy ugyan ilyen jó elkapót a PS-be!
rva
Fish szerint 20 mill/év az igénye. Minyimum
Charlie Firpo
egyrészt pont annyi hely van a sapka alatt még idén, másrészt Fish-nek nem sok köze van a valósághoz, mióta az egyetlen informátorát kivágták (Garrett)

ja, és a GB belépett azok táborába, akik egy meccsre szívják fel magukat, a Cowboys ellen.
f.sza.
rva
Azt hittem beindulnak ezzel.
Szamomra egy ujabb into jel a csapat kapcsan, hogy idegenben a Titans siman elhozta a W-t.