Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Dallas Cowboys

34 feliratkozó

több mint 3 éve
rva 4 708 — Me for President!
Mindenki: szerződtessük le OBJ-t!!
Stephen Jones: most szerződtettünk egy ugyan ilyen jó elkapót a PS-be!
rva
Fish szerint 20 mill/év az igénye. Minyimum
Charlie Firpo
egyrészt pont annyi hely van a sapka alatt még idén, másrészt Fish-nek nem sok köze van a valósághoz, mióta az egyetlen informátorát kivágták (Garrett)

ja, és a GB belépett azok táborába, akik egy meccsre szívják fel magukat, a Cowboys ellen.
f.sza.

Szerkesztette: rva
több mint 3 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 576
A 10 legjobban fizetett játékosunk közül csak Martin hoz konstans jó játékot, a többiek vagy sérültek, vagy ingadozó formában vannak. Hallod, Ezékiel?

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 3 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 576
Mindenki: szerződtessük le OBJ-t!!
Stephen Jones: most szerződtettünk egy ugyan ilyen jó elkapót a PS-be!
rva
Fish szerint 20 mill/év az igénye. Minyimum

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 3 éve
rva 4 708 — Me for President!
Mindenki: szerződtessük le OBJ-t!!
Stephen Jones: most szerződtettünk egy ugyan ilyen jó elkapót a PS-be!
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 8 723 — Grady Judd fan
Antonio Callaway a PS-ban, meg érkezett egy center is ugyanoda, Lindtrom helyére (IR).
gyeek
Plusz Takkarist McKinley. A Taco-bust drafton ő is első körös célpont volt.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 8 723 — Grady Judd fan
Antonio Callaway a PS-ban, meg érkezett egy center is ugyanoda, Lindstrom helyére (IR).

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 3 éve
rva 4 708 — Me for President!
hahahaha
slowmotion
kifejtenéd?
rva
Csak találgatok, de gondolom az Eagles lose-nak szólt 😀
Antonius
jaja.
of all teams. pont a Skins ellen veszítenek nyilván.
slowmotion
hát, ahogy ennek a GB meccsnek simán PO hangulata volt, a Skins is komolyan veszi a csoportrangadókat
ez azt jelenti, hogy a Cowboys-nak is nehéz dolga lesz a Fedex-en

a véleményem egyébként az, hogy hiányzik a csapatból a killer instinct
az, hogy a kötelező győzelmet nem nagyjából kell hozni, hanem lesimázni, megalázni, porba tiporni az ellent
és ha lehet, akkor 60 pontot felrajzolni
a GB is meg lehetett volna, ha nem óvatoskodunk az első félidőben...
több mint 3 éve
100yard Dallas Cowboys 1 404
A kárörömön túl, sajnos a Skins is vissza szállt a playoff-ért történő versenybe. 😕 És csak jobb lesz a védelmük, mert, lassan jön náluk vissza Chase Young is.
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
hahahaha
slowmotion
kifejtenéd?
rva
Csak találgatok, de gondolom az Eagles lose-nak szólt 😀
Antonius
jaja.
of all teams. pont a Skins ellen veszítenek nyilván.
több mint 3 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 743
hahahaha
slowmotion
kifejtenéd?
rva
Csak találgatok, de gondolom az Eagles lose-nak szólt 😀

Cowboys 4ever.
több mint 3 éve
rva 4 708 — Me for President!
hahahaha
slowmotion
kifejtenéd?
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
hahahaha
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 8 723 — Grady Judd fan
Van fenn a DC.com-on egy rövid szösszenet erről :  www.dallascowboys.com/news/mailbag-run-stopping-without-affecting-pass-rush
Úgy tűnik az a megfontolás, hogy ha fokozod a futás védelmed akkor adsz fel a pass rushból, persze talán kivéve ha van egy Aaron Donaldod. Mi már rég nem húztunk igazán potens DT-t belülre. Nyilván ez se segít. Tegnap sajnos úgy jártunk, hogy ment a futás ellenünk meg volt egy klasszis irányító aki passzolni is tudott. Ahol gyengébb az irányító talán ez a rendszer ami nekünk van jobban tud érvényesülni, illetve hatékonyabb. Kicsit több futás, de a passzt elvesszük egészen, vagy tudunk egy halom turnovert csinálni.
100yard
Broaddus szerint 3 tényező tesz hozzá a meglévő állományból:
1) a DE-k nehezen szabadulnak a blokkról.
2) a LB-k lassan ismerik fel a játékot.
3) a CB-k túlságosan "puhán" játszanak a széleken.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 3 éve
100yard Dallas Cowboys 1 404
Nem esett szóba az OT 4th down. Én simán aláírtam akkor is, az után is McCarthy döntését.
gyeek
én adom azt a döntést.
az analitika is azt mondja, hogy nem volt érdemi különbség




tökös volt egész meccsen McCarthy, nem ezen múlott, hogy nem lett meg a meccs
mármint nem azon a 3 ponton, a defense nem tudta volta megállítani Rodgerséket, az utolsó negyedben a rotáció ellenére a seggükön vették a levegőt és úgy ment át rajtunk a futás mint libán a fos.
rva
Elsoben is 93 yardot kaptunk foldon mem lehet csak a faradtsagra fogni.
Blevi
Vajon hol a gond? "Kicsi" DL? DQ rendszere? Kene egy Lee az LB sorba? 😊
beltazor
Van fenn a DC.com-on egy rövid szösszenet erről :  www.dallascowboys.com/news/mailbag-run-stopping-without-affecting-pass-rush
Úgy tűnik az a megfontolás, hogy ha fokozod a futás védelmed akkor adsz fel a pass rushból, persze talán kivéve ha van egy Aaron Donaldod. Mi már rég nem húztunk igazán potens DT-t belülre. Nyilván ez se segít. Tegnap sajnos úgy jártunk, hogy ment a futás ellenünk meg volt egy klasszis irányító aki passzolni is tudott. Ahol gyengébb az irányító talán ez a rendszer ami nekünk van jobban tud érvényesülni, illetve hatékonyabb. Kicsit több futás, de a passzt elvesszük egészen, vagy tudunk egy halom turnovert csinálni.
több mint 3 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 971 — Pfizer & Moderna fan
Nem esett szóba az OT 4th down. Én simán aláírtam akkor is, az után is McCarthy döntését.
gyeek
én adom azt a döntést.
az analitika is azt mondja, hogy nem volt érdemi különbség




tökös volt egész meccsen McCarthy, nem ezen múlott, hogy nem lett meg a meccs
mármint nem azon a 3 ponton, a defense nem tudta volta megállítani Rodgerséket, az utolsó negyedben a rotáció ellenére a seggükön vették a levegőt és úgy ment át rajtunk a futás mint libán a fos.
rva
Elsoben is 93 yardot kaptunk foldon mem lehet csak a faradtsagra fogni.
Blevi
Vajon hol a gond? "Kicsi" DL? DQ rendszere? Kene egy Lee az LB sorba? 😊

több mint 3 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Nem esett szóba az OT 4th down. Én simán aláírtam akkor is, az után is McCarthy döntését.
gyeek
én adom azt a döntést.
az analitika is azt mondja, hogy nem volt érdemi különbség




tökös volt egész meccsen McCarthy, nem ezen múlott, hogy nem lett meg a meccs
mármint nem azon a 3 ponton, a defense nem tudta volta megállítani Rodgerséket, az utolsó negyedben a rotáció ellenére a seggükön vették a levegőt és úgy ment át rajtunk a futás mint libán a fos.
rva
Elsoben is 93 yardot kaptunk foldon mem lehet csak a faradtsagra fogni.
több mint 3 éve
rva 4 708 — Me for President!
Nem esett szóba az OT 4th down. Én simán aláírtam akkor is, az után is McCarthy döntését.
gyeek
én adom azt a döntést.
az analitika is azt mondja, hogy nem volt érdemi különbség




tökös volt egész meccsen McCarthy, nem ezen múlott, hogy nem lett meg a meccs
mármint nem azon a 3 ponton, a defense nem tudta volta megállítani Rodgerséket, az utolsó negyedben a rotáció ellenére a seggükön vették a levegőt és úgy ment át rajtunk a futás mint libán a fos.
több mint 3 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Nem esett szóba az OT 4th down. Én simán aláírtam akkor is, az után is McCarthy döntését.
gyeek
Szerintem is jo dontes volt, de 3&4re en futottam volna ment is es meg utana is lehet passzolni.
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 8 723 — Grady Judd fan
Nem esett szóba az OT 4th down. Én simán aláírtam akkor is, az után is McCarthy döntését.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 3 587 — …not me…Im in my prime!
Nekem már a három éves lányom is tudja, mi a dörgés.

Besonfordál a szobába. “Apa, mit nézel? A Dallas meccset. Miért nem MotoGPt?”

Ugye, ugye és tényleg.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
tegnap este megígértem magamnak, hogy ha kikapunk, akkor ebben az idényben már nem nézek több meccset
egyszerűen nem érdemlik meg, hogy szurkoljak, van egy csodaszép lassan 3 éves kisfiam, inkább rajzolok meg nyomdázok vele még egy kicsivel többet.
rva
azért az ilyen esti meccsek alatt már nem tudsz vele nyomdázni 😊 bár az biztos jobb lenne, ha az "ilyen" esti meccsek alatt nem az eredményt kellene érteni, csak az időpontot
több mint 3 éve
rva 4 708 — Me for President!
tegnap este megígértem magamnak, hogy ha kikapunk, akkor ebben az idényben már nem nézek több meccset
egyszerűen nem érdemlik meg, hogy szurkoljak, van egy csodaszép lassan 3 éves kisfiam, inkább rajzolok meg nyomdázok vele még egy kicsivel többet.
több mint 3 éve
100yard Dallas Cowboys 1 404
En ugy erzem, hogy a papiron gyengebb csapatokat magabiztosan verjuk, az erosebbekkel meg barmi lehet, meg meccsen belul is.

Engem Dak elso int-je zavar. 3es gol volt jo messze a vonaltol. Jobban orultem volna egy futas majd FG, nem kellett volna eroltetni. 10-0 es megmaradt volna a flow.
beltazor
Ráadásul ahogy emlékszem a sarokban volt egy tök üres elkapónk. 😕
több mint 3 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 971 — Pfizer & Moderna fan
En ugy erzem, hogy a papiron gyengebb csapatokat magabiztosan verjuk, az erosebbekkel meg barmi lehet, meg meccsen belul is.

Engem Dak elso int-je zavar. 3es gol volt jo messze a vonaltol. Jobban orultem volna egy futas majd FG, nem kellett volna eroltetni. 10-0 es megmaradt volna a flow.

több mint 3 éve
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Nekem az a bajom, hogy hianyzik a gyilkos oszton, a tegnapi meccset kb 3x zarhattuk volna le offense oldalrol.

Ha nezek egy kb playoff picturet. Eagles, Vikings, 49ers, Bucs, Seahawks, Giants, Packers es Boys versenyez.
Ha bejutunk nem erzem azt, hogy a fenti csapatokbol harmat egymas utan barmilyen permutacioban meg fogunk verni es utana meg van egy SB is. Valtozhat persze a jatek kepe, de egyelore azt erzem ez keves lesz a PO-ban 3-4x egymas utan.

Szerkesztette: Blevi