Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nem értettétek miért jött Coats, hát ment is. Helyette Lance Ball érkezett vissza az 53as keretbe.
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton

Bocs, hogy ennyire későn raktam fel, de most volt időm. A londoni meccs előtt csináltam. Le a kalappal a Broncos szurkolók előtt. Sokan voltak és nagyon jó fejek. Kreativitásban messze verték 49-ers fanokat (A meccsen meg fordítva 😀 , bocs)


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Nem varnám az egészet Martindale nyakába. Mert a rendszer működött amíg volt legalább 1 értelmes pass rusher(Ayers). JMD hibája, hogy amikor ő is kiesett baszott lépni bármit.haromt
Tulajdonképpen nekem sincs komolyabb bajom a defense sémájával (OAK meccset kivéve), csak arra gondoltam, ha már JMD-t nem rúgják ki, akkor lehet, hogy őt találják meg bűnbaknak...


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem varnám az egészet Martindale nyakába. Mert a rendszer működött amíg volt legalább 1 értelmes pass rusher(Ayers). JMD hibája, hogy amikor ő is kiesett baszott lépni bármit.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Már úgyis elment a szezon, akkor meg inkább a saját fiainkkal halljunk meg szépen, ne ilyen Merriman-ekkel csúnyán... 😛

Amúgy szerintetek váltunk DC-t a nyáron, vagy a sok sérülésre hivatkozva megmentik Martindale seggét?

És ajánlom mindenkinek még Storm összefoglalóját a londoni meccsről:
http://denversports.blog.hu/2010/11/09/broncos_vs_49ers_wembley_az_operencian_innen_de_a_gondokon_meg_messze_nem_tul


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 057 — SB 50 Champion @ Grund
elsők voltunk a waiver listán amikor odarakták Merrimant. de mi nem tettünk semmit. erről ennyit. Majd Moss...haromt
Nem a Bills volt az első? Nem a pillanatnyi mérleg számít?



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
elsők voltunk a waiver listán amikor odarakták Merrimant. de mi nem tettünk semmit. erről ennyit. Majd Moss...
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Azért próbaként Merriman-re egy waiver-t bedobhattunk volna, hátha nem kell senkinek... 😛StormST
Amikor Coats jött már nehezen... 😛 Előtte persze jöhetett volna, sőt Ha a teljes szezont nézzük akkor kihagytunk az összes lehetőséget, nem sok volt, de azt a néhányat elmulasztottuk mint pl Barnest is, viszont mostanra már nem tudok olyan akit megérné idehozni. Max a PS-ből aktiválhatnánk valakit Moss helyére, jobbat nem tudok.Black_Adder
Most tényleg nem volt senki, de azért az elmúlt időben lehetett volna alkotni... 😛StormST
Ebben mindnyájan egyetértünk 😊
Én is csak a mostani változtatások időpontjára értettem, h nem tudtam volna olyan nevet, aki megoldja vagy akár lendíti a pass rush-unkat, azt nem írtam h korábban nem kellett/lehetett volna.
//Sőt anno Merriman esetleges igazolása az én fantáziámat is beindította...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 057 — SB 50 Champion @ Grund
Azért próbaként Merriman-re egy waiver-t bedobhattunk volna, hátha nem kell senkinek... 😛StormST
Amikor Coats jött már nehezen... 😛 Előtte persze jöhetett volna, sőt Ha a teljes szezont nézzük akkor kihagytunk az összes lehetőséget, nem sok volt, de azt a néhányat elmulasztottuk mint pl Barnest is, viszont mostanra már nem tudok olyan akit megérné idehozni. Max a PS-ből aktiválhatnánk valakit Moss helyére, jobbat nem tudok.Black_Adder
Most tényleg nem volt senki, de azért az elmúlt időben lehetett volna alkotni... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Azért próbaként Merriman-re egy waiver-t bedobhattunk volna, hátha nem kell senkinek... 😛StormST
Amikor Coats jött már nehezen... 😛 Előtte persze jöhetett volna, sőt Ha a teljes szezont nézzük akkor kihagytunk az összes lehetőséget, nem sok volt, de azt a néhányat elmulasztottuk mint pl Barnest is, viszont mostanra már nem tudok olyan akit megérné idehozni. Max a PS-ből aktiválhatnánk valakit Moss helyére, jobbat nem tudok.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 057 — SB 50 Champion @ Grund
volt pár változás
Kivágtuk megint LeKevin Smitht. Jött egy blokkoló TE, Daniel Coats. Ebben az a vicces hogy mr.2.körös Richard Quinn akkor minek van? Persze nem szar a gyerek, de akkor is... Pass rusher az nem kell ugye
Beadles fog játszani LG-t és Harris kerül vissza a kezdőbe mint RT. Hochstein megy a padra.
Cox elvileg visszatért az edzésekre. játszhat.
Sőt újra edzett Woodyard, McBath és Vickerson is.
Csak Ayers és Goodman nincs, ők nem is lesznek szinte biztosan a Chiefs ellenharomt
Coats-ot én se értem, 4 kib***ott TE van a kereten, több, mint ILB vagy OLB... 😛

Remélem most már lassan megtalálják a megfelelő felállást az OL-ba, ideje lenne. Nem tudom Harris sérült lehetett-e még, vagy csak a formájával voltak-e a gondok, de jó lenne, ha a tavaly előtti formájához vissza tudna térni...StormST
Coats gondolom FB-t is tud játszani azért jött, /*de akkor miért nem egy FB*/, de az is lehet h valamelyik TE-ünk a cut szélén áll...

Riar Geer-t kitettük a PS-ből, Jeff Stehle jött vissza a helyére.

ILB, OLB. Én nem tudtam volna olyan nevet mondani aki jelentős upgrade lett volna ezen a poszton. Doom sérülése után kellett volna lépni most már nem nagyon lehet.
Én a szezon 2. felében sokkal agresszívabb defense play hívásokban látom a megoldást /*már ha létezik egyáltalán*/. A DL erős, csak nem nagyon maradtak OLB-k.->Több bllitz kéne, vannak erre alkalmas embereink...Black_Adder
Azért próbaként Merriman-re egy waiver-t bedobhattunk volna, hátha nem kell senkinek... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
volt pár változás
Kivágtuk megint LeKevin Smitht. Jött egy blokkoló TE, Daniel Coats. Ebben az a vicces hogy mr.2.körös Richard Quinn akkor minek van? Persze nem szar a gyerek, de akkor is... Pass rusher az nem kell ugye
Beadles fog játszani LG-t és Harris kerül vissza a kezdőbe mint RT. Hochstein megy a padra.
Cox elvileg visszatért az edzésekre. játszhat.
Sőt újra edzett Woodyard, McBath és Vickerson is.
Csak Ayers és Goodman nincs, ők nem is lesznek szinte biztosan a Chiefs ellenharomt
Coats-ot én se értem, 4 kib***ott TE van a kereten, több, mint ILB vagy OLB... 😛

Remélem most már lassan megtalálják a megfelelő felállást az OL-ba, ideje lenne. Nem tudom Harris sérült lehetett-e még, vagy csak a formájával voltak-e a gondok, de jó lenne, ha a tavaly előtti formájához vissza tudna térni...StormST
Coats gondolom FB-t is tud játszani azért jött, /*de akkor miért nem egy FB*/, de az is lehet h valamelyik TE-ünk a cut szélén áll...

Riar Geer-t kitettük a PS-ből, Jeff Stehle jött vissza a helyére.

ILB, OLB. Én nem tudtam volna olyan nevet mondani aki jelentős upgrade lett volna ezen a poszton. Doom sérülése után kellett volna lépni most már nem nagyon lehet.
Én a szezon 2. felében sokkal agresszívabb defense play hívásokban látom a megoldást /*már ha létezik egyáltalán*/. A DL erős, csak nem nagyon maradtak OLB-k.->Több bllitz kéne, vannak erre alkalmas embereink...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 057 — SB 50 Champion @ Grund
volt pár változás
Kivágtuk megint LeKevin Smitht. Jött egy blokkoló TE, Daniel Coats. Ebben az a vicces hogy mr.2.körös Richard Quinn akkor minek van? Persze nem szar a gyerek, de akkor is... Pass rusher az nem kell ugye
Beadles fog játszani LG-t és Harris kerül vissza a kezdőbe mint RT. Hochstein megy a padra.
Cox elvileg visszatért az edzésekre. játszhat.
Sőt újra edzett Woodyard, McBath és Vickerson is.
Csak Ayers és Goodman nincs, ők nem is lesznek szinte biztosan a Chiefs ellenharomt
Coats-ot én se értem, 4 kib***ott TE van a kereten, több, mint ILB vagy OLB... 😛

Remélem most már lassan megtalálják a megfelelő felállást az OL-ba, ideje lenne. Nem tudom Harris sérült lehetett-e még, vagy csak a formájával voltak-e a gondok, de jó lenne, ha a tavaly előtti formájához vissza tudna térni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
volt pár változás
Kivágtuk megint LeKevin Smitht. Jött egy blokkoló TE, Daniel Coats. Ebben az a vicces hogy mr.2.körös Richard Quinn akkor minek van? Persze nem szar a gyerek, de akkor is... Pass rusher az nem kell ugye
Beadles fog játszani LG-t és Harris kerül vissza a kezdőbe mint RT. Hochstein megy a padra.
Cox elvileg visszatért az edzésekre. játszhat.
Sőt újra edzett Woodyard, McBath és Vickerson is.
Csak Ayers és Goodman nincs, ők nem is lesznek szinte biztosan a Chiefs ellen
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Az a baj, hogy tényleg vannak emberek akik azt hiszik hogy Tibó majd egy személyben kihúzza a szarból a Denvert.Döme
Egyrészt idén innen senki nem húzza ki a csapatot, másrészt főleg Tebow nem húzza ki, harmadrészt Orton eddig a csapat legjobbja (Lloyddal).

Tebow egyszer kétszer passzolhatna ugyan, de jelenleg úgy használjuk ahogy kell szvsz.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Az a baj, hogy tényleg vannak emberek akik azt hiszik hogy Tibó majd egy személyben kihúzza a szarból a Denvert.Döme
Miért, nem? 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
persze hogy vannak. Ott is síkhülye az NFL nézők 80%a.
Nem tudom miért ezt a témát kell erőltetni, amikor Orton top 5 Qbvá nőtte ki magát majdnem idén, egy okádék fallal és viszonylag no-name elkapókkal, a legkisebb futótámogatás nélkül...
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
DPn találtam




😀xrace77
Az a baj, hogy tényleg vannak emberek akik azt hiszik hogy Tibó majd egy személyben kihúzza a szarból a Denvert.
több mint 13 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
DPn találtam




😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ne negatívkodjatok már 😛
Sok van még a szezonból, még lehetünk 10-6 😂
Na és persze van még 2x60 percünk hogy teljesítsük a fő elvárásomat, hogy megöljük a KÖCSÖG-öt 😛
több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
végre eljött az a vasárnap amikor biztos nem kapunk ki...haromt
Tegnap mindhárom denveri majorcsapat győzött, végre a Broncos sem bassza el a hétvégét. 😊TheMileHighCity
Hidd el úgy is el tudják baszni, hogy nem játszanak. 2 példa: Traktor - 184 yard 2 TD, Alfi - újabb pick, ha jól számolom az 5.
Köszi Mekdenielsz fasza srác vagy!!!! :mad: :mad:




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
végre eljött az a vasárnap amikor biztos nem kapunk ki...haromt
Tegnap mindhárom denveri majorcsapat győzött, végre a Broncos sem bassza el a hétvégét. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
végre eljött az a vasárnap amikor biztos nem kapunk ki...
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 057 — SB 50 Champion @ Grund
@StormST>
Akiket felsoroltam, azokkal pont h, elégedett vagyok, csupa jó játékos. Paxton is csak rá semmi szükség nem volt, és egy igazi Bronco-t kellett elküldeni miatta. Ezt a részt csak úgy piszkálódásból írtam, h a legjobb érkező FA-ink mind a 30at tapossák. Sőt az érkező FA-ink legtöbbjével nagyon elégedett vagyok, kivéve az olyan peccesekkel akik már senkinek se kellenek, de ő azért jól lecsap rájuk, esetleg még pickeket is ad nekik...

A 30 éves FA-k viszont pont fiatalítást nem jelentenek. Az h ott vannak mögöttük a fiatal tehetséges cserék, akik tényleg bevethetőek lesznek majd egyszer, az igen, Viszont továbbra is az az álláspontom, h amikor idejött, már akkor is megvolt egy fiatal csapat alapja, és ő azzal kezdte, h azt lerombolta. És az értük kapott pickekből kezdett építeni egy másikat, szóval még mindig csak ott tart mint az érkezése előtt...

Mellesleg, ha jobban csereberél a választási jogokkal, vagy ha jobban draftol az első évében erősebb alapokon is állhatna ez a csapat, de végül is az volt a legelső draftja...

A keretet én is sokkal erősebbnek tartom, mintsem hogy 2-6tal égjünk. Még Dumervil, és az összes sérült nélkül is.

Btw: Az említett edző pozíciókra kiket tudnátok elképzelni (bár szvsz az rb probléma 100%ig a fal problémájából fakad, ott nem feltétlen kell váltás...)?Black_Adder
Nem ismerem annyira az edzőket, hogy tudjak kijelölni valakit. Sajnos a Turner-Dennison párosnál sokkal jobbat nem nagyon tudnánk szerintem összerakni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
@StormST>
Akiket felsoroltam, azokkal pont h, elégedett vagyok, csupa jó játékos. Paxton is csak rá semmi szükség nem volt, és egy igazi Bronco-t kellett elküldeni miatta. Ezt a részt csak úgy piszkálódásból írtam, h a legjobb érkező FA-ink mind a 30at tapossák. Sőt az érkező FA-ink legtöbbjével nagyon elégedett vagyok, kivéve az olyan peccesekkel akik már senkinek se kellenek, de ő azért jól lecsap rájuk, esetleg még pickeket is ad nekik...

A 30 éves FA-k viszont pont fiatalítást nem jelentenek. Az h ott vannak mögöttük a fiatal tehetséges cserék, akik tényleg bevethetőek lesznek majd egyszer, az igen, Viszont továbbra is az az álláspontom, h amikor idejött, már akkor is megvolt egy fiatal csapat alapja, és ő azzal kezdte, h azt lerombolta. És az értük kapott pickekből kezdett építeni egy másikat, szóval még mindig csak ott tart mint az érkezése előtt...

Mellesleg, ha jobban csereberél a választási jogokkal, vagy ha jobban draftol az első évében erősebb alapokon is állhatna ez a csapat, de végül is az volt a legelső draftja...

A keretet én is sokkal erősebbnek tartom, mintsem hogy 2-6tal égjünk. Még Dumervil, és az összes sérült nélkül is.

Btw: Az említett edző pozíciókra kiket tudnátok elképzelni (bár szvsz az rb probléma 100%ig a fal problémájából fakad, ott nem feltétlen kell váltás...)?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear