Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Legalább most jön pár nyugodt hét: BYE, KC, @SD, nyilván sima meccsek lesznek, legközelebb csak a Rams ellen éghetünk le.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Emlékezzünk a jó dolgokra is:
NFL top 5 catches of the week
És volt Lloydnak egyébként egy másik nagyon nagy elkapása is...Black_Adder
És pont az orrom előtt történt... Videót is csináltam róla. 😊




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 057 — SB 50 Champion @ Grund
Én a 3rd down-okat és az ostoba punt-okat láttam nagy hibának, ezek miatt állandóan a félpályáról indult a 49ers, ami nagyon megnehezítette a védők dolgát. Meg valamennyire az is, hogy mivel Troy most játszott először, ezért még alapból kevesebb elképzelésük volt arról, hogy mit várjanak, mint eddig...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Emlékezzünk a jó dolgokra is:
NFL top 5 catches of the week
És volt Lloydnak egyébként egy másik nagyon nagy elkapása is...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
JMD azt mondta, hogy Orton nagy fájdalmak között játszott az után a kemény ütközés után, amikor lent maradt. Itt viszont látszik, hogy mi a legnagyobb gond a jelenlegi QB helyzetünkkel: Tebow-nak nem engedjük, hogy dobjon, viszont Quinn meg csak úgy jöhet be, hogy Tebow már nem játszhat utána. El kéne dönteni, hogy Tebow-t HB vagy QB poszton akarjuk használni, mert így elég cinkes a helyzet...

Én most a védelmet se tudom annyira szapulni, mint eddig, 3 negyeden keresztül 3 ponton tartották a 49ers-t, az utolsóban volt 1-2 baki, de az várható is, ha annyit van pályán egy védelem, mint a miénk. Persze ez nem menti fel a hibázókat (Nate Jones, Goodman), de nem is lehet az egész vereséget rájuk verni.

Champ meg Dawkins persze próbált pozitív maradni a meccs utáni interjúknál, de sajnos ez kevés lesz...StormST
Az a vicc, h Orton is nagyon is jól játszott, a védelemre se lehet panasz, több firstdownunk volt, több yardot haladtunk, most a redzoneban se állat meg a tudományunk, és a futójátékunk is egy kicsit jobb volt a szokásosnál mégis kikaptunk.

Talán mert keveset volt nálunk a labda, főleg az első féidőben, meg a szar 3rd down% miatt, vagy az ostobán elhullajtott 5 pont miatt (a visszafújt TD után csak Fg lett, + a kihagyott extrapont). Orton fumbleje is a legrosszabbkor jött, aztán az utolsó driveban az INT, pedig azt akár végig is lehetett volna vinni. De én nagyon nem hibáztatnám Ortont, a passprotection megint 0 volt, a fumblenél is, azért indult meg, h ne sackeljék. Amúgy általában sikeresek az ilyen próbálkozásai. Ha az utolsó INT-et nem nézzük ahol már kockáztatni kellett, egy TO, az nem olyan sok.

Leginkább nem volt szerencsénk. Már megint. Nekünk sosincs szerencsénk, de az 1-5-ös csapatokat szerencse nélkül is verni kéne ilyen kerettel. Valami nagy baj van a fejekben is, amin a krikettezés mint kiderült nem segít.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Dobatni kellene Tebow-t, ő legalább "meccsben van",már ha ezt a pár snapet annak lehet nevezni, de Quinn ha jól tudom még egy snapet se volt a pályán. Tudom Quinn tud dobni, de a Raiders ellen bejöhetett volna talán TT is.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 057 — SB 50 Champion @ Grund
JMD azt mondta, hogy Orton nagy fájdalmak között játszott az után a kemény ütközés után, amikor lent maradt. Itt viszont látszik, hogy mi a legnagyobb gond a jelenlegi QB helyzetünkkel: Tebow-nak nem engedjük, hogy dobjon, viszont Quinn meg csak úgy jöhet be, hogy Tebow már nem játszhat utána. El kéne dönteni, hogy Tebow-t HB vagy QB poszton akarjuk használni, mert így elég cinkes a helyzet...

Én most a védelmet se tudom annyira szapulni, mint eddig, 3 negyeden keresztül 3 ponton tartották a 49ers-t, az utolsóban volt 1-2 baki, de az várható is, ha annyit van pályán egy védelem, mint a miénk. Persze ez nem menti fel a hibázókat (Nate Jones, Goodman), de nem is lehet az egész vereséget rájuk verni.

Champ meg Dawkins persze próbált pozitív maradni a meccs utáni interjúknál, de sajnos ez kevés lesz...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
én sem tudok mit mondani. és a legrosszabb az, hogy aludni sem tudok. tényleg nincs erre szükségem....
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nekem is kínos volt az első 3 negyed, run run run punt végig...ha azt a hail mary vagy mi a tököm passzt nem kapja el Walker az 1 yardon akkor simán ti nyertekpetey
nem tök mindegy? szivem szerint azt nyomtam volna hogy nyertek 70 ponttal. akkor talán eltakakarodik ez a fasz...
leszarom az egészet. NFL sucks
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 466 — Csodabogár
Nekem is kínos volt az első 3 negyed, run run run punt végig...ha azt a hail mary vagy mi a tököm passzt nem kapja el Walker az 1 yardon akkor simán ti nyertek

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem tudom. az egész szart basztatni semmi értelme. Kb mint a fidesz kormányt szapulni.... úgyse történik semmi..
hánynom kell amint meglátom ezt a szart. szánalmas bazmeg.
tényleg nem tudok mint mondani. Totális csőd
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mindegy, legalább ezek után már tudjuk, hogy nem érdemes komolyan venni a meccseket, valami vasárnap esti melléktevékenységként esetleg lehet nézegetni, és strigulázni a zakókat. Szurkolni, meg bízni ezek után már felesleges, csak saját magunk áltatása.

Buzi angolok, szerintem egy hatalmas baromság oda elvinni egy meccset, csak a nyűg van vele, főleg így a szezon kellős közepén, de ez kell a népnek, marketing, piac, meg kutyafasza. Remélem mi többi ideig nem veszünk részt benne, vigyék csak a divatcsapatokat, szopjanak azok az idióták szigetén.TheMileHighCity
mi annyira szarok vagyunk, hogy az első köt eleje sem jöhet szóba.
bár segg mindegy. nem ortont kell basztatni. ezt a senkiházit meg tökmindegy. basztathatod. kb annyi értelme van, mint elmondani a fekete özvegynek, hogy embereket harapdálni nem menő...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
OFF:

És nézzétek meg, hogy egy KC-nek mekkora mákja van... igaz, nem közeli FG-t hagyott ki a Buffalo, de akkor is... és jön a Kc, TUTI NYER...

g a m e - o v e r

hát nem kihagyta? berosálok, milyen este van.....JC6
Mákja???? Te láttál a meccsből bármit is? Vegyük a FGokat akkor.
Nem rúgjuk be mert nekimegyünk negyedikre 20 yardnál. A kiváló futás helyett a szokésosnál is szarabb Cassel passzol. Haley fassága. Aztán még egy FG helyett ugyanaz.
Aztán ők kihagynak egy 52 vagy menniyi yardost, mi kihagyunk egy 30akármennyist.

És ez csak a FG. A 3 (vagy 4?már nem is tudom) Bills fumbli és mákos visszaszerzése (legdurvább Vrabel felszedi de a könyökéből egy centi kiér a pályáról, nem fumbli). Ez is mák nekik. Stb. stb. Szóval hogy mákos Chiefs?? Nézd meg a meccset, é utána ha nem értesz egyet velem, akkor elfogadom. De nem fogod ezt mondani sztem, mert egy 50+ FG-t nem rúgott be az ellenfél a kurva nagy oldalszélben, az benne van az nem mák. Én is lefogult vagyok, de direkt tényeket írtam.ulpianus
ki nem szarja le? ne ide gyere offolni......
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nézd meg mi volt a Cowboys-Jags-en; lehet változik a véleményed.....iktriad
nem tudom mit rinyálsz...
nyertetek azt csá. nem kell ragozni.
haromt
Ahogy néztem a Cowboys-t ők nagyobb lekvárban vannak mint ti- erre utalt a hsz-em.

Amúgy szerintem itt az ideje hogy beilleszd a randodba JMD monogramját is....iktriad
minek? úgyse basszuk ki...
persze annyi ótvar gecik vagyunk hogy még az 1/1 sem jöhet szóba
áááá addig örülj JMD amíg nem kerülsz elém...
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nehéz lenne vitatkozni:

MI VAGYUNK HIVATALOSAN IS AZ NFL LEGROSSZABB CSAPATA!

És ami még rosszabb: Shanny-t fizetjük 2011-ig, JMD-t 2012-ig, nem lesz itt még egy harmadik HC sajnos...StormST
Nézd meg mi volt a Cowboys-Jags-en; lehet változik a véleményed.....iktriad
nem tudom mit rinyálsz...
nyertetek azt csá. nem kell ragozni.
haromt
Ahogy néztem a Cowboys-t ők nagyobb lekvárban vannak mint ti- erre utalt a hsz-em.

Amúgy szerintem itt az ideje hogy beilleszd a randodba JMD monogramját is....
több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
A takarodj "szlogent" 5 méterről üvöltöttem JMD pofájába. Úgyse értette (fel se nézett a lelátó felé a kis pöcs, amikor lefele kullogott), viszont nem volt körülöttem szinte egy magyar se (kivétel Greengo és a két haverja) az angolok meg nem vágták, mit ordibálok. A hangulat óriási volt, és tényleg beillett home-fieldnek 9ersnek. Sajna, akik nem ennek a két csapatnak a mezében voltak azok is a Frisconak lengették inkább a zászlót.




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nehéz lenne vitatkozni:

MI VAGYUNK HIVATALOSAN IS AZ NFL LEGROSSZABB CSAPATA!

És ami még rosszabb: Shanny-t fizetjük 2011-ig, JMD-t 2012-ig, nem lesz itt még egy harmadik HC sajnos...StormST
Nézd meg mi volt a Cowboys-Jags-en; lehet változik a véleményed.....iktriad
nem tudom mit rinyálsz...
nyertetek azt csá. nem kell ragozni.

JMD TAKARODJ!!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
leszophat mindenki
több mint 13 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
Csoportellenfelek mind győztek,így simán megvan a 4. hely. 😛
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nehéz lenne vitatkozni:

MI VAGYUNK HIVATALOSAN IS AZ NFL LEGROSSZABB CSAPATA!

És ami még rosszabb: Shanny-t fizetjük 2011-ig, JMD-t 2012-ig, nem lesz itt még egy harmadik HC sajnos...StormST
Nézd meg mi volt a Cowboys-Jags-en; lehet változik a véleményed.....
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 861 — SuperLOL
OFF:

És nézzétek meg, hogy egy KC-nek mekkora mákja van... igaz, nem közeli FG-t hagyott ki a Buffalo, de akkor is... és jön a Kc, TUTI NYER...

g a m e - o v e r

hát nem kihagyta? berosálok, milyen este van.....JC6
Mákja???? Te láttál a meccsből bármit is? Vegyük a FGokat akkor.
Nem rúgjuk be mert nekimegyünk negyedikre 20 yardnál. A kiváló futás helyett a szokésosnál is szarabb Cassel passzol. Haley fassága. Aztán még egy FG helyett ugyanaz.
Aztán ők kihagynak egy 52 vagy menniyi yardost, mi kihagyunk egy 30akármennyist.

És ez csak a FG. A 3 (vagy 4?már nem is tudom) Bills fumbli és mákos visszaszerzése (legdurvább Vrabel felszedi de a könyökéből egy centi kiér a pályáról, nem fumbli). Ez is mák nekik. Stb. stb. Szóval hogy mákos Chiefs?? Nézd meg a meccset, é utána ha nem értesz egyet velem, akkor elfogadom. De nem fogod ezt mondani sztem, mert egy 50+ FG-t nem rúgott be az ellenfél a kurva nagy oldalszélben, az benne van az nem mák. Én is lefogult vagyok, de direkt tényeket írtam.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Menjünk inkább krikettezni, bassza meg... 😕


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
off{
A Bills azért még nálunk is szerencsétlenebb csapat. MÉG.
}

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Mindegy, legalább ezek után már tudjuk, hogy nem érdemes komolyan venni a meccseket, valami vasárnap esti melléktevékenységként esetleg lehet nézegetni, és strigulázni a zakókat. Szurkolni, meg bízni ezek után már felesleges, csak saját magunk áltatása.

Buzi angolok, szerintem egy hatalmas baromság oda elvinni egy meccset, csak a nyűg van vele, főleg így a szezon kellős közepén, de ez kell a népnek, marketing, piac, meg kutyafasza. Remélem mi többi ideig nem veszünk részt benne, vigyék csak a divatcsapatokat, szopjanak azok az idióták szigetén.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szar nekik, de én már nem nagyon tudok foglalkozni a többi eredménnyel...

Nem nagyon hittem volna tavaly, vagy tavaly előtt, hogy valamikor is 8 hét után a Rams jobban fog állni nálunk, azt meg főleg nem, hogy 2-vel többet nyernek...StormST
Az az igazság, hogy a gyengeségek ellenére én az OAK meccs elejéig bíztam bennük, hogy ebben az évben valamilyen csoda folytán meg lesz a PO...erre akkora pofont kaptam, hogy hetekig nyögök utána...