NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 053 — SB 50 Champion @ Grund



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Benéztem a topikotokra, itt mi újság? Hát ezek alapján két kurva jó passzban lévő csapat, full szurkolói támogatással csap bele a londoni éjszakába. Sírtok és dühöngtök. De tudjátok az az igazi szopás, hogy még mindig eggyel több W-tek és eggyel kevesebb L-tek van mint nekünk 😕 Minket még ez a rohadt acélos Panthers is levert, bár a ti lemészárolásotok se semmi! Szóval ahogy jelenleg állunk London tétje a következő 1/1 draftpick megszerzése 😀 Bár HC-t, teljes O#-t QB-stül nem lehet draftolni, úgyhogy az se húzna ki a szarból se minket, se Titeket 😊
Na azért bizzunk egy jó meccsben 😀diverdoc
Kár, hogy nem lehet kiegyezni döntetlennel 😀 Igazság szerint egyik csapat sem érdemel W-t, se L-t, szerintem 😀
Kicsit kész vagyok, bocs mindenkitől 😀JC6
Kiérdemelni azon a meccsen kell majd a győzelmet, legutóbb nem érdemeltük és nem is nyertük.
Egyébként hatalmas looserbowlra számítok, de ha elkezdünk az 1/1ért, vagy szimplán a jobb draftcetliért játszani, akkor kibaszottul még idegesebb legyek. A Denver Broncos ezt nem teheti meg. /*Nem mellesleg még sosem volt 1/1es választásunk, jó lenne ezt a sorozatot tartani.*/

Ja és mellesleg nekem kevésbé lenne fájó, ha 2-5 helyett 1-6tal állnánk, de a raiderst vertük volna meg...Black_Adder
Ilyen az NFL ben nem letezik hogy 1/1 ert vagy jobb draftcetliert jatszani, mas mentalitas.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
Benéztem a topikotokra, itt mi újság? Hát ezek alapján két kurva jó passzban lévő csapat, full szurkolói támogatással csap bele a londoni éjszakába. Sírtok és dühöngtök. De tudjátok az az igazi szopás, hogy még mindig eggyel több W-tek és eggyel kevesebb L-tek van mint nekünk 😕 Minket még ez a rohadt acélos Panthers is levert, bár a ti lemészárolásotok se semmi! Szóval ahogy jelenleg állunk London tétje a következő 1/1 draftpick megszerzése 😀 Bár HC-t, teljes O#-t QB-stül nem lehet draftolni, úgyhogy az se húzna ki a szarból se minket, se Titeket 😊
Na azért bizzunk egy jó meccsben 😀diverdoc
Kár, hogy nem lehet kiegyezni döntetlennel 😀 Igazság szerint egyik csapat sem érdemel W-t, se L-t, szerintem 😀
Kicsit kész vagyok, bocs mindenkitől 😀JC6
Kiérdemelni azon a meccsen kell majd a győzelmet, legutóbb nem érdemeltük és nem is nyertük.
Egyébként hatalmas looserbowlra számítok, de ha elkezdünk az 1/1ért, vagy szimplán a jobb draftcetliért játszani, akkor kibaszottul még idegesebb legyek. A Denver Broncos ezt nem teheti meg. /*Nem mellesleg még sosem volt 1/1es választásunk, jó lenne ezt a sorozatot tartani.*/

Ja és mellesleg nekem kevésbé lenne fájó, ha 2-5 helyett 1-6tal állnánk, de a raiderst vertük volna meg...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Benéztem a topikotokra, itt mi újság? Hát ezek alapján két kurva jó passzban lévő csapat, full szurkolói támogatással csap bele a londoni éjszakába. Sírtok és dühöngtök. De tudjátok az az igazi szopás, hogy még mindig eggyel több W-tek és eggyel kevesebb L-tek van mint nekünk 😕 Minket még ez a rohadt acélos Panthers is levert, bár a ti lemészárolásotok se semmi! Szóval ahogy jelenleg állunk London tétje a következő 1/1 draftpick megszerzése 😀 Bár HC-t, teljes O#-t QB-stül nem lehet draftolni, úgyhogy az se húzna ki a szarból se minket, se Titeket 😊
Na azért bizzunk egy jó meccsben 😀diverdoc
Kár, hogy nem lehet kiegyezni döntetlennel 😀 Igazság szerint egyik csapat sem érdemel W-t, se L-t, szerintem 😀
Kicsit kész vagyok, bocs mindenkitől 😀
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 053 — SB 50 Champion @ Grund
Benéztem a topikotokra, itt mi újság? Hát ezek alapján két kurva jó passzban lévő csapat, full szurkolói támogatással csap bele a londoni éjszakába. Sírtok és dühöngtök. De tudjátok az az igazi szopás, hogy még mindig eggyel több W-tek és eggyel kevesebb L-tek van mint nekünk 😕 Minket még ez a rohadt acélos Panthers is levert, bár a ti lemészárolásotok se semmi! Szóval ahogy jelenleg állunk London tétje a következő 1/1 draftpick megszerzése 😀 Bár HC-t, teljes O#-t QB-stül nem lehet draftolni, úgyhogy az se húzna ki a szarból se minket, se Titeket 😊
Na azért bizzunk egy jó meccsben 😀diverdoc
Nos, azért ha azt nézzük, hogy a mi egyik vereségünk attól a csapattól van, akik ellen ti az egy szál W-t behúztátok, akkor azért látható, hogy nem alaptalan a sírásunk... 😛

Az 1/1-et azért remélem elég messze el tudjuk kerülni, bár én már semmin se lepődnék meg. Max akkor húzunk valami minőségi NT-t vagy DE-t... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Benéztem a topikotokra, itt mi újság? Hát ezek alapján két kurva jó passzban lévő csapat, full szurkolói támogatással csap bele a londoni éjszakába. Sírtok és dühöngtök. De tudjátok az az igazi szopás, hogy még mindig eggyel több W-tek és eggyel kevesebb L-tek van mint nekünk 😕 Minket még ez a rohadt acélos Panthers is levert, bár a ti lemészárolásotok se semmi! Szóval ahogy jelenleg állunk London tétje a következő 1/1 draftpick megszerzése 😀 Bár HC-t, teljes O#-t QB-stül nem lehet draftolni, úgyhogy az se húzna ki a szarból se minket, se Titeket 😊
Na azért bizzunk egy jó meccsben 😀


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 643 — Raiders fan
Én meg azt mondom, hogy edző ide edző oda. De a játékosok totál balfasz dolgokat műveltek, amint a fumblihegy betemette őket morálisan. Nem ez volt a taktika, és nem jött be, hogy ejtsétek el a labdát, meg dobd a kezükbe. Nagyon jókor a legjobb dolgok történtek a Raiders oldalán túl gyorsan, és széthullott a csapat. Hogy ez megtörtént, és az edző nem kért talán időt, vagy nem tudta összerakni őket, az az ő hibája is. De a játékosok is benne voltak szépen. Offense, defense, mindenki.
Ettől még nem ez a Denver Broncos. Ilyen meccse lehet bárkinek.ulpianus
+1

Én főleg azt írnám a staff\hc számlájára, h eléggé úgy tűnt mintha szarba se vettek volna minket és egyáltalán nem készültek volna.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Az hogy londonban mi lesz bele se merek gondolni.
Denver és London között 7 óra az időeltolódás. Ezt nem lehet csütörtöktől kiheverni. A Frisconak szerencséje volt mert Charlotteból mehettek, ahonnan már csak 5 óra. És láthatóan Singletary nem bízza a véletlenre.
haromt
Ebbe az irányban sokkal elviselhetőbb, szerintem ez nem olyan vészes, megértem ha a meccsre való összpontosítás miatt nem akarunk egy héttel előbb odamenni. Bár ez a tegnapiak fényében enyhén nevetségessé vált.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 053 — SB 50 Champion @ Grund
Szerintem nincs ember aki jobban szorítana JMD maradásáért mint Tebow 😀undisputedly
Valszeg ebben lehet valami, de azért szerintem ha JMD megy, akkor Bowlen az utódkeresésben a Tebow-témát is keményen bele fogja venni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 897 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szerintem nincs ember aki jobban szorítana JMD maradásáért mint Tebow 😀
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 860 — SuperLOL
Én meg azt mondom, hogy edző ide edző oda. De a játékosok totál balfasz dolgokat műveltek, amint a fumblihegy betemette őket morálisan. Nem ez volt a taktika, és nem jött be, hogy ejtsétek el a labdát, meg dobd a kezükbe. Nagyon jókor a legjobb dolgok történtek a Raiders oldalán túl gyorsan, és széthullott a csapat. Hogy ez megtörtént, és az edző nem kért talán időt, vagy nem tudta összerakni őket, az az ő hibája is. De a játékosok is benne voltak szépen. Offense, defense, mindenki.
Ettől még nem ez a Denver Broncos. Ilyen meccse lehet bárkinek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a tavalyi 6-0 ás kezdés óta mennyi is JMD mérlege?
4-13...
Ebben volt blowout dögivel. Chargers, Chiefs és most a Raiders otthon(!)
Nem lehet véletlen hogy a blowoutokat nem a papíron kurva erős csapatoktól kapjuk. Meg lehet nézni mit játszottunk azóta a Jets-szel, a Coltsszal 2x.
Az lehet, hogy ezekre a csoportmeccsekre nem úgy készíti fel a csapatot, hogy ezek a legfontosabbak, hanem hogy "bazmeg majdnem levertük a Jets-t, a Raiderst bekötött szemmel is".
Jól láthatóan semmiféle készülés nem volt a Raiders játékából. Persze nem lehet készülni arra, hogy éppen melyik QB vagy RB fog játszani, de az alapok ugyan azok. Láthatóan úgy érte a védelmet, hogy McFadden állandóan jól fut a szélre, mintha most látták volna először. Pedig ezt én egyszerű szurkoló megmondtam volna pedig csak 3-4 Raiders meccset látok évente.
Egyszerűen beleszart a felkészítésbe. Ezt nem lehet azzal magyarázni hogy sok a sérült.

Az hogy londonban mi lesz bele se merek gondolni.
Denver és London között 7 óra az időeltolódás. Ezt nem lehet csütörtöktől kiheverni. A Frisconak szerencséje volt mert Charlotteból mehettek, ahonnan már csak 5 óra. És láthatóan Singletary nem bízza a véletlenre.

És lesznek személyi döntések. Kivágják majd szegény Vaughnt, aki sokmindenről nem tehet.

á semmi értelme annak amit írok. takarodjon a picsába ez a fasz
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Harmadrészt, ha Shannyt elküldte a fórum a picsába, akkor ez most JMD-nek legalább ugyanannyira kijár.Black_Adder
Az eredménykövetéskor minden 2. hsz-ben elküldtem....
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Mellé még írt egy elég kemény cikket is. Szerinte (és lehet abban valami, amit mond) a játékosok azon akadtak ki, hogy valszeg a londoni meccset egy mini-vakációnak tekintették és Josh ugyebár bejelentette csütörtökön, hogy a csapat csak csütörtökön utazik ki és ez lehet, hogy nem tetszett sok embernek. A 49ers már Londonban van egyébként... 😛

Ha tényleg ezen sértődött meg a sok primadonna, akkor nem érdemlik meg, hogy felvegyék a narancs-kék mezt, nekem ez a véleményem...StormST
Akkor elég idióták, a buzi angoloknál még a meccsre szánt időt is bőven sok lenne eltölteni.
Remélem, vasárnap éppen lesz kedvünk játszani, és nem az egész NFL-társadalom fogja látni azt a gombfocizást, amit tegnap előadtunk.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
Láttam én már edzőbuktatást, igaz persze más sportban, de annak volt kb. ugyanilyen játékképe. Lehet, hogy egy leckét akartak adni JMD-nek, de ha így van, akkor bekaphatják és minden játékosnak az egész INVESCO jegybevételét levonnám a fizetéséből, meg persze az edzőknek is...StormST
Meg ekézi még egy jó adagot JMD-t, mert neki nem a Broncos múltja vagy a szurkolók számítanak, hanem csak saját maga, amiben igaza is van...StormST
Nem egészen értem a közhangulatot. JMD-t ekézi mindenki, hogy nem számít neki senki más, csak saját maga (ezt mondjuk elmagyarázhatná valaki, hogy hogyan működik egy edző, akinek a Broncos múlt számít és hogyan működik egy akinek csak saját maga. Shanny-nak pl mi számított? A múlt és a szurkolók vagy maga?). Pedig tegnap ő biztos nem lépett a pályára, ahol negyvenegynéhány igen jól megfizetett profi úgy játszott, hogy egy HS csapat cserepadján sem biztos, hogy helyet kaptak volna. Ez azért nem csak rossz taktika volt, hibás felkészítés, gyenge playbook...

A buktatás rész lehet, hogy igaz. Az, hogy egy profi csapat gyakorlatilag 1db épkézláb megmozdulást nem képes összehozni a meccsen az vagy az évszázad összeomlása volt, vagy a játékosok üzenni akartak.

Szóval főleg az érdekelne, hogy milyen a Broncos múltat tekintő edző 😀viito
Egyrészt a csapatot az edző készíti fel a meccsre. Ítéld meg, h ebben most milyen munkát végzett JMD. /*és hogy az nfl.comos étékelésen 1-5ig skálán miért áll kb 1.1gyel...*/
Másrészt a múltnál szvsz arra gondolt, h ennek a balfasz lúzer pancser csapatnak akik ma összecsaptak elég szép múltjuk van, és komoly rivalizálás van köztük, az elmúlt évek gyengébb teljesítménye ellenére is. Ha csk 1 meccset nem szabad elveszíteni az egész szezonban, akkor az a Raiders ellen a Mile High-on. A múlt miatt. Nem elvesztettük, hanem bohócat csináltak belőlünk, egy általunk eddig nálunk gyengébbnek tartott csapat.

Egyébként ő személyesen is magára vállalta a vereséget. 59 pontot kapni a Raiderstől 3 negyed alatt, azért a HC felelős. Minden beosztott főnök kapcsolatban a főnöké a felelősség. Ez JMD-é

Harmadrészt, ha Shannyt elküldte a fórum a picsába, akkor ez most JMD-nek legalább ugyanannyira kijár.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
Én igazából meg se lepődtem annyira a vereségen, csak azon, h hogy. Nem véletlenül tippeltem 2-4re a divíziónkat, hát most így inkább 0-6 lesz. A jó ellenfelek ellen felszívjuk magunkat, tavaly az elején meg is vetük őket, idén szoros meccsen kikaptunk tőlük, de a közepesek és gyengék szarrá vernek minket. Ha az ősi rivális ellen nem tudunk felpörögni, akkor a többi meccsen inkább ki se álljunk.

Semmi erőlelépés. Megkapott egy olyan csapatot, aminek csak a védelmével volt baj, erre szétbaszott mindent ami addig működött. Helyre rakta a futójátékot? Egy nagy faszt. Tönkrebaszta a falat úgy meg mindegy ki fut... Nem mintha Maroney lenne olyan jó, mint Hillis, vagy akár Torain vagy Selvin Young, vagy bárki a valagnyi futónk közül aki 2008ban a mi IRünkön volt.

Csütörtökön megyünk Londonba? Az egy dolog, h épp eszű ember nem akar a rühes, büdös angliába menni, de akklimatizálódni azért kéne valamikor valahol... Megint szopunk.

Két hét múlva bye week, az utolsó alkalom, h összeszedjük magunkat, és valamit javítsunk a mérlegünkön. PO már megint nem lesz, zsinórban 5. éve, lassan hozzászokunk, de ha így játszunk tovább az elfogadhatatlan. Annál azért büszkébb csapat vagyunk h a minél jobb draftcetlire hajtsunk ha már más nem jöhet össze. Ha nem lesz meg 6győzelem, akkor elbujdoshatunk a p*csába

Ja és egy ilyen vereség után természetesen mindenki monnnnyon le!!!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Láttam én már edzőbuktatást, igaz persze más sportban, de annak volt kb. ugyanilyen játékképe. Lehet, hogy egy leckét akartak adni JMD-nek, de ha így van, akkor bekaphatják és minden játékosnak az egész INVESCO jegybevételét levonnám a fizetéséből, meg persze az edzőknek is...StormST
Meg ekézi még egy jó adagot JMD-t, mert neki nem a Broncos múltja vagy a szurkolók számítanak, hanem csak saját maga, amiben igaza is van...StormST
Nem egészen értem a közhangulatot. JMD-t ekézi mindenki, hogy nem számít neki senki más, csak saját maga (ezt mondjuk elmagyarázhatná valaki, hogy hogyan működik egy edző, akinek a Broncos múlt számít és hogyan működik egy akinek csak saját maga. Shanny-nak pl mi számított? A múlt és a szurkolók vagy maga?). Pedig tegnap ő biztos nem lépett a pályára, ahol negyvenegynéhány igen jól megfizetett profi úgy játszott, hogy egy HS csapat cserepadján sem biztos, hogy helyet kaptak volna. Ez azért nem csak rossz taktika volt, hibás felkészítés, gyenge playbook...

A buktatás rész lehet, hogy igaz. Az, hogy egy profi csapat gyakorlatilag 1db épkézláb megmozdulást nem képes összehozni a meccsen az vagy az évszázad összeomlása volt, vagy a játékosok üzenni akartak.

Szóval főleg az érdekelne, hogy milyen a Broncos múltat tekintő edző 😀
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 053 — SB 50 Champion @ Grund
Litton gyors volt:



Mellé még írt egy elég kemény cikket is. Szerinte (és lehet abban valami, amit mond) a játékosok azon akadtak ki, hogy valszeg a londoni meccset egy mini-vakációnak tekintették és Josh ugyebár bejelentette csütörtökön, hogy a csapat csak csütörtökön utazik ki és ez lehet, hogy nem tetszett sok embernek. A 49ers már Londonban van egyébként... 😛

Ha tényleg ezen sértődött meg a sok primadonna, akkor nem érdemlik meg, hogy felvegyék a narancs-kék mezt, nekem ez a véleményem...

Meg ekézi még egy jó adagot JMD-t, mert neki nem a Broncos múltja vagy a szurkolók számítanak, hanem csak saját maga, amiben igaza is van...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 053 — SB 50 Champion @ Grund
No, kicsit megnyugodva..... lófaszt! :mad:

JMD magára vállalta a vereséget a meccs után (mert volna mást tenni), de azt továbbra is tartom, hogy nem lesz személyi következménye ennek a valaminek, ami este volt (meccsnek nem nevezném).

Ráadásul, a londoni meccs miatt, hétfőn semmilyen edzés vagy megbeszélés nem lesz, pedig pont most kéne, kb. 1000 kör az INVESCO körül, meg 1000 lépcsőzés a lelátó felső végéig. Lélektelen szar előadás volt, mindenkitől kivétel nélkül...

Jelen pillanatban a 8-8-at is nagy álomnak látom, ezek után nem tudom kit tudunk megverni...

Pár kérdés merült fel bennem így hirtelen:
- Mi a faszért nem dobtuk be Tebow-t vagy Quinn-t?
- Mi a faszért Vaughn ment be, amikor Cox lesérült, miért nem Thompson?
- Mi a faszért nem lehetett egyszer se látni, hogy JMD üvölt a játékosaival? Máskor még kis hibákért is üvöltözik, most meg semmi. Vagy előre bejelentették a játékosok, hogy ez lesz és fölöslegesnek tartotta?

Láttam én már edzőbuktatást, igaz persze más sportban, de annak volt kb. ugyanilyen játékképe. Lehet, hogy egy leckét akartak adni JMD-nek, de ha így van, akkor bekaphatják és minden játékosnak az egész INVESCO jegybevételét levonnám a fizetéséből, meg persze az edzőknek is...

Egyébként meg új HC nem lesz, főleg így, hogy bizonytalan a következő szezon, semmilyen komoly edzőt nem találsz 8-9 meccsre, meg egyébként se Bowlen stílusa a szezon közbeni HC csere...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Engem inkább az aggaszt, hogy most jönnek a nyerhető meccsek, és mindig ezek a legnehezebbek, amikor rajtunk van a győzelmi kényszer, hajlamosak vagyunk egy kis csapat ellen nem annyira komolyan felkészülni, és máris meglephetnek minket. Kis túlzással simán reálisabbnak tűnik, hogy szoros küzdelmet tudunk vívni egy Colts-szal vagy egy Jets-szel, vagy verni egy Titans-t idegenben, minthogy gond nélkül, esélyeshez méltóan legyőzzünk egy Raiders-t vagy egy 49ers-t. Már pedig nem fog beleférni sok botlás... Én jobban félek a további programtól, mint az eddigi részétől. :rolleyes:TheMileHighCity
...innen lesz csak igazán nagy szopás ez a szezon... 😕


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 994 — #NoStress
Nyugi, már csak kis idő, jön Tebow, és a győzelmek futószalagon. Go TebowSobri Jóska
Addig még a Kisöcsit kéne elküldeni vhova OCnek, mert a HC-nek még kevés.xrace77
Majd beletanul. Belichick se elsőre lett a király. Csak türelem, ha már számolhat Tebow-val, mondjuk jövőre, akkor simán nyeri a csoportot a Broncos, utána meg akármi lehet, és lesz is.

több mint 13 éve
xrace77 Denver Broncos 4 499
Nyugi, már csak kis idő, jön Tebow, és a győzelmek futószalagon. Go TebowSobri Jóska
Addig még a Kisöcsit kéne elküldeni vhova OCnek, mert a HC-nek még kevés.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 994 — #NoStress
Nyugi, már csak kis idő, jön Tebow, és a győzelmek futószalagon. Go Tebow

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egyetlen ember volt ma a pályán a Broncosban az pedig DJ. A többiek egytől egyig mind egy nagy rakás sz@r. Ez már valamilyen törvényszerű dolog, hogy a Raidersnek nálunk jön ki a lépés? Tavaly még a dagi is tudott nálunk valamit felmutatni. És higgyétek el nem JMD fog az öltözőben ordibálni (a kis f@sz), hanem Dawkins. Egyébként, ha jövőhéten is kikapunk Londonban, akkor tuti ki fogják baszni.akike
Dawkins a legnagyobb király.
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 730 — Sworn to the Black
A végén majdnem belevertem egyet a gépbe, amikor láttam, hogy valamelyik játékosunk röhög a padon...JC6
Gaffney és Lloyd virultak. Az ilyen tényleg vérlázító, egy profitól valahol az volna a minimum hogy legalább nem mutatja ki hogy le se szarja, hogy a csapatát épp most baszták agyon.