Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Van valakinek szabad jegye vasárnapra? 😀 Lehet elmennék 😛
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
Alex amúgy se sokkal jobb Troynál. Nem tudom igazából, h Baltimoreban milyen volt, de nem is ezen fog múlni.
Black_Adder
Combos. 3 év alatt 14 meccs, 2 kezdőként. 48 comp/89, 3 TD, 1 int. PR:79,7diverdoc
Jó a statokat én is meg tudom nézni, de abból nem feltétlen derül ki, h hogy játszik. Valószínűleg Alex jobb nála, hisz alapból ő kezdő nálatok, sőt Troy csak 3rd QB, mert Carr is előtte volt a DC-n. /*Azért vicces lenne, ha két 1/1 lenne a cseréje 😀*/

Amúgy Drew Bledsoe pl.: 2× sérült meg, egyszer egy Tom Brady jött a helyére egyszer egy Tony Romo, előtte egyikük se nagyon játszott, úgyh akár örülni is lehetett volna az aktuális ellenfeleknek, aztán utána mégse örültek. Na ilyentől azért most nem félek...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Alex amúgy se sokkal jobb Troynál. Nem tudom igazából, h Baltimoreban milyen volt, de nem is ezen fog múlni.
Black_Adder
Combos. 3 év alatt 14 meccs, 2 kezdőként. 48 comp/89, 3 TD, 1 int. PR:79,7


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Troy Smith lesz a QB-nk Londonban. Kiváncsi vagyok ez Nektek jó hír-e?
És sajna Mays is maródi 😕 (na ez tuti jó)diverdoc
Ellenünk úgy is mindenki nagy napot fog ki, és Alex amúgy se sokkal jobb Troynál. Nem tudom igazából, h Baltimoreban milyen volt, de nem is ezen fog múlni.
Szvsz az az igazság, h a meccs rajtunk múlik, mi vagyunk az inkonzisztensebb csapat, tudunk sokkal jobban játszani nálatok, de rosszabbul is... Kicsit bízom benne, h egy ilyen vereség után felszívjuk magunkat, meg akarjuk mutatni, h tudunk játszani. Ha nem akkor tényleg hagyjuk josht angliában...Black_Adder
Azért az ilyen nagy érdeklődésű meccsekre JMD általában jól fel szokta rázni a csapatot, most is sokan fognak figyelni ránk, még ha gyengébb is az ellenfél. Meg Tibi is ott fogja rázni a kerítést fenyegetően az első sorban. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
Troy Smith lesz a QB-nk Londonban. Kiváncsi vagyok ez Nektek jó hír-e?
És sajna Mays is maródi 😕 (na ez tuti jó)diverdoc
Ellenünk úgy is mindenki nagy napot fog ki, és Alex amúgy se sokkal jobb Troynál. Nem tudom igazából, h Baltimoreban milyen volt, de nem is ezen fog múlni.
Szvsz az az igazság, h a meccs rajtunk múlik, mi vagyunk az inkonzisztensebb csapat, tudunk sokkal jobban játszani nálatok, de rosszabbul is... Kicsit bízom benne, h egy ilyen vereség után felszívjuk magunkat, meg akarjuk mutatni, h tudunk játszani. Ha nem akkor tényleg hagyjuk josht angliában...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Troy Smith lesz a QB-nk Londonban. Kiváncsi vagyok ez Nektek jó hír-e?
És sajna Mays is maródi 😕 (na ez tuti jó)


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 053 — SB 50 Champion @ Grund
Dawkins és Goodman tegnap edzett, bár a londoni játékuk lehetőségéről még nem volt szó.

Akik 100%, hogy nem utaznak a csapattal: Woodyard, McBath és Ayers.

Tegnap egyébként rajtuk kívül csak Royal, Cox és Vickerson nem edzett. Cox esetében még az agyrázkódás utáni vizsgálatok mennek, közelebbit csak a következő napokban fognak tudni mondani...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mégiscsak van egy szabad jegyem a vasárnapi meccsre, ha vkit esetleg érdekelnediverdoc
most már kell. De csak azért hogy megmutassam JMDnek hogy európában mit kap egy edző a vasárnapi meccsért...haromt
jeeeee! :cool: segítek elátkozniGreengo
én arra gondoltam hogy felelevenítem a kihalófélben lévő angol huligán kultúrát, vegyítve egy kis balkáni mentalitással
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 621 — Eagles fan
Mégiscsak van egy szabad jegyem a vasárnapi meccsre, ha vkit esetleg érdekelnediverdoc
most már kell. De csak azért hogy megmutassam JMDnek hogy európában mit kap egy edző a vasárnapi meccsért...haromt
jeeeee! :cool: segítek elátkozni


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mégiscsak van egy szabad jegyem a vasárnapi meccsre, ha vkit esetleg érdekelnediverdoc
most már kell. De csak azért hogy megmutassam JMDnek hogy európában mit kap egy edző a vasárnapi meccsért a szurkolóktól...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Dawkinsal mi a helyzet?Ott lesz Londonban?Greengo
gondolom ott lesz de nem tudni még játszik-e
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 621 — Eagles fan
Dawkinsal mi a helyzet?Ott lesz Londonban?


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Mégiscsak van egy szabad jegyem a vasárnapi meccsre, ha vkit esetleg érdekelne


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
Broncos Re-Sign DL Le Kevin Smith

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
Litton eléggé ki van akadva Josh-ra, várható még szerintem pár ilyen rajz, hacsak valami csodát nem művel... 😛StormST
A kezdetektől fogva utálja, és most itt az alkalom, hogy elverje rajta a port. Szerintem túl reagálja, de nem állok neki védeni Josh-t, mert engem is ott hagyattok az angoloknál. 😛TheMileHighCity
Én alapból nem mondom, hogy mindenképpen el kell küldeni, meg szezon közben nem is sok értelme lenne, viszont az kétségtelen, hogy most valamit rosszul csinál és én a Raiders meccs közben teljesen tanácstalannak láttam, amire egy NFL HC-nál nem lehet magyarázat...StormST
Leginkább az a baj, h ha jönne egy új HC az meg valszeg azzal kezdené, h azt veri szét amit JMD felépített (mint ahogy JMD azzal kezdte, h szétverte amit Shanny felépített), úgyh vagy értelmes HC kell, vagy több időt adni JMDnek. Utóbbival az a bajom, h azokból a játékosokból akik a pecc cserepadjára se férnek, nem lehet ütőképes csapatot építeni, hiába próbálja. Ha a szezon végéig nincs előrelépés, akkor váltani kell.

Rövid távon sikereket akarok látni!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Briggs-t már ki is tettük, ezek szerint Woodyard visszatér hamarosan.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Litton eléggé ki van akadva Josh-ra, várható még szerintem pár ilyen rajz, hacsak valami csodát nem művel... 😛StormST
A kezdetektől fogva utálja, és most itt az alkalom, hogy elverje rajta a port. Szerintem túl reagálja, de nem állok neki védeni Josh-t, mert engem is ott hagyattok az angoloknál. 😛TheMileHighCity
Én alapból nem mondom, hogy mindenképpen el kell küldeni, meg szezon közben nem is sok értelme lenne, viszont az kétségtelen, hogy most valamit rosszul csinál és én a Raiders meccs közben teljesen tanácstalannak láttam, amire egy NFL HC-nál nem lehet magyarázat...StormST
Valamilyen szinten biztos benne van, szóval nem is mentem fel teljesen, de azért túlzás, amit Drew előad ellene (bár ez mókás, és ő is poénnak szánta 😊). A játékosok és az edzők szerintem éppúgy hibásak a vasárnap előadott produkció miatt, de mivel nem ismerjük az egész hátterét, így nem szidnám jobban egyik oldalt sem a másiknál.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 053 — SB 50 Champion @ Grund
Litton eléggé ki van akadva Josh-ra, várható még szerintem pár ilyen rajz, hacsak valami csodát nem művel... 😛StormST
A kezdetektől fogva utálja, és most itt az alkalom, hogy elverje rajta a port. Szerintem túl reagálja, de nem állok neki védeni Josh-t, mert engem is ott hagyattok az angoloknál. 😛TheMileHighCity
Én alapból nem mondom, hogy mindenképpen el kell küldeni, meg szezon közben nem is sok értelme lenne, viszont az kétségtelen, hogy most valamit rosszul csinál és én a Raiders meccs közben teljesen tanácstalannak láttam, amire egy NFL HC-nál nem lehet magyarázat...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Litton eléggé ki van akadva Josh-ra, várható még szerintem pár ilyen rajz, hacsak valami csodát nem művel... 😛StormST
A kezdetektől fogva utálja, és most itt az alkalom, hogy elverje rajta a port. Szerintem túl reagálja, de nem állok neki védeni Josh-t, mert engem is ott hagyattok az angoloknál. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
Hawkins-t kéne igazán ott hagyni, de őt nem is visszük. 😀TheMileHighCity
Majd megy az ncaa is Londonba 😀 (Isten ments!), csak türelmesnek kell lennünk 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 053 — SB 50 Champion @ Grund
Litton eléggé ki van akadva Josh-ra, várható még szerintem pár ilyen rajz, hacsak valami csodát nem művel... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Hawkins-t kéne igazán ott hagyni, de őt nem is visszük. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
StormST
Nagyon nagy, én szavazok rá 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ez mekkora rajz 😊
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 053 — SB 50 Champion @ Grund
Kár, hogy nem lehet kiegyezni döntetlennel 😀 Igazság szerint egyik csapat sem érdemel W-t, se L-t, szerintem 😀
Kicsit kész vagyok, bocs mindenkitől 😀JC6
Kiérdemelni azon a meccsen kell majd a győzelmet, legutóbb nem érdemeltük és nem is nyertük.
Egyébként hatalmas looserbowlra számítok, de ha elkezdünk az 1/1ért, vagy szimplán a jobb draftcetliért játszani, akkor kibaszottul még idegesebb legyek. A Denver Broncos ezt nem teheti meg. /*Nem mellesleg még sosem volt 1/1es választásunk, jó lenne ezt a sorozatot tartani.*/

Ja és mellesleg nekem kevésbé lenne fájó, ha 2-5 helyett 1-6tal állnánk, de a raiderst vertük volna meg...Black_Adder
Ilyen az NFL ben nem letezik hogy 1/1 ert vagy jobb draftcetliert jatszani, mas mentalitas.Delonso_
Szerintem sincs ilyen, bár a hétvégi "produkció" kicsit megingatott... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!