Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 463 — !SuPeR6BoWL!
GYerünk Denver D# fantasyban ti vagytok védelmem!!! Csak ne mínuszba termeljetek és akkor már elégedett leszek veletek!!! 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Egy negyedes eltiltás? Ez tényleg óvoda. 😂

Na, de komolyság, attól tartok véget értek a gondtalan vasárnap esték a múlt hetivel. 😀

Black_Adder beharangozója a meccs előtt:
http://denversports.blog.hu/2010/11/13/broncos_vs_chiefs_beharangozo


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 058 — SB 50 Champion @ Grund
McDaniels eltiltotta DJ Williams-t az első negyedre 😂Höri
Valamint megfosztották a kapitányi tisztségétől. Remélem ezzel a csapat részéről ennyi.Black_Adder
wao. Ilyen hülyeséget legutóbb Urban Meyer-től láttam, amikor Spikest tiltotta el 1 negyedre szemgolyó masszázs miatt 😊haromt
Még azért tegyük mellé a $ 15 000 büntit is a csapattól, így teljes a történet... 😊

DJ azt mondta, hogy a csapatkapitányi dolog nem zavarja, csak egy cím, ő a játékával akar vezető lenni...

A csapat részéről ennyi volt, a többit a ligára hagyják, valszeg a következő szezon elején nélkülöznünk kell pár meccsre...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
McDaniels eltiltotta DJ Williams-t az első negyedre 😂Höri
Valamint megfosztották a kapitányi tisztségétől. Remélem ezzel a csapat részéről ennyi.Black_Adder
wao. Ilyen hülyeséget legutóbb Urban Meyer-től láttam, amikor Spikest tiltotta el 1 negyedre szemgolyó masszázs miatt 😊
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
McDaniels eltiltotta DJ Williams-t az első negyedre 😂Höri
Valamint megfosztották a kapitányi tisztségétől. Remélem ezzel a csapat részéről ennyi.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
Üdv Broncos fanok!

mekora örütséget vállaltam azzal, hogy a denveri D-t raktam be a fantas csapatomba?ThundersNFL
FACEPALM

több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 463 — !SuPeR6BoWL!
Üdv Broncos fanok!

mekora örütséget vállaltam azzal, hogy a denveri D-t raktam be a fantas csapatomba?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hmm csak most olvasom ezt a DJ dolgot.

Megmondom őszintén, hogy megértem, ha ez a csapat a kocsma felé vezérli...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
McDaniels eltiltotta DJ Williams-t az első negyedre 😂

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
December 13-án lesz DJ tárgyalása, azt hogy most játszik-e még JMD se tudja, de azt mondta azt teszi ami a legjobb a csapatnak, blablabla, a név nem fog számítani a döntésben...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Pénteken nem edzett DJ, egyébként ugyan az volt a helyzet mint csütörtökön
DNP: Ayers, Goodman, DJ -> OUT //illetve DJről még nincs hír, de nem hinném, h játszik
Limited: McBath, Vickerson, Woodyard -> Questionable

KC:
Limited: Kendrick Lewis S, Dexter McCluster WR, Brian Waters G, Jon McGraw S -> Questionable

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
JMD közben nyilatkozott, hogy nagyon csalódott és hogy az ilyen viselkedést nem tartják megengedhetőnek. Remélem azért akkora fasz nem lesz, hogy kirakja vagy elcseréli...
StormST
Hát, akkor én is kurva mérges lennék rá...

Egyébként itt van a kis rosszfiús image, ami pont ma került szóba, DJ így gyűjt szavazatokat. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 058 — SB 50 Champion @ Grund
Ezzel az ittas vezetéssel DJ is tovább csökkentette az esélyeit. Egyébként pont egy ilyen kellett a KC meccs előtt... Ez nem a mi szezonunk 😕Black_Adder
Nem az a fő baj, hogy most ivott, hanem az, hogy egyszer már 2005-ben is elkapták, így pár meccs eltiltás már most borítékolható...

JMD közben nyilatkozott, hogy nagyon csalódott és hogy az ilyen viselkedést nem tartják megengedhetőnek. Remélem azért akkora fasz nem lesz, hogy kirakja vagy elcseréli...

Egyébként DJ megérkezett az edzésre, de csak a kezdés után és 15 perc múlva el is hagyta az épületet, ez nem jelent túl jót... 😕



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Ezzel az ittas vezetéssel DJ is tovább csökkentette az esélyeit. Egyébként pont egy ilyen kellett a KC meccs előtt... Ez nem a mi szezonunk 😕

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Black_Adder felhívása a Pro Bowl szavazásra:

http://denversports.blog.hu/2010/11/12/nfl_pro_bowl_szavazas

😊

Igazából Orton, Lloyd és Prater hiába a posztja legjobbja, a no-name-ségük miatt sansztalanok, de párszor biztos, hogy meg fogok ejteni pár egész éjszakás, és/vagy leborulásig tartó monoton szavazást.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
Már csak ez hiányzott, DJ-t lekapcsolták ittas vezetés miatt:
http://www.thedenverchannel.com/sports/25771741/detail.html
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Injury report thursday:
DNP: Ayers, Goodman
Limited: McBath, Vickerson, Woodyard

KC:
Limited: Kendrick Lewis S, Dexter McCluster WR, Brian Waters G, Jon McGraw S

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 058 — SB 50 Champion @ Grund
A népszerűséghez tudni kell a médiával bánni, néha dobni nekik egy csontot. Ha ez nincs, akkor folyamatosan geci jól kell játszanod, nem csak nagyon jól, hanem extra jól.

Példa a csapatból:
- DJ: nagyon jó LB, minden poszton nagyon jó, de a médiával nem foglalkozik, csak teszi a dolgát -> elismerés nuku
- Champ: extraklasszis, a médiával meg csak annyit foglalkozik, amennyit kell, de az neki elég...
- Dawkins: teszi a dolgát meccs előtt, közben, utána, így ha kicsit kevesebbet is teljesít, mint pár éve, ugyanúgy központi személyiség és a média se felejti el...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Tobbet kene tenni a nepszerusegert, megnoveszteni a hajat, megtolni minima Paris Hiltont, csinalni egy hajon szexbulit, vagy elkuldeni a farkat par megbizhato csajnak.
több mint 13 éve
akike Denver Broncos 808 — Move the Chains
Az a baj, hogy Ortont és Lloydot is az alpján értékelik, amit korábban csináltak nem amit idén letettek az asztalra. Szerintem példa értékű, amit 2-en így művelnek. Csak egy példa: hányszor láttuk őket, a Top 5 Fantasy rankingben az NFL.com nyitóoldalán? Gyalázat...

szerk:

Apropó, a Kansas is simán verhető lenne, ha úgy tudnánk hozni a meccset, ahogyan CJ2K-t megfogtuk anno a Titans ellen...




There is only one person that carries the ball right here!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Lloyd mögött a második legjobb játékosunk. És ezt sosem gondoltam volna a Cutler tradenél, hogy egyszer így lesz, vagy hogy akiket érte kaptunk azok közül ő lesz a legértékesebb...Black_Adder
+1.
Ugyan így vagyok ezzel én is.
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 058 — SB 50 Champion @ Grund
Orton elcseréléséről most korai még beszélni, még nem tudjuk, hogy a másik 2 QB mit tud. Szerintem sokkal sanszosabb, hogy a 2011-es szezont (ha lesz) Orton kezdi QB-ben...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nagy Tebow fan vagyok, GM ben is nalam jatszik de igazatok van.
Orton PB ha nem All Pro szezont nyom. Nem kerdes ki iranyit.

Azt viszont siman el birom kepzelni, hogy joraon eladjatok ot a hamarosan lejaro szerzodese ellenere.
Jopar QB gondokkal kuzdo csapat orommel varna szerintem
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Ortonnal mi a helyzet? játszik majd? vagy még nincs info?nDRo
Orton liga szinten:
2. passing yards / game
3. Total passing yards //Brees mindössze 77 yarddal veri úgy h eggyel többet játszott...
4. Avg yards / pass
4. legtöbb komplítelt passz
Mindössze 5 INT, annak ellenére, h övé az 5. legtöbb próbálkozás. Nem számoltam ki, de szvsz top5 INT%ban. (a min14 pass / game -el rendelkezőket figyelembe véve)
2. legtöbb 20+ yardos passz
1. legtöbb (holtversenyben) 40+ yardos passz
8. legjobb passerrating

Mindezt úgy, h 5. legtöbbször őt sackelték, és ezek a fal hibái voltak nem az övé. Tehát nyomás alatt teljesített ilyen jól. Továbbá egészséges, semmi sérülése nincs.
MÉGIS MIÉRT NE JÁTSZANA? Nincs az a Tim Tebow aki nála jobban teljesítene. Ha lecserélik, akkor JMD hivatalosan is egy PÖCS. Nem mintha eddig nem lett volna az.

Gyalázat h felmerülhet a lecserélése és ez nem neked szólt, hanem annak h tényleg felmerült, valahol.
Ha rákenjük a 2-6-ot és lecseréljük nem tudom mit fogok tenni...

Lloyd mögött a második legjobb játékosunk. És ezt sosem gondoltam volna a Cutler tradenél, hogy egyszer így lesz, vagy hogy akiket érte kaptunk azok közül ő lesz a legértékesebb...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear