NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 7 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 219 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A Glasgow - Ragnow csere úgy néz ki mindkét félre jó hatással van. Glasgow eddig a hirek alapján a camp legjobb OL játékosa.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
sornyito Detroit Lions 51
Allen Park, Mich. – The Detroit Lions announced today that they have signed free agent CB Tarvarus McFadden and waived WR Deontez Alexander. Additional contract terms were not disclosed.

Szerkesztette: sornyito
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érthető, C. J. megoldja a futásokat, minden másra ott a Provident 😊
Wyatt
Javítva.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Érthető, C. J. megoldja a futásokat, minden másra ott van Kerryon 😊

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hoppá, Theo Riddick lapáton!
 twitter.com/RapSheet/status/1155097212411699200
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 658 — The only discipline that lasts, is self discipline
9.1 milla, egy évre. Szép. És állítólag vagy 10+ csapat adott volna ennél is többet, de ő a divízióban akart maradni. Gondolom szeretné Rogerst a pályán megmogyorózni. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Érkezett Daniels.
Remélem ráül A-Rod szájára.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ex-Lions S Glover Quin is retiring after 10 seasons in the NFL.
Released by the Lions in February, it always seemed likely the 33-year-old would call it quits. Quin played four seasons with the Texans, who selected him in the fourth round of the 2009 NFL Draft, but he had his best years in Detroit including a seven-interception season in 2014. He made his only Pro Bowl that year. Quin retires with 740 tackles, 24 interceptions, and two defensive touchdowns.
empty taxi
Nagyszerű játékos lett a Lionsban, de nekem mindig emiatt fog megmaradni az emlékezetemben.
 www.youtube.com/watch?v=6QhsxkTEVUg

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 272 — Lájkold a zsűrit!
Ex-Lions S Glover Quin is retiring after 10 seasons in the NFL.
Released by the Lions in February, it always seemed likely the 33-year-old would call it quits. Quin played four seasons with the Texans, who selected him in the fourth round of the 2009 NFL Draft, but he had his best years in Detroit including a seven-interception season in 2014. He made his only Pro Bowl that year. Quin retires with 740 tackles, 24 interceptions, and two defensive touchdowns.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
Az ilyen fizetes vitakra Wilson akarta megdumalni a Seahawksszal azt a megoldast, hogy ne egy elore meghatarozott osszeget kapjon, hanem a fizetese mindig a caphez merten legyen, illetve annak iksz szazaleka. Igy ha a cap kurva nagyot emelkedik, az o fizetese is emelkedjen, ezzel pedig tulajdonkeppen rendre ott lesz a posztjan legjobban fizetett jatekosok kozott.
Stez
itt a megoldás, nem összegeket kell adni egy szerződésbe, hanem egy szerződéshosszt, egy garantált + egy total %-ot a capből, oszt csá.
eaglesmcnabb
Pont ez jutott eszembe nekem is.
Így a cap menedzsment is nagyobb hangsúlyt kapna, mert a meglévő szerződések értéke is nőne a cappel arányosan
Azon kívül, hogy sosem lesz ilyen, nem tudom van-e valami hátulütője amire nem gondolok.
Black_Adder
Gondolom akkor a kialkudott % változáson menne a huzavona.

Pl első évben egy elit QB a cap 25%-t, aztán 5%-kkal nő évente a deal szerint. A QB túljátssza, aztán meg 10%-os emelkedést szeretne nem 5-t...and so on
Fast Willie
Huzavona az lenne, bármilyen környezetben. Holdout is, de azok azért szeirntem csökkennének. Nem lenne az, hogy posztod legjobbjaként kapsz mondjuk 25%-ot, aztán 2 év múlva már sehol sincs az a fizetés. Mindenkinek 100%-ja van, amit fel tud osztani, szóval ha a poszt nem válik értékesebbé hirtelen, akkor más se kap sokkal többet.
Olyan persze lenne, aki aláír csereként, aztán hirtelen a snappek 90+ százaékában pályán találja magát vagy hasonlók.

Minimum egy érdekes gondolat. Meg maximum is, mert fel se fog merülni CBA tárgyaláskor

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 278
Az ilyen fizetes vitakra Wilson akarta megdumalni a Seahawksszal azt a megoldast, hogy ne egy elore meghatarozott osszeget kapjon, hanem a fizetese mindig a caphez merten legyen, illetve annak iksz szazaleka. Igy ha a cap kurva nagyot emelkedik, az o fizetese is emelkedjen, ezzel pedig tulajdonkeppen rendre ott lesz a posztjan legjobban fizetett jatekosok kozott.
Stez
itt a megoldás, nem összegeket kell adni egy szerződésbe, hanem egy szerződéshosszt, egy garantált + egy total %-ot a capből, oszt csá.
eaglesmcnabb
Pont ez jutott eszembe nekem is.
Így a cap menedzsment is nagyobb hangsúlyt kapna, mert a meglévő szerződések értéke is nőne a cappel arányosan
Azon kívül, hogy sosem lesz ilyen, nem tudom van-e valami hátulütője amire nem gondolok.
Black_Adder
Gondolom akkor a kialkudott % változáson menne a huzavona.

Pl első évben egy elit QB a cap 25%-t, aztán 5%-kkal nő évente a deal szerint. A QB túljátssza, aztán meg 10%-os emelkedést szeretne nem 5-t...and so on
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
Az ilyen fizetes vitakra Wilson akarta megdumalni a Seahawksszal azt a megoldast, hogy ne egy elore meghatarozott osszeget kapjon, hanem a fizetese mindig a caphez merten legyen, illetve annak iksz szazaleka. Igy ha a cap kurva nagyot emelkedik, az o fizetese is emelkedjen, ezzel pedig tulajdonkeppen rendre ott lesz a posztjan legjobban fizetett jatekosok kozott.
Stez
itt a megoldás, nem összegeket kell adni egy szerződésbe, hanem egy szerződéshosszt, egy garantált + egy total %-ot a capből, oszt csá.
eaglesmcnabb
Pont ez jutott eszembe nekem is.
Így a cap menedzsment is nagyobb hangsúlyt kapna, mert a meglévő szerződések értéke is nőne a cappel arányosan
Azon kívül, hogy sosem lesz ilyen, nem tudom van-e valami hátulütője amire nem gondolok.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Az ilyen fizetes vitakra Wilson akarta megdumalni a Seahawksszal azt a megoldast, hogy ne egy elore meghatarozott osszeget kapjon, hanem a fizetese mindig a caphez merten legyen, illetve annak iksz szazaleka. Igy ha a cap kurva nagyot emelkedik, az o fizetese is emelkedjen, ezzel pedig tulajdonkeppen rendre ott lesz a posztjan legjobban fizetett jatekosok kozott.
Stez
itt a megoldás, nem összegeket kell adni egy szerződésbe, hanem egy szerződéshosszt, egy garantált + egy total %-ot a capből, oszt csá.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 274 — capitaine du château de Vienne 1487
Oké, de akkor a signing bonus az mégis mire van? A franchise akar egy elit fószert, elérak egy TOP5-ös éves átlagú, x éves szerződést, magas %-os garantálttal. Azért ad Y összegű aláírási pénzt, hogy a fószer neki írjon alá annyi időre, amit kialkudtak.

A fószer teljesít, 2 év alatt elmegy a piac a szerz kondiciói mellett és nekiáll holdoutolni, hogy többet akar. A teamgeist ilyenkor nem diktálja hogy ecsém a bónuszodat Y évre kaptad, nem kettőre?

Pappiron emelünk, de beszámítsuk a bónafideszt, mer akkor aszontad, hogy te Y időre gyüszöl
Fast Willie
Oké, de neked csak átlagosan 3 és fél éved van, hogy pénzt keress, mer 30 évesen kidobnak a csába. Azér tosztad bele a tejes fiatalságodat, hogy a "carrier years"t kimaxold, mer az egyetlen egy Shazier kegyelemszerződésen kívűl egyik franchise se ad egy fityinget se.
Ennyi időd van, az óra meg ketyeg veszettül...
 thebiglead.com/2011/04/22/nfl-career-length-and-average-age-versus-average-life-expectancy/

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 278
Oké, de akkor a signing bonus az mégis mire van? A franchise akar egy elit fószert, elérak egy TOP5-ös éves átlagú, x éves szerződést, magas %-os garantálttal. Azért ad Y összegű aláírási pénzt, hogy a fószer neki írjon alá annyi időre, amit kialkudtak.

A fószer teljesít, 2 év alatt elmegy a piac a szerz kondiciói mellett és nekiáll holdoutolni, hogy többet akar. A teamgeist ilyenkor nem diktálja hogy ecsém a bónuszodat Y évre kaptad, nem kettőre?

Pappiron emelünk, de beszámítsuk a bónafideszt, mer akkor aszontad, hogy te Y időre gyüszöl
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Az ilyen fizetes vitakra Wilson akarta megdumalni a Seahawksszal azt a megoldast, hogy ne egy elore meghatarozott osszeget kapjon, hanem a fizetese mindig a caphez merten legyen, illetve annak iksz szazaleka. Igy ha a cap kurva nagyot emelkedik, az o fizetese is emelkedjen, ezzel pedig tulajdonkeppen rendre ott lesz a posztjan legjobban fizetett jatekosok kozott.

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 272 — Lájkold a zsűrit!
Ügynöki felelősséget is be kellene vonni a szabályozásba, pl anyagi kompenzálás vagy annak megosztása, ha holdoutol az ügyfele, esetleg agent eltiltása a liga által. Persze utóbbi esetben az NFL és az ügynökségek között kellene egy külön szabályozás és kollektìv szerződés - pl csak ligajegyzékes ügynök képviselhetné a játékosokat...

Fast Willie
Tudtommal ez jelenleg is adott.

Amit én nem tartok helyénvalónak az az, hogy xy kap egy új dealt, aminek nagyon örül. TOP1-5 fizu..majd minden új szerződésnél amit mások kötnek, elkezdni nézni a fizurangsort és az alapján elkezd hisztizni, meg holdoutolni. Ez egoizmus szimplán..és a kutyát nem szabadna hogy érdekelje, hogy a több éves szerződése közepén ő hányadik helyen van statokban, a fizus rangsorhoz képest. Ezzel majd lejáró időszakban lehet menni kalapozni..Hiszen egyszer már előre kapott garit, majd most hogy ő tényleg jó, de mások többet keresnek, akik akkor amúgy kevesebbet kerestek évekig, amikor ő aláírt, most megint évekre előre kérne el több pénzt. Szerintem ez abszurd felfogás. Egyrészt, aki nem rinyál, kivárta a lejáró időszakot és most többet keres, még mindig nem biztos, hogy többet is kapott a teljes karriert nézve, hiszen amikor a hisztiző új szerződést kapott ő sokkal kevesebbért játszott. Másrészt miért kellene folyton előre dotálni az aktuális jó teljesítményt 2-3 évente, amikor direkt ezért kötnek 4-5-6 éves dealt. Meg hogy így sokkal nagyobb garit kapjanak.
topin
Elfogadom h ez egoizmus, viszont a tehetség mellett ez az egoizmus (h én akarok a legjobb lenni) juttatja el az adott játékost a liga élmezőnyébe, ez a fajta egoizmus hiányzott pl. Jamarcus Russellből vagy Johnny Manzielből.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 274 — capitaine du château de Vienne 1487
Azér a másik oldal se a szentírás gyülekezete. Sorolj gyorsan tulajokat aki SAJÁT pénzből építettek stadiont,
Nosza..

sutianap
Én nem védem azzal a másik oldalt, hogy nem értek egyet az egyik oldal rinyájával..Viszont a stadion építés az arrafelé másképp megy, tök mindegy melyik major sportot nézzük..A város besegít és azoknak az adója növekszik, akik szintén hasznot húznak belőle (vendéglátósok, hotelipar, stb), hogy ott több 10 ezer ember tobzódik hetente..nem csak az NFL alapszakaszban. Ez mindenhol így lenne normális..aki kap, az ad is.

Amit én nem tartok helyénvalónak az az, hogy xy kap egy új dealt, aminek nagyon örül. TOP1-5 fizu..majd minden új szerződésnél amit mások kötnek, elkezdni nézni a fizurangsort és az alapján elkezd hisztizni, meg holdoutolni. Ez egoizmus szimplán..és a kutyát nem szabadna hogy érdekelje, hogy a több éves szerződése közepén ő hányadik helyen van statokban, a fizus rangsorhoz képest. Ezzel majd lejáró időszakban lehet menni kalapozni..Hiszen egyszer már előre kapott garit, majd most hogy ő tényleg jó, de mások többet keresnek, akik akkor amúgy kevesebbet kerestek évekig, amikor ő aláírt, most megint évekre előre kérne el több pénzt. Szerintem ez abszurd felfogás. Egyrészt, aki nem rinyál, kivárta a lejáró időszakot és most többet keres, még mindig nem biztos, hogy többet is kapott a teljes karriert nézve, hiszen amikor a hisztiző új szerződést kapott ő sokkal kevesebbért játszott. Másrészt miért kellene folyton előre dotálni az aktuális jó teljesítményt 2-3 évente, amikor direkt ezért kötnek 4-5-6 éves dealt. Meg hogy így sokkal nagyobb garit kapjanak.
topin
Black is írta, de kanyarodjunk a lényegre. Ezek a szerződések több sebből véreznek. az egyik, hogy a dérrel dúrral belengetett összegeknek a fele se igaz. A nagy hosszútávú szerződések jórészét nem töltik ki, mert a franchise felbontja, így marad a garantált rész, ami már nem annyira húha. Viszont a játékos nem tudja felbontani, még kivásárolni se tudja magát.
Másodjára pedig, mivel rohamosan emelkedik a cap, ezért versenyt futnak az idővel a fizetések. Tehát ha ki szeretné használni maximálisan a lehetőségeit egy játékos, akkor manapság rövid szerződést köt, magas garantált tartalommal.
Nézd meg Suht, évente akaszt egy tízest, helló. ilyenkor a mi Dáriuszunk előszedi a matekszámológépét, s arra jut, hogy vele bizony kibasztak, hoszzútávra leköteleződött, lófütyi pénzér, pedig oda rakja magát a 90%os snapszámmal, mégis a tuti csak fele annyi az annyi, meg van 4 kisebb kehéje, ami bármikor bebashat, meg ugye az aláírási gempa is elfogyik, s ilyenkor erősen hajlamos okolni bizonyos munkaadókat, főleg Redskins meccs után, mikor Normann kiröhögte, kapott négy DPIt dupla annyi pénzér. S ráadásul néha felhívja Suh, aki a hűderothadék meg mindenki utálja, hogy bébi egy hétnullás csekkem van és Floridában hintem a depressziót, Mikó gyövöl csóringer?

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
topin New England Patriots 2 002
Azér a másik oldal se a szentírás gyülekezete. Sorolj gyorsan tulajokat aki SAJÁT pénzből építettek stadiont,
Nosza..

sutianap
Én nem védem azzal a másik oldalt, hogy nem értek egyet az egyik oldal rinyájával..Viszont a stadion építés az arrafelé másképp megy, tök mindegy melyik major sportot nézzük..A város besegít és azoknak az adója növekszik, akik szintén hasznot húznak belőle (vendéglátósok, hotelipar, stb), hogy ott több 10 ezer ember tobzódik hetente..nem csak az NFL alapszakaszban. Ez mindenhol így lenne normális..aki kap, az ad is.

Amit én nem tartok helyénvalónak az az, hogy xy kap egy új dealt, aminek nagyon örül. TOP1-5 fizu..majd minden új szerződésnél amit mások kötnek, elkezdni nézni a fizurangsort és az alapján elkezd hisztizni, meg holdoutolni. Ez egoizmus szimplán..és a kutyát nem szabadna hogy érdekelje, hogy a több éves szerződése közepén ő hányadik helyen van statokban, a fizus rangsorhoz képest. Ezzel majd lejáró időszakban lehet menni kalapozni..Hiszen egyszer már előre kapott garit, majd most hogy ő tényleg jó, de mások többet keresnek, akik akkor amúgy kevesebbet kerestek évekig, amikor ő aláírt, most megint évekre előre kérne el több pénzt. Szerintem ez abszurd felfogás. Egyrészt, aki nem rinyál, kivárta a lejáró időszakot és most többet keres, még mindig nem biztos, hogy többet is kapott a teljes karriert nézve, hiszen amikor a hisztiző új szerződést kapott ő sokkal kevesebbért játszott. Másrészt miért kellene folyton előre dotálni az aktuális jó teljesítményt 2-3 évente, amikor direkt ezért kötnek 4-5-6 éves dealt. Meg hogy így sokkal nagyobb garit kapjanak.
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
A nézőpontomat a továbbiakban megtartom magamnak.
Van viszont néhány pontatlanság odaát, ami nem feltétlen szubjektív:

Nem a szakterületem, de a prorated szerintem irreleváns ezen a szinten. Egyrészt nem adnak 5 évre előre pro ratedet, mert akkor nem lehet DM nélkül cutolni. Egy 5 éves szerződés, csak akkor 5 éves ha a csapat is akarja, vagy nagyon béna a GM. De aláírta a játékos, persze, mert nem kapott jobbat, de ha holdoutol, lehet kap jobbat...
Másrészt nem a pro rated miatt nem tárgyalják újra a szerződést, hanem mert ha újratárgyalnák többet kéne adni.
A hangsúly nem azon az összegen van, amit előre megkap, hanem amit biztosan megkap. Meg valamennyire azon, amit megkaphat bónuszként.
Nem arról van szó, hogy fizettek nekem előre 5 évet, 1 év után újratárgyalom és akkor 4 évig duplán fizetnek. Olyan akkor sincs, ha kirúgnak és más csapathoz igazolsz. Az új szerződésed a pro rated összegből jön le. Csak akkor kapsz több pénzt, ha kirúgásod után nagyobb szerződést kaptál. De senkit nem fizetnek duplán-triplán.
Én biztosan oda írnék alá, ahol nagyobb a havi jövedelmem. Ha valahol kisebb, de 1 évet előre adnak, valahogy arra a matekra jutnék, hogy már 1 év után rosszabbul állnék... Ha meg bukom a próbaidőt, csak magamra vethetek...

1987-ben kipróbálták milyen ez a dolog játékosok nélkül. A franchise-ok maradtak, jött másik 53-53 ember, aki nem rinyált pénzért. Tarott vagy 3-4 meccsig. Utána mégis visszahívták a pénzükért rinyáló játékoskat. Kiderült, hogy ha random 11 embert küldesz fel a pályára az nem ugyanaz a sport lesz...
Pont alkalmatlan topicban vagyunk ehhez, de azért megkockáztatom az életem azzal a kijelentéssel, hogy még a bírókat se sikerült kihagynia a buliból a ligának, pedig őket senki se szereti...
Sanszos egy lockout, de inkább legyen lockout mint valami amatőr liga eladva NFLként, mégha csak 3-4 meccset is tartana ki a népharag ellen.

Nem vagyok jogász, de ha a tulajdonosok összezárnak az szerintem sérti a tröszt ellenes törvényt. Amúgy így is erősen karcolgatja a határokat a liga... Pont ezért vannak védve a játékosok ez ellen a CBA-ban is, pl kötelező minimum cap költéssel, hogy ne beszéljenek össze a tulajok, hogy legyen 100csilliárd a cap, de mindannyian max 2 milliót költünk...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 274 — capitaine du château de Vienne 1487
Felőlem ez lehet 70-30 a játékosok javára is. Hogy ez a szám, hogy lesz jó vagy igazságos az nekem mindegy, mert nem értek hozzá, mi alapján kinek mennyi jár, már ugye a száján kívül..szépen birkózzák le, írják alá. Aztán meg tartsa magát hozzá mindenki..
topin
Azér a másik oldal se a szentírás gyülekezete. Sorolj gyorsan tulajokat aki SAJÁT pénzből építettek stadiont,
Nosza..

( s mikor a Bucs beadta a kártérítést a Deepwater Horizont miatt, ammi csibészség? )


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Nincs Top5ben, az verné a hetvenet. A guaranteed singinggel is karcolja a Top10et.
Stimm?
sutianap
Amúgy egy játékosnak élő szerződéssel, mondjuk annak közepén, miért kell fizetési listákat nézegetni? Nem tök mindegy, hányadik helyen van, ha a szerződése még nem járt le? Azért az abnormális, hogy brutál garantált tartalmak mellé, még holdoutolgatunk is, mert éppen kicsúsztunk egy listán a topx-ből..amit amúgy előre tudott mindenki hogy 2-3 év múlva az nem lesz csúcsgázsi, de azért csak aláírta 4-5-6 évre a giga gariért.
topin
Nert megteheti. Úgy érzi, hogy mondjuk most még plusz pénzt kihozhat a karrierjéből 2 év múlva már lehet nem mert hát azért öregszik, bármi becsúszhat
Abnormális vagy sem megteheti, ő úgy érzi érdemes aztán majd kiderül.
Persze lehet rá csúnya szemmel nézni mint pl. biztos ( sajnos ) egy minimál béres ember is csúnyán néz arra aki 1 misi fizu után még többet akar, de ha megfogja kapni akkor miért ne. Ha meg nem akkor így járt. Azért van veszélye a játékos részéről is.
több mint 5 éve
topin New England Patriots 2 002
Felőlem ez lehet 70-30 a játékosok javára is. Hogy ez a szám, hogy lesz jó vagy igazságos az nekem mindegy, mert nem értek hozzá, mi alapján kinek mennyi jár, már ugye a száján kívül..szépen birkózzák le, írják alá. Aztán meg tartsa magát hozzá mindenki..
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 274 — capitaine du château de Vienne 1487
Nincs Top5ben, az verné a hetvenet. A guaranteed singinggel is karcolja a Top10et.
Stimm?
sutianap
Amúgy egy játékosnak élő szerződéssel, mondjuk annak közepén, miért kell fizetési listákat nézegetni? Nem tök mindegy, hányadik helyen van, ha a szerződése még nem járt le? Azért az abnormális, hogy brutál garantált tartalmak mellé, még holdoutolgatunk is, mert éppen kicsúsztunk egy listán a topx-ből..amit amúgy előre tudott mindenki hogy 2-3 év múlva az nem lesz csúcsgázsi, de azért csak aláírta 4-5-6 évre a giga gariért.
topin
Hú mi lesz veled, ha megjön a lokáut?
Szóva, most itt tartunk...

and a new revenue split, offering players between 47 percent and 48.5 percent of all revenue.

Mindezt azért írtàk alá tulajoldalról, nehogy ki kelljen adni a könyveléseket, ennyire nemszámítanak a playák, s ezek a számok csak másznak majd fölfelé, egyre feljebb, szegény bukik meg csak sírnak rínak...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
topin New England Patriots 2 002
Nincs Top5ben, az verné a hetvenet. A guaranteed singinggel is karcolja a Top10et.
Stimm?
sutianap
Amúgy egy játékosnak élő szerződéssel, mondjuk annak közepén, miért kell fizetési listákat nézegetni? Nem tök mindegy, hányadik helyen van, ha a szerződése még nem járt le? Azért az abnormális, hogy brutál garantált tartalmak mellé, még holdoutolgatunk is, mert éppen kicsúsztunk egy listán a topx-ből..amit amúgy előre tudott mindenki hogy 2-3 év múlva az nem lesz csúcsgázsi, de azért csak aláírta 4-5-6 évre a giga gariért.