Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 5 éve
topin New England Patriots 2 002
Ha a játékos többet szretne keresni
- Keményen dolgozik érte, akkor is élő szerződése van, ami megmondja mennyit kap érte, csak a bónuszok lehetnek nagyobbak.
- Ha bemegy az FO-ra, hogy többet szeretne keresni, nagy eséllyel nem kap semmit, esetleg valami minimális átstrukturálást. (Hozzáteszem ha mégis kap, akkor nincs holdout se ugye)
- Itt jön a különbség, ő ugyanis nem tud más ajánlattal kopogtatni az ajtón, helyette holdoutolni tud.

Black_Adder
A játékos miért szeretne többet keresni, azt nem értem..hiszen előre kapott több éves garit. Amit Te nem kapsz..A játékos amikor aláírta, akkor tudta hogy a cap emelkedni fog, hogy az 5 éves szerződése a 3. évre már nem követi a TOP fizukat..szóval akkor miért írt alá 5 évre? Ja, hogy akkor az volt az érdeke..most a felénél meg már az nem olyan jó..de az előre felvett fizu az kellett, azt kisírták..
NFL játékos szerződését és a sírás miatti holdoutot sztem nem lehet hétköznapi ember szerződéséhez hasonlítani.
Vállalkoztál már? Lehet befonnád a hajad, ha ilyen embereid lennének..építed a vállalkozásod, aztán egyik évet kihúzza alólad egy ilyen hisztivel az, akit amúgy megfizettél, olyan akiknek giga pénzt adsz, aztán az egoizmus miatt többet akar. Olyan szerződést kell aláírni, vagy a CBA esetén rögzíteni, ami egyértelmű.

A játékos kizárólag az NFL miatt népszerű, ezért van reklámértéke, ezért követik a social mediaban, ezért ér valamit a neve. Az NFL-t a franchise-ok alkotják, a tulajokkal az élen. A játékos ezek nélkül egy senki..viszont az NFL és a franchise ugyanúgy létezne xy nélkül is, vagy 20xy nélkül is. Aztán a többi elhallgatna egyből és betartaná a szerződést és örülne hogy a ligában lehet.

Én nem tulaj párti vagyok. Hanem a szerződés párti. Ami a CBA magában foglal azt lehet..holdoutolni is lehet. Csak a tulajoknak össze kellene zárni aztán nem érne semmit ez. Egy játékos máris nem emelné magát a franchise fölé, mert ugye így a csapatépítés, eredményesség sérül, ez kihat a szurkolóra, a holdout a capre..szóval a játékos a kis magánszámával kizárólag magát nézi, úgy hogy nem kenyérre kell neki, csak éppen a lejáró szerződésű játékostárs többet kapott, mert éppen most tudott szerződni..azért na 😊
több mint 5 éve
topin New England Patriots 2 002
Azèr a mostani CBA is erősen tulajbarát.
sutianap
Nem kellett volna aláírni, ha nem oké..
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 278
Nincsen általánosan jó megoldás a fizetési rendszerre.

Meggyőződésem, hogy a mostani hard cap rendszer is tarthatatlan (soft capes luxadótól hányigere van az ownereknek).
Nonszenz, hogy a liga többségénél 3-5 ember elviszi a salary cap 30-50%-t, a premierposztok miatt.
Saját draftoltaknál meg harapdálod a szád, hogy melyiket engedd el meg strukturálgatsz jobbra-balra.

Nem gondolom, hogy az NFLPA-nek tetszene mondjuk egy rugalmas-teljesítményarányos struktúra és kilőnék mondjuk a sérülésgaranciát. A rehabodat álljuk, de amúgy alapfizut kapsz, hijába vagy Von Miller. Ha elit vagy megfizetünk, amìg elérhető vagy.

Remélem a tulajok nagyobb %-ot engednek az összbödönből, mert számomra kellemetlen nézni a GM-ek vergődését meg a sok cirkuszolást twitteren

A tagek is idejétmúltak de az sem jó, hogy lassan kétévente újratárgyalnak szerződéseket mint fociban.

Valahogy a bónuszrendszerrel lehetne játszadozni, viszont a garantált bértartalmak durva tárgyalások lesznek.

Különben a játékos is kötelezhető a nem teljesített fizetéshányadok visszafizetésére (pl signing bonus gondolom azért annyi amennyi, mert X évre írta alá nem egyre-kettőre - mondjuk pl AB aki nem szolgálta ki az aktìv szerződésidejét) - csak ezt az eszközt a tulajok sem szeretik, pedig jogilag kényszeríthető lenne.

Én bevezetném a három éves szerződéseket, megvariálnám a bónuszrendszert és tól ig határra lőném az alapfizut (akár posztonként variálva, ligaidő, drafthely szerint osztva etc), ami nem lenne átléphető egyik irányban sem. Taget kivenném, egy év csapatopció %-san emelt fizuval, amit meccselhetne más csapat de kompenzációt kéne adnia (draftjog, cap saving vagy másik player).

A garantált tartalmakat is lehetne rugalmasabban szabályozni, de full garit nem engedném, v a játékos számára is előírnám a visszafizetési köt-et.

Csapat oldaláról történő idő előtti felmondásnál lehetne player kompenzáció, de leìrható lenne dead moneyból etc

Ügynöki felelősséget is be kellene vonni a szabályozásba, pl anyagi kompenzálás vagy annak megosztása, ha holdoutol az ügyfele, esetleg agent eltiltása a liga által. Persze utóbbi esetben az NFL és az ügynökségek között kellene egy külön szabályozás és kollektìv szerződés - pl csak ligajegyzékes ügynök képviselhetné a játékosokat...

Most hirtelen ilyenek jutottak eszembe

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 274 — capitaine du château de Vienne 1487
Darius Slay top5ben van fizetésileg jelenleg a ligában a posztján. Az új szerződését nemrégen írta alá.
Tavaly magához képest nem volt jó éve.
Erre elkezd holdoutolni meg több fizetést követelni.
Imádom mint játékost de ez kurvára nem szép dolog.
Bazzani
Nincs Top5ben, az verné a hetvenet. A guaranteed singinggel is karcolja a Top10et.
Stimm?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Darius Slay top5ben van fizetésileg jelenleg a ligában a posztján. Az új szerződését nemrégen írta alá.
Tavaly magához képest nem volt jó éve.
Erre elkezd holdoutolni meg több fizetést követelni.
Imádom mint játékost de ez kurvára nem szép dolog.

több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
amíg nem az én pénzemből megy én nem "haragszok" rá...
Black_Adder
Tehát, ha érintett vagy, akkor rossz..ha nem akkor mehet. Ez így nem túl tárgyilagos 😊
topin
Oh, ha csak annyi kéne, hogy megadom a nagyobb lóvét Slaynek és Harrisonnak és annyi pénzem és bevételem lenne mint Marthanak, akkor hárman örülnénk 😊

A CBA-hoz tartja magát a játékos. A CBA-ban nincs maximalizálva 1-1 játékos fizetése, tehát kérhet fizetésemelést és a CBA-ban nincs más eszköz az érdekérvényesítésére, mint a holdout.

Ha én többet szeretnék keresni
- Keményen dolgozok érte, nem kapok egy forintot se. Legfeljebb a bónusz nagyobb
- Ha bemegyek a főnökhöz, mint egy Mátyás király mesében ad is meg nem is. Valamit, ami sokkal kevesebb mint amire gondoltam, aztán modhatja, hogy most emelt...
- Ha bemegyek egy konkrét ajánlattal, akkor megnyílik a pénzcsap
- Vagy ha akkor se, akkor felmondok és új helyre megyek.

Ha a játékos többet szretne keresni
- Keményen dolgozik érte, akkor is élő szerződése van, ami megmondja mennyit kap érte, csak a bónuszok lehetnek nagyobbak.
- Ha bemegy az FO-ra, hogy többet szeretne keresni, nagy eséllyel nem kap semmit, esetleg valami minimális átstrukturálást. (Hozzáteszem ha mégis kap, akkor nincs holdout se ugye)
- Itt jön a különbség, ő ugyanis nem tud más ajánlattal kopogtatni az ajtón, helyette holdoutolni tud.

Egy holdout kevésbé fájó a munkáltatónak, mint egy felmondás és míg én interjúkra járok teljes fizetést kapok a játékos pedig elesik attól, amit azért kapna, hogy megjelenik egy edzésen.

Igen, irgalmatlan sok pénzt keres egy NFL játékos, de én se egy albán kecskepásztorhoz viszonyítom a saját bérezésemet, hanem azokhoz, akik ugyanazt csinálják mint én. És senki sem szeret a módusz vagy a medián alatt lenni. NFLben meg ráadásul teljesen publikusak a fizetések, és lehet mérni a hozzávetőleges teljesítményt is, hamarabb fedezi fel valaki, hogy a meglévő tudására kaphatna többet is.

Nem tudom, hogy Harrison vagy Slay mennyit tesz a térségben a közösségért, szüneteltetik-e a jótékonykodásaikat a környéken, megszakították-e a kapcsolataikat a csapattal (hogy a ligát milyen módon tudják leszarni azt nem is tudom). Igazán azt se, hogy rászolgáltak-e a nagyobb fizetésre, viszont mivel én jutottam már el az utolsó pontig, a fenti listán, nincs morális alapom elítélni egy játékost, amiért holdoutol.
A szurkolók mégis világszerte elítélik azokat a játékosokat, ahol idáig jut a dolog. De úgy tűnik én vagyok sokkal rosszabb ember, mint az átlag. És még csak nem is érzem úgy hogy letojtam az előző munkáltatómat, az előző cégemet és munkatársaimat (szurkolói nem voltak a cégnek). Nem egyszer visszamentem ingyen és bérmentve besegíteni, mert akit a helyemre felvettek az én igényeimnél sokkal többért, az valahogy mégse boldogult a feladattal.

De részemről elengedtem a témát, nem érdekelnek a dráma konkrét szereplői, csak a holdouthoz való általános hozzáállás, főleg az új CBA küszöbén, de nyílvánvalóan másik oldalról szemléljük a problémát, így álláspontjaink se fognak találkozni, csak eltemetjük Stafford heroizmusát, hogy törött háttal végigtolt egy szezont. Stafford has started 128 straight games, the sixth-longest streak by a quarterback in league history. Erre se fogadtam volna a második éve után...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 274 — capitaine du château de Vienne 1487
amíg nem az én pénzemből megy én nem "haragszok" rá...
Black_Adder
Tehát, ha érintett vagy, akkor rossz..ha nem akkor mehet. Ez így nem túl tárgyilagos 😊
Szerintem is az a mérvadó, amit a CBA egymásnak feszülésből kihoznak. Utána viszont ehhez tartsa magát a játékos is. Holdoutra lehetősége van, de a mostani szerződések esetén tisztában voltak vele, hogy Fr.taget kaphatnak..akkor ne lepődjenek meg, pláne ha olyan jók. Akkor ki kellett volna kötni a szerződésben, hogy nincs tag. Vagy akkor a franchise is kérhesse vissza a pénzét, amit előre kifizetett, de a játékos nem hozott annyit. Esetleg le is sérült, amivel végképp nem tudott hozzátenni a csapathoz. De a garantált részét ez nem csorbítja. Olyan miatt holdoutolni, ami a szerződés megkötésekor is benne volt a pakliban, az önös érdek..lekakilva a szurkolót, tulajt, franchise-t, NFL-t. Márpedig ezek teszik lehetővé, hogy ő pénzt keressen. Ilyenkor kellene összezárni, aztán mehet másik ligába játszani, töredék pénzért. Senki nem pótolhatatlan..egy-két ilyen összezárás után, meg alábbhagyna ez a játékos diktatúra, ami most kezd kibontakozni. És amíg egyik tulaj kikerüli a többit és ő majd jól felveszi, kifizeti a játékost. Addig a játékosok szája egyre nagyobb lesz.

És a határozott meg határozatlan idejű szerződésnél sztem óriási különbség van, Pláne, hogy NFL szinten előre kap a játékos irgalmatlan pénzt, a határozott idejére, majd utána ha éppen úgy ébred, vagy valaki jobb dealt kapott, akkor elkezd tátogni az új mannáért, majd még holdoutol is a szerződése közepén akár. Nyilván sarkítás, de innen egy lépés az aláírom a szerződést, felveszem a garit, aztán másnap holdout hisztit nyomok..mert a mostaniak többsége, már nem a fr.tag elől "menekül".
topin
Azèr a mostani CBA is erősen tulajbarát. Pölö ezekkel az egyoldalú szerződésekkel, Annyit tennék még hozzá, hogy én még emléxem mikor az NFLPA kikérte az " igazi " könyveket, egyből hirtelen meg lett az aláírás. Addig hagyatkozhatunk a Panterz és tulajára, aki annyit böfögött föl, hogy egy 100ast tisztán azért kell hoznia a boltnak. S mint tuggyuk ha nincs só, akkor dugdoghassa a gurigáit a fenekibe. Márpedig a -most go on - egy ALACSONY fix összegű rookie szerződéssel indul, negyedik évnél lehet robberkedni, s általában sanyi...

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
topin New England Patriots 2 002
amíg nem az én pénzemből megy én nem "haragszok" rá...
Black_Adder
Tehát, ha érintett vagy, akkor rossz..ha nem akkor mehet. Ez így nem túl tárgyilagos 😊
Szerintem is az a mérvadó, amit a CBA egymásnak feszülésből kihoznak. Utána viszont ehhez tartsa magát a játékos is. Holdoutra lehetősége van, de a mostani szerződések esetén tisztában voltak vele, hogy Fr.taget kaphatnak..akkor ne lepődjenek meg, pláne ha olyan jók. Akkor ki kellett volna kötni a szerződésben, hogy nincs tag. Vagy akkor a franchise is kérhesse vissza a pénzét, amit előre kifizetett, de a játékos nem hozott annyit. Esetleg le is sérült, amivel végképp nem tudott hozzátenni a csapathoz. De a garantált részét ez nem csorbítja. Olyan miatt holdoutolni, ami a szerződés megkötésekor is benne volt a pakliban, az önös érdek..lekakilva a szurkolót, tulajt, franchise-t, NFL-t. Márpedig ezek teszik lehetővé, hogy ő pénzt keressen. Ilyenkor kellene összezárni, aztán mehet másik ligába játszani, töredék pénzért. Senki nem pótolhatatlan..egy-két ilyen összezárás után, meg alábbhagyna ez a játékos diktatúra, ami most kezd kibontakozni. És amíg egyik tulaj kikerüli a többit és ő majd jól felveszi, kifizeti a játékost. Addig a játékosok szája egyre nagyobb lesz.

És a határozott meg határozatlan idejű szerződésnél sztem óriási különbség van, Pláne, hogy NFL szinten előre kap a játékos irgalmatlan pénzt, a határozott idejére, majd utána ha éppen úgy ébred, vagy valaki jobb dealt kapott, akkor elkezd tátogni az új mannáért, majd még holdoutol is a szerződése közepén akár. Nyilván sarkítás, de innen egy lépés az aláírom a szerződést, felveszem a garit, aztán másnap holdout hisztit nyomok..mert a mostaniak többsége, már nem a fr.tag elől "menekül".
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
Szerintem semmi különbség nincs ilyen tekintetben a határozott és határozatlan idejű szerződések között. Mindkettő egy aláírt papír, ami felett elrepül az idő. A határozatlan idejű szerződések fölött mindenképp, határozott idejűeknél attól függ hány évre szól. Főleg amikor a határozott idejű szerződés kvázi team optionöket tartalmaz X év után, majd ott a lehetőség a fr. tagre meg még egy fr. tagre. Tehát egy szerződés simán lehet a játékos számára 2 éves, a csapat számára 2+1+1+1 éves, ami után 2× 1-1 évre meghosszabbíthatja taggel, igaz az már legalább 20%os fizetésemeléssel jár. Itt azért eléggé a csapat felé lejt a pálya.
Persze az NFL szabályrendszere megengedi, de ugyanúgy a holdoutot is. Megvannak persze a következményei, ilyenkor azt a pénzt nem kapják meg, ami arra járna, hogy megjelenik az OTA-n vagy mini campben. Ha nincs ehhez kötött pénz, akkor miért tett a csapat olyan szerződést a játékos elé, amiben nincsenek százezrek ehhez kötve. Ha meg van ilyen, akkor nincs miről beszélni. A játékos nem jelent meg, elesett ettől az LTBE tételtől a szerződéséből, máris felszabadult a capből.
Maga a holdout szerintem nem jelenti azt, hogy tojna a franchise-ra, a ligára vagy a szurkolóra. Igaz, hogy a játékosok jönnek-mennek a franchise marad, de játékosok nélkül nincs csapat, nincs játék, nincs meccs. A szurkolók játékosokért ugyanúgy rajonganak, mint csapatokért, a játékosok mezeit veszik, sokan a játékosok miatt veszik meg a jegyet a meccsre, a játéksokat éltetik, a játékosokat fütyülik ki. Valóban nincs egy szinten a franchise-zal vagy a ligával, de ez nem jelenti azt, hogy semmilyen alkupozíciója sincsen.

Persze vannak szerződések, amikkel a játékos jár jól, hogy a bónuszok nélküli fizetéséből is még vissza kéne adni. Meg van olyan is, amikor a csapat jár jól. Szerintem utóbbi a gyakoribb, de majd a következő CBA tárgyaláskor egymásnak feszülnek az érdekek...
Összevetve a bézbózzal meg az NBAvel, - igaz az ottani szerződéskonstrukciókhoz annyira nem értek, de - szerintem inkább a játékosok fognak arrafelé mutogatni, mint a tulajdonosok vagy a liga...
Nem gondolom hogy jó lenne, ha oda jutna az NFL is, de ugyanúgy nem gondolok rosszat egy olyan játékosról se, aki többet szeretne keresni, mint amennyit éppen keres. Ha nem olyan jó, akkor nem kapja meg, akkor nem fáj a csapatnak az se ha holdoutol. Ha fáj, mert hiányzik, akkor hadd kapjon többet, amíg nem az én pénzemből megy én nem "haragszok" rá...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
topin New England Patriots 2 002
Csak az van, hogy én is írtam már alá szerződést, csak aztán évek múlva úgy gondoltam most már aláírnék egy másikat, ha egyszer mindenki többet keres aki utánam jön máshonnan (és még be is kell tanulnia), drágább a kenyér is és amúgy bárhol máshol nagyobb fizetési igénnyel ülhetek le interjúra...
Black_Adder
Határozatlan idejű szerződésnél ez oké, de határozott idejű esetében nem. Amikor a popsinkat verjük a földhöz örömünkben aláíráskor x évre, akkor bizony mindenkinek adott az, hogy annyi esze legyen, átgondolja mit ír alá, mit szeretne kialkudni magának. Aztán aláírta és onnantól ez van addig az ideig. Ha már NFL-től totál életidegen példákat hozunk, ott a gurulós, ahol a játékos szerződését úgy tudod felmondani, vagy az edző kontraktusát, hogy fizetsz neki pénzt, holott pont azért szüntetné meg a szerződést a csapat, mert nem hozza amit vállalt, tehát nem teljesít. Meglévő, érvényes, határozott idejű szerződésnél, amit átgondolva aláírt valaki, az ne pampogjon hogy 2 év múlva ő már éhesebb, nagyobb a szája a piac meg kissé elhaladt a dealje mellett. Ezt ő a saját fejével is belekalkulálhatta volna mielőtt aláírja azt..vagy akkor nem annyi évre ír alá, hogy aztán pár év múlva kényelmetlen legyen a helyzet. Csak hát, akkor meg az volt az érdeke,hogy ezt aláírja pontosan ennyi időre..

Ha meg az NFL-ben az a szabály, hogy a csapat elküldhet, kirakhat a szerződésed lejárta előtt, akkor sincs gáz. Hiszen pontosan tudja a játékos is, meg az ügynök is, hogy egy szerződésben, hol van ez a pont. Mégis aláírja a játékos..utána meg sírva fakad. Senki nem tart pisztolyt a fejükhöz, hogy olyan x éves szerződést írjanak alá, ami a felénél már hisztihez vezet..Itt nem arról van szó, hogy a csapat húúú de nagyon szemét és olyat tesz, ami nem megengedett. Az NFL szabályrendszere megengedi ezt. Lehet erről a CBA esetén tárgyalni és kell is..de amíg hatályos addig ne óbégassanak már. A holdout meg kifejezi azt, hogy a játékos magasról letolja a franchise-t, a ligát, a szurkolót..lehet ezt szépíteni, de ez az igazság. És a játékos sosem lehet még csak egy szinten sem a franchise-zal vagy a ligával. A játékosok jönnek-mennek.
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 920 — we almost always almost win
Harrisonnak azért nincs szerencséje...nagyon jó játékos de sehol nem akarják megfizetni.... Ez is kicseszés rendesen....
dande
Nem akarják megfizetni?
Élő szerződése van amit ő írt alá.

Amúgy ha egy játékos szarul játszik akkor odamegy a csapathoz és visszaad a pénzéből?
Mert rinyálni azt marhára tudnak élő szerződés alatt, hogy többet akarnak.
Bazzani
Nem kell odamenniük se. A szerződésnek vannak teljesítményfüggő részei, amit nem kapnak meg, ha a teljesítményük elmarad a várttól.
Mondjuk a rinya általában a garantált tartalomról körül szokott forogni, az csak az ügynöknek mutat jól a CV-jében, hogy ha Slay akár évi 15 milliót is kereshet. Mondjuk ha 20 INTet szed a szezon során, de az még csak a capbe se számítana bele, legfejebb jövőre, ha mégis leszedne 20 INTet, egyébként a csapat és a játékos azzal a pénzzel foglalkozik, amit ki is fizet / meg is kap

Amúgy tök jó lenne, ha veteránminimumért játszanának az All Pro játékosok. Én abból a pénzből is szépen megélnék (mondjuk nem biztos, hogy Detroitban is), nem tudom miért nem elég nekik... Csak az van, hogy én is írtam már alá szerződést, csak aztán évek múlva úgy gondoltam most már aláírnék egy másikat, ha egyszer mindenki többet keres aki utánam jön máshonnan (és még be is kell tanulnia), drágább a kenyér is és amúgy bárhol máshol nagyobb fizetési igénnyel ülhetek le interjúra...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
According to the Lions' official website, Matthew Stafford played through "broken bones in his back" last season.


"He had a broken back last year," in-house writer Mike O’Hara said on a podcast. "Broken bones in his back." Stafford was listed with a back issue from Week 14 on last season, but there was never any mention of it being the sort of fracture that Tony Romo and Derek Carr have played through in the past. Stafford's numbers were already suffering the Lions' run-heavy offense by that time, so it's not an explanation for his plunge in productivity.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 219 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
WR Jermaine Kearse érkezik.
Beki
5 év késéssel.
Bazzani
Hogy egy klasszikust idézzek:
Itt nem a győzelem, a részvétel, hanem a fontos!


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
WR Jermaine Kearse érkezik.
Beki
5 év késéssel.

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
WR Jermaine Kearse érkezik.
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@sportstori: Matt Patricia on Slay and Harrison missing minicamp: “We’re just focused on the guys that are here.”

Mintha én mondtam volna.
Amelyik nem hajlandó edzeni sokmillió dolláros fizetéssel annak pénzt sem adnék.

több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Harrisonnak azért nincs szerencséje...nagyon jó játékos de sehol nem akarják megfizetni.... Ez is kicseszés rendesen....
dande
Nem akarják megfizetni?
Élő szerződése van amit ő írt alá.

Amúgy ha egy játékos szarul játszik akkor odamegy a csapathoz és visszaad a pénzéből?
Mert rinyálni azt marhára tudnak élő szerződés alatt, hogy többet akarnak.

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Harrisonnak azért nincs szerencséje...nagyon jó játékos de sehol nem akarják megfizetni.... Ez is kicseszés rendesen....
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 www.espn.com/nfl/story/_/id/26893352/lions-harrison-slay-skipping-camp
empty taxi
Kezd egyre elfajulni a játékosok féle követelőzés.
Harrison még csakcsak oké de Slay aki nemrég írt alá kontraktust szinte nevetséges.
Kellene ezekre valami megoldást találni mert ez minden csak nem egészséges.
Slay-t is majdnem megsajnáltam, hogy a következő két évben csak 26 millát tesz zsebre.
Legszivesebben azt mondanám, hogy cseréljük el őket aztán next man up, csak szerintem idén nálunk eléggé most vagy soha hangulat van a vezetésben.
Mondjuk a vége ígyis úgyis a soha lesz.

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2017%2F1213%2Fr302128_1296x729_16-9.jpg
Source: Lions' Harrison, Slay skipping camp
Lions defenders Darius Slay and Damon Harrison are skipping this week's mandatory minicamp, likely in pursuit of new contracts, a source told ESPN.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
10.000 nap az utolso PO gyozelem ota. \o/
Blevi
Majd játszotok idén a seahawksal 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Blevi 8 295 — Lions & Cowboys fan
10.000 nap az utolso PO gyozelem ota. \o/
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Hat erre elegge rab*sztatok, most kenytelenek lesztek hetente talalkozni, Hockenson a kedvencem, miatta allando nezoje leszek a Lions-meccseknek. Ugyhogy rossz pick volt ez nektek. 8)

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 994
Szerintem ez egy nagyon jó pick. Évek óta küzdötök TE problémával és Hockenson az elmúlt 3-4 év legjobb TE prospectje. Arról nem is beszélve hogy a futó játékban is nagy segítség lesz ami ugyancsak gond nállatok szóval duplán jól jártatok vele. Itt igazából az a lényeg hogy Patricia tud e fejlődni mint edző mert tavaly egy hígfos volt.

több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 219 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Az idei kedvenc prospectem végre nem a Jetsbe megy, erre eljön Detroitba. Óriási. 😀
Szerintem nagy király lesz, hasonlítani nem akarom senkihez (nem szeretem különösen az ilyet). Ő lesz az első és nagy király Hock!


Liverpool Fc fan